HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 351.141
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
R36 kaže

 M10 ti svaki ima problema s wifi-om. Ja ti preporučujem da ne kupuješ M10 (imao sam ga i vratio nakon 2 tjedna). Ako već kupuješ i ako si zagrijan za HTC kupi onda U11.

R36, miran, k nozi! Koliko puta moram da ponavljam da 10 nema problema sa wifi i koliko to puta treba da dokažem?!

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Pa kolegu ti ne vidim ovdje na forumu tako da za njega nmg reci da je hejter. Ti jesi, jer da nisi batalio bi vise pricu svakih 20 dana, jednostavno bi te boljelo uvo za htc 10.
Za oceana77 nzm na drugim temama jer ne ulazim, jer pazi sad imam htc 10 i jedino me zanima on. Kad budem kupovao neki tel uci cu na tu temu i pogledati sta ljudi kazu za njega, eventualno ako mi je interesantan neki novi tel. Ovaj tel je izasao prije skoro godinu ipo. Culi smo te nije ti se svidio telefon pa makar znaci minimum jedno 15 puta. Ne kazem ja da ne gotivis htc, mislim i da ga ne gotivis boli me uvo.
I jos jedna stvar ja stv nemam problema sa wifi, moze biti da ne primjecujem ali bas tesko, mada vidim da narod govori da ima problem...
Toliko
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Opet sam kupio nov uredjaj. Medjutim imam drugi problem, sad me zapao jedan mrtvi pixel na ekranu - crni pixel. Da li bi trebali uvaziti garanciju i dati novi uredjaj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Ma nek si svatko kupi ono što mu se sviđa. Za ovo koliko će me koštati HTC10 (jer ga još otplaćujem) mogao sam komotno kupiti i iPhone 6s ili Samsung S7/S7edge, iako su oni više kako se kaže fancy i sigurno više vrijede kod eventualne preprodaje, boli me briga, ja sam ga kupio za sebe, a ne za druge i meni savršeno odgovara. Nije ni jedan mob bez mane, ali ja sam se pomirio sa time ako ću neprestano ganjat app, punjenje svaku večer i to je to.

 

@Almin94 ne znam gdje ti kupuješ uređaje, ali već je sada bačena sumnja na kvalitetu robe u prodavaonici, ali mogu ti reći iz prve ruke jer radim kod jednog od operatera, nismo se baš naprodavali 10ki, ali bogami nema niti reklamacija.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Samo da ponovim da sam ja pogledao jedan htc 10 i imao je tockicu na ekranu (star mjesec dana)
Pa sam kupio preko ebay de nov koji je isto imao tockicu...vratio ga prodavacu

Kupio treci od istog prodavaca...i sta mislite da da i taj ima tockicu na ekranu...taj sam zadrzao i prezadovoljan sam.

Hebiga nisam imao volje opet reklamirati pa cekati...izgleda da imaju gresku na lcd-u ili touch-u sto bih prije rekao.

 

Kolko sam proucavao kao da je prilikom izrade stakla ostao neki mjehuric ili komad prasine ili izmedu lcd-a i stakla...tak se meni cini neznam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.9.2017 18:32 (dixi777).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Dante05 kaže...

Ma nek si svatko kupi ono što mu se sviđa. Za ovo koliko će me koštati HTC10 (jer ga još otplaćujem) mogao sam komotno kupiti i iPhone 6s ili Samsung S7/S7edge, iako su oni više kako se kaže fancy i sigurno više vrijede kod eventualne preprodaje, boli me briga, ja sam ga kupio za sebe, a ne za druge i meni savršeno odgovara. Nije ni jedan mob bez mane, ali ja sam se pomirio sa time ako ću neprestano ganjat app, punjenje svaku večer i to je to.

 

@Almin94 ne znam gdje ti kupuješ uređaje, ali već je sada bačena sumnja na kvalitetu robe u prodavaonici, ali mogu ti reći iz prve ruke jer radim kod jednog od operatera, nismo se baš naprodavali 10ki, ali bogami nema niti reklamacija.

 U pitanju potpuno dva razlicita mobi shopa. Kupio sam tu mnogo uredjaja, nikad problema osim sada nazalost. Nije bilo dead pixela, pojavio se nakon 2h otprilike.

14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Da li vam je zvuk koji dolazi iz zvucnika jako tih? Prethodni mobiteli koje sam imao bili su mnogo glasniji - galaxy s6, iphone 6s, iphone 7, lg g4 itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Provjeri da li pri reprodukciji video/audio radi zvučnik ("visokotonac") onaj koji ide na uho. Inače, 10 je malo tiši od ostalih ali je zato sa slušalicama superioran nad konkurencijom i, nakon kupovine 10,  po prvi puta u životu sam pomislio da skršim više novca na kvalitetne slušalice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Provjeri da li pri reprodukciji video/audio radi zvučnik ("visokotonac") onaj koji ide na uho. Inače, 10 je malo tiši od ostalih ali je zato sa slušalicama superioran nad konkurencijom i, nakon kupovine 10,  po prvi puta u životu sam pomislio da skršim više novca na kvalitetne slušalice.

 Rade uredno oba. A od kako sam kupio desetku, slusalice ne skidam s glave. U pitanju su ove. Ako imas viska novca, samo naprijed, kupi slusalice. Ne mozes vjerovat kako ih mobitel hendla, cak bolje od superiornog iphonea 7.

Usput, auto brightness mi je nekako cudan. Sutra ce me lik zvati da mi javi sta cemo za mrtvi pixel. Nadam se da zamijene uredjaj za novi.

10 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

di si kupio mobitel? razmišljam da bi i sama kupila taj.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
kockica5 kaže...

di si kupio mobitel? razmišljam da bi i sama kupila taj.

 Ja sam iz BiH. Ako ti znaci, mogu reci gdje sam kupio uredjaj. :P

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 21:03 (Almin94).
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Ne uspijevam instalirati zadnji update. OTA putem ga ne pronalazi, a preko RUU izbaci model error nakon sto se restartuje mob u download mode.

 

Kako mogu flashati firmware za drugo trziste jer sam dobio fon sa United Arab Emirates firmwareom. Zato ne dobijam update.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 0:18 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Trebao si uzeti telefon u BHTelecom. Daju garanciju od 2 godine a i cijena mu je prilično pala.

Na XDA developers imaš potpuno opisanu proceduru kako da uradiš to što želiš.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2017 6:52 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Trebao si uzeti telefon u BHTelecom. Daju garanciju od 2 godine a i cijena mu je prilično pala.

Na XDA developers imaš potpuno opisanu proceduru kako da uradiš to što želiš.

 Nije bilo u telekomu. Nisam siguran ima li i sad.

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Možda nije bilo na stanju u toj poslovnici gdje si upitao ali oni mogu provjeriti da li ima na stanju u nekim drugim poslovnicama pa ti dostaviti uređaj iz te poslovnice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Možda nije bilo na stanju u toj poslovnici gdje si upitao ali oni mogu provjeriti da li ima na stanju u nekim drugim poslovnicama pa ti dostaviti uređaj iz te poslovnice.

 Kasno sada, uzeo sam u sobodnoj prodaji. Moram se jos pozabaviti pa nabaciti firmware za drugi region, a mozda i necu, doci ce apdejti nekad. Na samsungu se isti proces obavi u dva klika.

14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Nisam znao da usrani Google Play Music podrzava samo mp3, te da shodno tome autmatski radi DOWNSAMPLE Hi-Res ili CD-Q fajlova na mp3. 

Sada sam se prebacio na Poweramp i poceo plakati u trenutnku kada sam pustio FLAC album preko slusalica... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Almin94 kaže...

Nisam znao da usrani Google Play Music podrzava samo mp3, te da shodno tome autmatski radi DOWNSAMPLE Hi-Res ili CD-Q fajlova na mp3. 

Sada sam se prebacio na Poweramp i poceo plakati u trenutnku kada sam pustio FLAC album preko slusalica... 

 

nemoj zahebavat, i ja koristim GPM, a imam flac muziku na telefonu


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Indestructible kaže...

 

nemoj zahebavat, i ja koristim GPM, a imam flac muziku na telefonu


 Obavezno Poweramp alpha. O drugom playeru ne razmisljaj jer neces bolji naci.

13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

imam jedan cudan problem. kad spojim mob preko kabla na kompjutor, ne vidim slike, uopce nemam 100media ili kako se vec zove folder. ima samo DCIM>camera

 

preko moba sve vidim, ali preko kompa nema sanse, probao i drugi orginalni kabel.. jel neko imao slican problem ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 13:23 (Igor666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Zapeo sam na July security patchu... Da li ste vi dobili noviji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

imam jedan cudan problem. kad spojim mob preko kabla na kompjutor, ne vidim slike, uopce nemam 100media ili kako se vec zove folder. ima samo DCIM>camera

 

preko moba sve vidim, ali preko kompa nema sanse, probao i drugi orginalni kabel.. jel neko imao slican problem ?

 please moze netko isprobati da li moze pristupiti slikama preko kompjutera sa zadnjim update-om ?

Almin94 kaže...

Zapeo sam na July security patchu... Da li ste vi dobili noviji?

 nismo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...
Igor666 kaže...

imam jedan cudan problem. kad spojim mob preko kabla na kompjutor, ne vidim slike, uopce nemam 100media ili kako se vec zove folder. ima samo DCIM>camera

 

preko moba sve vidim, ali preko kompa nema sanse, probao i drugi orginalni kabel.. jel neko imao slican problem ?

 please moze netko isprobati da li moze pristupiti slikama preko kompjutera sa zadnjim update-om ?

Almin94 kaže...

Zapeo sam na July security patchu... Da li ste vi dobili noviji?

 nismo.

 Mogu pristupiti slikama bez problema.

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ja također imam sve uredno sa slikama. Pogledaj postavke gdje kamera sprema slike. Imaš li SD karticu? Možda su tamo? Da li si odabrao pravu opciju iz izbora USB connection? Možeš li naći fotografije sa HTC File Manager?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 21:40 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Ja također imam sve uredno sa slikama. Pogledaj postavke gdje kamera sprema slike. Imaš li SD karticu? Možda su tamo? Da li si odabrao pravu opciju iz izbora USB connection? Možeš li naći fotografije sa HTC File Manager?

 resetirao sam ga i sad je ok...jedino nisam mogao napraviti backup posto nije radilo..a wifi ne postoji na ovom mobu.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...
...a wifi ne postoji na ovom mobu.

Kako ne postoji?!

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
...a wifi ne postoji na ovom mobu.

Kako ne postoji?!

 tako

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
...a wifi ne postoji na ovom mobu.

Kako ne postoji?!

 tako

 Za koje tržište je namjenjen tvoj model?

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
phoenix2003 kaže...
Igor666 kaže...
...a wifi ne postoji na ovom mobu.

Kako ne postoji?!

 tako

 Za koje tržište je namjenjen tvoj model?

 pa vec smo pisali o tome 100x. wifi je uzas uzasa, sto prijem sto svako malo pucanje veze wifi-a... ima vec nekoliko tema o tome na xda forumu i nema lijeka..a ako to idem reklamirati u agram vec znam odgovor.

 

pokusao sam preko airdroida prebaciti 8GB slika ali nema sanse, svakih nekoliko 100MB pukne..

12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Jel netko koristi neki custom rom? Ali ne sense..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice