"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.744.637
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A evo sad kad su poslali paket u kad ga trackam piše mi da putuje preko DHL Asia. Odabrao sam onu free dostavu, sad ako izbjegnem te neke troškove kad dođe kod nas super, a ako ne, bit će očekivano haha...

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vernee Pro s 6GB RAM-a na gearbestu uz promo MARSPRO

klik

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz, ekipa.

 

Već nešto preko 3 godine me dobro služi iocean X7S, pa sam odlučio nabaviti novi model.

Ne zanima ne najbrži, najbolji (najskuplji), već nešto u rangu do oko 2000 kn (dakle zaključno s poštarinom i carinom), nego mobitel koji će uz standardne funkcije imati barem pristojnu kameru (za fotografije po dnevnom svijetlu), dovoljno memorije - dakle nekakva best-buy srednje klase, pa mi je zapeo za oko ovaj model:

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Prime-Mobile-Phone-4GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X20/311331_32800405446.html?spm=2114.12010612.0.0.DkbgbV

Ako netko ima neki drugi preijedlog, preporučam se.

 

P.S. S Alliexpress-a još nikad nisam naručivao, a vidim da se na prethodnim stranicama ove teme spominjalo kako se pri odabiru DHL-a kao kurira ne plaća PDV.

Vidim da je za ovaj mobitel konkretno moguća opcija slanja "standardna" za €2.87 i DHL za €18.14.

Ako je istina ovo za PDV, onda se fakat isplati uzeti DHL.

Jedino, ako nije finta da se po primitku paketa DHL-u treba platiti PDV i manipulativni troškovi.

Jednom sam tako iz Japana naručivao paket koristeći FedEX, pa su me troškovi ispali skoro dvostruko veći od EMS-a (i svejedno sam PDV platio).

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Tak je, kod goldwaya ak platis dhl ne placas pdv, za vise info imas telekineza forum, goldway temu i iliona :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sudy_freak kaže...

Vernee Pro s 6GB RAM-a na gearbestu uz promo MARSPRO

klik

 Može imati i 28 GB rama, softver je najbitniji, pogotovo kod kineza, a zaključili smo nedavno da je vernee smeće što se toga tiče.

7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sto kazete na Doogee Mix, sada je na akciji slabija varijanta ali i jaci je bio do par minuta

https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-4GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155525.html?rmmds=search

 

Ako sam dobro izracunao, ispadne oko 1500kn u HR sa svim davanjima

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 22:24 (Kosturko1).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
igorm kaže...
Koji mobitel uzeti
LeEco Le Pro 3 Elite
Xiaomi mi 5 prime.
I koji ima bolju kameru.

 

Ne znam jesu ti odgovorili već, ali po meni je kamera bolja na Mi5, ima OIS koji čist ok radi a puno znači. Inače, senzor je isti pa je dodatak OIS-a samo plus.

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz...imam problem sa reklamacijom mobitela kojega sam kupio preko GeekBuying-a. Riječ je o mobitelu VPhone koji je služio oko 6mj....(iako je imao nekih problemčića) da bih odjednom crkao, odnosno ugaio se i neće da upali tj...samo za vibrira ali ekran ostane crn.

Pošaljem im mail te objasnim što je mobitelu i oni mi daju adresu da ga pošaljem u Poljsku u njihov reklamacijski centar...To sam i napravio, platio poštarinu 110kn i pravac Poljska....i sve pet, stigao gore za 5 radnih dana  i dobio ga natrag za 7 nakon što su ga poslali.

U work reportu piše da su promijenili matičnu ploču....mobitel sam uspio upaliti ali stari problemi koji su postojali su ostali iako sam pisao primjedbu i na njih....Mobitel je radio Ok oko 20 dana da bih se ugaio i krepao kao i prvi put...

Šaljem ja njima mail, i traže da mobitel pošaljem u Kinu....tražio sam povrat novca na što su oni rekli da svejedno moram poslati mobitel jer ga moraju provjeriti i procijeniti jer ako ima vidljivih vanjskih oštećenja vraćaju 20% manje...rekoh Ok da spasim barem nešto novca te pošaljem mobitel u j....Kinu. Cijena ...sitnica oko 200kn.... Kažu oni meni preko maila da samo pošaljem tracking no i da će mi se oni javiti kada im stigne. vidim ja da je mob stigao ali oni se ne javljaju....šaljem ja jedan mail...ništa ne odgovaraju danima, šaljem ja drugi mail...oni meni da sam kontaktirao preko krivog maila te mi daju drugu....aj ok...šaljem ja njima na drugi mail, opet ignor ljuti....šaljem ja opet na taj isti mail...iznerviran ajme....kad oni meni vraćaju da nisu primili cijeli mail te da imaju poteškoća te da vjerojatno nije do mene  ali eto....pošaljem ja na isti taj mail istu poruku (uz dodatke), da bih danas dobio njihov odgovor, kontaktirali ste na krivi mail te mole da pošaljem upit na istionaj mail koji me poslao njima.....eeee....je...vam m.... kinesku.

 

Sada na kraju ima pitanje, imali kakvog riješenja za ove redikule...garancija mi traje do početka osmog mjeseca. Mogu li se gdje žaliti da ih malo "pritisne". Jer izgleda da sam ofarban, premda ova stranica nije na zlu glasu.

Ajmo ponude kako riješiti problem :).

Frka85
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nema ti spasa. Mozda nije na losem glasu al bome nije ni za pohvalu pogotovo aftersale service. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kosturko1 kaže...

Sto kazete na Doogee Mix, sada je na akciji slabija varijanta ali i jaci je bio do par minuta

https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-4GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155525.html?rmmds=search

 

Ako sam dobro izracunao, ispadne oko 1500kn u HR sa svim davanjima

 Kolega, nemoj biti lud. Kakav mrtvi doogee. Ak trebas 4gb/64gb 5.5" imas lijepo note 4 global version od xiaomija sa snapdragon procesorom, bez davanja ak uzmes DHL opciju na goldwayju. Oko 195usd ispada al to je finalna "do vrata dostava" cijena.

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ekipa kakvog ste misljenja za tkzv ''bezel-less'' dizajn? Tu je xiaomi mi mix, zatim ostali su najavili svoje modele Maze alpha, doogee mix, bluboo S1..

 

Isplati li se pricekati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
Kosturko1 kaže...

Sto kazete na Doogee Mix, sada je na akciji slabija varijanta ali i jaci je bio do par minuta

https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-4GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155525.html?rmmds=search

 

Ako sam dobro izracunao, ispadne oko 1500kn u HR sa svim davanjima

 Kolega, nemoj biti lud. Kakav mrtvi doogee. Ak trebas 4gb/64gb 5.5" imas lijepo note 4 global version od xiaomija sa snapdragon procesorom, bez davanja ak uzmes DHL opciju na goldwayju. Oko 195usd ispada al to je finalna "do vrata dostava" cijena.

Što znači ovo "Glogal Version"?

Nije valjda da ostale verzije koje ne nose naziv "global", nije moguće koristiti na našim mrežama (u RH)?

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Andy22 kaže...
srcipesak kaže...
Kosturko1 kaže...

Sto kazete na Doogee Mix, sada je na akciji slabija varijanta ali i jaci je bio do par minuta

https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-5_5-Inch-Android-7_0-4GB-RAM-64GB-ROM-Helio-P25-Octa-Core-2_5GHz-4G-Smartphone-p-1155525.html?rmmds=search

 

Ako sam dobro izracunao, ispadne oko 1500kn u HR sa svim davanjima

 Kolega, nemoj biti lud. Kakav mrtvi doogee. Ak trebas 4gb/64gb 5.5" imas lijepo note 4 global version od xiaomija sa snapdragon procesorom, bez davanja ak uzmes DHL opciju na goldwayju. Oko 195usd ispada al to je finalna "do vrata dostava" cijena.

Što znači ovo "Glogal Version"?

Nije valjda da ostale verzije koje ne nose naziv "global", nije moguće koristiti na našim mrežama (u RH)?

 Ma mozes, ovdje se global verzija odnosi na to da uredaj dode sa globalno verzijom roma gdje ima predinstaliran google play i veci izbor jezika.

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Andy22 kaže...

Pozz, ekipa.

 

Već nešto preko 3 godine me dobro služi iocean X7S, pa sam odlučio nabaviti novi model.

Ne zanima ne najbrži, najbolji (najskuplji), već nešto u rangu do oko 2000 kn (dakle zaključno s poštarinom i carinom), nego mobitel koji će uz standardne funkcije imati barem pristojnu kameru (za fotografije po dnevnom svijetlu), dovoljno memorije - dakle nekakva best-buy srednje klase, pa mi je zapeo za oko ovaj model:

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4-Pro-Prime-Mobile-Phone-4GB-RAM-64GB-ROM-MTK-Helio-X20/311331_32800405446.html?spm=2114.12010612.0.0.DkbgbV

Ako netko ima neki drugi preijedlog, preporučam se.

 

P.S. S Alliexpress-a još nikad nisam naručivao, a vidim da se na prethodnim stranicama ove teme spominjalo kako se pri odabiru DHL-a kao kurira ne plaća PDV.

Vidim da je za ovaj mobitel konkretno moguća opcija slanja "standardna" za €2.87 i DHL za €18.14.

Ako je istina ovo za PDV, onda se fakat isplati uzeti DHL.

Jedino, ako nije finta da se po primitku paketa DHL-u treba platiti PDV i manipulativni troškovi.

Jednom sam tako iz Japana naručivao paket koristeći FedEX, pa su me troškovi ispali skoro dvostruko veći od EMS-a (i svejedno sam PDV platio).

 

 Ovaj model ti je puno bolji izbor ako trazis dobru kameru..a ta kamera na redmi modelima je sve samo ne pristojna 

I odaberi dhl shipping jer onda se ne placa pdv ni bilo kakva druga sranja i pri kupnji upisi kod GW-EUsupport i dobit ces besplatno tempered glass i maskicu

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 7:55 (domac5).
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MarioVk kaže...

 Ma mozes, ovdje se global verzija odnosi na to da uredaj dode sa globalno verzijom roma gdje ima predinstaliran google play i veci izbor jezika.

 NOT. Global version je sa svim zivim i mrtvim LTE frekvencijama koje ostali modeli nemaju - B8, B20, bla bla. 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
16 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znam da vas puno zanima ovo - Dosta veliki popusti na Xiaomi i UMI uređaje

Redmi 4 Prime 133 EUR, MI 6 347 EUR.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
MarioVk kaže...

 Ma mozes, ovdje se global verzija odnosi na to da uredaj dode sa globalno verzijom roma gdje ima predinstaliran google play i veci izbor jezika.

 NOT. Global version je sa svim zivim i mrtvim LTE frekvencijama koje ostali modeli nemaju - B8, B20, bla bla. 

 NIsi u pravu, kod goldway shopa, global verzija se ne odnosi na to.

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MarioVk kaže...

 NIsi u pravu, kod goldway shopa, global verzija se ne odnosi na to.

 Prestani lagati ovaj napaćeni narod!!! (sorry, moral sam). Da dalje ne zbunjujemo ljude:

 

Svi xiaomi telefoni dolaze s global (stable romom), barem na goldwayju kolko vidim. 

 

TI misliš na OFFICIAL GLOBAL ROM telefone koje pretpostavljam smatras GLOBAL version koji JA spominjem. Official global ROM telefon 

JA pričam o GLOBAL VERSION telefonima koji su GLOBAL VERSION telefoni. Global version telefon

 

Ako pogledas podatke o 4G LTE vidis da ima puno više podržanih frekvencija global version telefon (ovaj moj :) ). Znači pustimo software na miru, *striktno* pričam o "hardwerskim" razlikama.

 Naravno global version osim frekvencija, vidis da ima i CE oznaku, te global version crvenu naljepnicu na kutiji.

 

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 12:22 (srcipesak).
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Eh sad se slazem 
Ocito se nismo sporazumijeli kak treba na pocetku 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MarioVk kaže...

Eh sad se slazem 
Ocito se nismo sporazumijeli kak treba na pocetku 

 Sve 5 kolega! Nisam htio mlatit onom stvari po stolu i terat pravdu nego reko da ne cimamo ljude, da se objasnimo   

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
srcipesak kaže...
MarioVk kaže...

 NIsi u pravu, kod goldway shopa, global verzija se ne odnosi na to.

 Prestani lagati ovaj napaćeni narod!!! (sorry, moral sam). Da dalje ne zbunjujemo ljude:

 

Svi xiaomi telefoni dolaze s global (stable romom), barem na goldwayju kolko vidim. 

 

TI misliš na OFFICIAL GLOBAL ROM telefone koje pretpostavljam smatras GLOBAL version koji JA spominjem. Official global ROM telefon 

JA pričam o GLOBAL VERSION telefonima koji su GLOBAL VERSION telefoni. Global version telefon

 

 Ti u stvari pričaš o international verziji, a ne global, vidiš da se i na ovom linku koji si dao global version veže uz SW - piše lijepo "Official global version - support OTA update"

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
sosta kaže...

 Ti u stvari pričaš o international verziji, a ne global, vidiš da se i na ovom linku koji si dao global version veže uz SW - piše lijepo "Official global version - support OTA update"

 Nadrobili su i global i international u naziv, al u pravu si. International manje zbunjuje i jasnije je. Al onda opet, zeznuli su s natpisom na naljepnici :D 

 

http://ae01.alicdn.com/kf/HTB1FoT8RpXXXXbtXVXXq6xXFXXXL.jpg

Kupujem HUAWEI stickove za mobilni internet, ponude na PM ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 13:49 (srcipesak).
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jeti kaže...

ekipa kakvog ste misljenja za tkzv ''bezel-less'' dizajn? Tu je xiaomi mi mix, zatim ostali su najavili svoje modele Maze alpha, doogee mix, bluboo S1..

 

Isplati li se pricekati?

 https://www.kimovil.com/en/list-smartphones-by-processor/mediatek-helio-p25-mt6757t , ima ih tu par..

6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo odlucih se i ja registrirati i javiti.Prvo sa pohvalom,jer evo pratim vas ovdje vec jedno 20 ak dana i od jucer sam ponosna vlasnica xiaomi redmi note 4x(rozog ofkors  ) kojeg sam kupila na nacin koji je netko ovdje preporucio (dakle aliexpress..onaj link..cash back included)..zahvaljujem doticnom <3 (ne znam vam nickove)

 

 

Dakle odmah za sve-DHL opcija preko(Goldway je shop..na to pripaziti kad se kupuje..ima ih dosta tamo ) NEMA NAMETA provjereno i mobitel je za 10 dana u rukama..

 

 

Ja sam nekakav polulaik sta se tice svega toga..ono obicna malo inteligentnija zena domesticus..i za mene je ovaj mobitel odlican..za sve moje "bapske" potrebe..

Nikad mobitel ne rootam,nadogradujem.. neubijam se po igrama i raznim aplikacijama i sl..

bitno mi je da je fluidan,...da bez greske multitaskira(ko i vlasica :P )..i naravno koristim dopisivanje i  selfijanje..i bitno mi je da mi je che-che on kao model mobitela..(iako su svi ti smartphonceki slicni danas)

I da nije naravno totalna krama od moba..ipak da ima koju dobru preformansu(proucim ja malo sta se nudi za ulozeno/dobiveno)

 

Uglavnom mob je mrak..meni je dosao sa google play storeom i postiman na sve nase EU stvarcice..za pola sata sam ga ubacila u potpunui funkciju kao ui svaki drugi android..

Kamera na koju se kakti zale meni je i vise no solidna(bolja nego na mom ex ZTE BladeV6)..ja zadovoljna..notifikacije sve mi rade (sve podesila kao po tutorijalima)..dakle i taj problem nemam..sateliti rade..zvucnik solidam..sve na sta sam citala prituzve meni je za +5 (kuc kuc da ga ne ureknem)

Ma uglavnom za tih nekih 970 kn mobitel je prva liga..

 

Jedini problem su mi te MIU vrazije notifikacije..taj neki njihov kakti forum ili koji vrag..netko njesto napise i hop..

jutros vec dosle dvije,pa zato tu zicam kakvog muzjaka koji se razumije kako da to maknem..ako se to uopce moze maknuti?

s tim da ja uopce nisam radila account tamo,a oni me nanjusise..niti ne dirkam taj miu djir(za sad)..a ti vragovi stizu..

 

 

(ps..ako kome sta znaci..mreze su vip i bonbon..obje hvataju 3g/4g kako di se usteka titraza..klasika..)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 11:04 (lianne).
 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Probaj deinstalirati miui forum app, trebalo bi se maknit bez problema. Account na miui si napravi, tek onda češ imati puni potencijal cijelog miui sistema, poriktaj ga šta će se syncat i vozi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pobriši MIUI Forum aplikaciju (ako te ne zanimaju novosti) ili jednostavno odi u Settings > Installed Apps > MIUI Forum i pod postavkama za notifikacije isključi "Show notifications".

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hmmm na honorbuy akcija na LeEco Le2 Pro x25 za 150$
Cini mi se kao odlična kupnja s obzirom da si preko honora osloboden carine i davanja
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
misizulja kaže...
Hmmm na honorbuy akcija na LeEco Le2 Pro x25 za 150$
Cini mi se kao odlična kupnja s obzirom da si preko honora osloboden carine i davanja

 Ali nisi oslobođen 31 eura za slanje pošiljke :)

Frka85
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lianne kaže...

Evo odlucih se i ja registrirati i javiti.Prvo sa pohvalom,jer evo pratim vas ovdje vec jedno 20 ak dana i od jucer sam ponosna vlasnica xiaomi redmi note 4x(rozog ofkors  ) kojeg sam kupila na nacin koji je netko ovdje preporucio (dakle aliexpress..onaj link..cash back included)..zahvaljujem doticnom <3 (ne znam vam nickove)

 

 

Dakle odmah za sve-DHL opcija preko(Goldway je shop..na to pripaziti kad se kupuje..ima ih dosta tamo ) NEMA NAMETA provjereno i mobitel je za 10 dana u rukama..

 

 

Ja sam nekakav polulaik sta se tice svega toga..ono obicna malo inteligentnija zena domesticus..i za mene je ovaj mobitel odlican..za sve moje "bapske" potrebe..

Nikad mobitel ne rootam,nadogradujem.. neubijam se po igrama i raznim aplikacijama i sl..

bitno mi je da je fluidan,...da bez greske multitaskira(ko i vlasica :P )..i naravno koristim dopisivanje i  selfijanje..i bitno mi je da mi je che-che on kao model mobitela..(iako su svi ti smartphonceki slicni danas)

I da nije naravno totalna krama od moba..ipak da ima koju dobru preformansu(proucim ja malo sta se nudi za ulozeno/dobiveno)

 

Uglavnom mob je mrak..meni je dosao sa google play storeom i postiman na sve nase EU stvarcice..za pola sata sam ga ubacila u potpunui funkciju kao ui svaki drugi android..

Kamera na koju se kakti zale meni je i vise no solidna(bolja nego na mom ex ZTE BladeV6)..ja zadovoljna..notifikacije sve mi rade (sve podesila kao po tutorijalima)..dakle i taj problem nemam..sateliti rade..zvucnik solidam..sve na sta sam citala prituzve meni je za +5 (kuc kuc da ga ne ureknem)

Ma uglavnom za tih nekih 970 kn mobitel je prva liga..

 

Jedini problem su mi te MIU vrazije notifikacije..taj neki njihov kakti forum ili koji vrag..netko njesto napise i hop..

jutros vec dosle dvije,pa zato tu zicam kakvog muzjaka koji se razumije kako da to maknem..ako se to uopce moze maknuti?

s tim da ja uopce nisam radila account tamo,a oni me nanjusise..niti ne dirkam taj miu djir(za sad)..a ti vragovi stizu..

 

 

(ps..ako kome sta znaci..mreze su vip i bonbon..obje hvataju 3g/4g kako di se usteka titraza..klasika..)

 

 

Sad da te ja malo zagnjavim.

Koliko je prošlo vremena od kada si izvršila kupovinu, do trenutka kada su ti poslali paket?

Pitam jer sam ja s Goldway-a jučer ujutro kupio Redmi Note 4, pa čekam da ga pošalju.

Kontaktirao sam prodavača, te dobio informaciju da šalju paket u roku od 1-5 radnih dana, ali mene zanimaju iskustva korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 18:25 (Andy22).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Andy22 kaže...
lianne kaže...

Evo odlucih se i ja registrirati i javiti.Prvo sa pohvalom,jer evo pratim vas ovdje vec jedno 20 ak dana i od jucer sam ponosna vlasnica xiaomi redmi note 4x(rozog ofkors  ) kojeg sam kupila na nacin koji je netko ovdje preporucio (dakle aliexpress..onaj link..cash back included)..zahvaljujem doticnom <3 (ne znam vam nickove)

 

 

Dakle odmah za sve-DHL opcija preko(Goldway je shop..na to pripaziti kad se kupuje..ima ih dosta tamo ) NEMA NAMETA provjereno i mobitel je za 10 dana u rukama..

 

 

Ja sam nekakav polulaik sta se tice svega toga..ono obicna malo inteligentnija zena domesticus..i za mene je ovaj mobitel odlican..za sve moje "bapske" potrebe..

Nikad mobitel ne rootam,nadogradujem.. neubijam se po igrama i raznim aplikacijama i sl..

bitno mi je da je fluidan,...da bez greske multitaskira(ko i vlasica :P )..i naravno koristim dopisivanje i  selfijanje..i bitno mi je da mi je che-che on kao model mobitela..(iako su svi ti smartphonceki slicni danas)

I da nije naravno totalna krama od moba..ipak da ima koju dobru preformansu(proucim ja malo sta se nudi za ulozeno/dobiveno)

 

Uglavnom mob je mrak..meni je dosao sa google play storeom i postiman na sve nase EU stvarcice..za pola sata sam ga ubacila u potpunui funkciju kao ui svaki drugi android..

Kamera na koju se kakti zale meni je i vise no solidna(bolja nego na mom ex ZTE BladeV6)..ja zadovoljna..notifikacije sve mi rade (sve podesila kao po tutorijalima)..dakle i taj problem nemam..sateliti rade..zvucnik solidam..sve na sta sam citala prituzve meni je za +5 (kuc kuc da ga ne ureknem)

Ma uglavnom za tih nekih 970 kn mobitel je prva liga..

 

Jedini problem su mi te MIU vrazije notifikacije..taj neki njihov kakti forum ili koji vrag..netko njesto napise i hop..

jutros vec dosle dvije,pa zato tu zicam kakvog muzjaka koji se razumije kako da to maknem..ako se to uopce moze maknuti?

s tim da ja uopce nisam radila account tamo,a oni me nanjusise..niti ne dirkam taj miu djir(za sad)..a ti vragovi stizu..

 

 

(ps..ako kome sta znaci..mreze su vip i bonbon..obje hvataju 3g/4g kako di se usteka titraza..klasika..)

 

 

Sad da te ja malo zagnjavim.

Koliko je prošlo vremena od kada si izvršila kupovinu, do trenutka kada su ti poslali paket?

Pitam jer sam ja s Goldway-a jučer ujutro kupio Redmi Note 4, pa čekam da ga pošalju.

Kontaktirao sam prodavača, te dobio informaciju da šalju paket u roku od 1-5 radnih dana, ali mene zanimaju iskustva korisnika.

Meni je od trenutka kad sam kliknu na zavrsi narudzbu proslo 11 sati 24 minute i 33 sekunde kada sam dobio tracking broj... Ccccccccc

Doci ce ti za max 7 dana...

Meni je uvijek u praksi bilo da ako narucim u cetvrtak, u utorak dodje kod mene...

 

Ne kuzim vas koji narucite i ako za 6 minuta vec nije poslan, dizete frku, panicarite i slicno...

Ako stotine ljudi narucuje od Goldwaya i svima dodje za cca 5-7 dana pa i vama ce doci za isto toliko...

 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice