Vrijeme je za novi Bug!

poruka: 68
|
čitano: 8.345
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vrijeme je za novi Bug!".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Buhaha kaže...
Rokas kaže...

Ovi bugovci fkt nisu normalni, prvo se pozovu na Distrowatch.com gdje se mogu pratiti ažuriranja Linux distribucija i koja jasno pokazuje popularnost iste, pa onda izlete sa izjavom kako je Ubuntu najpopularnija distribucija iako Linux Mint prednjači već zadnje dvije godine! Get your freaking facts straight! Prestanite lagati ovaj napaćeni narod!

Distrowatch.com tablica popularnosti ti nije mjerodavna tkoja je distra najpopularnija ne zaboravi da Ubuntu ima Lubuntu KDE ubuntu itd... i najpopularnija je distribucija sigurno ako gledas i Mint je derivat Ubuntu distre

  PO toj logici,Debian je još popularniji.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
16 godina
neaktivan
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Distrowatch definitivno nije mjerodavni pokazatelj. Evo recimo ja koristim Ubuntu vec 5 godina, a na Distrowatch sam posjetio 2 puta, mozda 3 puta u zivotu. I to svaki put kad je tu na forumu bio spomenut. Nikad glasao nisam, niti ne znam kako taj sustav glasovanja funkcionira.

Ubuntu ima preko 20 milijuna korisnika, tesko da Mint ima toliko. Sto god vi rekli, Ubuntu je i dalje No. 1. Uostalom, wtf?! Totalno je nebitno, Mint, Ubuntu sve je to faking Linux, kakve veze ima?!

Na stolnom imam Ubuntu, na laptopu imam Mint Debian, totalno mi je nebitno i svejedno mi je dok god gore imam Gnome. Razlike ionako nema...
Sad bumo se tu natjecali, a sve je to ista stvar i korisnici smo te iste stvari... {#}

The programmer is fighting against the two most destructive forces in the universe: entropy and human stupidity. --Damian Conway
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2013 21:26 (1domagoj1).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Dajte se ne natječite tko ima većega. Ubuntu je odabran i iz jednostavnog razloga što ima najširu bazu i najveću zajednicu. A to koja je distribucija najpopularnija me uopće ne zanima, a nebi trebalo ni vas, napokon je u BUG-u nešto o Linuxu a onda započinjemo prepirku koja distribucija je popularnija.{#}

Stručnjak za odmaganje...
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Ne mogu vjerovati da je pisac teksta o Assassins Creedu 3 cijelo vrijeme pisao o Građanskom ratu... a radnja se odvija u Ratu za nezavisnost... razlika samo 100tinjak godina...

...bolje ispat glup nego iz aviona...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vrijeme je za novi Bug!

Ekipa imam pitanje.

Zanima me na stranici 53, recenzirana je Grafička kartica GeForce GTX 650 Ti,

dok u naslovu stoji Gigabyte GV-N65T-2GI

 

zanime me dal meni fali još koja doza jutarnje kave ili ? {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!

Ne fali ti kave, ja sam popio i opet isto. :D

Sad ozbiljno, istina na stranici br. 53, naslov i slika su vezani za Gigabyte GV-N65T-2GI, a tekst je o GeForce GTX 650 Ti.

13 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
royalhero kaže...

Ne fali ti kave, ja sam popio i opet isto. :D

Sad ozbiljno, istina na stranici br. 53, naslov i slika su vezani za Gigabyte GV-N65T-2GI, a tekst je o GeForce GTX 650 Ti.

Onda idem pisat "bugiču" {#}

14 godina
offline
Re: Vrijeme je za novi Bug!
Gale92 kaže...

Ekipa imam pitanje.

Zanima me na stranici 53, recenzirana je Grafička kartica GeForce GTX 650 Ti,

dok u naslovu stoji Gigabyte GV-N65T-2GI

 

zanime me dal meni fali još koja doza jutarnje kave ili ? {#}

AFAIK GV-N65... je samo Gigabyteova oznaka za njihov model GTX650Ti

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice