EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "shar

poruka: 9
|
čitano: 1.638
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "shar".
14 godina
neaktivan
offline
EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "shar

jako sam skeptičan  oko cijelog koncepta treš neprofesionalnog "šeranja" u ekonomiji i promociji neprofesionalnosti i trešizma. :)

 

 

jedno ogavno iskustvo preko airbnb-a je bilo sasvim dovoljno da stvorim užasno mišljenje o tome. 

pakao na zemlji. :D

 

raj za budale i siromašne.

 

 

ako je to budućnost, zajebali su vas. 

 

 

Ne kužim koji je interes komisije da promovira takav jad...

 

 

Radi se o iskorištavanju sirotinje i sirotinjskog položaja novih generacija. Zarađuju naravno kao i obično bogatiji...ili stariji. I to bivajući totalno nepresionalnim budalama....bez regulative. Pa opleti po budalama i  krajnjim korisnicima usluge...

Pravi korisnik je neko koji ionako ima previše para...koji nudi uslugu preko tih posrednika. Ti koji koristiš tu treši uslugu nekoga ko zarađuje preko tih servisa si samo sudionik opće idiotarije..

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 16:15 (Putin).
 
3 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
Putin kaže...

jako sam skeptičan  oko cijelog koncepta treš neprofesionalnog "šeranja" u ekonomiji i promociji neprofesionalnosti i trešizma. :)

 

 

jedno ogavno iskustvo preko airbnb-a je bilo sasvim dovoljno da stvorim užasno mišljenje o tome. 

pakao na zemlji. :D

 

raj za budale i siromašne.

 

 

ako je to budućnost, zajebali su vas. 

 

 

Ne kužim koji je interes komisije da promovira takav jad...

 

 Ako sa sharing ekonomijom imaš samo jedno iskustvo, nije ni čudo da ne kužiš i da si skeptičan...

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
14 godina
neaktivan
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
izith kaže...
Putin kaže...

jako sam skeptičan  oko cijelog koncepta treš neprofesionalnog "šeranja" u ekonomiji i promociji neprofesionalnosti i trešizma. :)

 

 

jedno ogavno iskustvo preko airbnb-a je bilo sasvim dovoljno da stvorim užasno mišljenje o tome. 

pakao na zemlji. :D

 

raj za budale i siromašne.

 

 

ako je to budućnost, zajebali su vas. 

 

 

Ne kužim koji je interes komisije da promovira takav jad...

 

 Ako sa sharing ekonomijom imaš samo jedno iskustvo, nije ni čudo da ne kužiš i da si skeptičan...

 a kolko mi treba iskustava da skužim bit, ustroj, logiku svega, te da se razočaram...

 

6725?!

 

Da, volio bi biti utopist pa brijat kak je to divno i krasno, ali nije. to je govance...i to za uglavnom većinski za niže slojeve..koji si utvaraju da su generalno kul (koristeći tehnologiju da unajme jad od usluge). tragikomično.  

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 16:18 (Putin).
16 godina
offline
EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "shar

Ne vidim po čem je UBER jad od usluge, ali OK. Koliko znam Radio Taxi je jad od usluge, i to najskuplji jad u ZG.

 

Vladimire, ne kenjaj 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 17:25 (lllnuclearlll).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
online
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
Putin kaže...

 

6725?!

 

Da, volio bi biti utopist pa brijat kak je to divno i krasno, ali nije. to je govance...i to za uglavnom većinski za niže slojeve..koji si utvaraju da su generalno kul (koristeći tehnologiju da unajme jad od usluge). tragikomično.  

Recimo i više od 6725.

 

Znam dosta ljudi koji su krenuli u tom smjeru i kao davatelji usluga i kao korisnici, još nisam čuo nijedan negativan komentar. S druge strane imam milijarde negativnih komentara za davatelje "standardnih" usluga i njihove korisnike.

Ono što je problem su regulacije, prava i davatelja i korisnika usluga i slično.

12 godina
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
Putin kaže...
 

Da, volio bi biti utopist pa brijat kak je to divno i krasno, ali nije. to je govance...i to za uglavnom većinski za niže slojeve..koji si utvaraju da su generalno kul (koristeći tehnologiju da unajme jad od usluge). tragikomično.  

Ako je tako gdje je problem? Pusti siromašne da koriste što im odgovara, a ti koristi prvorazrednu uslugu za visoke slojeve. Svaka usluga ima svoju ciljnu skupinu. Ovo ispada kao da Todorić kuka "jao, pa što će nam obični apartmani, to je za sirotinju, daj ti meni Sheraton od pet zvjezdica, ostalo treba ukinut"

16 godina
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
U cemu je problem sa airbnb-om konkretno? Ja sam koristio taj servis za pronalazak apartmana za ljetovanje i za sada imam samo pozitivna iskustva ... Koristio sam servis 3-4 puta. Brz i jednostavan nacin za pronalazak smjestaja.
King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "
ante_etna kaže...
Putin kaže...
 

Da, volio bi biti utopist pa brijat kak je to divno i krasno, ali nije. to je govance...i to za uglavnom većinski za niže slojeve..koji si utvaraju da su generalno kul (koristeći tehnologiju da unajme jad od usluge). tragikomično.  

Ako je tako gdje je problem? Pusti siromašne da koriste što im odgovara, a ti koristi prvorazrednu uslugu za visoke slojeve. Svaka usluga ima svoju ciljnu skupinu. Ovo ispada kao da Todorić kuka "jao, pa što će nam obični apartmani, to je za sirotinju, daj ti meni Sheraton od pet zvjezdica, ostalo treba ukinut"

 šema je da je po mom iskustvu bilo kakav hotel s 3 zvjezdice premija prema većini privatnog smještaja tih budala koje ti uvale svoj prostor preko airbnb-a.

Njih nikoji kurac ne veže na profesionalnost. Hotele barem neka elementarna reputacija u biznisu. Privatna budala nema svoj biznis. A ima također kao šatro reputaciju...koju ti možeš dati njima preko airbnb-a ako su bili otpad.

A ja bio u smještaju gdje osoba koja iznajmljuje se nije pojavila, već neko smeće od njezine rodice...koja se bahatila ko da joj nešto želimo uzeti ili ju prevarit, a ona nama daje milost (za osnovni info i uslugu) zato jer plaćam masno obični apartmančić. 

dakle, razina profesionalnosti ikakve je bila 0, komunikacijski skill kontakt osobe na razini šusterice bahate :D ali nije bilo ni traga takvoj lošoj reputaciji za njih na airbnb. Ljudi jednostavno ne ostave loš komentar...iako kužim da ih barem pola zaslužuje...jer su stoka....prema tebi koji plaćaš to njihovo oglašeno govno.

I još kaj je najgore brijem da oni mene mogu na airbnb ocijenit kao gosta. Ma ocjenjuj si majku kao gosta... :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 13:14 (Putin).
14 godina
offline
Re: EU upozorava članice da ne zabranjuju modele "

Eto vidiš, moje iskustvo je sasvim drugačije. Inače ne koristim airbnb i preferiram booking.com, ali jednom koristio i bilo je izvrsno. Rentao stan u centru ZG dok su u mom bili građevinski radovi, gazdarica ljubazna, fleksibilna (jer nisam znao koliko ću točno ostati pa sam produljivao tjedan po tjedan), stan ogroman, miran, kompletno obnovljen, a ne pretjerano skup. Koliko znam ti možeš ostaviti loš review pa iskoristi to svoje pravo. Ja kritiziram svaku sitnicu na koju naletim. Inače, primijetio sam znatno poboljšanje usluge RadioTaxi ZG otkad se uber pojavio. Odjednom su automobili čišći, vozači pristojniji, naplata urednija... Može se reći da je i onaj tko nikad nije koristio Uber profitirao zbog njega.
Mišljenja sam da je u EU inače sve pretjerano regulirano i hrpa propisa, papira i standarda onemogućavaju ulazak svakome na tržište, a ipak je bolje da bira tržište a ne birokrati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice