Nexus 5

poruka: 2.783
|
čitano: 436.983
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Nexus 5

 

I ja sam na Mahdiju 10/16 i elementalx 1.11, ART i dosta zadovoljan sa baterijom,  osjetno više izdrži nego na dalviku. Trenutno imam sve isključene d2tw stw i sts, a s uključenim mi je davao 2:30 SOT na dalviku. No ja ne igram igre, pa ne opterećujem toliko procesor i grafiku

 

Inače, super mi je Lollipop tipkovnica!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 9:22 (mithrandir.online).
15 godina
offline
Nexus 5

Stavite lollipop....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...

Stavite lollipop....

Sto ce mi kad je jos u Beti, cekam sluzbenu stabilnu verziju i pucam ga odma, rootam i recovery stavim i super

15 godina
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...
Mitch kaže...

Stavite lollipop....

Sto ce mi kad je jos u Beti, cekam sluzbenu stabilnu verziju i pucam ga odma, rootam i recovery stavim i super

Pa gotov je...ovaj enhanced je final+dodaci...sve stabilno

 

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/l-android-lpv-dev-n5-enhanced-t2856934

 

imas i elementalx 2.0, sve radi kao na 1.12

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...
MARKOZD15 kaže...
Mitch kaže...

Stavite lollipop....

Sto ce mi kad je jos u Beti, cekam sluzbenu stabilnu verziju i pucam ga odma, rootam i recovery stavim i super

Pa gotov je...ovaj enhanced je final+dodaci...sve stabilno

 

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/l-android-lpv-dev-n5-enhanced-t2856934

 

imas i elementalx 2.0, sve radi kao na 1.12

To je custom ROM, nije to i dalje to, cekam factory image od 5.0, official od Google-a, da ga flasham preko cmd-a i ubacim recovery i rootam :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
Mitch kaže...
MARKOZD15 kaže...
Mitch kaže...

Stavite lollipop....

Sto ce mi kad je jos u Beti, cekam sluzbenu stabilnu verziju i pucam ga odma, rootam i recovery stavim i super

Pa gotov je...ovaj enhanced je final+dodaci...sve stabilno

 

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/l-android-lpv-dev-n5-enhanced-t2856934

 

imas i elementalx 2.0, sve radi kao na 1.12

Misliš li da neće s vremenom doći još neki bolji custom rom sa lollipopom? Ja se dvoumim sad dal da ga stavim il ne, trenutno sam na cm 11 koji mi je apsolutno dosadio.

15 godina
offline
Re: Nexus 5
@markozd15, nije bas sigurno da ce izac root odmah za lollipop :)

prvo treba sredit taj boot.img da bi se dali kerneli ubacit koji podrzavaju root.


Stavite ovaj rom, kazem vam...


Naravno da ce doc romovi, ali pitaj boga kad
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Ma siguran sam da ce neko kroz 2/3 dana sredit boot.img sa recovery-em, nije to neki bed uopce

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5
MARKOZD15 kaže...

Ma siguran sam da ce neko kroz 2/3 dana sredit boot.img sa recovery-em, nije to neki bed uopce

Nebi se nadao da će baš tako brzo bit :/

12 godina
offline
Nexus 5

Kerneli iznad 3.x su ranjivi na "kakavgodnapadbio" koji towelroot u sebi sadrzi, probajte na n5 takodjer, bas me zanima. Opet noviji su ispravili (lg d802 20G <- kernel)

ja
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Nexus 5

Pozdrav ljudi ! , zanima me gdje i kako bih mogao naručiti nexus 5 , jako mi se sviđa mobitel i želio bi sebi jednog uzeti , e sada kako uzeo bih ja i polovnog kod nas preko njuškala ali teško mi je naci jer su dosta rijetki .. Pa sada vas molim za misljenje odakle bi se mogao naručiti najsigurnije i najpovoljnije :D i 16GB bi mi bilo ok , hvala unaprijed :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5

16GB ti je zap 13.6 a sa Lollipopom vjv  i manje

 

 

Tako da jos jednom razmisli...

 

Ja svima preporucam computer-universe, ali u odnosu na Portio neces bas ustedjeti jer je dostava svugdje skupa

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Nexus 5

Hvala ti na preporuci ali malo gledam cijene i taj u Portiu nije ni dostupan trenutna a 16gb kosta 2.850kn :( to mi je jednostavno previse ocekivao sam da je malo jeftiniji za tu cijenu mogu uzeti polovni htc one m8 u svojoj zupaniji ...

15 godina
offline
Nexus 5

A gle vani su ti po 320 eura sta je cirka 2400 kn...

 

 

Naruci iz amerike preko nekog...nemas druge ili uzmi xiaomi mi4

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nexus 5

A što, očekivao si da je oko 2000? Hehe nene. Uzmi polovno nešto s njuškala radije

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5

Ja sam svoj nexus kupio prošli mjesec u bosni za 545km (~2200kn), nov s garancijom u univerzalno.com trgovini (iam dostavu za 20 kuna po cijeloj BiH, za dan vremena dođe). 

Ako je netko iz BiH ili iz Hrvatske a ima nekoga u BiH mislim da je tu najisplatljivije kupiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5
DISPLAY kaže...

Hvala ti na preporuci ali malo gledam cijene i taj u Portiu nije ni dostupan trenutna a 16gb kosta 2.850kn :( to mi je jednostavno previse ocekivao sam da je malo jeftiniji za tu cijenu mogu uzeti polovni htc one m8 u svojoj zupaniji ...

Mos ga 32 GB preko mobicitya dobit za cca 2300 (236 funti).. Gledas cijenu bez poreza kad placas preko paypala i kucas kupon UKFSHIP za besplatnu dostavu.

Jos ne racunaju da smo u EU pa ne naplacuje nitko porez :)

14 godina
offline
Nexus 5

Hvala vam , definitivno cu pogledati ovaj Mobicity , samo malo se bojim narucivati tako nesto preko interneta + ja cu za par dana 16 godina nemam posao ni nista to su novci od mojih roditelja ako me razumijete.. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nexus 5
DISPLAY kaže...

Hvala vam , definitivno cu pogledati ovaj Mobicity , samo malo se bojim narucivati tako nesto preko interneta + ja cu za par dana 16 godina nemam posao ni nista to su novci od mojih roditelja ako me razumijete.. :)

Kako kažu u agramu, garancija za N5 vrijedi i u nas i ostvariva je kod njih u servisu.

12 godina
offline
Nexus 5

Obavezan račun 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
maks0806 kaže...

Obavezan račun 

I dobiješ račun od Mobicitya

13 godina
odjavljen
offline
Nexus 5

Aj molim vas neki link za flashable zip od L 5.0 najbolje i najstabilnije L verzije? Molim vas direktan link u download na starom sam nekom mobu da ga odma skinem..hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nexus 5
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nexus 5

Čekao sam da vidim 6icu i ono stroj je od telefona ali dimenzije su stvarno otišle u tačku,plus cijena (srazmjerna onome što se dobije ali previše za Nexus seriju) a i sama dostupnost tako da uzimam 5icu koja je sada jako povoljna a i imat će 5.0 odmah bez čekanja...

U jednu ruku mi je drago što Motorola radi novi Nexus (uvijek sam cjenio njihove mobitele) a u drugu mislim da su N6 trebali zasnovati na LG G3, bar dimenzijama. Meni je to maximum maximuma što bi korsitio kao telefon.

 

Interesuje me na N5 kakva je baterija na stocku,koliko se screen on-a  može izvući na 24h? Kakva je kamera u odnosu na iphone5,Samsung S4 i tako taj razred mobitela?

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nexus 5
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Čekao sam da vidim 6icu i ono stroj je od telefona ali dimenzije su stvarno otišle u tačku,plus cijena (srazmjerna onome što se dobije ali previše za Nexus seriju) a i sama dostupnost tako da uzimam 5icu koja je sada jako povoljna a i imat će 5.0 odmah bez čekanja...

U jednu ruku mi je drago što Motorola radi novi Nexus (uvijek sam cjenio njihove mobitele) a u drugu mislim da su N6 trebali zasnovati na LG G3, bar dimenzijama. Meni je to maximum maximuma što bi korsitio kao telefon.

 

Interesuje me na N5 kakva je baterija na stocku,koliko se screen on-a  može izvući na 24h? Kakva je kamera u odnosu na iphone5,Samsung S4 i tako taj razred mobitela?

Ako ti je baterija bitna, zaobidi ovaj mob u sirokom luku, evo meni zasad na 32%, jutros u 8h je skinut sa punjaca, stedim bateriju na svaki moguci nacin (reducirani wakelockovi maksimalno, greenify, lux vrijednosti namjestene da stede maks) i screen on time 3h 40min, s tim da sam iskljucujem wifi kad ne treba, al podaci su onda ukljuceni, lokacija uvijek off

Uz 24h ne racunaj na preko 2 ipo 3h on screena ako si moderate user

 

Kamera u rangu sa iP5, bolja u low lightu, a losija od one na S4, sve u svemu cisto ok mob, prije njega sam imao Z1 koji mi je osobno puno bolje legao (baterija, kamera i duplo bolja kvaliteta izrade)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Čekao sam da vidim 6icu i ono stroj je od telefona ali dimenzije su stvarno otišle u tačku,plus cijena (srazmjerna onome što se dobije ali previše za Nexus seriju) a i sama dostupnost tako da uzimam 5icu koja je sada jako povoljna a i imat će 5.0 odmah bez čekanja...

U jednu ruku mi je drago što Motorola radi novi Nexus (uvijek sam cjenio njihove mobitele) a u drugu mislim da su N6 trebali zasnovati na LG G3, bar dimenzijama. Meni je to maximum maximuma što bi korsitio kao telefon.

 

Interesuje me na N5 kakva je baterija na stocku,koliko se screen on-a  može izvući na 24h? Kakva je kamera u odnosu na iphone5,Samsung S4 i tako taj razred mobitela?

Pređi na novu Motorolu Droid Turbo aka Moto Maxx (Moto Maxx će biti globalna verzija, 5.11. predstavljanje).

15 godina
offline
Re: Nexus 5
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Čekao sam da vidim 6icu i ono stroj je od telefona ali dimenzije su stvarno otišle u tačku,plus cijena (srazmjerna onome što se dobije ali previše za Nexus seriju) a i sama dostupnost tako da uzimam 5icu koja je sada jako povoljna a i imat će 5.0 odmah bez čekanja...

U jednu ruku mi je drago što Motorola radi novi Nexus (uvijek sam cjenio njihove mobitele) a u drugu mislim da su N6 trebali zasnovati na LG G3, bar dimenzijama. Meni je to maximum maximuma što bi korsitio kao telefon.

 

Interesuje me na N5 kakva je baterija na stocku,koliko se screen on-a  može izvući na 24h? Kakva je kamera u odnosu na iphone5,Samsung S4 i tako taj razred mobitela?

Nexus 6 nije baš "Nexus" uređaj nego taj Silver koji su najavljivali.

 

Sad pod Nexus experience idu svi uređaji koji imaju čisti Android UI (M8 Nexus Experience, S5 itd)

 

 

569$ za takav stroj ipak nije baš tako puno kad pogledaš da je Note 4 koji po meni nudi manje (osim tih nepotrebnih senzora meni) 700$.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 23:42 (Mitch).
12 godina
offline
Re: Nexus 5

Ma nema tu usporedbe, 2 različita uređaja za različitu klijentelu.

Nexus će uvijek biti brži, optimiziraniji, sa uvijek najnovijim nadogradnjama, Androidom i slično.

No čisto sumnjam da će taj veliki zaslon iskoristiti nešto specijalno, osim ukoliko u njega ne slože nešto različito od Nexusa 5, a to ćemo još vidjeti.

 

Note je Note, sa svojom S-Pen i hrpom svega što nekome može trebat ili ne. Ukoliko mu ne treba, ona mu je bolje gledati neki "dummy phablet" odnosno smartfon sa velikim zaslonom koji bi uostalom trebao biti i jeftiniji.

4. godinu za redom Note praktični nema konkurencije, znači ne postoji proizvod na tržištu koji nudi te stvari kao i on. Kažem, postoje smartfoni s velikim ekranima od kojih neki i bolje rade i brže i glađe, imaju možda bolje kamere ili slično, ali to je druga svrha.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nexus 5

Jel netko dobio Gravity na Play Movies?

15 godina
offline
Re: Nexus 5
Quiem kaže...

Jel netko dobio Gravity na Play Movies?

Ja imam vec jako dugo...ali ja sam na US

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice