Appleu hitno treba PR

poruka: 172
|
čitano: 19.892
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleu hitno treba PR".
15 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Meni se sve cini da Apple nema bas neke uloge u ovoj konacnoj odluci. Odluka je mogla da se vidi odavno jer da je odluceno u korist Samsunga sud bi ponistio odluke patentnog biroa. A sobzirom da su i patentni biro i sud drzavne institucije nece naravno ici sami na sebe :D 

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
@F10EXX

Naravno, ti si gledao cijene na t-scomovoj str gdje nisu istaknute cijene bez ugovorne obveze.

iphone 4s 16gb 7599

iphone 4s 64 gb 8999 (ROFL)

gs3 32 gb 5299

Vise se ne zelim natezat s zasljepljenim apple fanboyevima.

p.s. onda sam ja jedini koji kupuje mobitele bez da sam vezan ugovorom
Smmmmaaack that hvala button!!!!!!!!
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Ghost777 kaže...
@F10EXX

Naravno, ti si gledao cijene na t-scomovoj str gdje nisu istaknute cijene bez ugovorne obveze.

iphone 4s 16gb 7599

iphone 4s 64 gb 8999 (ROFL)

gs3 32 gb 5299

Vise se ne zelim natezat s zasljepljenim apple fanboyevima.

p.s. onda sam ja jedini koji kupuje mobitele bez da sam vezan ugovorom

Upravo na stranicama gledam cijene i očito pričaš gluposti...

 

4S 16GB :4798kn

4S 32GB: 5.698,00 kn

4S 64GB 6.498.00kn

 

 

P.S. kupiti mob bez ugovora mi se je također ludost. Dati ogromne novce za mobitel, a onda još plaćati i račune za taj isti mob, a mogao si isto napraviti a platiti mob duplo manje. Pa i ovako i onako imaš pretplatu i plaćaš račune ne vidim razliku osim ako svakih 3 mjeseca mjenjaš operatore...

 

Stoja
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 23:17 (Stoja).
12 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Činjenica je da je Apple masovno pokrenio trend mobitela sa divovskim ekranima na dodir i bez fizičke tipkovnice. (Ja nevolim Apple, Imam S1 i za 20ak dana prelazim na S3) Ali je također činjenica da S1 izgleda dosta slično 3G i 3GSu. No nije kopija. Kopije su ona Kineska smeća koji na sebi imaju Znak zagrižene jabučice koja se pokušavaju prodati pod Apple proizvode iako nisu. Činjenica je da su danas ekrani "izduženi", i da primarno na mobitelu moraju biti u "portretnom" položaju, jer bi ih u suprotnom bilo jako teško nositi.
Samsungu baš i nije imao prviše izbora, jer je vidio da to narod voli, a drugog izbora nije bilo. No, započeti sa glupostima po kojim kutem je zaobljenost bridova telefona, izgled virtualnih tipki na ekranu...

Poanta svega je: Apple nas je zaista uveo u vrijeme i svijet smartphova sa velikim ekranima bez fizičke tipkovnice koji su jači od stolnih PCeva od prije 6-7 godina, ali više ne samo da nije jedini, već mu konkurencija štrašno puše za vrat, a oni pribjegavaju najnižim mogućim udarcima (ovo nisu idarci ispod pojasa, ovo su udarci u j**a) samo da bi sačuvali monopol.

 

No po mom mišljenju, ova taktika im nije baš najbolja. Rade reklamu Samsungu, a navlače gnjev ljudi na sebe.
(Prije sam bar cijenio Apple sa ideje (ne inovacije, ideje) da ponude ljudima današnji tip smartphna, tableta i čega već, al prisvajati sve i pozivati se na patente koje oni nisu "izmislili" već samo prvi registrirali u patentni ured mi je smiješno)

I do sada nisam bio Apple hejter, al nakon ovoga, službeno postajem.

 

Adio ljudi, tolko od mene, a ja sada ode oko ubit.
Night Y'all...

 

P.S. I za one koji stavljaju sliku izgleda Samsung mobitela prije i poslije iPhona...

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2012 23:20 (ScorpiusCRO).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Appleu hitno treba PR

Svaka čast Petricu na članku, meni se čini da  se sam preporučuje za novi posao.{#}

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR

Molim te nemoj širit dezinformacije i pravit od sebe budalu...

 

T-Mobile ponuda:

 

Samsung Galaxy S3 16 GB White - 5.298,00 kn

 

Apple iPhone 4s 32 GB White - 5.698,00 kn

 

Apple iPhone 4s 64 GB Black - 6,498,00 kn

14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Stoja kaže...

Upravo na stranicama gledam cijene i očito pričaš gluposti...

 

4S 16GB :4798kn

4S 32GB: 5.698,00 kn

4S 64GB 6.498.00kn

 

Zakon ponude i potražnje,SGS 3 je novi uređaj na tržištu a ip4s je vec godinu dana prisutan,naravno da će trojka biti skuplja u ovom trenutku. Sačekajmo peticu pa ćete vidjeti šta su nebulozne cifre.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
13 godina
offline
Appleu hitno treba PR

Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o cijenama i kakve to veze ima s temom?

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
DwightSchrute kaže...

 

Zakon ponude i potražnje,SGS 3 je novi uređaj na tržištu a ip4s je vec godinu dana prisutan,naravno da će trojka biti skuplja u ovom trenutku. Sačekajmo peticu pa ćete vidjeti šta su nebulozne cifre.

Pa ako se ne varam, već su duže vrijeme ove cifre uređaja u t-mobile-u, to su pred nekih godinu ako se ne varam bili srušili cijene sa onih nebuloznih 8k kuna. Ali opet i onda je sa tom cijenom uz ugovor bio dosta jeftiniji od konkurencije.

 

I obično ista cijena ostane na novom modelu a stariji modeli pojeftine(odnosno odu iz ponude a u slučaju četvorke ostao je 8GB model po nižoj cijeni) tako da pretpostavljam da bi isto tako moglo biti i sa peticom.

Stoja
15 godina
odjavljen
offline
Re: Appleu hitno treba PR
mario.L_hr kaže...

Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o cijenama i kakve to veze ima s temom?

Cijena im je mjerilo... nečeg. Valjda, što skuplji, to bolji ili pak argument kontra proizvođača ako je model istih ili sličnih karakteristika 1,68% jeftiniji.

 

Tko pametan danas kupuje sam uređaj... Taman 2 godine pretplate da si kupiš nešto novo i testirano za kunu ili max 99kn.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
12 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Sum_of_all_fears kaže...
mario.L_hr kaže...

Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o {#}cijenama i kakve to veze ima s temom?

Cijena im je mjerilo... nečeg. Valjda, što skuplji, to bolji ili pak argument kontra proizvođača ako je model istih ili sličnih karakteristika 1,68% jeftiniji.

 

Tko pametan danas kupuje sam uređaj... Taman 2 godine pretplate da si kupiš nešto novo i testirano za kunu ili max 99kn.

Koje predrasude, brate mili pa di ovo ide...

 

Kolega Ghost777 je kolko vidim počea o cijenama, na što mu je F10EXX dao cijene tmobiela, pa je Ghost777 iznia nebulozne cijene i zato naši postovi, ok?

 

Pomalo, nema razloga za toliki hejt, pričamo argumentirano, niti sam za apple niti za samsung a niti za android, već smo za ono što je najbolje za krajnjeg korisnika.

 

Dobar dio ove rasprave nema smisla, ako patentni zakoni u SADu kažu da apple moze onakve gluparije "patentirat", onda nije apple kriv što brani svoje "patente" koji su u okviru zakona i koji mu to omogućuju.

 

Mislim da se svi slažemo oko toga da se triba prominit nacin patentiranja, ali do tad ce to ovako izgledati. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
mario.L_hr kaže...

Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o cijenama i kakve to veze ima s temom?

Zato jel se nema ništa pametnije za reći.

A Petric (izdajica jedna ,koji do sada nije izrekao loše riječi protiv Applea) ih je očito dirnuo tamo gdje najviše boli - rekao je da Apple nije najbolji i jedini vrijedan pažnje i da su ustvari ,najobičnije lopine sposobne ići jaaako nisko.

 

Uostalom ,svatko pametan to zna ,pogotovo nakon Jobsove izjave da je spreman i na nuklearni rat ,samo da uništi Android (a time i posredno) Samsung.

 

"I will spend my last dying breath if I need to, and I will spend every penny of Apple's $40 billion in the bank, to right this wrong...I'm going to destroy Android, because it's a stolen product. I'm willing to go thermonuclear war on this".

 

Jabučari ,ispravljeno!! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 22:43 (kizo2703).
13 godina
protjeran
offline
Appleu hitno treba PR

hebote, petric prolupao.

s koliko žuci . zar ga je to tak jako pogodilo. jadan.

 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

petricu, prizemlji se...

 
0 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Inari kaže...

* * *

 

Kad vidim ovakve plitkoumne članke na stranicama, prisjetim se zašto već dugo vremena ne kupujem Bug.

 

Kad vidim takve budale (kad si već krenuo svojim jezikom, da nastavimo u istom tonu) šta pišu, prisjetim se zašto već dugo nisam preaktivan učesnik bilo kakvih foruma, i zašto ću preskočiti ostalih 130 i kusur komentara.

 

Petriću, Awesome!

 

PS: Inari pogledaj malo povijest Applea, isti NIŠTA nije izumio, GUI, FireWire, Newton PDA, Thunderbolt, MagSafe, Studio Display, Mini Display Port, misliš da su ovo Appleove izmišljotine? LOL.

Dok sam bio u srednjoj htio sam tetovirati zagriženu jabuku na ramenu diveći se njihovim Mac Pro grafičkim radnim stanicama.. sada 10-tak godina kasnije, ista ta firma najavljuje povlačenje istih a ja se pitam koji je sledeći Appleov proizvod, usisivač ili daljinski upravljač. Od zagrižene jabuke Apple je za mene danas zagriženo go*no, čija je jedina svrha potaknuti ostatak IT industrije da naprave bolje (i naravno time jeftinije) uređaje. Care, bez uvrede, ali pričaš gluposti.

11 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR

I koji je to Samsungov uredaj bolji od iPada 3? 

 

Dok ne izađu Samsungovi full HD 9-10" inčni uređaji, u toj klasi nijedan. Onda možemo razgovarati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 9:02 (ZeljkoT).
16 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Envy kaže...

PS: Inari pogledaj malo povijest Applea, isti NIŠTA nije izumio, GUI, FireWire, Newton PDA, Thunderbolt, MagSafe, Studio Display, Mini Display Port, misliš da su ovo Appleove izmišljotine? LOL.

 

 A koju od tih tehnologija ima iPhone, i kakve to veze ima sa tuzbom protiv Samsunga?

 

Oni koji misle da je Apple izmislio Firewire su isti ljudi koji misle i da je google izmislio internet trazilicu. A takvih nema ovdje na forumu... barem se nadam... {#}

 

 

edit:

Ok, sad zam malo zbunjen. Sve sto sam uspio naci o povjesti firewire-a, je da ga je zapoceo Apple i to jos davne 1986. Tek deset godina kasnije je to postao IEEE 1394.   Jesi siguran da Apple nije izmislio Firewire?

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 9:25 (SupremeCommander).
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
ZeljkoT kaže...

I koji je to Samsungov uredaj bolji od iPada 3? 

 

Dok ne izađu Samsungovi full HD 9-10" inčni uređaji, u toj klasi nijedan. Onda možemo razgovarati.

Off Topic: Možemo i odmah razgovarati ako treba, ali ne o samsungovim, kako ih ti nazivaš full HD 9-10" uređaji, nego o Lenovu ThinkPad Tablet 2-ci koji je (po mom skromnom mišljenju) bolji uređaj od iPad3, a još nije ni na tržištu.

 

SupremeCommander kaže...
Envy kaže...

PS: Inari pogledaj malo povijest Applea, isti NIŠTA nije izumio, GUI, FireWire, Newton PDA, Thunderbolt, MagSafe, Studio Display, Mini Display Port, misliš da su ovo Appleove izmišljotine? LOL.

 

 A koju od tih tehnologija ima iPhone, i kakve to veze ima sa tuzbom protiv Samsunga?

 

Oni koji misle da je Apple izmislio Firewire su isti ljudi koji misle i da je google izmislio internet trazilicu. A takvih nema ovdje na forumu... barem se nadam... {#}

 

 

edit:

Ok, sad zam malo zbunjen. Sve sto sam uspio naci o povjesti firewire-a, je da ga je zapoceo Apple i to jos davne 1986. Tek deset godina kasnije je to postao IEEE 1394.   Jesi siguran da Apple nije izmislio Firewire?

 

Tehnologije koje sam nabrojao da li su u jesu-nisu iPhoneu, nije ni bitno, pametan si čovjek, sa tužbom protiv Samsunga nemaju ništa, ali imaju na komentare na članak o kome je riječ.

 

Za FireWire sam siguran, na njegovom razvoju radili su redom: Texas Instruments, Sony, Digital Equipment Corporation, IBM, Intel, Thomson te SNS.. kako ga je Apple upakirao, mislim da nije ni bitno ;))

 

Veliki pozdrav za tebe.

12 godina
neaktivan
offline
Appleu hitno treba PR

Konzolaški fanboji su mila majka za mobilne fanboje(pogotovo što su bar duplo mlađi u prtosjeku).

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
sharxtreme kaže...

Konzolaški fanboji su mila majka za mobilne fanboje(pogotovo što su bar duplo mlađi u prtosjeku).

Dobro kad konzolaškim dokažeš nešto oni se barem malo smire, ovo je ludo.

16 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Envy kaže...

Ok, sad zam malo zbunjen. Sve sto sam uspio naci o povjesti firewire-a, je da ga je zapoceo Apple i to jos davne 1986. Tek deset godina kasnije je to postao IEEE 1394.   Jesi siguran da Apple nije izmislio Firewire?

Za FireWire sam siguran, na njegovom razvoju radili su redom: Texas Instruments, Sony, Digital Equipment Corporation, IBM, Intel, Thomson te SNS.. kako ga je Apple upakirao, mislim da nije ni bitno ;))

Radili jesu, ali pitanje je tko ga je prvi izumio. A kao sto rekoh, svugdje se uvijek spomnje samo Apple kao zacetnik, i to te 1986. Volio bi neki dokaz da su neke od tih tvrtki radili na Firewireu prije Applea...

"FireWire® is the brand name for the IEEE 1394 High Speed Serial Bus developed and marketed by Apple, Inc. The idea of FireWire® was first conceived in the 1980s. Developments in technology through the early 1990s led to the official introduction of the device in 1995. "

http://www.wisegeek.com/what-is-firewire.htm

 

"FireWire is Apple's name for the IEEE 1394 High Speed Serial Bus. It was initiated by Apple (in 1986[4]) and developed by the IEEE P1394 Working Group, largely driven by contributions from Apple, although major contributions were also made by engineers from Texas Instruments, Sony, Digital Equipment Corporation, IBM, and INMOS/SGSThomson (now STMicroelectronics)."

http://en.wikipedia.org/wiki/IEEE_1394_interface

 

 

Zanimljiva stvar je i sa Thunderboltom, iako ga je razvijao Intel, razvijao ga je u suradnji sa Apple-om...

 

Cini mi se da tu postoji neka velika zavjera i da se pokusava oduzeti Appleu zasluge koje je imao u razvoju svih tih tehnologija... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 10:45 (SupremeCommander).
12 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Envy kaže...
Inari kaže...

* * *

 

Kad vidim ovakve plitkoumne članke na stranicama, prisjetim se zašto već dugo vremena ne kupujem Bug.

 

Kad vidim takve budale (kad si već krenuo svojim jezikom, da nastavimo u istom tonu) šta pišu, prisjetim se zašto već dugo nisam preaktivan učesnik bilo kakvih foruma, i zašto ću preskočiti ostalih 130 i kusur komentara.

 

Petriću, Awesome!

 

PS: Inari pogledaj malo povijest Applea, isti NIŠTA nije izumio, GUI, FireWire, Newton PDA, Thunderbolt, MagSafe, Studio Display, Mini Display Port, misliš da su ovo Appleove izmišljotine? LOL.

Dok sam bio u srednjoj htio sam tetovirati zagriženu jabuku na ramenu diveći se njihovim Mac Pro grafičkim radnim stanicama.. sada 10-tak godina kasnije, ista ta firma najavljuje povlačenje istih a ja se pitam koji je sledeći Appleov proizvod, usisivač ili daljinski upravljač. Od zagrižene jabuke Apple je za mene danas zagriženo go*no, čija je jedina svrha potaknuti ostatak IT industrije da naprave bolje (i naravno time jeftinije) uređaje. Care, bez uvrede, ali pričaš gluposti.

Ti pričaš gluposti. Nešto što najviše mrzim je kada se iznose gluposti koje si pročitao na nekom forumu, a nemaju veze s istinom. 

 

IEEE 1394 standard pod imenom FireWire je razvijen od strane Applea. i.LINK je Sonyeva implementacija, Lynx od Texas Instruments. Dakle FireWire je Appleov i isključivo Appleov. Newton PDA je također Appleov. Motorola je samo pomogla oko nekih djelova i proizvodnje. Thunderbolt je intelova tehnologija koja je u suradnji s Appleom došla na tržište. MagSafe je također Appleov. Studio Display se zapravo zove Apple Studio Display, dakle nema rasprave. I za kraj Mini Display Port, dizajniran od strane Applea i isto tako se proizvodi.

16 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
kizo2703 kaže...
mario.L_hr kaže...

Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o cijenama i kakve to veze ima s temom?

Zato jel se nema ništa pametnije za reći.

A Petric (izdajica jedna ,koji do sada nije izrekao loše riječi protiv Applea) ih je očito dirnuo tamo gdje najviše boli - rekao je da Apple nije najbolji i jedini vrijedan pažnje i da su ustvari ,najobičnije lopine sposobne ići jaaako nisko.

 

Uostalom ,svatko pametan to zna ,pogotovo nakon Jobsove izjave da je spreman i na nuklearni rat ,samo da uništi Samsung.

Svatko pametan zna da Jobs ovo nikad nije izjavio! {#}

***** Maxxy *****
12 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Ghost777 kaže...
@F10EXX

Naravno, ti si gledao cijene na t-scomovoj str gdje nisu istaknute cijene bez ugovorne obveze.

iphone 4s 16gb 7599

iphone 4s 64 gb 8999 (ROFL)

gs3 32 gb 5299

Vise se ne zelim natezat s zasljepljenim apple fanboyevima.

p.s. onda sam ja jedini koji kupuje mobitele bez da sam vezan ugovorom

Ja sam naveo cijene samog uredjaja, bez ugovorne obveze. Nemoj pricat gluposti.

 

S ugovornom obvezom sam naveo cijene u proslom postu, i 4S je 1000 kn jeftiniji od S3.

 

A svatko tko od operatera kupuje slobodne uredjaje je idiot.

 

Recimo, u sloveniji i austriji, oba kostaju u slobodnoj prodaji oko 600 eura, kao sto je kostao i SII.

 

A bolje bit apple fanboy nego lazov.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 11:32 (F10EXX).
16 godina
odjavljen
offline
Appleu hitno treba PR

Hehehe... koliko god komentirali Apple - Samsung tuzakanja uvijek mi je jednako zanimljivo pogledati prepucavanja ovdje ...Dok se na sudovima vode bitke za patente i broje stotine milijuna dolara (pa cak i milijarde) ovdje se vode prepucavanja na razini osnovnoskolaca ... moj tata je brzi..moj tata je jaci...moja mama je ljepsa...moja mama ima vecu placu...itd..itd.. 

Apple- Samsung....Samsung - Apple...i kako god okrenes samo se prica vrti oko SamsApple-a ili obrnuto. 

 

Pa kome treba PR kad ovakvih besplatnih forumskih reklama ima milijune diljem ovog u.ranog planeta {#}

It's all about the sound . (Quincy Jones)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
Maxxy kaže...
Envy kaže...
*  *  *

Off Topic: Možemo i odmah razgovarati ako treba, ali ne o samsungovim, kako ih ti nazivaš full HD 9-10" uređaji, nego o Lenovu ThinkPad Tablet 2-ci koji je (po mom skromnom mišljenju) bolji uređaj od iPad3, a još nije ni na tržištu.

 

*  *  *

Znaci, po tvom skromnom misljenju od iPada je bolji NEPOSTOJECI uredaj???? {#}

Uređaj postoji, proizveden je, zapakovan (kao i moj novac za njega) i u prodaju kreće sa datumom lansiranja Windowsa 8.

http://www.lenovo.com/products/us/tablet/thinkpad/thinkpad-tablet-2/

 

Čuo sam se sa ljudima koji su ga imali na testiranju, ljudi oštrog oka i britkog jezika i imaju samo riječi pohvale. Wintel platiforma, punokrvni Windows operativni sustav, lakši i tanji od iPada i sa Full USB utorom (najvažnija funkcija), valjda je bespotrebno spominjati da na njega možeš pokrenuti Age of Empires II, World in Conflict ili pak Adobe Photoshop CS6, sorry ali ne vrti se sve oko Angry Birdsa.

 

I da, po mom skromnom mišljenju.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Appleu hitno treba PR

  samo se apple uređaji mogu bez problema kupovati na neviđeno. za ostali šrot trebaju dobre i debele recenzije koje su uvijek do sada razocaravale.

jedino kod applea dobiješ  što ocekuješ ili bolje.

 
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
unimatrix001 kaže...

Hehehe... koliko god komentirali Apple - Samsung tuzakanja uvijek mi je jednako zanimljivo pogledati prepucavanja ovdje ...Dok se na sudovima vode bitke za patente i broje stotine milijuna dolara (pa cak i milijarde) ovdje se vode prepucavanja na razini osnovnoskolaca ... moj tata je brzi..moj tata je jaci...moja mama je ljepsa...moja mama ima vecu placu...itd..itd.. 

Apple- Samsung....Samsung - Apple...i kako god okrenes samo se prica vrti oko SamsApple-a ili obrnuto. 

 

Pa kome treba PR kad ovakvih besplatnih forumskih reklama ima milijune diljem ovog u.ranog planeta {#}

Baš to. Any publicity is a good publicity. Sve se vrti oko mindsharea. Marketing već odavno nije ono što je bio. Sad su i kritike i polemike bolje od plaćene reklame, pogotovo kad se izvode nesvjesno u korist kompanije.

 

Zamisli, kad masovna publika, kupci(i njihovi protivnici), raspravljaju i zamaraju se "patentima" od multimilijarderskih korporacija i navijaju tko će pobijediti u sudskom sporu. hahaha.

Patent kojim neka firma patentira korisnikov potez rukom na touchscreenu. Pinch-to-zoom. Zvuči kao loš vic. Pinch-me-to-wake-up. 

Zamislite da su takve firme poput Apple izumile nešto doista korisno i opipljivo. poput recimo distribucije el. energije, tražili bi monopol nad svijetom. Pohlepi tih i takvih nema kraja. 

 

Jedan mali problem. Sad kad ostale firme vide što Aplleu prolazi na sudu, krenut će legendarne parnice, (američko) pravosuđe je bazirano na presedanima(i novčanoj moći naravno), koji se mogu pokazati kao dvosjekli mač. 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleu hitno treba PR
zatojeto kaže...

 

  samo se apple uređaji mogu bez problema kupovati na neviđeno. za ostali šrot trebaju dobre i debele recenzije koje su uvijek do sada razocaravale.

jedino kod applea dobiješ što ocekuješ ili bolje.

 

I šta će Appleu PR kraj ovakvih jednostranih i besplatnih izjava. Ovakva reklama se ne može platiti ni na rate. Javi se Appleu da ti da procenat ili bar promil na ovu besplatnu reklamu, možda promo futrolu za mobitel, možda ni hvala. 

Apple bi uskoro trebao još poskupiti svoje proizvode jer:

"Jedino kod applea dobiješ što očekuješ ili bolje". 

Pa oni gube. Cijene su im očito preniske jer nadmašuju očekivanja, haha.

 

 

Drugovi i drugarice. Vi ste ovce, vi ste koze, vi ste krave..

 

Davali za narodnooslobodilačku borbu.

 

Živijo Internet. Živijo druže komesare.

14 godina
offline
Re: Appleu hitno treba PR
sharxtreme kaže...
zatojeto kaže...

 

  samo se apple uređaji mogu bez problema kupovati na neviđeno. za ostali šrot trebaju dobre i debele recenzije koje su uvijek do sada razocaravale.

jedino kod applea dobiješ što ocekuješ ili bolje.

 

I šta će Appleu PR kraj ovakvih jednostranih i besplatnih izjava. 

A jel bi možda trebala njegova izjava proći reviziju nekog applehejtera koji nikad nije koristio apple uređaje pa da ti budeš happy?

Da, ne treba PR jer rade odlične proizvode. Ljudi to prepoznaju i preporučuju drugima.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice