Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno prod

poruka: 75
|
čitano: 9.056
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno prod".
13 godina
offline
Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno prod

Koga zanima cijeli članak, znati će u kojim dnevnim novinama će potražiti dokaze da se uvjeri svojim očima, ja samo prenašam detalj koliko ljudi ima na slici, i koliko i kakvih laptop gadgeta je na stolu ispred njih?! 

Pametnom dosta za potvrdu koliko je MBP kvalitetan gadget i alat uopće! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
ATJLučko kaže...

Pametnom dosta za potvrdu koliko je MBP kvalitetan gadget i alat uopće! 

 Poveznica slike i modela o kojem se govori u članku je?

But how do it know
13 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...

Pametnom dosta za potvrdu koliko je MBP kvalitetan gadget i alat uopće! 

 Poveznica slike i modela o kojem se govori u članku je?

Pa svi oni ASUS-i, ACER-i, LENOVO, TOSHIBA, SONY, HP, VIVAX, BENQ, SAMSUNG laptopovi, kojih NEEEEEMAAAAA ovdje na sliki !!!! 

Odnosno, sa kojom se aparaturom dela posao, barem onaj koji dečki delaju! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 13:54 (ATJLučko).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...

Pametnom dosta za potvrdu koliko je MBP kvalitetan gadget i alat uopće! 

 Poveznica slike i modela o kojem se govori u članku je?

 Poveznica je u raspravi; članak je odavno irelevantan za raspravu.

prodajem jednu od mašina
15 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...

Pametnom dosta za potvrdu koliko je MBP kvalitetan gadget i alat uopće! 

 Poveznica slike i modela o kojem se govori u članku je?

Pa svi oni ASUS-i, ACER-i, LENOVO, TOSHIBA, SONY, HP, VIVAX, BENQ, SAMSUNG laptopovi, kojih NEEEEEMAAAAA ovdje na sliki !!!! 

Odnosno, sa kojom se aparaturom dela posao, barem onaj koji dečki delaju! 

 Haha pa kako bi ti molim te lijepo programirao za iOS na bilo čemu drugom? MBP svakako nije najbolji programerski laptop. Pa baš te dečke iz FIVEa znam, rade na Macovima jer im je 80% projekata samo za iOS.

 

Inače nigdje drugdje nećeš vidjet ništa osim jakih radnih stanica na Linuxu. (Dell Precision, Lenovo T i P, XPS)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 15:59 (Mitch).
14 godina
odjavljen
offline
Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno prod

Evo tonči ja sam imao acera 5738g nikad reinstaliran (win7), nikad rušenja ili bilo kakvih problema, i nije se apsolutno ništa usporio, nikad nisam imao viruse (jbg treba znati korisiti komp; updatei ugašeni cijelo vrijeme). Nije to nikakva sreća, zamijenio sam ga jer mi je trebao manji i to je to.

Svi smo mi Mentalist.
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2016 18:08 (Jakovp).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno prod

Pa neznam baš, većina web(LAMP)/mobile dev firmi radi na Macovima, kako u HR tako i vani.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Syke kaže...

Pa neznam baš, većina web(LAMP)/mobile dev firmi radi na Macovima, kako u HR tako i vani.

 A to je isto kao i sa dizajnerima i graficarima....stare navike, a i ponukano obrazovanjem na tim platformama.

 

Takoder uvijek mozes na Macu pokrenut VM nekog drugog OSa....obratno puno teze.

 

Ja osobno imam dual boot na MBP (s Winsima), ali cesce u zadnje vrijeme bootam Win10, ni sam ne znam zasto.

 

Ono što sam čuo od frendova koji su išli po velikim internshipovima...uglavnom se koristi ili Dell ili Apple ali podjednako. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2016 17:47 (Mitch).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Jakovp kaže...

Evo tonči ja sam imao acera 5738zg nikad reinstaliran (win7), nikad rušenja ili bilo kakvih problema, i nije se apsolutno ništa usporio, nikad nisam imao viruse (jbg treba znati korisiti komp; updatei ugašeni cijelo vrijeme). Nije to nikakva sreća, zamijenio sam ga jer mi je trebao manji i to je to.

 

prodajem jednu od mašina
14 godina
odjavljen
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Tonči kaže...
Jakovp kaže...

Evo tonči ja sam imao acera 5738zg nikad reinstaliran (win7), nikad rušenja ili bilo kakvih problema, i nije se apsolutno ništa usporio, nikad nisam imao viruse (jbg treba znati korisiti komp; updatei ugašeni cijelo vrijeme). Nije to nikakva sreća, zamijenio sam ga jer mi je trebao manji i to je to.

 

 

Vrhunski argument, nema šta!  Pitao si je li itko imao win laptop 5 godina bez problema, i ja sam ti odgoovorio. Ne moraš se udostojiti odgovoriti, to sve govori!

Svi smo mi Mentalist.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno

A ne može na tako besmislen i bahat komentar bit boljeg odgovora. :) 

prodajem jednu od mašina
14 godina
odjavljen
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Super, dokazao si da nemaš argumenta i da si ono prije pisao bezveze :-)
Svi smo mi Mentalist.
7 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Jakovp kaže...

Evo tonči ja sam imao acera 5738zg nikad reinstaliran (win7), nikad rušenja ili bilo kakvih problema, i nije se apsolutno ništa usporio, nikad nisam imao viruse (jbg treba znati korisiti komp; updatei ugašeni cijelo vrijeme). Nije to nikakva sreća, zamijenio sam ga jer mi je trebao manji i to je to.

 Također.

Ja od 9. mjeseca 2011. imam ovaj: http://www.canosa.com.hr/acer-aspire-e1-531g-b9604g50mnks-w8/ACR-0876/product/

Instalirao sam na njega Windows 7, koji je bio gore do prošle godine, kad sam instalirao 8.1.

Isto nikad nikakvih problema, bez ijednog reinstalla.

Također isključen update.

I još k tome, nikad nije radio manje od 20 sati dnevno, jedino mu povremeno ispušem ventilator kompresorom, i upgradeao sam RAM prošle godine.

Radi kao i prvog dana, jedini problem je da sam već izlizao cijelu tipkovnicu i touchpad silnim korištenjem 

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno

Ali Mac radi bolje :) Toliko bolje da su čak makli opcije upgradanja RAMa i SSDa.....jer kome to treba u 2013. ili danas, pogotovo ne programerima i power userima.... pa današnji hardver će trajat stoljećima.

10 godina
offline
Re: Voljeli ga ili mrzili, MacBook Pro se izvrsno
Mitch kaže...
Syke kaže...

Pa neznam baš, većina web(LAMP)/mobile dev firmi radi na Macovima, kako u HR tako i vani.

 A to je isto kao i sa dizajnerima i graficarima....stare navike, a i ponukano obrazovanjem na tim platformama.

 

Takoder uvijek mozes na Macu pokrenut VM nekog drugog OSa....obratno puno teze.

 

Ja osobno imam dual boot na MBP (s Winsima), ali cesce u zadnje vrijeme bootam Win10, ni sam ne znam zasto.

 

Ono što sam čuo od frendova koji su išli po velikim internshipovima...uglavnom se koristi ili Dell ili Apple ali podjednako. 

 

Nebi rekao da je navika, ako radiš php dev onda je Mac (ok može i PC, ali neki Linux gore) bolje rješenje, pogotovo ako radiš u Vagrantu, njega je muka osposobiti da radi kako treba na Windowsima. Za iOS dev ionako moraš imati Mac.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice