Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

poruka: 106
|
čitano: 10.407
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"".
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Ne pa to se nemože dogodit Ajfonu,to je zavjera Samsunga.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Brisati.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 12:59 (wyks).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
elessil kaže...

Produžiš jamstvo na 5 godina koje pokriva i bateriju i nemas brige :)

 A koliko to košta?

14 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Pa kaj standardno jamstvo od godinu ili dvije ne pokriva i ako se sa baterijom nešto desi (neovisno sada o ajfonu)?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Jamstvo na bateriju je uvijek od 6 mjeseci do godinu dana.

Ne znam kakva je situacija s iphoneom.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 13:34 (fer-de-lance).
7 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
wyks kaže...

Brisati.

 Kaj bilo, maca popapala jezik?

:)

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

Zanimljiva mi me bila usporedba sa autom i akumulatorima, recimo BMW i YUASA! 

Ako u samom startu BMW prednaruči po svojom specifikacijama akumulatore za neki specifični model u svim detaljima, kao po snazi, obliku, težini, snazi, etc., pa se između ostalih na tender javi i YUASA koja u samom startu "garantira" da će MOĆI UDOVOLJITI potraživanom po specifikacijama iz prednarudžbe. 

Utvaram si da ipak ima razlike neke između jednog 320i i M3, pa makar u kvaliteti kablova, govorim isključivo o samom akumulatoru i dijelovima koji su između do motora odnosno ključa kontakt brave ili gumba za paljenje motora! 

U nekoj inzvanrednoj nepredviđenoj evidentno situaciji da akumulator propiša ili jednostavno nije više u mogućnosti proizvesti dovoljnu snagu, sasvim je normalno da u tom slučaju bilo koji od ona dva auta neće moći pokrenuti motor. 

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

Ne vidim poantu da bilo tko u Apple-ovim pogonima za sastavljanje iPhone-a 8/8 Plus na bilo koji način kontrolira kvalitete bakterija halooooooo, pa iza toga valjda stoji netko odgovoran moguće neki  ili možda  a nebi me začudilo i  ali i opet TO NIJE ODGOVORNOST NA STRANI APPLE-a! 

Ako "neka firma" garantira za svoje sposobnosti da nešto može napraviti, onda je na njoj i POTPUNA ODGOVORNOST za sve učinjene propuste, ponajviše one  u svezi glede visine kvalitete. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 3 hvala 0
7 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

// TODO upisati sarkastičnu opasku na račun applea...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ATJLučko kaže...

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

...

 

 Normalno da ne vidiš poantu kad ne vidiš ni razliku između baterije i bakterije.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ddarknessfairyy kaže...
ATJLučko kaže...

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

...

 

 Normalno da ne vidiš poantu kad ne vidiš ni razliku između baterije i bakterije.

Daj me nemoj, pa ti stvarno vjeruješ u sve što piše i nikada nisi kužila zajebanciju i sarkazam, kiseli ili slatki ali prisutan svakako ?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
fer-de-lance kaže...

Jamstvo na bateriju je uvijek od 6 mjeseci do godinu dana.

Ne znam kakva je situacija s iphoneom.

 

Službeno, Apple u svom jamstvu koje je odvojeno od zakonskog jamstva isključuje bateriju, međutim iz osobnog iskustva znam da mijenjaju falične baterije, meni je u 12. mjesecu nakon kupnje počela naglo gubiti kapacitet, dali si mi potpuno novi uređaj i novih godinu dana njihovog jamstva.

Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Baš naprotiv.Za 1000 eura očekuješ da ti bude i radi besprijekorno.Ne da potpišeš ugovor na 24 mjeseca od kojih će ti mobitel 80 posto vremena ležati u servisu,a ti plaćaš.Neovisno o proizvođaču.Zna se da su mobiteli premium klase skupi i trebaju biti bezprijekorni. Moje mišljenje nije stvorio nikaki proizvođač nego je to moje osobno mišljenje.To je onda bila prednost kad si mogao samostalno promjeniti bateriju za razliku od danas.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 17:13 (Igor150).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
I Apple mob. I samsungovi imaju serijskih problema koji nemaju veze s baterijom. Ali se to zbog nekog razloga nikad ne spominje po tech portalima. Valjda ovo sa baterijom djeluje dramatičnije od ostalih kvarova.
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Igor150 kaže...

Baš naprotiv.Za 1000 eura očekuješ da ti bude i radi besprijekorno.Ne da potpišeš ugovor na 24 mjeseca od kojih će ti mobitel 80 posto vremena ležati u servisu,a ti plaćaš.Neovisno o proizvođaču.Zna se da su mobiteli premium klase skupi i trebaju biti bezprijekorni. Moje mišljenje nije stvorio nikaki proizvođač nego je to moje osobno mišljenje.To je onda bila prednost kad si mogao samostalno promjeniti bateriju za razliku od danas.

 Tvoje mišljenje je formirao marketing raznih firmi gurajući u prvi plan riječ - premium. Netko voli da se oko njega titra, da mu se podilazi, da ga se tretira kao natprirodno biće. :-) I to obično plaća masno. Rekao bih - to je tvoje pravo, to je tvoj novac i tvoj život. Ali gurati to svima kao svjetonazor - to ne mogu nikako progutati. Pa i od mobitela za 100 eura očekujem da radi besprijekorno.

14 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ATJLučko kaže...

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

Zanimljiva mi me bila usporedba sa autom i akumulatorima, recimo BMW i YUASA! 

Ako u samom startu BMW prednaruči po svojom specifikacijama akumulatore za neki specifični model u svim detaljima, kao po snazi, obliku, težini, snazi, etc., pa se između ostalih na tender javi i YUASA koja u samom startu "garantira" da će MOĆI UDOVOLJITI potraživanom po specifikacijama iz prednarudžbe. 

Utvaram si da ipak ima razlike neke između jednog 320i i M3, pa makar u kvaliteti kablova, govorim isključivo o samom akumulatoru i dijelovima koji su između do motora odnosno ključa kontakt brave ili gumba za paljenje motora! 

U nekoj inzvanrednoj nepredviđenoj evidentno situaciji da akumulator propiša ili jednostavno nije više u mogućnosti proizvesti dovoljnu snagu, sasvim je normalno da u tom slučaju bilo koji od ona dva auta neće moći pokrenuti motor. 

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

Ne vidim poantu da bilo tko u Apple-ovim pogonima za sastavljanje iPhone-a 8/8 Plus na bilo koji način kontrolira kvalitete bakterija halooooooo, pa iza toga valjda stoji netko odgovoran moguće neki  ili možda  a nebi me začudilo i  ali i opet TO NIJE ODGOVORNOST NA STRANI APPLE-a! 

Ako "neka firma" garantira za svoje sposobnosti da nešto može napraviti, onda je na njoj i POTPUNA ODGOVORNOST za sve učinjene propuste, ponajviše one  u svezi glede visine kvalitete. 

Kolega moj, nije Vam to baš tako! Morate znati da tu nitko nikome ne vjeruje i kontrole su konstante, dapače, rigorozne! Mislite da Kinezi proizvedu i jedan iPhone, a da u dotičnoj tvornici nema kontrolora od strane Applea. Nema šanse!!! Tu se ipak krije problem u nečemu drugome.

 

Dakle, sastavljaš telefon, ubacuješ u njega novi SOC, nove pokrajnje elemente na novoj xx slojnoj matičnoj, radiš novo kućište, .... Nepoznatih varijabli kao u priči! Naravno, za sve to vrijeme, cure i dečki iz marketinga "nabrijavaju" priču, bit će ovo, bit će ono, može ovo, može ono, a dotle cure i dečki koji rade na razvoju samog OS-a vele, ma samo vi serite, mi ako nešto sjebemo napravimo pach, sakrijemo ga u update koji daje super-turbo-hi mogućnosti (poput npr. animiranog govneta na koje sljeće muha ili dodatnih LGBT kompatibilnih "smješkova") i to je to!

 

Za to vrijeme, razvojni inženjeri, skidaju sve bogove s Olimpa i Jobsu i Cooku i Ive-u. I da! Oni ne mogu napraviti patch! Ergo, slijedi implicira, mislim da se da nazrijeti gdje je problem! Jednostavno, lova, lova, lova, lova i samo lova, a bez ikakvog smisla, svrhe i koristi za kranjeg korisnika! Jebate miš, sve to poludilo . Al' neka, dok to ima tko platit, ma deri miško! Hajd...

6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ATJLučko kaže...

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

 Ako im je stalo do kvalitete, provjerit će nasumce par komada u pojedinoj seriji. Danas akumulator, sutra žarulje, prekosutra kablove, pojaseve...  Mada u konačnici niti to ništa ne mora značiti. Pogledaj aktualnu aferu s Nissanon: http://www.businessinsider.com/r-nissan-to-recall-12-million-cars-in-japan-over-unauthorized-checks-2017-10

 

A kod mobitela naručitelj može provjeriti pojedine dijelove. Tome služe ljudi koji ih testiraju. U Hrvatskoj imaš nekoliko portala koji se bave mobitelima i dobivaju ih na testiranje. Nekad pred javnom objavom modela (mobiteli namijenjeni novinarima - na kutiji to jasno piše - DEMO ONLY NOT FOR SALE), nekad odmah nakon toga, a nekad kasnije. Volim pročitati testove mobitela koji me zanimaju. Ako takvih testova nema ili su prepisane reklame, onda ću debelo razmisliti hoću li kupiti takav mobitel.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 18:43 (ridealong).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Moje mišljenje ostaje mišljenje a ne marketing.Da su mi firme isprale mozak imao bih Samsung/iPhone od kojih upravo bježim.U protivno me se nemože uvjeriti.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Bitno da se X ne napuhuje jer bi došlo do autofelacija 😜

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ATJLučko kaže...

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

Zanimljiva mi me bila usporedba sa autom i akumulatorima, recimo BMW i YUASA! 

Ako u samom startu BMW prednaruči po svojom specifikacijama akumulatore za neki specifični model u svim detaljima, kao po snazi, obliku, težini, snazi, etc., pa se između ostalih na tender javi i YUASA koja u samom startu "garantira" da će MOĆI UDOVOLJITI potraživanom po specifikacijama iz prednarudžbe. 

Utvaram si da ipak ima razlike neke između jednog 320i i M3, pa makar u kvaliteti kablova, govorim isključivo o samom akumulatoru i dijelovima koji su između do motora odnosno ključa kontakt brave ili gumba za paljenje motora! 

U nekoj inzvanrednoj nepredviđenoj evidentno situaciji da akumulator propiša ili jednostavno nije više u mogućnosti proizvesti dovoljnu snagu, sasvim je normalno da u tom slučaju bilo koji od ona dva auta neće moći pokrenuti motor. 

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

Ne vidim poantu da bilo tko u Apple-ovim pogonima za sastavljanje iPhone-a 8/8 Plus na bilo koji način kontrolira kvalitete bakterija halooooooo, pa iza toga valjda stoji netko odgovoran moguće neki  ili možda  a nebi me začudilo i  ali i opet TO NIJE ODGOVORNOST NA STRANI APPLE-a! 

Ako "neka firma" garantira za svoje sposobnosti da nešto može napraviti, onda je na njoj i POTPUNA ODGOVORNOST za sve učinjene propuste, ponajviše one  u svezi glede visine kvalitete. 

 Ne vidiš poantu? Pa čovječe, kupuješ dijelove od jedinog izravnog konkurenta i ti ne vidiš poantu u provjeravanju tih dijelova? Ne vidiš poantu u tome da je netko ko prodaje odgovoran prema kupcu? Ako Samsung ovdje ima neku odgobornost onda je to prema svome kupcu (Apple) isto kao što je Apple odgovoran prema svom kupcu. Ti stvarno misliš da je nekome ko kupi iPhone Samsung odgovoran? Ne znam kako završiti ovaj post a da te ne uvrijedim.

6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Igor150 kaže...

Moje mišljenje ostaje mišljenje a ne marketing.Da su mi firme isprale mozak imao bih Samsung/iPhone od kojih upravo bježim.U protivno me se nemože uvjeriti.

Pišeš kao da je meni posao tebe uvjeriti. Kaj god. Radi ti i dalje po svome, samo to nemoj nametati drugima.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 21:09 (ridealong).
13 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
BlueMax kaže...
ATJLučko kaže...

Meni stvarno jedna stvar ne ide nikako u glavu ?! 

 

Zanimljiva mi me bila usporedba sa autom i akumulatorima, recimo BMW i YUASA! 

Ako u samom startu BMW prednaruči po svojom specifikacijama akumulatore za neki specifični model u svim detaljima, kao po snazi, obliku, težini, snazi, etc., pa se između ostalih na tender javi i YUASA koja u samom startu "garantira" da će MOĆI UDOVOLJITI potraživanom po specifikacijama iz prednarudžbe. 

Utvaram si da ipak ima razlike neke između jednog 320i i M3, pa makar u kvaliteti kablova, govorim isključivo o samom akumulatoru i dijelovima koji su između do motora odnosno ključa kontakt brave ili gumba za paljenje motora! 

U nekoj inzvanrednoj nepredviđenoj evidentno situaciji da akumulator propiša ili jednostavno nije više u mogućnosti proizvesti dovoljnu snagu, sasvim je normalno da u tom slučaju bilo koji od ona dva auta neće moći pokrenuti motor. 

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

Ne vidim poantu da bilo tko u Apple-ovim pogonima za sastavljanje iPhone-a 8/8 Plus na bilo koji način kontrolira kvalitete bakterija halooooooo, pa iza toga valjda stoji netko odgovoran moguće neki  ili možda  a nebi me začudilo i  ali i opet TO NIJE ODGOVORNOST NA STRANI APPLE-a! 

Ako "neka firma" garantira za svoje sposobnosti da nešto može napraviti, onda je na njoj i POTPUNA ODGOVORNOST za sve učinjene propuste, ponajviše one  u svezi glede visine kvalitete. 

 Ne vidiš poantu? Pa čovječe, kupuješ dijelove od jedinog izravnog konkurenta i ti ne vidiš poantu u provjeravanju tih dijelova? Ne vidiš poantu u tome da je netko ko prodaje odgovoran prema kupcu? Ako Samsung ovdje ima neku odgobornost onda je to prema svome kupcu (Apple) isto kao što je Apple odgovoran prema svom kupcu. Ti stvarno misliš da je nekome ko kupi iPhone Samsung odgovoran?

 

 

Ne znam kako završiti ovaj post a da te ne uvrijedim.

Kao prvo, takav je moj stav prema generalno svemu, a opet razmjena razmišljanja i dijeljenje stavova/naznaka stavova, ne mora nužno značiti vrijeđanje, ili da se netko treba naći uvrijeđen. 

 

Uvjeren sam da je tvoj post i tvoj stav, razmišljanje o problemu kao takvom, no moje je razmišljanje još i malo šire, dublje usudio bih se napisati, jer svaki ugovor o suradnji sigurno ima u svom sadržaju odredbe, članke o "poštivanju" stavke kvaliteta, gdje svaki loš primjerak povlači za sobom odgovarajuće reperkusije za naplatu negativnih "poena"! 

Apple upravo zato i u takvom slučaju bez pogovora daje ganc glanc novi gadget jer je zbog jednog "trulog" dobio barem deset baterija mukte, karikiram, ali sigurno još ima još pokoja pravna začkoljica, fičr ugovora koji to pokriva sa obeštećenjima. 

 

U slučaju kada se "meni" pokvari iPhone, rikne konkretno bakterija, meni je "odgovoran" Apple, ne zamaram se sa Samsungom, sa Samsungom se zamara Apple, kroz stavke ugovora, simple as that dude! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Mene ovo podsječa na probleme s elektrolitskim kondenzatorima s počatka 90-tih pa do 2010...  Smanjili su ih i još dodali previše vode... radni vijek im se sa 7 do 10 godina smanjio na 6 mjeseci do dvije tri godine. Prvo se to pojavilo među rezervnim dijelovima, serviseri ih prestali kupovati,  a onda i u uređajima proizvedinim u par miliona komada! Testni primjerci su napravljeni s kvalitetnim komponentama, a onda je pred proizvodnju netko u proizvodnji dobio zadatak od uprave da nađe lokalno dobavljače i da to bude jeftinije, dakle taj netko nije imao niti znanja niti vremena za testiranje tih komponenti , samo su specifikacije na papiru trebale biti iste... Nakon propalih firmi ili velikih povrata robe / popravaka na milione komada naučilo se da neke komponente treba duže testirati i ne mijenjati u zadnji čas, dakle pričam o detaljnim laboratorijskim testovima i analizama od strane proizvođača proizvoda a ne proizvođača komponente. Jer ti kao proizvođač proizvoda biraš proizvođača komponente i stojiš iza tog izbora garancijom na proizvod...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
ATJLučko kaže...

 

 

Zanimljiva mi me bila usporedba sa autom i akumulatorima, recimo BMW i YUASA! 

Ako u samom startu BMW prednaruči po svojom specifikacijama akumulatore za neki specifični model u svim detaljima, kao po snazi, obliku, težini, snazi, etc., pa se između ostalih na tender javi i YUASA koja u samom startu "garantira" da će MOĆI UDOVOLJITI potraživanom po specifikacijama iz prednarudžbe. 

 

U nekoj inzvanrednoj nepredviđenoj evidentno situaciji da akumulator propiša ili jednostavno nije više u mogućnosti proizvesti dovoljnu snagu, sasvim je normalno da u tom slučaju bilo koji od ona dva auta neće moći pokrenuti motor. 

 

I sada poanta, gdje NE VIDIM POANTU da netko u BMW-u provjerava koliko je kvalitetan svaki pojedinačno akumulator, JER GA ONI NISU PROIZVELI, već kooperant koji ga je MORAO uraditi i prekontrolirati prema odgovarajućim specifikacijama, a kako stvari stoje, izgleda da nije?! 

 

 Da. Zanimljiv problem. Samo moramo precizirati odgovornost prema kome. Govorim načelno nevezano za Apple ili Samsung. Mora li krajnji kupac znati da je npr. akumulator iz Yuase, gume Bridgestone, dijelovi elektronike Bosh, getriba ZF, softver za ispušne plinove recimo neka firma iz Indije? Dođeš s pokvarenim vozilom trgovcu, on te preusmjerii na ovlašteni servis proizvođača, oni kažu da nemaju s tvojim vjetrobranskim staklom koje je puklo samo od sebe ništa, izvoli se obratiti kooperantu koji je zabrljao. Nadalje, kako percipiramo brend? Ako odradimo furu s BMW-om Pan-Amerika od Aljaske pa do Ognjene zemlje, govorimo li "kako smo bez problema prošli s Yuasom, Bridgestonom, Boshom, ZF-om" ili bismo rekli "kako smo profurali bez problema BMW-om"? Dojma sam da, kada se povlači neka serije iz prodaje, nekako više ostane u ustima ukus one firme čiji logo krasi konačan, ukupan paket nego odjel fime ili vanjski kooperant koji je zabrljao, ali priznajem, moguće da griješim. Još jednom, nevezano za konkretan slučaj na temi jer sam po pitanju mobitela ateist.

 

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"

Odgovornost za proizvod snosi proizvodjc. Garanciju odradjuje trgovac ali proizvodjac ubire kajmak i stoji iza proizvoda.... Po toj logici apple ni za sta nije kriv jer ne proizvodi nista? Das 1k usd i oni te odjebu jer to nisu oni prozveli i  kupcu je to ok? Pa ima li granice poniznosti prema appleu? 

8 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Ti stvarno misliš napisati poruku s premisom da je Apple naručio cca 100 milina komada baterija i da ih nije testirao na sve zamislive načine?

Idemo se praviti da si bio tiho
Ja rekoh
13 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Torent kaže...

Odgovornost za proizvod snosi proizvodjc. Garanciju odradjuje trgovac ali proizvodjac ubire kajmak i stoji iza proizvoda.... Po toj logici apple ni za sta nije kriv jer ne proizvodi nista? Das 1k usd i oni te odjebu jer to nisu oni prozveli i  kupcu je to ok? Pa ima li granice poniznosti prema appleu? 

Da imam dvanaest čireva na svakoj strani guzice, bolje bih se osjećao nego kada ti dođeš srati u temu bez ikakvog povoda i osnova, još manje smisla i logike. 

Kao prvo, prosječan Amer je dvadeset puta većih primanja nego prosječan Hrvat, kao drugo živi u sasvim drugom svemiru i ne zamaraju se sa problemima kao puno ljudi u Europi! 

U takvoj konstelaciji razvoja situacije, Ameru nije problem platiti svake godine novi gadget, jer ima dovoljno resursa, a žive stilom života kao da je danas im zadnji dan života. 

Kada uzmem Apple gadget, znam samo da sam u svemu izvjesno vrijeme miran, a ako se dogodi kakav unfal, najčešće "sam ja sam kriv", kao što mi je iPhone 3GS pao na tečaju ronjenja, ali zato, ako se nešto dogodi gadgetu s tehničke/mehaničke strane bez pogovora se dobija drugi novi, za što ja u zadnjih nekoliko godina, na moju sreću, nisam imao potrebe! 

 

Uostalom, iPhone je "DESIGNED" in California, a assembled of different parts, može biti bilo gdje. 

 

Poniznost Apple-u kažeš, pa ti si deklarirano ponizan Guugle-tu sa svojim gadgetima, pa se nitko ne buni na tebe?! 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
  1. A šta ja to namećem točno? Da se za 7 do 10 tisuća kuna smiju meni baterije duvat ako pljunem za takav mobitel? Za te novce se očekuje perfekcija a ne ovo !
Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 23:05 (Igor150).
8 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Nitko nije ponizan, već prije je bilo problema s baterijama kod Apple proizvoda i rijesavani su totalnim ili djelomičnim opOzivima, jedan takav je i mene zahvatio. Cijeli uređaj promijenjen, dobio novi s novim jamstvom bez ikakvih znate ovo ono. Meni to ne izgleda kao sisanje ovce ili nebriga
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Mogao si prošle godine za 7000 kuna imat i zapaljenu kuću nakon čega bi ti dali novu bateriju koja bi ti ponovo zapalila kuću. Boeing je imao nekoliko požara u avionima koji vrijede po sto miliona svaki. Sranja se događaju svugdje, bitno da smo svi živi i zdravi i da oni koji griješe to i poprave
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Re: Sve je više iPhonea 8 Plus "napuhnuto"
Igor150 kaže...
  1. A šta ja to namećem točno? Da se za 7 do 10 tisuća kuna smiju meni baterije duvat ako pljunem za takav mobitel? Za te novce se očekuje perfekcija a ne ovo !

 A jeftiniji mobiteli mogu biti svakakvi? Do toga nas je dovelo potrošačko društvo. Pa umjesto da inzistiramo da besprijekoran bude i mobitel od 1000 kuna, dat ćemo 7000 kuna u nadi da će biti tako. A očito nije. Po meni je to jako pogrešno razmišljanje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice