Oglašivači protiv AdBlocka

poruka: 103
|
čitano: 13.241
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oglašivači protiv AdBlocka".
16 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Jovanka kaže...

 

rjakopec kaže...

Moram te razočarati, u hrvatskom jeziku je škrtac osoba koja ne želi dati novce za nešto, i onda to nema, izvede curu i onda je škrt platiti večeru. To ti znači da nisu večerali, samo su štetali. Lik koji je večerao i onda se naglo udaljio dok konobar nije bio u blizini, nije škrt nego je lopov. On je ukrao večeru. Škrta osoba bi bila osoba koja npr. ne želi platiti internet. Osoba koja želi sadržaj, ali ga ne želi platiti je - lopov.

 

Probaj ostaviti novčanik na cesti 24 sata, pa prijavi policiji da si ga ostavio na cesti i sad ga nema. Logika ti ne drži vodu, NHF ali IMO gubiš se i skačeš iz jedne nepovezane u drugu nepovezanu teoriju.

Ćut' Broz dok ti žena priča i dobro je slušaj. 

 

U konkretnom slučaju nije lopov niti se radi o krađi. Objašnjenje ti nema smisla, jer ti nitko nije ništa otuđio kako bi sebi pribavio protupravnu imovinsku korist. 

Ti si mu pružio sadržaj bez ikakvih restrikcija, nisi uveo poslovnu politiku pay per view, pa tu nema smisla govoriti o krađi i lopovlucima. Izabrao si princip financiranja od treće strane po posjeti stranice - pregledu sadržaja - sa reklamama. Korisnici su samo našli način, što je i njihovo pravo pod kojim uslovima će pogledati/pročitati sadržaj.

Većina se ovdje na forumu izjasnila da im ne smeta određena količina reklama, ali nakon ekscesa sa pojedinim iritantnim oblicima reklama ili  pretjerane količine reklama izrevoltirani korisnici posežu za raznim načinima kako bi sebi olakšali konzumiranje sadržaja.

Ovdje se može govoriti jedino o nesolidarnosti korisnika za "nužno zlo" kojim se financira.  

 

Šest godina sam na forumu do prije dvije godine nisam niti koristio adblock, ove zelene integrirane linkove u tekstovima nisam ni izblokirao...

 

Iz tvojih postova se može osjetiti da si pogođen ovim stvarima, pretpostavljam da ti je narušen lični interes - ali izvoli pa testiraj ljude - uvedi im da ti ne mogu pristupiti sadržaju ako imaju adblock pa ćeš viditi koliko će ti ostati korisnika. 

 

Jednostavno se radi o prezasićenju korisnika i  prekoračenju tolerirane granice reklama. 

 

Četiri - pet je OK, 10-15 je previše i onda pukne film pa se gase sve. Treba biti umjeren...

 

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
odjavljen
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

Kod kuće imam instaliran adblock do kojeg ne dolazi praktički ništa. Na firewallu imam transparent proxy sa content filtering-om i tamo su (između ostalog) blokirane kategorije adv i ads (+ nekoliko custom filtera za stvari koje ne idu uobičajenim kanalima). Log za samo jedan dan je apsolutno golem. Supruga obilazi portale, ja obilazim portale, malo na forum, ovo-ono... Toga se skupi toliko da se šokiraš. Nisam ni obraćao pažnju dok nisam na poslu dobio novo računalo bez adblockera. Ajme meni!!! Pa nisam ni znao kako bug.hr i par domaćih portala stvarno izgledaju. Upravo sada na naslovnici bug-a postoje reklame na 8 mjesta. U nekim drugim situacijama ih bude i više (ako se koriste bočni dijelovi stranice). Naravno da je oglašavanje normalno ali ako imamo načina da se od toga "zaštitimo" - naravno da ćemo ga koristiti.

A ako ćemo iskreno - većina tih oglasa strašno nagrđuje izgled stranica. Skroz neke animacije skaču, nešto se voza lijevo-desno, gore-dolje. Šta će ti onda dizajner kad ćeš svejedno usrati cijeli sajt sa reklamama, ne?

Freak Show Inc.
 
22 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
rjakopec kaže...

Ljudi su govna, htjeli bi sadržaj, ali ga ne bi platili ni na koji načn, ni pretplatom ni s reklamama. Oni bi da se sadržaj stvara i da im autori sadržaja još pošalju gajbu pive i curu (ili dečka) koji će im puštiti dok oni piju pivu i gledaju sadržaj. Naravno, piva i cura bi isto bili besplatni. Nakon što bi to uveli, forumi bi bili puni prostačkih komentara debelih bubuljičavih šmokljana koji ne bi vidjeli onu stvar da nema interneta, da im cure nisu dovoljno kvalitetne. 

Covjece, a jesi ga ti tu nakenjao gluposti i to prvi post u temi. OMG

 

Pricas o nekim "prostackim" komentarima, a pogledaj malo svoj kako izgleda (kao i vecinu ostalih gdje samo ne argumentirano i jako bezobrazno vrijedas ostale forumase).

Na temelju ovoga i ostalih postova, ti bi prvi trebao dobiti ban.

 

Pogledaj kolicinu TD koje si dobio od ekipe. Mislis da je to bezveze?

Je, samo su ljudi ovdje ok i kulturni, sta god ti mislio pa ti bolje udare TD, a ne da ti kazu par rijeci jer vjeruj mi moze se i tebi uzvratiti na isti nacin kako i ti pises, ali nitko se ne zeli spustati na tu razinu (ipak ljudi poznaju bar neke osnove bontona i ne idu vrijedati svaku osobo koja se ne slaze s njima).

 

P.S.

 

AdBlock je zakon, ne izostavna ekstenzija kojom se doslovno borimo protiv hrpe odvratnih reklama s kojima se u 90% slucajeva ipak malo pretjeruje.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 15:41 (win32).
11 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
boxer kaže...

Ćut' Broz dok ti žena priča i dobro je slušaj. 

 

{#} Tek sam mu sada vidio avatar {#}

 

Sry! {#}

 

Friday kaže...

 

A ako ćemo iskreno - većina tih oglasa strašno nagrđuje izgled stranica. Skroz neke animacije skaču, nešto se voza lijevo-desno, gore-dolje. Šta će ti onda dizajner kad ćeš svejedno usrati cijeli sajt sa reklamama, ne?

 

Petko, jel više voliš kad ti iskaču sa krilcima ili bez; ili možda da su najbolji samoupijajući na tržištu? {#}

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 15:36 (Jovanka).
16 godina
odjavljen
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

BTW - svi kukaju kako je prihod od tih reklama mizeran. Pa zar je to onda vrijedno truda? Iskreno, baš me zanima kolike su to brojke u pitanju. Jer ako od te napasti ne možeš barem platiti hosting/server i domenu onda u vražju mater i posao...

Freak Show Inc.
 
13 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
user2013 kaže...
rjakopec kaže...

Ljudi su govna, htjeli bi sadržaj, ali ga ne bi platili ni na koji načn, ni pretplatom ni s reklamama. Oni bi da se sadržaj stvara i da im autori sadržaja još pošalju gajbu pive i curu (ili dečka) koji će im puštiti dok oni piju pivu i gledaju sadržaj. Naravno, piva i cura bi isto bili besplatni. Nakon što bi to uveli, forumi bi bili puni prostačkih komentara debelih bubuljičavih šmokljana koji ne bi vidjeli onu star da nema interneta da im cure nisu dovoljno kvalitetne. 

Cool story bro.

 

Jesi čuo za ZAMP? Na svaki prazan medij za pohranu podataka se plaća određeni reket "proizvođačima" "sadržaja" slušao/gledao ti njih ili ne, toliko o tome. Znaš zašto postoji daljinski upravljač? Da se preskaču reklame. :D

RTL i Nova TV toliko trolaju reklamama (ponekad traju kao jedan prosječni "sitcom") da zaboravim što sam gledao na TV a film onda traje kao neki bolivudski. Ali, postoji Internet pa mogu doći do sadržaja na ovaj ili onaj način, kojega želim gledati bez nepotrebne gnjavaže.

 

Bez Adblocka i NoScripta posjećivanje nekih stranica, uključujući BUG Online bi bilo frustrirajuće iskustvo na granici bacanja ekrana kroz prozor i trganja tipkovnice i miša, kada mi odjednom iskoći reklama preko pola ekrana ili na forumu vidim ugnježđene reklame i još ako su animirajuće ne mogu se koncetrirati na tekst, isto tako me izluđuju vijesti koje se same skrolaju (sidebar) dok nešto čitam, ali to rješava NoScript...

 

Istina, govno sam, želim sve besplatno, razmazio me Internet, a tvoj problem ako si glup, pohlepan, "kruha preko pogače", pa ne znaš zaraditi putem Interneta na neki prihvatljiviji način osim trolanja reklamama. Reklame na Internetu su tako 90'te.

Kada me uTorrent zatrolao reklamama (predstavlja i sigurnosni problem, ne, nije ono "Upgrade - uTorrent Plus) i onemogućio njihovo gašenje, uzeo sam qBittorrent. Toliko sam pohlepan da sam platio neke shareware programe koje često ili ponekad koristim, Total Commander, WinRAR itd.

 

Usput, sjeća li se netko pop-upova? To je bila posebna priča webmaster retardiranosti ali pojavila se Opera a kasnije su i ostali preglednici nudili istu mogućnost onemogućavanja pop-upova, tako da je praksa stavljanja pop-upova rezervirana za "tamnu" (nelegalni sadržaji itd.) stranu Interneta ali uzalud vam trud webmasteri, koristim AdBlock i NoScript + pop-up blokada intergrirana u preglednik.

 

P.S.

S vremena na vrijeme naiđem na stranice koje detektiraju AdBlock i onda onemogućavaju pristup, NoScript rješava taj problem. Ako se radi o nekoj dobroj stranici sa kvalitetnim i korisnim sadržajem onda mogu i tolerirati reklame ako nisu prenapadne.

AdblockPlus i NoScript to su totalno različiti alati,Nevinašce jer AdBlock ima neka pravila ali NoScript ne baš zapravo. On radi na način da prvo puca na sve, pa onda pita ko to kuca ili ako je neko ipak osto živ nek se javi ako može.Izlanuo se

 

Ukratko AdbLockplus je za svakog korisnika, ali NoScript ne baš on je ipak samo za naprednije korisnike.No zato je nemilosrdni NoScript jedini koji te može zaštitit, i to u situaciji kad to ne može napravit niti jedan drugi Antivirus to sigurno.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1006&jumpto=4129302&sort=asc&view=flat

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 15:56 (rambox).
12 godina
suspendiran
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

što si mu dragi ovi "pametni" što kažu da nemaju adblock jer drugi žive od toga, e da bi drugi živjeli od toga moraš na svaku reklamu bar jednom kliknut, a fala bogu znamo da se samo slučajno to može desit, zato ne kenjajte kvake, pošto ja ne kliktam, naravno neželim ih ni gledat, te stoga imam adblock plus i ghostery, i reklame baj baj, nek zaradjuju na drugome.

Moj PC  
2 2 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
rambox kaže...

AdblockPlus i NoScript to su totalno različiti alati,Nevinašce jer AdBlock ima neka pravila ali NoScript ne baš zapravo. On radi na način da prvo puca na sve, pa onda pita ko to kuca ili ako je neko ipak osto živ nek se javi ako može.Izlanuo se

 

Ukratko AdbLockplus je za svakog korisnika, ali NoScript ne baš on je ipak samo za naprednije korisnike.No zato je nemilosrdni NoScript jedini koji te može zaštitit, i to u situaciji kad to ne može napravit niti jedan drugi Antivirus to sigurno.{#}

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx?page=1006&jumpto=4129302&sort=asc&view=flat

To mi je jasno, ali se radi o neizostavnoj i komplementarnoj kombinaciji koja dobro dođe u svakoj situaciji uz još neke dodatke (npr. Ghostery). Ipak, NoScript ne koristim često zbog toga jer se neke stranice loše prikazuju, ponekad postupno gasim nepotrebna smeća (DoubleClick, Gemius, Google Adsense, Google Analytics) na stranici, sve zavisi o potrebama a može se uvesti lista ili "naučiti" NoScript kako će se ponašati na određenim stranicama.

 

P.S. NoScript-om zovem sve slične dodatke za preglednike, npr. na Chrome-u se takav dodatak zove ScriptSafe.

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.7.2014 17:24 (user2013).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Cryogenic kaže...

što si mu dragi ovi "pametni" što kažu da nemaju adblock jer drugi žive od toga, e da bi drugi živjeli od toga moraš na svaku reklamu bar jednom kliknut, a fala bogu znamo da se samo slučajno to može desit, zato ne kenjajte kvake, pošto ja ne kliktam, naravno neželim ih ni gledat, te stoga imam adblock plus i ghostery, i reklame baj baj, nek zaradjuju na drugome.

Laž, 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_impression

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_mille

http://apps.jutarnji.hr/net.hr_Cjenik_2014.pdf

https://buysellads.com/

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
12 godina
suspendiran
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
zerocool12 kaže...
Cryogenic kaže...

što si mu dragi ovi "pametni" što kažu da nemaju adblock jer drugi žive od toga, e da bi drugi živjeli od toga moraš na svaku reklamu bar jednom kliknut, a fala bogu znamo da se samo slučajno to može desit, zato ne kenjajte kvake, pošto ja ne kliktam, naravno neželim ih ni gledat, te stoga imam adblock plus i ghostery, i reklame baj baj, nek zaradjuju na drugome.

Laž, 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_impression

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_mille

http://apps.jutarnji.hr/net.hr_Cjenik_2014.pdf

https://buysellads.com/

 

Što znači da su reklame stigle do mog kompa ali nisu prikazane zbog adblocka, pa šta se žale onda :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Cryogenic kaže...
zerocool12 kaže...
Cryogenic kaže...

što si mu dragi ovi "pametni" što kažu da nemaju adblock jer drugi žive od toga, e da bi drugi živjeli od toga moraš na svaku reklamu bar jednom kliknut, a fala bogu znamo da se samo slučajno to može desit, zato ne kenjajte kvake, pošto ja ne kliktam, naravno neželim ih ni gledat, te stoga imam adblock plus i ghostery, i reklame baj baj, nek zaradjuju na drugome.

Laž, 

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_impression

http://en.wikipedia.org/wiki/Cost_per_mille

http://apps.jutarnji.hr/net.hr_Cjenik_2014.pdf

https://buysellads.com/

 

Što znači da su reklame stigle do mog kompa ali nisu prikazane zbog adblocka, pa šta se žale onda :)

Žale se zbog toga što je to na neki način varanje onoga koji je tu reklamu platio, i ta osoba ne priznaje da je recimo 1000 reklama prikazano...

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
14 godina
neaktivan
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

Pa to ti dođe ko da si promijenio program na tv-u i nisi pogledao dosadne reklame

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
zerocool12 kaže...

Žale se zbog toga što je to na neki način varanje onoga koji je tu reklamu platio, i ta osoba ne priznaje da je recimo 1000 reklama prikazano...

Da, malo smrdi na na neki reket.

 

Aj da su samo reklame problemi, nego i trackeri, prate gdje surfaš i prate kolko puta klikneš na toj stranici i na točno kojem dijelu stranice klikneš, to se zove heatmap, mislim strava, crazy egg recimo to prati, možete provjeriti recimo heatmap od bilo koje stranice

http://www.crazyegg.com/

 

Naravno uz reklame i crazyegg tracker je blokiran u ghostery'u, i reklame i trackeri su na neki način mala invazija na privatnost, stoga nema šanse da maknem adblock plus i ghostery. Tek kad se instalira No Script ili Ghostery se vidi koliko ima tih trackera i koliko nas smatraju budalama.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2014 2:21 (Cryogenic).
14 godina
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

Da Bog da svi vi koji ste za AD block zaradili na YT tih mojih mjesečnih 200-250 kn. Pa onda ne bi više toliko bili za AD Block.

 

Hvala lijepo. :p

 
1 15 hvala 0
14 godina
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

Misliš da ikoji ozbiljniji YouTuber nema instaliran ABP? lol

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Oldy kaže...

Da Bog da svi vi koji ste za AD block zaradili na YT tih mojih mjesečnih 200-250 kn. Pa onda ne bi više toliko bili za AD Block.

 

Hvala lijepo. :p

 

Tko si ti i što želiš od mene?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Sum_of_all_fears kaže...
Jovanka kaže...

Uuuuu tebe izgleda dobro ponijelo, slutim frustraciju propadanja poslovnog modela zasnovanog na reklamama? Kramp, lopata i motika su ti mozda konkretnije rjesenje; na njima ne radi ABP...

Misli da je najpametniji sa adsenseom i ostalom hrpetinom reklama na svom kladioničarskom sajtu na free hostu...

Jeli ovo provjerena informacija? Ako je onda ispada da je cijenjeni korisnik upravo ono za što optužuje ostale, a to je:

 

***govno, htio bi (hosting), ali ga ne bi platili ni na koji načn, . Oni bi da se (sajt hosta) i da mu (vlasnici servera) još pošalju gajbu pive i curu (ili dečka) koji će im puštiti(?!).  Naravno, piva i cura bi isto bili besplatni. Nakon što bi to uveli, forumi bi bili puni prostačkih komentara debelih bubuljičavih šmokljana koji ne bi vidjeli onu stvar da nema interneta, da im cure nisu dovoljno kvalitetne.

9 godina
neaktivan
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

Tako bih i ja mogao tužiti oglašivače jer mi nameću svoje reklame

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
John Mellor kaže...

Tako bih i ja mogao tužiti oglašivače jer mi nameću svoje reklame

možeš tužiti nekoga samo ako imaš ugovor s istima, i u tim ugovorima piše da nema za tebe reklama. u suprotnom gledaš reklame ko i svi drugi.

10 godina
protjeran
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
ranko091 kaže...
John Mellor kaže...

Tako bih i ja mogao tužiti oglašivače jer mi nameću svoje reklame

možeš tužiti nekoga samo ako imaš ugovor s istima, i u tim ugovorima piše da nema za tebe reklama. u suprotnom gledaš reklame ko i svi drugi.

http://www.24sata.hr/potrosac/stop-reklamama-na-sanducicu-napisite-da-ne-zelite-letke-353324

 

Na Internetu se to rješava adblockom, flashblockom i ostalim dodacima.

 

P.S. Ne smetaju me reklame u sandučiću, papir je koristan, možeš nešto prljavo zamotati, podloška, očistiti prozore itd.

14 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Jovanka kaže...
Oldy kaže...

Da Bog da svi vi koji ste za AD block zaradili na YT tih mojih mjesečnih 200-250 kn. Pa onda ne bi više toliko bili za AD Block.

 

Hvala lijepo. :p

 

Tko si ti i što želiš od mene?

  A od tebe pokojne hvala Bogu ništa.

14 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
The Unforgiven kaže...

Misliš da ikoji ozbiljniji YouTuber nema instaliran ABP? lol

  Lol, Lol ima ali ja prvi kliknem ako mi se nešto sviđa nek zaradi raja zašto ne. Ima Google love pun k..... :p

 

Edit:

 

Samo vi dajite TD.

 

To je naš sjeban.... balkanski mentalitet ako ja ne zarađujem na tome zašto bi on/ona zarađivao/la.

 

E pa ja zaradim na YT malo po malo pa mi nije teško ako mi se nešto sviđa da i taj netko drugi zaradi. E tako. :p

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.7.2014 19:42 (Oldy).
15 godina
neaktivan
offline
Oglašivači protiv AdBlocka
Neka lijepo youtube ukine reklame i uvede pretplatu,pa da vidimo onda kako ce se adblockeri koristit ;).
@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Oglašivači protiv AdBlocka

To je taj j... jal.

 

Ne zna se snaći i sam nešto zaraditi pa neće ni drugi na meni zarađivati.

 

A da sam bude sposoban nešto pokrenuti i krenuti i sam zarađivati. Ne. to je prekomplicirano.

 

Ja ne zaradim puno na tome ali zaradim da mogu platiti net recimo i to je nešto a pravljenje videa mi je ionako hobi.

 
1 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Oldy kaže...

To je taj j... jal.

 

Ne zna se snaći i sam nešto zaraditi pa neće ni drugi na meni zarađivati.

 

A da sam bude sposoban nešto pokrenuti i krenuti i sam zarađivati. Ne. to je prekomplicirano.

 

Ja ne zaradim puno na tome ali zaradim da mogu platiti net recimo i to je nešto a pravljenje videa mi je ionako hobi.

Ma taman da i niš ne zaradiš (ja imam od yt-a 30-ak dolara tka da se to još može čitati kao niš), svejedno je s*anjski koristiti nešt za što je netko uložio puno truda i ona još blokirat jedini prihod koji ima od toga :/ (s time da to tebe ništ ne košta, a ak se toliko bojiš za privatnost, složi zabranu učitavanja određenih kolačića a reklame nek se i dalje prikazuju).

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
10 godina
protjeran
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
zerocool12 kaže...
Neka lijepo youtube ukine reklame i uvede pretplatu,pa da vidimo onda kako ce se adblockeri koristit ;).

Koristit ću i posjećivati neki drugi servis, lijepo i jednostavno.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Oldy kaže...

To je taj j... jal.

 

Ne zna se snaći i sam nešto zaraditi pa neće ni drugi na meni zarađivati.

 

Ja zarađujem sasvim pristojno za naše pojmove i jednostavno ne želim da mi kojekakva sranja trče po ekranu (a radim u informatici također). Ako odem na bug.hr onda me zanima bug.hr a ne reklame za udžbenike, vijesti sa 24 sata, nike patike i slično. To je to - ni manje ni više. Ne želim da se "prlja" sadržaj koji želim konzumirati. Dok god gašenje reklama nije protuzakonito - priča tu staje.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Oldy kaže...
Jovanka kaže...

 

Tko si ti i što želiš od mene?

  A od tebe pokojne hvala Bogu ništa.

 

Evo mene "odozgo", jelte... Pa upravo ti to moj APB daje, apsolutno nista; ukljucujuci klik na YT video. Ulovi se ti lijepo ozbiljnijeg hobija, recimo krampa i motike; satnica je bolja od YTa!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
neaktivan
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
Oldy kaže...

To je taj j... jal.

 

{#}  Dečko ,ajde ne kaki ...

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2014 14:16 (kizo2703).
15 godina
offline
Re: Oglašivači protiv AdBlocka
ranko091 kaže...
John Mellor kaže...

Tako bih i ja mogao tužiti oglašivače jer mi nameću svoje reklame

možeš tužiti nekoga samo ako imaš ugovor s istima, i u tim ugovorima piše da nema za tebe reklama. u suprotnom gledaš reklame ko i svi drugi.

 

 

[trollmode=on]

 A ako registriram ekran mobitela kao reklamni prostor i uredno izdajem fakture za svaku prikazanu reklamu?

[/trollmode]

 

 

troll troll
Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.7.2014 14:27 (syncmaster245b).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice