The Oatmeal spašava Teslu

poruka: 19
|
čitano: 5.178
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "The Oatmeal spašava Teslu".
16 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu
Evo, to je hrvatska drzava (vlast) napravila u 20 godina - neznalice.
Sram vas bilo da nemate pojma o Tesli. Nemate pojma ni o drugim velikim hrvatima osim o cajkama.
Tesla je rodjen u Smiljanima pored Gospica od majke hrvatice i oca srbina (pravoslavni pop). Nazalost kako se hrvatska drzava brine samo za pljacku vlastita naroda tako su u Srbi prisvojili Teslu. Nije to ni bitno jer je onda i poslije bila jedna drzava i puno ljudi (pogotovo mjesani brakovi) se smatralo Jugoslavenima. Dapace bila je AustroUgarska.
Da nije bilo Tesle ne bi bilo ni danasnjeg svijeta. Nadam se da znate za izmjenicnu struju, generatore i motore, ali isto tako je izumio bezzini prijenos (prije Marconia), lampe za X zrake, teslin trafo (naponi reda milion volti), otkrio rezonantne frekvencije zemlje, bezzicni prijenos energije na udaljenost i neogranicen izvor energije iz zraka.
Gotovo sve su mu pokrali, npr Edison, a nakon smrti je Americka vlada sve zapljenila i spremila. Zasto? Da bi Edison, Westinhouse i slicni mogli pljackati cijeli svijet.
Ovi silni potresi prepisuju se americkoj vojsci koja koristi Tesline izume za stvaranje potresa. Dal je istina ne znam ali nis cudno.
 
17 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Ajde ljudi, donirajte!
Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu

Pa s obzirom na kvalitetu skolskog sustava dobro je da se mladi danas znaju sluziti WC-om.

 

Tesla je bio prvo izumitelj i jedan od istinskih genija u povjesti covjecanstva a tek onda sve ostalo, vjera, nacija, djevac (malo ljudi to zna).

 

Imaju 50baksa od mene cim skuzim sto mi paypal neradi (steta sto je majica+naljepnica perk vec rasprodan).

 

PS.

Oatmeal opet spasava, sada mlade mozgove Bug Foruma i educira ih tko je bio Tesla. I da ima slika nije samo text, nemojte se odmah plasiti.

Nikola Tesla FTW!!!

15 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu

Čovjek je stvarno legenda. Pronjuškajte malo po njegovom webu. Ovo je i još jedna njegova akcija - doniranje novca u dobrotvorne svrhe.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
brainiac kaže...

djevac (malo ljudi to zna).

 

 

 

Rekao je da u njegovom zivotu moze biti samo jedna ljubav - ljubav prema znanosti. Nakon toga se uskopio da potisne seksualni nagon koji bi mu odvracao misli.

 

Ima jos zanimljivosti (koje su sve u njegovom muzeju tj. kuci u smiljanu) tipa da je otisao na velebit u osamu razmisljati, ali ne sjecam se na koliko dugo.

 

 

Igrao se sa brodicima na daljinsko upravljanje dok su braca Marocni ucili sto je zica. Pokusao je ubrati elektricitet zemlje i poslati ga na drugi kraj svijeta, pa slucajno razvalio pola Tunguske. Car. Steta sto je odustao od ideje iz straha da ce se koristiti kao oruzje. 

 

Ma genije.

15 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu

Jako su blizu 700 000, sto je samo 150 000 daleko od cilja.

Prezakon. Matthew je pravi Batman, shvatio je koliku moc ima i koristi je na genijalan nacin. Treba se nakloniti tom covjeku do poda.

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
 
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Deus ex machina kaže...

Jako su blizu 700 000, sto je samo 150 000 daleko od cilja.

Prezakon. Matthew je pravi Batman, shvatio je koliku moc ima i koristi je na genijalan nacin. Treba se nakloniti tom covjeku do poda.

Neki su prezauzeti time što sramote prezime Tesla sa svađanjem jeli on Hrvat ili Srbin, da im ego bude na mjestu. To se isto može gledati kao iskorištavanje Tesle i dan danas. {#}

Aut vincere, aut mori!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 21:53 (Et_Tu_Brute?).
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Et_Tu_Brute? kaže...

Sto se mene tice - Tesla je Amerikanac :-D

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2012 21:57 (Deus ex machina).
12 godina
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Deus ex machina kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Sto se mene tice - Tesla je Amerikanac :-D

Tehnički, on i je Amerikanac. Ili usuprotnom se može reći za svakog Amerikanca(osim onih pravih Amera ;) da su Kinezi, Španjolci, Portugalci, Irci, Englezi, Japanci etc. etc.

Aut vincere, aut mori!
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
dado kaže...
Pokusao je ubrati elektricitet zemlje i poslati ga na drugi kraj svijeta, pa slucajno razvalio pola Tunguske.

 

Da ovo mozda nisi procito u Zagoru?

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
dado kaže...
brainiac kaže...

djevac (malo ljudi to zna).

 

 

 

Rekao je da u njegovom zivotu moze biti samo jedna ljubav - ljubav prema znanosti. Nakon toga se uskopio da potisne seksualni nagon koji bi mu odvracao misli.

 

 

Šteta. Ako mene pitate on se trebao što više moguće razmožavati, da širi svoje dobre gene i genijalnost. Tko zna, da je imao djecu možda bi neka od njih ispala jednako inteligentna kao on.

Only a dead noob is a good noob.
13 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu

Dakle sta se ovde desava.

The Oatmeal hoce da otvori  muzej Nikoli Tesli u Americi.

I umesto da raspravljamo i razgovaramo o ideji vas vise od pola svojata Nikolu Teslu.

 

 

Loading...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 1:01 (GamerMaster2041).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Rand0m kaže...
dado kaže...
Pokusao je ubrati elektricitet zemlje i poslati ga na drugi kraj svijeta, pa slucajno razvalio pola Tunguske.

 

Da ovo mozda nisi procito u Zagoru?

mislim da je to izvukao iz ovog dokumentarca

prepičkavanje, staklenkom ajvara, ljudi koji pišu komentare poput LOL
14 godina
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
Tesla je Amerikanac, koliko sam ja Nizozemac...
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
NenadX kaže...
Tesla je Amerikanac, koliko sam ja Nizozemac...

Pa zar nije živio u US of A i imao njihovo državljanstvo?

 

Eto, to će stati na kraj prepirkama.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Oatmeal spašava Teslu
rustweaver kaže...
NenadX kaže...
Tesla je Amerikanac, koliko sam ja Nizozemac...

Pa zar nije živio u US of A i imao njihovo državljanstvo?

Trebalo bi Teslu pitati da li se osjeca Amerikancem, Hrvatom ili Srbinom, a s obzirom da je covjek izjavio da mu je americko drzavljanstvo bilo bitnije i od znanosti - ocito je...

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
15 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu

Pardon za doublepost:

 

Uspjeli su!!! http://theoatmeal.com/blog/tesla_museum_1m

Skupili su preko milijun $$$! I izgradit ce muzej!

 

Ovo mora biti neki presedan, moderna verzija gradjansko/pionirske akcije, bilo sta. U svakom slucaju, pored cinjenice da ce izgraditi Teslin muzej, ovo mora biti pocetak svacanja "malog" covjeka da zapravo moze promjeniti stvari ako se mrdne iz fotelje, da se itekako moze parirati glomaznim 'zlim' korporacijama, ako se samo hoce.

Eto kako se moze kad Batman ujedini ljude ispod zastave :-)

All the people in the left wing fuck and all the people in the right wing fuck and all the people in the underground fuck... I find myself stupified, coming back again
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Oatmeal spašava Teslu

Odlično, jednog dana ću moći unucima reći da sam ja sudjelovao u izgradnji Teslinog muzeja.
Volim internet <3 

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice