HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 351.117
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Toliko je bio bolji MM? Nesto su gadno u**bali...
Kod mene malo manje od 4 sata na 8%, s time da sam cijeli dan bio spojen na mobilne podatke
HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
8 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Ja sam automatski nadogradio na sluzbeni Nougat tako da ne znam kakav je MM. Vjerujem da ekipa koja duze ima mobitel zna reci iskustvo.

9 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Nažalost sam se odlučio rastat od ove zvjerke od mobitela, dobro je služio godinu dana( i sad je neogreban zahvaljujući spingenu)

 

U zadnje vrijeme moram ga punit i 3 puta dnevno, a neda mi se hodat sa powerbankovima ko sa infuzijom 

Pa ću ga uvalit nekom ovdje u norveškoj, a naručio sam huawei 10 mate pro, pa ćemo da vidimo kako će on služit 

JH
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Kod mene može izdržati pun dan "normalnog" korištenja. To znači nekih 4 sata sot-a (ne znam u minut baš). Kad bi Oreo mogao ići kao MM, na 6,5 sati sot-a, a već znam da neće.....

 Kamo srece da bude tako. Ja sa novim mobitelom imam oko 4h screen on timea. Marshmallow nisam koristio. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Moze li ko objasniti zbog cega mi na telefonu iskacu ovi oglasi i reklama.Problem je sto iskacu bilo sta da radim ,npr odem u settings i iskoči mi reklama, ili u poruke kada kucam iskoci.Skinio sam avast i skenirao i nema virusa jer sam mislio da je virus.Mobitel je htc 10 sprint verzija,a ima dosta njegovih sprint nekih aplikacija ne znm stvarno do cega je i da napomenem da mobitel koristim tek 15 dana znaci ne radi mi se nikakav factory reset
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Probaj zamijeniti tipkovnicu s tvornickom verzijom i ugasiti automatski update. Iste su a novije verzije imaju reklame
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Tipkovnicu koristim Gboard od googla pa mi nije jasno i meni iskacu reklama kada bilo sta radim a ne samo na tipkovnici
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Instalirao si neku warez aplikaciju. Da nije showbox?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Znači, prije par dana sam isključio opciju Smart Boost u Boost+ aplikaciji i primjetio sam značajno smanjenje potrošnje baterije. Ako netko želi da testira isto, pa da potvrdimo hipotezu da ova opcija značajno troši bateriju ili je to samo slučajnost koja se desila kod mene?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Znači, prije par dana sam isključio opciju Smart Boost u Boost+ aplikaciji i primjetio sam značajno smanjenje potrošnje baterije. Ako netko želi da testira isto, pa da potvrdimo hipotezu da ova opcija značajno troši bateriju ili je to samo slučajnost koja se desila kod mene?

 Meni se cini da je tako kao sto kazes. Kada je ukljucena Smart Boost opcija, baterija se jako brze trosi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

Mislim da si upravu. Ja od kad ga ugasih telefonu za nekih 10-15 posto duze traje baterija.

8 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Znači, prije par dana sam isključio opciju Smart Boost u Boost+ aplikaciji i primjetio sam značajno smanjenje potrošnje baterije. Ako netko želi da testira isto, pa da potvrdimo hipotezu da ova opcija značajno troši bateriju ili je to samo slučajnost koja se desila kod mene?

 Bas sam vidio ovaj komentar tu pa sam testirao. 5 dana i 5 punih ciklusa baterije bez ukljucene opcije SmartBoost ima jako male razlike do 30min vise SOTa (screen on time). 

9 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Nazalost i ovaj tenk od mobitela se nakon valjda 100 padova uspio razbiti. Pukotina se proteze skroz s lijeve do desne strane, ali je sva sreca jedva vidljiva, kad se gleda direktno u ekran nije ni vidljiva. Da li je moguce promijeniti samo staklo, bez ekrana? Sa ekranom je sve savrseno u redu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Mislim da ne. Meni kad je pukao ekran na prvoj 10ki, 800.00 kn su u Agrama trazili i rekli da je to integralno, stalko i ekran :(
ptspclan.com | visit us ^^
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
A steta. Ne isplati mi se onda popravljati jer je pukotina vidljiva jedino ukoliko ju se trazi. A i onako necu prodavati mobitel kad kupim novi, predrag mi je.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Arnel16 kaže...
phoenix2003 kaže...

 

 Bas sam vidio ovaj komentar tu pa sam testirao. 5 dana i 5 punih ciklusa baterije bez ukljucene opcije SmartBoost ima jako male razlike do 30min vise SOTa (screen on time). 

Pa 30 minuta sot-a i nije mala razlika.

8 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
Arnel16 kaže...
phoenix2003 kaže...

 

 Bas sam vidio ovaj komentar tu pa sam testirao. 5 dana i 5 punih ciklusa baterije bez ukljucene opcije SmartBoost ima jako male razlike do 30min vise SOTa (screen on time). 

Pa 30 minuta sot-a i nije mala razlika.

 To je ionako varijacija koja ide kroz tjedan dana koristenja. Jedan dan imam na primjer 5 sati, nekad 5 i pol a nekad 4 i pol tako da meni to osobno ne predstavlja nikakvu znacajku. Ionako izdura kroz cijeli dan bez problema a punjenje od 0-100 u roku od sat vremena. 

 

7 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Ima li iko neku informaciju kad ce oreo stici?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

U siječnju - možda

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Prošao sam kroz veći dio teme pa me zanimaju neke stvari konkretno ak se nekom da odgovorit.

Wifi ima problem, ali ne na svima? Što je s AF? Kakva je baterija? Imam G6 i baterija je odlična.
Najviše zbog čega bi uzeo ovaj uređaj je kamera jer je na G6 blago rečeno razočaravajuća.

Al nije baš i neki izbor na njuškalu, većinom sve srebrni modeli cijene 2500-2600 kn. Drugi izbor mi je S7 al je nemoguće naći normalno kaljeno staklo, a i općenito ne volim Samsung, tak da mi je trenutno htc prvi izbor.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
kbenzema kaže...
Prošao sam kroz veći dio teme pa me zanimaju neke stvari konkretno ak se nekom da odgovorit.

Wifi ima problem, ali ne na svima? Što je s AF? Kakva je baterija? Imam G6 i baterija je odlična.
Najviše zbog čega bi uzeo ovaj uređaj je kamera jer je na G6 blago rečeno razočaravajuća.

Al nije baš i neki izbor na njuškalu, većinom sve srebrni modeli cijene 2500-2600 kn. Drugi izbor mi je S7 al je nemoguće naći normalno kaljeno staklo, a i općenito ne volim Samsung, tak da mi je trenutno htc prvi izbor.

 

Ja sam ti vec napisao da po onome kako si opisao da koristis kameru lijepo uzmes S7 i bit ces zadovoljniji nego sa M10.

M10 je mobitel za entuzijaste koji mnoge moze zivcirati...automobilskim rijecnikom on je nesto kao Lamborghini Countach u odnosu na Porsche 911 80-tih koji bi bio kao S7.

Ne znam, mozda pratis aute pa ti ova komparacija bude laksa za razumjeti.

M10 je vise sirov u nekim stvarima, a S7 je mob koji je ziheras, sve radi solidno dobro.

Bas zato sam ga i kupio zeni i ona je prezadovoljna s tim mobom i ima ga vec preko godinu dana.

Bojim se da bi se mogao razocarati sa M10 ako ga budes koristio samo na auto postavkama, a uz to nema ni tako napredan AF pa je u losijem svjetlu tezi za koristiti od S7...znaci u idealnim situacijama gdje je sve staticno i ako se malo potrudis moze napraviti super fotke, ali za teze situacije i da mob izvadis iz djepa, okines fotku je Galaxy S7 bolji izbor.

9 godina
odjavljen
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Hebo ga patak pa kaj ću stvarno morat uzet onda S7, već si mi nekoliko puta rekao tak da se čini da ću morat :D najbolje da se vratim na G4 haha.

Još ću razmislit, da bar imam kod koga isprobati htc10, al nemam, jer očito njega koristi manje ljudi nego npr LG.
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
kbenzema kaže...
Hebo ga patak pa kaj ću stvarno morat uzet onda S7, već si mi nekoliko puta rekao tak da se čini da ću morat :D najbolje da se vratim na G4 haha.

Još ću razmislit, da bar imam kod koga isprobati htc10, al nemam, jer očito njega koristi manje ljudi nego npr LG.

 Zadovoljan ces biti sa kamerom HTC 10, pogotovo uz Pixel 2 port camera app. Mala napomena. Display na HTC 10 ce ti biti jako losiji od G6 HDR Displaya. Boje su nekako dull i display je jako taman u poredjenju sa S7 ili G6. Ne znam sad koliku ulogu ti igra spomenuto, ali izmjenjao sam sve te uredjaje i za mene display igra veoma vaznu ulogu. Sretno s kupovinom. :)

12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Slazem se s kolegom iznad. Znaci s tom kamerom sto je slikano + veci senzor i veci pixeli koje htc10 ima..kakav s7. Prezadovoljan sam slikama (svi doslovno pitaju cime slikam)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
kbenzema kaže...
Hebo ga patak pa kaj ću stvarno morat uzet onda S7, već si mi nekoliko puta rekao tak da se čini da ću morat :D najbolje da se vratim na G4 haha.

Još ću razmislit, da bar imam kod koga isprobati htc10, al nemam, jer očito njega koristi manje ljudi nego npr LG.

 kakav s7 pobogu, prepičkat mobitel za muškarca, za ženu da i ne bih se baš složio sa usporedbom htc10=countach a s7=porsche, prije bi reka obratno, samsunn se još do dana današnjga ne uspijeva riješit laga šta je sramota za takav homad hardwarea, pa ćemo ga onda malo ugasit, nešto mi nije ali evo sad je sve ok nakon restarta, ahtc je kao što je iphone bio nekad, upališ radi,ne šteka i nemaš problema, plus to je tenk od mobitela, skoro neuništiv, kažu za ove nokie da su ajme ali dok ne vidim svojim očima  10ka je koplje ispred svih.

moj je meni tri puta sa motora ispada, izderan na sve strane ali sve fercera i ništa nije puklo,nakon 50-60 og pada dignem ga a ono staklo puknuto, ja sam osta šokiran i nisan moga virovat.

mislim da ta reakcija najbolje govori o izradi moba a za s7 mislim da svi znamo kako se mora sa njima ophodit

display je definitivnno bolji u s7, baterija hmm, evo ja ću sad kupit sebi novu tj neću dobit ću novu na garanciju pošto joj je dosta  kapacitet  u ovih godinu ipo dana

pa se ugasi na 30%, pa ga opet upališ pa je na3%

iskreno, da kupujem danas mobitel jedini mobiteli o kojima bi razmišlja je nokia9, pixel xl2 ali bi vjerojatno i danas kupia htc10ku

mislim da je nedavno bila neka online akcija novi htc10 za 300 eura

di živiš pa da nema nitko 10ku, evo u mom užem krugu prijatelja nas petorica imamo 10ku i nikoga ne zanima upoće neki novi mob

negativne stavke moba ti je leća koj mora bit savršeno čista inače se pojavljuje flare, wireless problem kojega imaju svi, ovi što kažu da ga nemaju lažu i to bi bilo to

ja ne bi s7 da mi ga poklanjaju

iPhone is a smartphone for dumb people
10 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Mislim da ti nisi shvatio pitanje od kbenzema...ja sam imao oba moba i po onome sto on trazi S7 bi za njega bio bolji mob sto ne znaci da je i ukupno bolji...mislim da M10 nije za svakoga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
karlanal kaže...
....plus to je tenk od mobitela, skoro neuništiv, ...

...

Ovo potrvđujem i ja. Ja svoj imam nešto preko godinu dana i nema niti najmanje ogrebotine na njemu i radi 100% ispravno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Kakav. Vi imate problem sa wifi.ja imam htc 10 sprint verziju i nikakvih problema nemam sa wifi.Bolji mi je prijem nego na htc m8 kojeg sam imao a imao sam i prije mobitela i ne primijetim da je los na htc 10 prijem. Kakva je to pixel 2 port app kamera za htc 10 ,kako da ju stavim
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

potražiš na googleu, skineš verziju koja bi tvojim osobnim preferencama mogla najviše odgovarat i instaliraš

problem sa wifijem imaju svi, spoji se na wifi pa nr refreshaj stranicu cilo vrime pa ćeš vidit da će vifi u jednom treniutku stat na nakih 10ak sekundi pa onda opet normalno proradit

iPhone is a smartphone for dumb people
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
HTC One M10 - rasprava

Jel ima uopce igdi dual SIM verzija ovog moba??

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice