IPhone 7, rasprava! izdvojena tema

poruka: 3.507
|
čitano: 481.250
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!

 

Ovo je next level neupotrebljivosti...

Zar im je to zbilja trebalo?

Kruha i igala...
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
U postavkama sam napravio da tipkama mogu mjenjati glasnocu ringtona i alarma , ali ne mjenja se uvijek mi se samo mijenja zvuk media , palio gasio tel. nista ne pomaze :) ocigledno da je bug
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
fer-de-lance kaže...

 

Ovo je next level neupotrebljivosti...

Zar im je to zbilja trebalo?

 Pa kao i adaptive brightnes koji nije pod display....

Volio bih cuti logiku dizajnera povodom ovoga.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

Pa ja mislim da se 90% vlasnika Jabuke slaže da su njihove mape puno lošije od Google Maps. A Google Maps je smeće kad ih koristiš baš za navigaciju pa stoga čovjek ima i HERE.

 Ja koristim here mape u sygic truck navigaciji ;)

 Kad si ti otišao u kamiondžije? 

13 godina
online
IPhone 7, rasprava!

Upravo je "ovo" pokazatelj koliko je ustvari kvalitetan, jak i izdržljiv ovaj komad gadgeta 

 

LINK; https://www.idropnews.com/news/iphone/womans-iphone-stops-bullet-saves-life-las-vegas-shooting/51610/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Mirko935 kaže...
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

Pa ja mislim da se 90% vlasnika Jabuke slaže da su njihove mape puno lošije od Google Maps. A Google Maps je smeće kad ih koristiš baš za navigaciju pa stoga čovjek ima i HERE.

 Ja koristim here mape u sygic truck navigaciji ;)

 Kad si ti otišao u kamiondžije? 

 kad sam cuo da je iphone izdrzao udar kamiona ;)

Mozes podesiti da vozis auto i onda se tako i navigacija ponasa ;)

11 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ovako imam par pitanja za vas Iphone usere posto i sam mislim postat jedan uskoro?

 

1. Da li se moze instalirati clean iOS ko andoriod znaci da ga sam spojim na pc i napravim factroy clean iOS bez T-COM i ostalih firmi bloatware aplikacija?

 

2. Da li mogu screen šotat display to dosta radim na androidu? i jel lagana komanda 

 

3. Da li imam ikakvu customization dopusten kaj se tice promjene zvona, notifikacija,custom keyboards premještanje ikona itd? 

 

4. NE ŽELIM imat nikakav apple software na mom PC-U da li ce mob raditi normalno ako ne stavim ta sranja na pc?

 

5. Da li mogu maknut notifikacije koje ne zelim vidit tipa one dionice sport i ostala sranja ?

 

 

hvala (uzimam iphone 8 plus valja je isto i kod vas na iphone 7 sve to pa ce te mi moc odg)

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 9:20 (Nvidia GTX 680).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
iOS je uvijek čist, Apple ne dopusta operaterima instalaciju njihovih sranja

Skidanje ekrana se obavlja sa power+home

Izmijeniti se mogu svi zvukovi, ali dobiti tonove zvona na telefon je komplikacija jer za tonove ne podržava mp3. Ali na internetu ima već milijarda gotovih tonova, besplatnih aplikacija za konverziju Itd tako da nije nešto sad komplicirano osim ako nisi jedan od onih koji svako malo mijenja tonove

Podešavanje ekrana je ograničeno u smislu da ikone uvijek idu u rasteru, jedna do druge. Odmah savjet - ako hoćeš čist ekran ostavi samo jednu ikonu na prvom ekranu, a do aplikacija i bilo čega drugog dođeš preko pretraživanja koje je fenomenalno praktično jer ti istovremeno pretražuje apsolutno sve kaj imaš. U telefonu uključujući sadržaj poruka, mailova, bilješki Itd, brojeve telefona i adrese koje su tamo upisane a ne samo one u imeniku itd
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
iOS je uvijek čist, Apple ne dopusta operaterima instalaciju njihovih sranja

Skidanje ekrana se obavlja sa power+home

Izmijeniti se mogu svi zvukovi, ali dobiti tonove zvona na telefon je komplikacija jer za tonove ne podržava mp3. Ali na internetu ima već milijarda gotovih tonova, besplatnih aplikacija za konverziju Itd tako da nije nešto sad komplicirano osim ako nisi jedan od onih koji svako malo mijenja tonove

Podešavanje ekrana je ograničeno u smislu da ikone uvijek idu u rasteru, jedna do druge. Odmah savjet - ako hoćeš čist ekran ostavi samo jednu ikonu na prvom ekranu, a do aplikacija i bilo čega drugog dođeš preko pretraživanja koje je fenomenalno praktično jer ti istovremeno pretražuje apsolutno sve kaj imaš. U telefonu uključujući sadržaj poruka, mailova, bilješki Itd, brojeve telefona i adrese koje su tamo upisane a ne samo one u imeniku itd
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
I da, notifikacije se mogu podesiti po svakoj app pojedinačno na koji način, hoće li se vidjeti sadržaj poruke Itd.
Ja rekoh
12 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Nema na iphoneu bloatwarea ni aplikacija operatera itd, nije to android da ima svavakvog smeca, imas njihove sistemske aplikacije koje mozes brisati tipa music, podsjetnici, pogledaj na google sliku zaslona bilo kojeg iphonea i imas sve stock aplikacije

Home tipka i tipka za zakljucavanje je za slikanje ekrana

Zvono da, slike zaslona, walpaperi, mozes premjestati ikone po zaslonu ili grupirati u mape ali ne mozes ih staviti gdje hoces na zaslon kao na androidu

Hoce

Nema toga na iphoneu
 
0 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ovak nekaj slicno mogu napraviti od home screena na iphonu ili ne? hvala

 

to je moj trenutni screen

 

 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Nvidia GTX 680 kaže...

Ovak nekaj slicno mogu napraviti od home screena na iphonu ili ne? hvala

 

to je moj trenutni screen

 

 

Samo preko Cydie tj. jailbreaka možeš radit customize, ovisno na kojem je iOSu telefon, zadnji podržani su iOS10/10.1.1/10.2

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 13:49 (Flying Dutchman).
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Možeš osim sto ti mora ostati minimalno jedna ikona u gornjem lijevom kutu
Ja rekoh
10 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Da, čisti ekran ne možeš imati. I nema foldera u docku, samo 4 ikone.

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Syke kaže...

Da, čisti ekran ne možeš imati. I nema foldera u docku, samo 4 ikone.

 Možeš imati foldere u doku

 

Ja rekoh
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Naravno da mogu folderi u dock
10 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

U pravu ste, kada ga se kreira može ići u dock ali ne da da ga se kreira s ikonama is samog docka...  moja greška

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Dakle ovo je vrh Apple gluposti koju ne mogu tolerirati ni sekunde !

Skinem mob sa punjaca i na ikoni Settings me doceka vristece crvena obavijest i odmah sam znao o cemu se radi. Sigurno ce mi reci kako je dostupan novi update. ALI ne, moj mob je vec sam skinuo novi update bez mogu dopustenja i zauzeo mi 1.5GB prostora bez mog dopustenja!!!!!!

Kakve su to sada Apple fakin akcije?!?! Ako ne zelis sam instalirati novi update onda ce to oni napraviti na silu!! Naravno da ne postoji opcija da to sr4nje obrisem i oslobodim si prostor na disku :( kao ni opcija da maknem tu obavijest sa ikone.

Ovo me razljutilo do kraja i istog trena mob ide u oglas mada ne znam sto kupiti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

iP7 32gb.

Sinoć 56% baterije, ugašene sve aplikacije i upaljen Airplane mode.

Jutros me dočeka potpuno prazna baterija.

 

Fun fun.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
Isključi automatski update. Ovaj fajl koji je već skinut obrisi u meniju postavke, općenito, iPhone memorija.
Gotovo
Ja rekoh
13 godina
online
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Dakle ovo je vrh Apple gluposti koju ne mogu tolerirati ni sekunde !

Skinem mob sa punjaca i na ikoni Settings me doceka vristece crvena obavijest i odmah sam znao o cemu se radi. Sigurno ce mi reci kako je dostupan novi update. ALI ne, moj mob je vec sam skinuo novi update bez mogu dopustenja i zauzeo mi 1.5GB prostora bez mog dopustenja!!!!!!

Kakve su to sada Apple fakin akcije?!?! Ako ne zelis sam instalirati novi update onda ce to oni napraviti na silu!! Naravno da ne postoji opcija da to sr4nje obrisem i oslobodim si prostor na disku :( kao ni opcija da maknem tu obavijest sa ikone.

Ovo me razljutilo do kraja i istog trena mob ide u oglas mada ne znam sto kupiti.

Osobno na iPhone-u imam iOS11.0.3, stavljen jer sam želio na svoje oči vidjeti kako izgleda na gadgetu, ali sam se malo razočarao u jednom malom detalju, no na iPad-u imam još uvijek iOS10.3.3, makar mi je dva puta nudio i iOS11.0.0 i iOS11.0.3, ali sam uvijek zahvalio "još zasada" na instalaciji! 

Moje skromno subjektivno razmišljanje je da ste VI kolega osobno učinili negdje previd, pa dozvolili automatski update, jer u zadnjih tri četri godine, na mojim gadgetima NIKADA se nije dogodio update a da ga nisam ja POKRENUO! 

guls kaže...

iP7 32gb.

Sinoć 56% baterije, ugašene sve aplikacije i upaljen Airplane mode.

Jutros me dočeka potpuno prazna baterija.

 

Fun fun.

Kao i kolegi iznad, iPhone 6 Plus, 64GB interne memorije, svi update-i skidani OTA, nikada pod Airplane modu kada sam u Hrvatskoj ili EU, jesam u nekoliko navrata kada sam išao u Hercegovinu, ali čisto zbog roaminga sa kojim se nisam želio zamarati! 

Moje skromno subjektivno razmišljanje je da se je nešto dogodilo istina, moguće čak i neobjašnjivog, ali samo iz razloga što osobno nikada ne stavljam kako sam napisao u taj mod, jer uvijek navečer stavljam na punjenje i to preko punjača iPad-a! 

Probajte slijedjeći ciklus puniti gadget nekih 12 sati, potrošiti bateriju do nule, pa ponovno puniti oko 12 sati, i svakako nemojte uključivati Airplane mod, već Saving batery mod! 

ATJ Lučko
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Nisam mu dozvolio update. Svaki puta kada je spojen na iTuens sam ga odbio a nocas je bio spojen na punjac i sam skinuo update (sva sreca da je bio spojen na wifi koji nikada ne gasim). Uz malo istrazivanje dosao sam do opcije da ga obrisem sa mobitela. Power off/on i nestala je i ta fakin obavijest na ikoni. Nadam se da ga vise nece svojevoljno skidati :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 8:34 (robee1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
guls kaže...

iP7 32gb.

Sinoć 56% baterije, ugašene sve aplikacije i upaljen Airplane mode.

Jutros me dočeka potpuno prazna baterija.

 

Fun fun.

 Bome i ja ostao bez baterije. Piše kao youtube pojeo

12 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Meni piše pojeo Facebook, a sve aplikacije sam pogasio :)

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Dakle ovo je vrh Apple gluposti koju ne mogu tolerirati ni sekunde !

Skinem mob sa punjaca i na ikoni Settings me doceka vristece crvena obavijest i odmah sam znao o cemu se radi. Sigurno ce mi reci kako je dostupan novi update. ALI ne, moj mob je vec sam skinuo novi update bez mogu dopustenja i zauzeo mi 1.5GB prostora bez mog dopustenja!!!!!!

Kakve su to sada Apple fakin akcije?!?! Ako ne zelis sam instalirati novi update onda ce to oni napraviti na silu!! Naravno da ne postoji opcija da to sr4nje obrisem i oslobodim si prostor na disku :( kao ni opcija da maknem tu obavijest sa ikone.

Ovo me razljutilo do kraja i istog trena mob ide u oglas mada ne znam sto kupiti.

 Ne lupaj bezveze. Idi u postavke-opcenito-uporaba memorije-upravljanje memorijom => tu obrisi skinuti update. Crvena obavijest na ikonici se nece maknuti iako postoje nacini da se sprijeci automatsko skidanje updatea tako da do ovoga niti ne dode.

9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Ok, skuzio sam kako obrisati skinutu update. Ako vec znas kako da ne dodje do skidanja mozes to i napisati da se ne desi drugima.

Kod mene su svi update-ovi disjeblani pa ga je opet povukao.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 7, rasprava!
robee1 kaže...

Ok, skuzio sam kako obrisati skinutu update. Ako vec znas kako da ne dodje do skidanja mozes to i napisati da se ne desi drugima.

Kod mene su svi update-ovi disjeblani pa ga je opet povukao.

 Samo jedan trebaš isključiti - automatski update :)

Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
IPhone 7, rasprava!

Oduvijek iskljuceno :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
IPhone 7, rasprava!

Ono što me počelo živcirat je to da mi se aplikacije ne ažuriraju automatski (iako je uključeno) , nek tek kad uđem u app store. E onda kad ih ručno stavim na ažuriranje, po aplikaciji treba 15 min za update. Neko ima sličnih iskustava? 

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice