Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea

poruka: 4
|
čitano: 1.079
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea".
15 godina
offline
Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea

nadogradnja bi se drastično povećala da se posebno za hrvatsko tržište uvede aplikacija Recycle Bin Explorer, s elementima navigacije, koja bi razdraganom, bogatom i obijesnom pučanstvu pokazivala koje kontejnere insideri još nisu prekopali i izbunarili. u stvarnom vremenu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea

Kad bi pustili upgrade svima ondak bi brojka bila drugacija. Mene ne hebe sigurnosna problematika 10-ke jer nemam kaj skrivat. Nit sam spija, nit sam pedofil i zivo mi se fucka kaj oni skupljaju. U biti, i bolje nek skupljaju podatke. Ak moredu kroz kameru gledeti, mogu samo nauciti kak se zenski pipa v lagev metne...i to za praf.

Ja bi stel cenera pa lepo prosim da ga pustite vun..

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea

Jesu riješili probleme s Viberom, WhatApp-om.. gdje ti poruke i pozivi ne dođu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 Mobile na 7% Windows smartphonea
Tomcat5 kaže...

Kad bi pustili upgrade svima ondak bi brojka bila drugacija. Mene ne hebe sigurnosna problematika 10-ke jer nemam kaj skrivat. Nit sam spija, nit sam pedofil i zivo mi se fucka kaj oni skupljaju. U biti, i bolje nek skupljaju podatke. Ak moredu kroz kameru gledeti, mogu samo nauciti kak se zenski pipa v lagev metne...i to za praf.

Ja bi stel cenera pa lepo prosim da ga pustite vun..

 

 Pa nisu još nikome pustili nadogradnju. A budući da su se 950 i 950XL tek počeli prodavati, ovih 7% su sve insideri.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice