LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 97.390
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
robogo kaže...

LG V30 REVIEW: GROUNDBREAKING PHONE WITH A DEAL-BREAKING FLAW

 

 

Znao sam da je predobro da bi bilo istinito. 

 

Ha dobro, još uvijek je tu Mate 10 

 Ja im ne vjerujem ni rijeć.

 

Čekam recenziju ekrana na DisplayMate...

10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Jos jedan LG za preskociti, a bas sam bio njihov fan.
Koliko vidim osim ekrana nije ih ni kamera impresionirala...ne znam zasto se i tome ne cudim. 😃
 
0 3 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Mada, cudno mi je to malo. Izbaciti mob na cijem ekranu budu vidljive sive fleke? Mozda je uredjaj bio faulty, mozda isprave, idk... 

Mobitel je stvarno prelijep i ne bi se mislio sekunde

 

edit: na 3 druge stranice citam kako je ekran savrsen i da su ljudi napokon sretni jer LG, kao top oled firma TV-a, uspjela je napravit to i s V30. Nitko ne spominje te probleme. 

 

edit2: "We’re partial to OLED screens because they offer incredibly inky blacks and great color accuracy. You’ll be happy LG brought it back, because the V30’s screen is gorgeous. It has a 2,880 × 1,440 pixel resolution, with blacks as deep as night and colors so vibrant and realistic you won’t want to turn away. "

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 8:36 (Crucifixion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Čeka Se Flossy Carter koji je na unboxingu bio oduševljen, a ne kaj tu na osnovu jednog reviewa donosite zaključke. Možda su baš dobili neki šugavi primjerak. Inače nisam pročitao review ni ne da mi se, al vidim da niko od vas nije zadovoljan. Čekajte malo da stigne na tržište, da ljudi pokupuju to čudo i izbace svoje dojmove. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 8:37 (kbenzema).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Donesen je jedan jedini zakljucak(?), sta si ispaljen odma, koji koliko mozes vidjeti, ne stoji 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Blago vama kad na osnovu jednog reviewa šikanirate mobitel... 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

eto, gledali smo iste revieowve na istim stranicama. 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Halo ljudi - OLED display i da ne valja, pa ko je tu blesav. Dobili defektan uređaj i to je to.

Mob je zvijer samo takva, a vi sudite šta hoćete.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Lako za display, ali kolegi ocean77 opet nije dobra kamera, to me najviše brine. Nhf kolega 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 11:35 (kbenzema).
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo skicnio sam jos 3-4 dodatna review-a, mobitel je fenomenalan. Ja ne znam sto ljudi kenjkaju po toj selfie kameri, sasvim je u redu za selfie shot, osim ako niste 13-godisnjaci koji pate od 192358 slika na snapchatu, IG-u, live filterima usima zmaja i papka jednoroga... 

 

Super mi je ova wide angle kamera, a i vuce me zbog kvalitetnijeg zvuka... hmmmm :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
kbenzema kaže...

Lako za display, ali kolegi ocean77 opet nije dobra kamera, to me najviše brine. Nhf kolega 

Da u potpunosti se slažem, kamera naspram HTC M10 je smeće 

Crucifixion kaže...

Evo skicnio sam jos 3-4 dodatna review-a, mobitel je fenomenalan. Ja ne znam sto ljudi kenjkaju po toj selfie kameri, sasvim je u redu za selfie shot, osim ako niste 13-godisnjaci koji pate od 192358 slika na snapchatu, IG-u, live filterima usima zmaja i papka jednoroga... 

 

Super mi je ova wide angle kamera, a i vuce me zbog kvalitetnijeg zvuka... hmmmm :)

Selfie kamera je čist ok, pa ono skoro ista kao i na G6 koji imam i nije neka katastrofa niti loša. U ovih par mjeseci nisam napravio niti jedan selfie, tj. lažem napravio sam par čisto da vidim kakva je kvaliteta slike i to je to. 

Selfie uopće ne prakticiram i ta prednja kamera mi je apsolutno nebitna, što se mene tiče, ne treba je niti biti.

Nema boljega od wide kamere, jedanput kada se navučeš sve ostalo je bezveze.

12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Prednja je sasvim ok, osim ovisnicima o facebooku/instagramu, medjutim sad bih htio viditi zadnju protiv Mate10 koji ima obje kamere sa 1.6 dok kod LGa samo jedna ima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 15:29 (Rodić).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
bukowski kaže...

Blago vama kad na osnovu jednog reviewa šikanirate mobitel... 

A što ako se ustanovi da je taj jedan jedini bio u pravu?

 

Nismo mi SAD da možeš nakon mjesec dana vratiti mob i dobiti sve novce nazad.

11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

pricamo o 1:6, nekako mi ne drzi vodu taj review... no dobro, jos koji dan pa cemo vidjeti :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Crucifixion kaže...

pricamo o 1:6, nekako mi ne drzi vodu taj review... no dobro, jos koji dan pa cemo vidjeti :)

Osobno ću pričekati Anandtech recenziju. 

13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
robogo kaže...
bukowski kaže...

Blago vama kad na osnovu jednog reviewa šikanirate mobitel... 

A što ako se ustanovi da je taj jedan jedini bio u pravu?

 

Nismo mi SAD da možeš nakon mjesec dana vratiti mob i dobiti sve novce nazad.

J E D A N od koliko YouTube-ra kolega?!?! 

 

Slažem se da mi nismo u USA, ali isto tako se ne slažem da GENERALNO se usvaja stav i viđenje samo jednog blogera, koji je ipak mogao biti malo realniji, pa kazati da je "uočio određene nepravilnosti, ali da će se konzultirati sa LG-om, neka mu potvrde ili demantiraju uočen problem"! 

 

Ovako, malo mi zvuči na natezanje za neku jednodnevnu jeftinu senzaciju. 

ATJ Lučko
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bacio sam oko na YT, brzinski preletio par videa uploadanih u posljednih par sati/dana, searchao sam tamo gdje je sniman zaslon uredjaja... Nigdje nema tih fleka... 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
The Verge je privržen Apple-u tako da me ne čude kritike na Android telefone. Samo čekajte recenziju iPhone X. Riječ amazing će biti u svakom retku...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Nisam pobornik LG-a , ali suditi po jednom reviewu mobitel koji je objektivno odlican mi se cini malo bedasto u najmanju ruku, isto kao i baterija za iPhone 8. Znanstvena ispitivanja se uvijek rade s vise primjeraka i uzima srednja vrijednost a ako je 9/10 ispravno to po mome sudu ispada ispravan uredaj. Samsungovac sam ali smatram da se treba ostati objektivan i cjeniti novitete koji odredeni tabor donosi.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

evo 3 videa, ukljucujuci Flossyija Cartera kao sto je netko rekao. Svi su visokokvalitetno snimani... skicnite ;)

 

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
zuper kaže...
The Verge je privržen Apple-u tako da me ne čude kritike na Android telefone. Samo čekajte recenziju iPhone X. Riječ amazing će biti u svakom retku...

 Kod Iphone X ce napisati kako je iPhone prvi uveo sve te novosti sta X ima 

9 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!


Vezano za probleme LG-a sa oledom, jos sam prije procitao za takoder iste probleme koje su ovi
u recenziji naveli. Navodno su te probleme imali i lg flex 2 oled ekrani.
Evo copy/paste sa foruma.

 

(The OLED panel on my pre-production unit still has the same issues as the LG G Flex. In low brightness in a dark room, the screen is grainy and has "dirty" looking horizontal banding all over it.

The light level is also woefully uneven, with hotspots blazing out of the left and right corners).

("According to a recent report from South Korea, LG customers who have had the opportunity to purchase the LG V30 after its September 21 debut in the country have started raising complaints in

regards to the quality of the display. Apparently, the issue lies in the P-OLED panel’s inability to distribute colors and brightness evenly across the entire surface, resulting in an undesirable effect

similar to the so-called “light bleeding” usually exhibited by backlit LCD panels.")

I u Americi na forumu neki su dobili uredaj bez problema neki sa izrazenim, a neki sa manje izrazenim. 

(There are varying degrees of how bad each handset is. The one I have is a bit splotchy, and does have some banding that is noticeable in certain situations, but not nearly as bad as I've seen in other handsets.

 

(it's definitely an issue for me. I received mine yesterday and it feels unusable. In low light settings you can see that one side is darker than the other. There's also a weird line going down the middle. It looks like there are squares on the screen that are uneven in color brightness. 
Keep in mind this is only noticable inside when the screen brightness is low. ) 

 

(Even though I was hesitant before I purchased the phone, in everyday use I don't notice the display issues. Granted, I don't really have hotspots. But I do have some unevenness and banding. And I do notice a

couple horizontal bands, in particular. But does that make me hate the phone? No. That's why the review on The Verge is preference, at best. The reviewer literally states that the bad display makes the phone unusable,

which is a very liberal stretch of reality.)

 

(I stopped by a Verizon store a bit ago and they had the Pixel 2 and XL 2 on display. On the XL 2 there was *slight, slight, slight* vertical banding along the right side of the screen at 20% brightness and lower on a gray screen. And this was visible under bright lights in the store. I did not see any weird horizontal banding, clouding, or dirty screen that I had on my LG V30. So the XL 2 that I saw was much much better than the three V30s I've seen in person, for what that's worth. Just wanted to share.)

Mozda dok dodu do nas (ako dodu) , ce rjesiti se tih problematicnih. Pa u novim serijama nece biti tih problema. Samo ako vuku te probleme
jos iz doba svojih flex 2 uredaja, onda nisu daleko napredovali.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

to mi je onda totalno apsurdno, s obzirom da su vodeci po pitanju OLEDa kod televizora 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Treba se strpit i vidjet kad mobitel krene u masovnu prodaju.

 

Dat zaključak ana temelju jedne recenzije ili jednog komentara na forumu (Flex 2) nema smisla. Ne vjerujem da je isti zaslon na Flex 2 i V30.

 

 

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
R36 kaže...

Treba se strpit i vidjet kad mobitel krene u masovnu prodaju.

 

Dat zaključak ana temelju jedne recenzije ili jednog komentara na forumu (Flex 2) nema smisla. Ne vjerujem da je isti zaslon na Flex 2 i V30.

 

 

 
Ne znam gdje si izvukao zakljucak da je na temelju jednog komentara. Pa forumi su puni ljudi sa v30 koji se zale. 
U Koreji i u Americi, posto je tamo dostupan. Upravo sam ti kopirao samo neke od njih, a na forumima ih ima 

mnostvo. Istina da neki nemaju problema, neki imaju manjih, a neki vecih. Medutim cinjenica je da jedosta ljudi
potvrdilo to. 

Takoder nigdje nije navedeno da v30 ima isti zaslon kao flex 2, vec samo da ima slicne probleme koje je flex 2 oled imao.
Takoder je primjeceno na pixel 2 xl slicni problemi, ali daleko manji nego na lg-u. Jer lg je pravio i pixel 2 xl.
Na obicnom pixel 2 nisu primjeceni problemi, samo na xl u jako malim dozama.

Slazem se da se treba strpit, mozda isprave to u novijim revizijama, ali nekako sumnjam. Za sada ljudi navode da je lutrija,
hoces li dobiti uredaj bez tih problema ili sa tim problemima i u kojoj mjeri. 
Naravno dosta ljudi to i ne primjeti jer trebaju odredeni uvjeti da bi se vidilo, ali sto je tu je. Uglavnom mislim da cemo uskoro 
viditi i kod nas uredaj pa iz prve ruke znati.

7 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Alo, ej, ajmo stat na loptu.

Mob za 900 eura bolje da nema nikakvu manu, tvorničku ili ikakvu drugu.
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ni prvi ni zadnji u high end segmentu da ima manu, bilo kakvu...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Glečudesa, i Pixel 2 XL ima probleme s ekranom.
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

 

Bar je kvalitetno napravljen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Mogućnosti kamere

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice