Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.205.356
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Za S4 jfltexx još nema Lollipopa? Dostupne su neke nightly verzije a to će biti CM 12? Ima li tko još nekih informacija?

xfire: GStyle|KIKI3000
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

meni također piše da nemam dovoljno prostora na uređaju, i ja kupim novu memorijsku od 8 gb, ali i dalje.. naređeno je da se sve skida na sd , ali neće.. probala sam sve napraviti što su prije ovdje pisali i ništa ne pomaže, a u onom rootu mapu app uopće nemam, a mapa data je prazna i neda se obrisat. možda se samo ja ne kontam u to , ne znam.. jel ima netko sličnih problema, i rješenja? itko?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Charlotte999 kaže...

meni također piše da nemam dovoljno prostora na uređaju, i ja kupim novu memorijsku od 8 gb, ali i dalje.. naređeno je da se sve skida na sd , ali neće.. probala sam sve napraviti što su prije ovdje pisali i ništa ne pomaže, a u onom rootu mapu app uopće nemam, a mapa data je prazna i neda se obrisat. možda se samo ja ne kontam u to , ne znam.. jel ima netko sličnih problema, i rješenja? itko?!

14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Takve probleme sam i ja imao pa sam u kombinaciji sa plaćenim Link2SD aplikacijom linkao stavku "Unutarnji podaci aplikacije" koje se nalaze na unutarnjoj memoriji te one koje se vec nalaze na SD kartici a kojima nije bilo namjesteno linkanje unutarnjih podataka na SD karticu. To mi je oslobodnilo ohoho mjesta tako da sada imam oko 400mb. Naravno linkane aplikacije uklanjanjem ili gubljenjem SD kartice postaju neupotrebljive za pokretanje

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima li tko problema sa skidanjem offline mapa od "Here Maps"? Naime, kada pokušam skinuti mapu Hrvatske onaj plavi "progress bar" nakon šta se malo učita, samo stane i ne miče se. Pokušao sam i sa drugim mapama...isto samo stane. Internet (wifi i 3g) sve šljaka. Uređaj je ganc novi na 4.4.4 KK.

 

EDIT:

Evo riješeno, ostavio sam da se skida dok sam ruča, pa se konačno skinilo...ali dosta vrimena triba.

 

Također pitanje u vezi offline mape...kada bude neki update da li onda opet triba skinuti cilu mapu ili se samo nadogradi taj "updejtani" dio?

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 15:49 (TiMi79).
 
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

puno ti hvala {#} zivio {#}

11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, ima li nacina da se cijene u google playu prikazuju u kunama i moze li se kupovati novcem od bona?

Mrzim kada ležim na plaži i pojede me dinosaur.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Android aplikacije, igre i problemi

Koja je najbolja streategijska igra na Andoridu? A da izgleda i da se igra koDune 2, Warcraft, Command and Conquer..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kojim programom se može pratiti bug forum?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi
dar01 kaže...

Kojim programom se može pratiti bug forum?

 Samo s browserom...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Može se pratiti i sa bilo kojom aplikacijom za RSS.

Trava raste tamo gdje je posadiš.
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ibme74 kaže...

Dali ima negdje za skinuti posljednja verzija FB aplikacije koja ne zahtjeva messenger za primanje i slanje poruka? 

 Ako još nekoga ovo zanima, nadjite na google facebook aplikaciju verzija 7.0 (vjr može i starija neka) i skinite, ne zahtjeva messenger za slanje i primanje poruka. 

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jeli ima netko tu problema s facebook-om na browseru? Slike su prije bile normalne velicine a sad su postale skroz male da se nista ne moze vidit. Jel zna netko kako to rijesiti?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
maxy0 kaže...

Jeli ima netko tu problema s facebook-om na browseru? Slike su prije bile normalne velicine a sad su postale skroz male da se nista ne moze vidit. Jel zna netko kako to rijesiti?

I kod mene je tako na nekim slikama što znači da je do Facebooka. Rješenje je samo jedno - instalacija Facebook aplikacije.

14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Jeli ima netko tu problema s facebook-om na browseru? Slike su prije bile normalne velicine a sad su postale skroz male da se nista ne moze vidit. Jel zna netko kako to rijesiti?

I kod mene je tako na nekim slikama što znači da je do Facebooka. Rješenje je samo jedno - instalacija Facebook aplikacije.

 To se nece desit na mislim. Fb app je uzasna. I jos se nemoze stavit novosti na najnovije

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
maxy0 kaže...
Marko :D kaže...
maxy0 kaže...

Jeli ima netko tu problema s facebook-om na browseru? Slike su prije bile normalne velicine a sad su postale skroz male da se nista ne moze vidit. Jel zna netko kako to rijesiti?

I kod mene je tako na nekim slikama što znači da je do Facebooka. Rješenje je samo jedno - instalacija Facebook aplikacije.

 To se nece desit na mislim. Fb app je uzasna. I jos se nemoze stavit novosti na najnovije

 Instaliraj stariju verziju fb app, bolje su od ovih novih. I ne zahtjevaju messenger.

9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Može pomoć? Kada installiram neke veće igre,veće od 700 MB,downloaduje do kraja i kaze da nema memorije,ali imam SD karticu od 16 GB.Pa hoću da pitam jel može da se namesti da skida sa google play-a odma' na SD karticu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozz.Trebam pomoc oko facebook aplikacije za android.Drug mi je zaboravio password od facebook-a,a na toj aplikaciji je ostao ulogovan.Jel cuva android ili ta aplikacije negdje sifru? Gdje moze pronac password?Ne koristim android uopste tako da ne znam skoro pa nista,ako neko moze objasnit malo bolje...?

Sadmir K
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Sadmir01 kaže...

Pozz.Trebam pomoc oko facebook aplikacije za android.Drug mi je zaboravio password od facebook-a,a na toj aplikaciji je ostao ulogovan.Jel cuva android ili ta aplikacije negdje sifru? Gdje moze pronac password?Ne koristim android uopste tako da ne znam skoro pa nista,ako neko moze objasnit malo bolje...?

 Jel moguce da ne zna niko,ili nije moguce???

Sadmir K
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Sadmir01 kaže...
Sadmir01 kaže...

Pozz.Trebam pomoc oko facebook aplikacije za android.Drug mi je zaboravio password od facebook-a,a na toj aplikaciji je ostao ulogovan.Jel cuva android ili ta aplikacije negdje sifru? Gdje moze pronac password?Ne koristim android uopste tako da ne znam skoro pa nista,ako neko moze objasnit malo bolje...?

 Jel moguce da ne zna niko,ili nije moguce???

 Ne kuzim u cemu je problem? Ako ne zna lozinku a jos uvijek je logiran na tom androidu neka ode u opcije facebooka i promjeni si lozinku.

13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

jel netko cuo za game killer aplikaciju,i jel netko zna zasto imam problem s njom...svakih par sekundi se pali gasi...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
_CR7_ kaže...

jel netko cuo za game killer aplikaciju,i jel netko zna zasto imam problem s njom...svakih par sekundi se pali gasi...

 Imas root?

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam pitanje. Ona freedom aplikacija (omogucuje kupovanje unutar same aplikacije), zanima me dali netko zna dal je nju 100% sigurno koristit. Jer npr sad sam skinuo rosetta stone aplikaciju i dode 250 dolara za sve lekcije, a s tom freedom app bi mogo to kupit besplatno. Sta mi preporucujete, jer ipak to nije malo para

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

nemam,jel moze bez rootanja?

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

da sigurno je, probaj kupit nemozes to na svim aplikacijama koristit, npr. ja u navigon aplikaciji ne mogu kupit nista pomocu freedoma samo se srusi, probaj pa ako oce super, ustedio si novce

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
_CR7_ kaže...

nemam,jel moze bez rootanja?

 Treba ti root.

16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Molim preporuku za dobru aplikaciju za kameru, a da ima podešavenje za self timer?

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Znaci susjed mi je bio na fb na mom LG G2 te kad je zelio uc u link od youtube-a on je budala stiskao refleksno tipku "uvijek" (umjesto "samo jednom) a bio je oznacen Web Preglednik i sada mi kad god ulazim u linkove od yt-a ulazi preko hebenog Web Preglednika koji je zivo s*anje. Kako da ja sada vratim da mogu imat opet izbor preko cega zelim uci da namjestim bas program od yt-a? Pokusao sam vratiti na zadane postavke Youtube no nista se nije dogodilo, fb mi ne nudi opciju da vratim na zadane postavke Web preglednik mi se ne nalazi u popisu aplikacija tako da ga ne mogu vratiti na zadane postavke... Ispricavam se na nepreglednosti posta jer pisem s moba i zahvaljujem unaprijed na svakoj pomoci!

EUNE: RayzCRO
 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam gmail app na mobu, nigdje ne vidim opciju translate za prijevod došlog emaila, i ako uopće može kako da mi automatski mail na engleskom bude preveden na hrvatski, thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Rayz00 kaže...

Znaci susjed mi je bio na fb na mom LG G2 te kad je zelio uc u link od youtube-a on je budala stiskao refleksno tipku "uvijek" (umjesto "samo jednom) a bio je oznacen Web Preglednik i sada mi kad god ulazim u linkove od yt-a ulazi preko hebenog Web Preglednika koji je zivo s*anje. Kako da ja sada vratim da mogu imat opet izbor preko cega zelim uci da namjestim bas program od yt-a? Pokusao sam vratiti na zadane postavke Youtube no nista se nije dogodilo, fb mi ne nudi opciju da vratim na zadane postavke Web preglednik mi se ne nalazi u popisu aplikacija tako da ga ne mogu vratiti na zadane postavke... Ispricavam se na nepreglednosti posta jer pisem s moba i zahvaljujem unaprijed na svakoj pomoci!

 instaliraj neki drugi web preglednik. i onda odi na neki youtube link pa ce se to opet pojaviti

http://trakt.tv/user/MjezZza
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice