iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.618
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozz...

 

ne znam dali sam doso u pravu temu , al me zanima ako je Iphone zakljucan na Icouldu dali postoji mogucnost otkljucavanja  ? Hvala 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
razermario kaže...

Pozz...

 

ne znam dali sam doso u pravu temu , al me zanima ako je Iphone zakljucan na Icouldu dali postoji mogucnost otkljucavanja  ? Hvala 

 Ne

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
11 godina
offline
iPhone Jailbreak

Samo da javim nasao sam servis gdje moguce al traze 1300 kn ... 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
razermario kaže...

Samo da javim nasao sam servis gdje moguce al traze 1300 kn ... 

 Zato jer ce ti prakticki dat novi mobiitel... polovne maticne od rasturenih/neupotrebljivih/refurbish-failanim iPhonova obicno ugraduju....

 

Tako da to bas i ne brojim kao "mogucnost otkljucavanja"

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2015 10:56 (Mojpismonosa).
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Stigao Jailbreak, finally 

 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
RE: Iphone Jailbreak
Ne znam gdje cu ovo napisati, pa rekoh hajd ovdje. Naime, na androidu mi viber radi normalno a na iphoneu mi ne daje opciju za free pozive vec samo viber out. Moze li mi tko pomoci?
Hejjjjj
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Chico12 kaže...
Ne znam gdje cu ovo napisati, pa rekoh hajd ovdje. Naime, na androidu mi viber radi normalno a na iphoneu mi ne daje opciju za free pozive vec samo viber out. Moze li mi tko pomoci?

 koji iphone koji ios. ak je neki stariji mozda ne podrzava update pa si zapeo na starijoj verziji

mojpismonosa
10 godina
offline
iPhone Jailbreak

Uspio sam ispraviti, hvala. Iphone 5 je u pitanju.

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.6.2015 21:51 (Chico12).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Chico12 kaže...

Uspio sam ispraviti, hvala. Iphone 5 je u pitanju.

 Ajme pa daj probj odgovorit na potpuno pitanje ne da izvlacim tu iz tebe hahaha.

 

Koja verzija iOS-a, koja verzija vibera je u pitanju? Odgovori na oba

 

EDIT: tek sad sam skuzio da si uspio rjesit problem, nisam tako odma shvatio tvoj post pardon

. Aj bar napisi u cem je bila stvar :)

mojpismonosa
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 9:50 (Mojpismonosa).
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pošto napokon imamo opet Jailbreak, napišite koje tweakove koristite. Evo neki koji su meni nedostajali:


BytaFont 2             - promjenite font iOS-a

CameraTweak 3    - mnogo dodatnih postavki za fotoaparat i kameru

CCControls            - stavite on/off funkcije koje želite i koliko ih želite u control centar (trenutno mi ne radi, imao sam na 8.1.2)

Cylinder                - promjenite animacju skrolanja početnog ekrana

Eclipse 2               - promjenite boje iOS-a (npr u neku tamniju -> ne bole oči po noči i ušteda baterije)

f.lux                       - ovisi o dobu dana mjenja boju ekrana od bjele do žutkaste, također pogodno za nočno tipkanje

iCleaner                - čistač nepotrebnih datoteka

iFile                       - preglednik datoteka

LockGlyph             - animacijaskeniranja otiska prsta kod otključavanja

AppCake               - za "kupovati" aplikacije

Möbius                  - beskonačno skrolanje početnog ekrana, prebacuje s posljednje stranice ponovo na prvu

MyWi 8                - napravite wifi hotspot

NoSlowAnimations    - ubrza (ili isključi ako stavite 0) animacije i daje dojam bržeg otvaranja i listanja

Power Tap            - pritiskom na slider kod gašenja vam daje opcije za restart, respring i safe mod

ShowCase            - prekazuje prikaz malih slova na tipkovnici kad pišete (nisu uvjek velika)

Slide2Kill8 Pro        - jednim potezom ugasite sve aplikacije

StatusHUD2          - prikaz razine glasnoče prebacuje u statusnu traku

SwipeSelection      - klizanjem po tipkovnici pomičete pokazivač za uređivanje teksta

VirtualHome 8        - umjesto pritiskanja home tipke, dovoljno ju je samo dodirnuti za željene funkcije (postaje kapacitivna tipka)

 

Napišite i vi svoje prijedloge

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2015 16:44 (Osa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Mojpismonosa kaže...
Chico12 kaže...

Uspio sam ispraviti, hvala. Iphone 5 je u pitanju.

 Ajme pa daj probj odgovorit na potpuno pitanje ne da izvlacim tu iz tebe hahaha.

 

Koja verzija iOS-a, koja verzija vibera je u pitanju? Odgovori na oba

 

EDIT: tek sad sam skuzio da si uspio rjesit problem, nisam tako odma shvatio tvoj post pardon

. Aj bar napisi u cem je bila stvar :)

 Ja se ne razumijem toliko u ios, a mobitel mi je od rođaka. Verzija je 8.3 koliko sam vidio na settingsima. Ima opet neki problem sa viberom a to je da može primati pozive a ne može zvati. Kad pokušam zvati dođe mi ona poruka da će viber koristiti gsm podatke.

Hejjjjj
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Zamjena za CCControls (koja mi ne radi) je CCSettings, a još jedna preporuka za tweak je Andrios - dodate si opcije koje vam nedostaju ili vam se sviđaju sa androida.

 

Edit: Polus još bolji Tweak od CCSettings,  i preporuka za DetailedBatteryUsage tko voli pratiti stanje baterije

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.6.2015 21:06 (Osa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
iPhone Jailbreak
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav,

imaam iPad Air 2 8.1.2 jailbroken i sad zelim napraviti update na 8.4. Zanimaju me dvije stvari. Sto se tice samog updatea, mogu li samo ukopcati iPad u PC i stisnuti na iTunesu update? Jos me zanima hoce li raditi normalni backup na Itunesu i hoce li raditi samo za aplikacije koje su kupljene/skinute s appstorea s mog Apple ID-a ili ce raditi i za aplikacije s Appcakea ili nekih drugih izvora? Ako nece raditi kako da backupiram appdatu tih aplikacija jer ne zelim izgubiti neke podatke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Bump!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Bump!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Samo ustekas iPad na PC i napravis update, ali ode jailbreak i sve sto ima veze s njim.

13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jakic007 kaže...

Pozdrav,

imaam iPad Air 2 8.1.2 jailbroken i sad zelim napraviti update na 8.4. Zanimaju me dvije stvari. Sto se tice samog updatea, mogu li samo ukopcati iPad u PC i stisnuti na iTunesu update? Jos me zanima hoce li raditi normalni backup na Itunesu i hoce li raditi samo za aplikacije koje su kupljene/skinute s appstorea s mog Apple ID-a ili ce raditi i za aplikacije s Appcakea ili nekih drugih izvora? Ako nece raditi kako da backupiram appdatu tih aplikacija jer ne zelim izgubiti neke podatke?

 Nemoj radit to što ti je kolega rekao da samo napraviš update jer ćeš imat problema s Jailbreak-om. Zaštekaj iPad za komp i napravi Backup u iTunes-u, kad se backup-a onda restoraj iPad na 8.4, kad će restore biti gotov onda ga Jailbreak-aš i vratiš backup.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 17:39 (Stolnik).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pretpostavljam da ce mi se backupirati samo aplikacije koje su povezane s mojim Apple Id-om. Znaci, one koje sam skinuo preko appcakea nece?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jakic007 kaže...

Pretpostavljam da ce mi se backupirati samo aplikacije koje su povezane s mojim Apple Id-om. Znaci, one koje sam skinuo preko appcakea nece?

 Morat ćešponovo skidat jogurt aplikacije s AppCake-a.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Mogu li preko nekog programa backupirati njihov appdata da ga kasnije mogu vratiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jakic007 kaže...

Mogu li preko nekog programa backupirati njihov appdata da ga kasnije mogu vratiti?

 To ne znam, al mislim da kad sam napravio backup na iTunesu i onda restorao na 8.4 pa Jailbreak-ao, pa skinuo jogurt aplikacije s AppCake-a i dok sam vratio Backup mislim da mi se Backup-ao i progress u tim aplikacijama. Danas ionako moram napravit rejailbreak, pa ti javim kak će proć s tim aplikacijama.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Zbog ovakvih problema ja sam poceo kupovat aplikacije xD. Na kraju mi ipak 6-7kn po aplikaciji obicno ustedi zivce...

 

Jedino ako je o necem puno skupljem rijec. Uvijek je tu "rizik" da ces izgubit ingame progress ili nesto bitnije...

mojpismonosa
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ma znam, imam i ja par kupljenih, ali npr Telltale GoT sa svim epizodama mislim da izade malo skuplje pa sam to skinuo jogurt verziju i sad ne bih htio izgubiti progress. 

@stolnik javi kad obavis jailbreak! 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Evo napravio sam Backup, pa sam restorao na iOS 8.4, onda Jailbreak-ao i vratio Backup. Aplikacije s AppCake sam morao ponovno skidat, al mi je progress u igricama ostao ( imam dvije igrice skinute i točno tam di sam završio sad sam nastavio ), btw dok klikneš u iTunes-u na Backup pitat će te dal želiš back-upati aplikacije, obavezno klikni da. Javi kak je prošlo, pozz 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Odlicno onda! :) Necu jos dizati na 8.4 jer nema nista posebno novo. Pricekat cu iOS 9 za to da se ne zezam svako mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Jakic007 kaže...

Odlicno onda! :) Necu jos dizati na 8.4 jer nema nista posebno novo. Pricekat cu iOS 9 za to da se ne zezam svako mjesec dana.

 Budeš se onda načekao još malo, kažu da će Jailbreak za iOS 9 biti kompliciraniji nego dosad, doći će naravno, samo pitanje je kad. Moje prepostavke - 11ti il 12ti mjesec :)

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ma donro je, nije hitno. Dobar je i 8.1.2.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone Jailbreak

evo i ja sam odluco da se prebacim sa galaxy s4 na iphone 5s.. pa me interesuje par stvari na sta moram obratiti paznju kod kupovine? jel bolje kad je tvornicki otkljucan na sve kartice? jel jos uvijek postoji mogucnost preko cyda (ili kako se vec zove) da skidam besplatno placene aplikacije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
DangerousB kaže...

evo i ja sam odluco da se prebacim sa galaxy s4 na iphone 5s.. pa me interesuje par stvari na sta moram obratiti paznju kod kupovine? jel bolje kad je tvornicki otkljucan na sve kartice? jel jos uvijek postoji mogucnost preko cyda (ili kako se vec zove) da skidam besplatno placene aplikacije?

 Ovisi o tebi dal je bolje da bude otključan na sve kartice il ne, nema nikakve razlike u radu mobitela ako je otključan ili zaključan. Da, moguče je.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice