LG G5 - Rasprava

poruka: 554
|
čitano: 168.942
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Sta je cu? :)

ja
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Pretpostavljam Computer Universe

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Da Computeruniverse, pardoncek :)

Ugl vidim da im je cijena mobitela dosta jeftinija nego kod nas npr. LG G4 je 330€ 

za sada je G5 750€ ali ce do ljeta spustiti cijenu podosta

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG G5 - Rasprava

Uff, po ovome izgleda da ga S7 pere za battery life.

S7 edge neću niti spominjat!!

16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

LG i dalje nastavlja tradiciju s losijom baterijom..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
zvonac kaže...

LG i dalje nastavlja tradiciju s losijom baterijom..

 Nisu mi jasni! nakon sto su na G2 napravili dobru bateriju, poslije toga idu samo nizbrdo....

HAKOSUKA
14 godina
online
Re: LG G5 - Rasprava
IMHO, lošija baterija je svakao veliki minus, bez obzira na modularnost (izmjenjiva baterija).
Ne kažem da je baterija na G5 katastrofa, ali za očekivat je poraz na ovom polju u odnosu na S7.

Mene samo zanima, koliko od onih što izmjenjivu bateriju navode kao ogroman plus, stvarno i nose sa sobom dvije baterije ?
Spominje se i cam modul i dodatna snaga bateriji...
Koliki će bit broj ljudi, koji i to nose sa sobom.

Ne znam, meni je ovo svakako minus, pogotovo u današnje vrijeme.
Samsung je tu učinio korak naprijed.
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

meni se svidja mobitel, jakoo...

Kao sto sam i mislio, u postavkama se moze staviti app drawer, tako da oni kojima je to mana bila da ne brinu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

A moze se znaci ;)

 

Uzimam!

ja
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Navodno da je odgodjen do 21.4. za Hrvatsku.. Bem ti kolko trebamo cekat...
youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
EchoOne kaže...
Navodno da je odgodjen do 21.4. za Hrvatsku.. Bem ti kolko trebamo cekat...

 Kaze sancta domenica: ***Uz svaki G5 na poklon dobivate CAM Plus. Najbrže od vas darivamo i Hybrid Chargerom. ***U prodaji od 12.04.

 

Javi kad dobijes na testiranje i kad si do Osijeka, stas u Djakovu :D

ja
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava
bender_007 kaže...
EchoOne kaže...
Navodno da je odgodjen do 21.4. za Hrvatsku.. Bem ti kolko trebamo cekat...

 Kaze sancta domenica: ***Uz svaki G5 na poklon dobivate CAM Plus. Najbrže od vas darivamo i Hybrid Chargerom. ***U prodaji od 12.04.

 

Javi kad dobijes na testiranje i kad si do Osijeka, stas u Djakovu :D

 

Jaše konje (ili kobile) 

10 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava


Katastrofa!...izradom i materijalima se moze sakriti iza nekih kineza...steta jer inace volim LG, imao sam i G3 i G4, a od G5 sam odustao odmah nakon prezentacije...sto se mene tice...vise srece dogodine LG...😐
 
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

U ove 4 min koje sam uspio pregledat, više me iživcirala ženska nego očito loš primjerak koji je ona dobila

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
LG G5 - Rasprava

Mene opčenito živcira taj gap na tom poklopcu dolje.

Čini mi se ovako po videima, da je to prisutno na svakom modelu (negdje mrvicu manje, negdje mrvicu više).

Jednostavno mi ta modularnost nije nikako primamljiva.

 

Ali opet shvačam ekipu koja će od toga možda imat nekakve koristi od toga.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Po tvom postu bih zakljucio da Ericu prvi puta gledas.😀

Mene ona recimo uopce ne zivcira i njezine recenzije najcesce pogledam...zenska je hebeno temeljita, a neke recenzije su joj trajale i preko sat vremena.😂
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Nekima se ne svidja, meni je fenomenalan, i uzimam ga 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

http://www.phonearena.com/reviews/LG-G5-Review_id4181/page/4

 

G5, ove godine nisi pobjednik!

 

Niš posebno... Nadam se da će G6 bit bolji..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
zvonac kaže...

http://www.phonearena.com/reviews/LG-G5-Review_id4181/page/4

 

G5, ove godine nisi pobjednik!

 

Niš posebno... Nadam se da će G6 bit bolji..

 

 

Ja sam prije prezentacije bio uvjeren da njega uzimam, ali nakon prezentacije sam ostao totalno ravnodusan, a sto dalje gledam sve mi se manje svidja...osim mnogih stvari koje su ove godine napravili losije od Samsunga najveci kiks im je ovako kasni dolazak na trziste...pa da su napravili bolji mob mnogi ga nebi toliko cekali, a oni naprave losiji mob i jos kasne gotovo 2 mjeseca za Samsungom, a predstavili ih isti dan.

Ovaj danas video sto je Erica objavila je prestrasan, ona sama ga je nazvala najgorim unboxingom, a kroz ruke joj je prosla hrpetina mobitela...pa koji oni moraju biti debili da recenzentu posalji falicni primjerak, a taj video ce pogledati preko 100 000 ljudi potencijalnih kupaca.

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Zna se dobro da LG pokušava pomrsiti račune samsungu pa su zato isti dan i imali prezentaciju, iako mob sigurno nije bil dovršen. Al jbg moralo se. Uranili su i jedni i drugi ove godine.

Očito je bilo na samoj prezentaciji da nisu tolko truda uložili u mob kolko u dodatke. Odma smo svi rekli da će ovisit najviše o dodacima i cijeni. A cijena je visoka i puše ove godine naveliko, još pogotovo jer je s7 bez konkurencije
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
LG G5 - Rasprava

 

Iskreno nakon svega vidjenog uzeo bih prije LG V10 da bas uzimam LG ove godine...sto god pogledam vezano za G5 sve katastrofa do katastrofe...ovaj bend test je uzas na videu iznad (link).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
kbenzema kaže...
Zna se dobro da LG pokušava pomrsiti račune samsungu pa su zato isti dan i imali prezentaciju, iako mob sigurno nije bil dovršen. Al jbg moralo se. Uranili su i jedni i drugi ove godine.

Očito je bilo na samoj prezentaciji da nisu tolko truda uložili u mob kolko u dodatke. Odma smo svi rekli da će ovisit najviše o dodacima i cijeni. A cijena je visoka i puše ove godine naveliko, još pogotovo jer je s7 bez konkurencije

 

Gore od toga što nije bio dovršen je to što su totalno promašili loptu. 95% korisnika ne želi nositi drugu bateriju i ne treba im camera modul, zvučnici i ostale "gluposti". Da mi samo znati koji genije je to predložio. I ovako ih Samsung ubija u pojam, a nakon ovog poput HTC-a mogu ključ u bravu. Dobro oni prodaju hrpetinu low end uredjaja pa ih to spašava ali generalno nakon ovog će im kola krenuti nizbrdo. I ta druga kamera iza. Kome to treba. Sve gore od goreg. Kad sam vidio da na G4 nisu uspjeli staviti normalan mikrofon sve je bilo jasno. Nisu sposobni srediti osnovne stvari.

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Jbg i samsung sad ima osnovne stvari poput microsd, a izmjenjivu bateriju ne. G4 je bil i još je odličan uređaj i vjerojatno trenutno best buy s obzirom kak mu cijena pada u zadnje vrijeme
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2016 12:28 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Imao sam G2 i bio oduševljen njime. Onda je izašao G3 sa mogučnošću korištenja Micro SD kartice i malo većim ekranom pa sam naravno uzeo njega.

 

Neću reći da sam sa G3 ostao razočaran, ali veći ekran i veća rezolucija su ostavili danak na trajanje baterije. Unatoč tome nisam požalio jer mi je više pasao malo veći ekran i Micro SD, a i odnos ekrana/tijela je još uvijek bio dobar.

 

G4 sam preskočio jer nije davao ništa puno bolje a povećao se dimenzijama uz istu dijagonalu ekrana.

 

Čekao sam G5 u nadi da će to biti moj idući mobitel, ali nažalost ne bude.

 

Manji ekran, duži mobitel, maknuli tipke sa leđa mobitela, modularnost koja meni osobno ne treba a dobijem samo nekompaktniji mobitel i slabiju bateriju (barem kapacitetom).

 

Sve mi se čini da ću se ovaj puta prešaltati na S7 Edge zbog baterije i 5.5" ekrana uz dobar odnos ekran/tijelo.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

dobar izbor

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

http://zkent85.blogspot.hr/2016/04/lg-g4-vs-lg-g5-vs-samsung-galaxy-s7.html

 

Onak gledajući fotke koje radi G5, čak su i nekaj bolje od odličnog G4, na G5 mi se čini da je OIS bolji..

G4 ima odličan fotić, G5 je izgleda to još dodatno podesio, jedino mi nije nekaj ova širokokutna kamera bogzna kaj...

 

Kolko čitam za batku, mišljenja su oprečna oko toga, neki vele da je odlična a drugi vele da je prosječna..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

http://www.gsmarena.com/lg_g5_vs_samsung_galaxy_s7_low_light-review-1420.php

 

G5 vs S7E low light shooting

 

G5 ima još štošta za pokazat, bez obzira što je fotić iz prošlogodišnjeg G4!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava

Mislim da su uspjeli poboljšat onu prezasićenost boja od lani... Sad imamo vrlo dobru situaciju sa kamerama koje mogu prikazat točnu crvenu a ne prelit to u magenta ili ljubičastnjikavu ili roznjikavu. iP6s, S7, Z5 i sad G5 uz N6P, ide to nabolje sa senzorima i kamerama 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice