Altcoins - Pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 506
|
čitano: 244.667
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Eth all time high

 

😉

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kant kaže...

Eth all time high

 

😉

 ovo bude jako učestala fraza u 2018 a vjerovatno i kasnije

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

To pozdravljam i podrzavam!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 12:01 (Kant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Jel koristi netko iqoption.com?

Ako dobro vidim, samo BTC i OTN se mogu prebaciti u svoj e-wallet, a druge valute se mogu samo prodavati?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kant kaže...

To pozdravljam i podrzavam!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

 Već sam pokrenuo temu, a bogami ti i poslao poruku :)

 

Molim te jel mi moš dat prijedlog za neku home minig konfu jel bi stvarno složio to prije božića.

 

Vidim 2 x 570 je isplativo - na koji proc ili ploču ? Što mi još treba i da li je cf isplativ ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 16:32 (DarthMarkus).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Jel netko koristi botove za kupnju/prodaju na burzama?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Ovo i mene zanima, tako ako tko ima preporuku (home minig konf), super!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 10:10 (jzrskc).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Cak i da postoje botovi, nitko ih ne bi dao u komercijalnu upotrebu, jer ako imate koku koja nese zlatna jaja necete ju nikome dati.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Navodno je  Augur (REP) napumpan tako, Meni frend omastio brk danas. Sretan je ko Nova godina,

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
DarthMarkus kaže...
Kant kaže...

To pozdravljam i podrzavam!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

 Već sam pokrenuo temu, a bogami ti i poslao poruku :)

 

Molim te jel mi moš dat prijedlog za neku home minig konfu jel bi stvarno složio to prije božića.

 

Vidim 2 x 570 je isplativo - na koji proc ili ploču ? Što mi još treba i da li je cf isplativ ?

 Ove su ti ploce relativno popularne kod nas:

 

http://www.futura-it.hr/katalog/komponente/maticne-ploce/socket-am3am3plus/2177

 

Jeftinaja je, stane 5 grafi gore, odmah mozes bez risera upiknuti dvije, procevi preko ebaya su maltene besplatni za nju.

 

gore za pocetak piknes te dvije 570, pa ako zelis kasnije jos ubodes 4 risera i popikas jos 3 grafe....

 

Memorije je dosta 4 Gb, ako ides na Widowse uzmes neki stari hdd, bilo koji, samo da radi, a ako zelis malo komfora priustis si neki 60 gb ssd

 

Ako ides na SMOS onda ti netreba hdd vec mozes koristiti u usb memory stick

 

 

NAravno, to je konfa samo za mining, nikakvo ostalo koristenje

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
12 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Imaš neku preporuku matične za pentium g4560  i jel bi to bilo funkcionalno ? Što je bitno kod rudarenja i SLi/cf polja ?

 

Kant, hvala ti puno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 11:37 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Moram pogledati sto se nudi za 1151 socket

 

Uglavnom, bitni su ti PCI Express x1 utori i PCI Express x16 utori

 

Tu ne radis klasicno CF polje, samo je bitno da mozes fizicki ustekati kartice i da ih sistem prepozna... Pa ako ces i imati 2 grafe u x16 utorima, CF polje ionako neces paliti

 

Ostale grafe spajas putem risena na PCI Express x1 utore

 

Ovako izgleda jedan od mojih rigova (Zagor) s 6 grafi, sve spojene preko 6 risera na asrock h81 pro btc plocu:

 

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kant kaže...

Moram pogledati sto se nudi za 1151 socket

 

Uglavnom, bitni su ti PCI Express x1 utori i PCI Express x16 utori

 

Tu ne radis klasicno CF polje, samo je bitno da mozes fizicki ustekati kartice i da ih sistem prepozna... Pa ako ces i imati 2 grafe u x16 utorima, CF polje ionako neces paliti

 

Ostale grafe spajas putem risena na PCI Express x1 utore

 

Ovako izgleda jedan od mojih rigova (Zagor) s 6 grafi, sve spojene preko 6 risera na asrock h81 pro btc plocu:

 

 

 Dobra gajba ! "H" ploče ne dolaze u obzir ili ?

16 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Naravno da dolaze u obzir, pa taj rih je na h ploci :)

 

Nacelno je bitno da ima sto vise PCIe x16, / PCIe x1 utora na koje mozes spojiti graficke

 

I na nju piknes 4 gb rama i sto jeftiniji proc. Proc uopce nije bitan

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Kant kaže...

Naravno da dolaze u obzir, pa taj rih je na h ploci :)

 

Nacelno je bitno da ima sto vise PCIe x16, / PCIe x1 utora na koje mozes spojiti graficke

 

I na nju piknes 4 gb rama i sto jeftiniji proc. Proc uopce nije bitan

 

 Buraz, hvala ti još jednom na savjetima. Budeš mi jednom pokazao svoje rigove ako Bog da.

 

Živio Kant !!!

16 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
DarthMarkus kaže...
Kant kaže...

Naravno da dolaze u obzir, pa taj rih je na h ploci :)

 

Nacelno je bitno da ima sto vise PCIe x16, / PCIe x1 utora na koje mozes spojiti graficke

 

I na nju piknes 4 gb rama i sto jeftiniji proc. Proc uopce nije bitan

 

 Buraz, hvala ti još jednom na savjetima. Budeš mi jednom pokazao svoje rigove ako Bog da.

 

Živio Kant !!!

 

Poživio nam Kant barem dok se ne iskopa zadnji BTC!!!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
14 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zanima me sto je potrebno za napraviti svoj vlastiti pool za mining jel treba neki dobar pc ili se moze koristi npr laptop koji su plusevi a koji minusi u tome svemu.Jel treba biti spojen na internet koja je preporucljiva brzina interneta itd ako netko ima volje da malo opise.

AMD AntiBoy
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Pozdrav,

 

novi sam u ovome i iman pitanje.

Čitao sam ove postove i planiram uzeti bitcoine. Vidio sam da ima par stranica poput Krakena, Bithumb,Bitfinex,Bitrex i ostalih da ne nabrajam.

 

Mene zanima ova naša stranica bitcoin mjenjačnica. Skuzio sam šta i kako da se uplati. 

Znači dodem do onog dijela gdje upisem iznos u kn koliko želim potrositi i sve, a sad me zanima jeli korak dalje da biram koji bitcoin želim ili, pošto to nisam vidio u objašnjeju na ovoj našos stranici

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Ekipa, da li netko rudari Electroneum coin na etn.nanopool.org ali sa CPU i GPU?

 

SSL etn-eu1.nanopool.org na ovaj server i precesto javlja "Connection lost" kad se majna sa claymore CPU minerom

Napise da se spoji i prakticki u sljedecem koraku kaze da ode veza.

Nekad zna odraditi par sekvenci (do 7kom) i opet ode veza.

 

Ima netko neku preporuku gdje drugdje majnat ETN i s kojim minerom (moze i CPU i GPU ali nvidia)?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
MladUSrcu kaže...

Pozdrav,

 

novi sam u ovome i iman pitanje.

Čitao sam ove postove i planiram uzeti bitcoine. Vidio sam da ima par stranica poput Krakena, Bithumb,Bitfinex,Bitrex i ostalih da ne nabrajam.

 

Mene zanima ova naša stranica bitcoin mjenjačnica. Skuzio sam šta i kako da se uplati. 

Znači dodem do onog dijela gdje upisem iznos u kn koliko želim potrositi i sve, a sad me zanima jeli korak dalje da biram koji bitcoin želim ili, pošto to nisam vidio u objašnjeju na ovoj našos stranici

Ne možeš "birati koji bitcoin želiš" nego za kune kupuješ bitcoine ili etherum. Da bi mogao provesti tu transakciju na mjenjačnici moraš prvo kreirati bitcoin wallet jer gdje če ti inače sjesti ti bitcoini koje si kupio. Najlakše ti je da wallet otvoriš na nekoj od stranica za exchange kriptovaluta (bittrex, coinbase, hitbtc itd). Nakon što provedeš tu transakciju i bitcoini ti sjednu na tvoj account (npr na bittrexu) onda možeš sa tim bitcoinima kupovati/prodavati druge kripto valute.

12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Koji je najbolji altcoin wallet?

Gde mogu da kupim Ripple valutu i kako ?

 

 Na internetu se samo vrte one tri glavne valute a nigde nista da procitam za ove sporedne. Probao sam na coinbase ali tamo se ne mogu kupovati iz moje zemlje .

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Koja je stvar sa tim rippleom? Negdje sam davno cuo da naj veci udio ripplea posjeduju banke, jel to istina?

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Ripple kupujem na binace.com, skocio je 50 posto u 1 danu.

Darth Vader
7 godina
protjeran
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Koji marketi imaju podršku za direktnu konverziju najvećeg broja altova?

Znači ako npr imam određen broj X altova i njih želim trejdati za Y altove, ali direktno, bez da moram prvo u BTC ili ETH.

 

Znam da neki marketi za direktno trejdanje uz BTC i ETH imaju podršku i za još nekoliko poznatijih altova, ali mene zanima ako postoji market s podrškom za npr. barem 20 njih, ili i više. Zna li netko?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Altcoins - Pitanja i odgovori

Zasto coinbase nije podrzan u Srbiji ? Dali je podrzan kod vas u Hrvatskoj?

Repent the end is near!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Scarfaceee kaže...

Zasto coinbase nije podrzan u Srbiji ? Dali je podrzan kod vas u Hrvatskoj?

 Podržan je da, bez problema se mogu kupovati coini

Stoja
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
Stoja kaže...
Scarfaceee kaže...

Zasto coinbase nije podrzan u Srbiji ? Dali je podrzan kod vas u Hrvatskoj?

 Podržan je da, bez problema se mogu kupovati coini

 Nije mi jasno sto u Srbiji nije bas bezveze. Mozes da mi napises neke pouzdane sajtove gde mogu kupovati coine. Najvise mi odgovarao bitstamp ali cekam na verifikaciju vec nedelju dana a meni se zuri.

Repent the end is near!
14 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori
smajlee kaže...

Ekipa, da li netko rudari Electroneum coin na etn.nanopool.org ali sa CPU i GPU?

 

SSL etn-eu1.nanopool.org na ovaj server i precesto javlja "Connection lost" kad se majna sa claymore CPU minerom

Napise da se spoji i prakticki u sljedecem koraku kaze da ode veza.

Nekad zna odraditi par sekvenci (do 7kom) i opet ode veza.

 

Ima netko neku preporuku gdje drugdje majnat ETN i s kojim minerom (moze i CPU i GPU ali nvidia)?

 

Hvala!

 Ja majnam na space.electroneum.com ili na njihovj eupool.electroneum.com sto se tice majnanja koristi softwer awsome miner I xmr miner za procesor.Preporucujem ti da odes ovaj space dobri su admini a I ostali mineri su od velike pomoci.Do jucer nisam znao koji miner da koristim za procesor jer sam ima nizak h/s procesor mi nije mogao preci 150h/s sad kad koristim ovaj editovani xmr ide preko 300h/s dodatno sa mojim modanjem posaljimi u pp email ili link discorda pa cu ti poslati ovaj za procesor miner

AMD AntiBoy
12 godina
neaktivan
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Minimalna kupovina na  srpskom ECD  Btc 80 000 rsd (oko 700e) pa to je za nepoverovati da si do juce mogao da kupis za nekijh 1000 rsd (8 e) ,Hrvatska menjacnica ne radi , Coinbase ne prihvaca za Srbiju pa gde pobogu kupiti BTC a a da ne das citavu platu za delic 

Repent the end is near!
11 godina
offline
Re: Altcoins - Pitanja i odgovori

Ako nisi nasao odgovor do sada onda pitaj ovdje https://crypto.ba/ oni imaju svoja dva poola etn i kmc, pa vidi kako se pravi pool i sta je sve potrebno da se odrzava isti.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 21:10 (mirzet1976).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bitcoin - pitanja i odgovori, Altcoins - vijesti, špekulacije, rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice