Vrijeme je za novi Bug!

poruka: 68
|
čitano: 8.330
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vrijeme je za novi Bug!".
14 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Kod tete na kiosk, svakako!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Jupi {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

samo onaj tko ga kupi zbog teme broja bi se mogao i razočarati

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
sailor1 kaže...

samo onaj tko ga kupi zbog teme broja bi se mogao i razočarati

Toga se i bojim, ali jbm, ne budem valjda za tih 35 kn propao...

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!

Mali korak za Bug ali veliki korak za prihvaćanje raznolikosti.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!
Interesuje me dali je za netbook racunar odgovarajuci Ubunt 12.10 ili preporucujete neku drugu verziju Linuxa?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!

Skini iso, zaprži ga  na CD ili instaliraj na USB te isprobaj. To ti je najbolji odgovor.

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Baže,Baže pa gdje ste bili dosad?! Zar morate čekati Gabea da najavi Linux kao gamersku platformu da biste skupili hrabrost i napisali nešto van svojih okvira? Pa nije valjda da je ulazak Linuxa u hedonistički svijet tome kumovao. Nadam se da sam u krivu, jako se nadam. Ionako imate par autora nostradamusa koji pišu kolumne svaki mjesec. Pišite malo i na njihovim pretpostavkama...pa da i fulate koji put, nema veze, barem bi bilo zanimljivije čitati Bug.

 

Sve u svemu, odličan izbor teme okružen popratnim "kompatibilnim" člancima :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
sailor1 kaže...

Ubuntu je sada tek 3. distribucija po popularnosti, tako da me razočarao odabir Bug-a, ali svakako mi drago da su opet posvetili temu broja Linuxu nakon 1998

Tii stvarno nemaš pojima o ćemu govoriš :)  

14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Igor101 kaže...

 

Druskaj si mamu doma, a ne meni. Ti ocito ne koristis racunalo za svoj posao. Probaj ti ozbiljno raditi na tome 8 sati pa vidi koliko ti se svidja. Osim toga, ne moze se upakirati u tablet format gomila RAMa, profesionalna graficka itd. Pa ne browsaju svi 8 sati po Internetu na poslu! Cemu iskljucivost, pa ne moze se sve napraviti s istim alatom?!

 

Tko kaže, uzmi mistriju u ruke pa ćeš vidjeti kako ide, možeš nabacivati žbuku i surfati po tabletu istovremeno i to u rukavicama. A kad to apsolviraš, e onda si pravi majstor. Heehehe :-)

 

 

 

Spija
16 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Da li mi se čini ili je na bug tv-u dio o streamo! tv boxu trebao biti duži? Jer g. Saša Ilišević je rekao."Za ilustraciju kako zapravo izgleda gledanje filmova preko streama poslužiti ćemo se xbmc aplikacijom...", ali od gledanja ni g? :D

 

Ili ja baš nisam shvatio poruku? {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2013 0:24 (denix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Vesna1 kaže...
passmaslom kaže...
gamer34 kaže...

Kako meni jos nije stigo a pretplatnik sam  {#}

  Ako te išta tješi, nije još ni meni. Nadam se samo da ga nije netko popalio. Ne bi bilo prvi put.  {#}

 

Poštovani, Vaše reklamacije su zaprimljene i biti će riješene u što kraćem roku.

 

Hvala gđo. Vesna na brizi za pretplatnike.

Samo da napomenem kako mi niti danas nije stigao Bug. :(

13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Vesna1 kaže...
passmaslom kaže...
gamer34 kaže...

Kako meni jos nije stigo a pretplatnik sam {#}

  Ako te išta tješi, nije još ni meni. Nadam se samo da ga nije netko popalio. Ne bi bilo prvi put. {#}

 

Poštovani, Vaše reklamacije su zaprimljene i biti će riješene u što kraćem roku.

 

 

Hvala na brizi za pretplatnike, upravo mi stigao novi bug, postar mi ga je donjeo na vrata i jos smo se dogovorili gdje ce ga ubuduce ostavljat.

13 godina
protjeran
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Možda ga i kupim. Možda...

Ad astra peronospora
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
gamer34 kaže...
Vesna1 kaže...
passmaslom kaže...
gamer34 kaže...

Kako meni jos nije stigo a pretplatnik sam {#}

  Ako te išta tješi, nije još ni meni. Nadam se samo da ga nije netko popalio. Ne bi bilo prvi put. {#}

 

Poštovani, Vaše reklamacije su zaprimljene i biti će riješene u što kraćem roku.

 

 

Hvala na brizi za pretplatnike, upravo mi stigao novi bug, postar mi ga je donjeo na vrata i jos smo se dogovorili gdje ce ga ubuduce ostavljat.

Loše, loše meni je stigao u Srijedu {#}

13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Eto, meni su sad na kraju stigla 2 primjerka novog Buga, pa ako netko hoces jedan poklanjam. Tko je zainteresiran neka posalje pp, jedini je uvjet da dode po njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Vrijeme je za novi Bug!
Bez ikakve uvrede bilo kome, no iPad verzija je sramota za jedan IT casopis. Barem za nas koji nemamo retina display. Sasvim sigurno vise necu uzimati bug preko newsstanda, jer u ovakvom stanju isti je nemoguce citati.
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
jumboY kaže...
Bez ikakve uvrede bilo kome, no iPad verzija je sramota za jedan IT casopis. Barem za nas koji nemamo retina display. Sasvim sigurno vise necu uzimati bug preko newsstanda, jer u ovakvom stanju isti je nemoguce citati.

?? meni sve pet na iPad mini 

12 godina
protjeran
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Ne znam kako izgleda na iPad Mini, no na iPad dva sve je zrnasto/pixelasto. Moram napraviti zoom ukoliko zelim normalno citati.

I ne, nemam problema sa vidom. Dapace.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Nažalost kućište Coolermaster elite 120 reklairano u ilustraciji za "uradi sam steambox" više iz nekog razloga nije

(trenutno do bogzna kad, možda nikad) dostupno ni u jednom dućanu u hrvatskoj. Selendra smo bogu iza nogu :(

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Žešća sramota da se u Bugu zadnji put ozbiljnije pisalo o Linuxu davne 1998!!!?

 

Isto dovoljno govori kakvi se noobovi nalaze u redakciji...

 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Rokas kaže...

Žešća sramota da se u Bugu zadnji put ozbiljnije pisalo o Linuxu davne 1998!!!?

 

Isto dovoljno govori kakvi se noobovi nalaze u redakciji...

Pisalo se i češće o Linuxu, samo eto kao "sporedne teme" a ne teme broja. Uostalom, čemu toliko pisati o sustavu kojeg koristi najviše 10ak% korisnika...

Za sve ostale varijante linuxa (server itd.) postoji časopis Mreža.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
sirka666 kaže...

Pisalo se i češće o Linuxu, samo eto kao "sporedne teme" a ne teme broja. Uostalom, čemu toliko pisati o sustavu kojeg koristi najviše 10ak% korisnika...

Za sve ostale varijante linuxa (server itd.) postoji časopis Mreža.

Ako pogledaš malo bolje, ispadada 11% ljudi koristi Linux kao primarni OS a još 18% paralelno uzdruge OS-eve. Mada postotci nisu bitni niti se želim loviti zanjih. Očito je da Bug (bilo u pisanom izdanju ili na webu) zanemaruje Linux i ne izvještava o bitnim stvarima (Ubuntu 12.04 LTS s 5 godina podrške nije ni spomenut), hebi ga korisnici Linuxa im nisu interesantni. Drago mi je da su u jednom broju napravili temu broja o Linux-u (nadam se da za iduću nećemo čekati 15 godina) i volio bih da to nije napravljeno zbog turbulencija na relaciji Steam - Windows 8.

 

U svakom slučaju {#} za redakciju.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
mario.L_hr kaže...

Ako pogledaš malo bolje, ispadada 11% ljudi koristi Linux kao primarni OS a još 18% paralelno uzdruge OS-eve. Mada postotci nisu bitni niti se želim loviti zanjih. Očito je da Bug (bilo u pisanom izdanju ili na webu) zanemaruje Linux i ne izvještava o bitnim stvarima (Ubuntu 12.04 LTS s 5 godina podrške nije ni spomenut), hebi ga korisnici Linuxa im nisu interesantni. Drago mi je da su u jednom broju napravili temu broja o Linux-u (nadam se da za iduću nećemo čekati 15 godina) i volio bih da to nije napravljeno zbog turbulencija na relaciji Steam - Windows 8.

 

U svakom slučaju {#} za redakciju.

U pisanom izdanju je koliko-toliko ok ali u web izdanju stvarno premalo vijesti ima.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
jumboY kaže...
Bez ikakve uvrede bilo kome, no iPad verzija je sramota za jedan IT casopis. Barem za nas koji nemamo retina display. Sasvim sigurno vise necu uzimati bug preko newsstanda, jer u ovakvom stanju isti je nemoguce citati.

To je čisto hardversko ograničenje starog iPada sa samo 133ppi. Na Retini je sve savršeno, a ne isplati im se mjenjati cijeli format časopisa radi nekoliko desetaka digitalnih pretplatnika(a od njih je samo dio na starijim iPadima), i još manje za one kojima je to samo besplatni "bonus"  uz pretplatu.

 

Pogledaj bilo koji drugi časopis, samo oni najveći koji se digitalno prodaju u desetcima tisuća primjeraka imaju posebnu verziju za iPad i mislim da ni jedan od njih nije besplatno dostupan fizičkim pretplatnicima.

 

Moja najveća zamjerka na iPad izdanje je to što stigne prije tiskanog, pa Bug pročitam i prije nego ga dobijem {#}

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Imam jednu primjedbu tj. svoje mišljenje.

Mišljenja sam da tekst "Optička Infrastruktura u Hrvatskoj" na stranicama: 36-41, da je trebala biti za "Mrežu" a ne "umetnuta" u Bug jer mi se taj tekst više čini kao tekst za IT profesionalce nego za publiku kojoj je "Bug" namijenjen.

To je moje mišljenje, ili se možda varam? {#}

 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

A moje mišljenje je da je štivo u bugu ponekada pprelagano,pa su mi takve teme dobrodošle...Bolje i to nego još jedna recenzija nekog tableta,smartfona ili nekog iproizvoda.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Gale92 kaže...

Imam jednu primjedbu tj. svoje mišljenje.

Mišljenja sam da tekst "Optička Infrastruktura u Hrvatskoj" na stranicama: 36-41, da je trebala biti za "Mrežu" a ne "umetnuta" u Bug jer mi se taj tekst više čini kao tekst za IT profesionalce nego za publiku kojoj je "Bug" namijenjen.

To je moje mišljenje, ili se možda varam? {#}

 

To je tema koja je bitna svakome tko koristi net i placa porez u Hrvatskoj, IMHO mjesto joj je u Bugu. A i sviđa mi se kada se neki tekst iz Mreže provuče u Bug, jer Mreža mi nije previše zanimljiva, a opet imaju zanimljivih tema.
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Ovi bugovci fkt nisu normalni, prvo se pozovu na Distrowatch.com gdje se mogu pratiti ažuriranja Linux distribucija i koja jasno pokazuje popularnost iste, pa onda izlete sa izjavom kako je Ubuntu najpopularnija distribucija iako Linux Mint prednjači već zadnje dvije godine! Get your freaking facts straight! Prestanite lagati ovaj napaćeni narod! 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Rokas kaže...

Ovi bugovci fkt nisu normalni, prvo se pozovu na Distrowatch.com gdje se mogu pratiti ažuriranja Linux distribucija i koja jasno pokazuje popularnost iste, pa onda izlete sa izjavom kako je Ubuntu najpopularnija distribucija iako Linux Mint prednjači već zadnje dvije godine! Get your freaking facts straight! Prestanite lagati ovaj napaćeni narod! 

Distrowatch.com tablica popularnosti ti nije mjerodavna tkoja je distra najpopularnija ne zaboravi da Ubuntu ima Lubuntu KDE ubuntu itd... i najpopularnija je distribucija sigurno ako gledas i Mint je derivat Ubuntu distre 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice