Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.194
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
ii nisa od updatea :/ preostaje nam samo cekati i molit boga da bude sto prije..
-.-
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
16 godina
online
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
preostaje nam samo cekati

Naravno, kao i do sada....

 

majstorSZ kaže...
molit boga da bude sto prije.

?!?!??!?

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nesto nije jasno? :)
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Jel ima kakvih vijesti o WP 7.8?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Nema nista na wpcentralu niti na wmpoweruser-u ali ja sam svoju lumiu odavno na 7.8 sa navifirma stavio, nemislim da ce bit neki promjena na sluzbenom updateu sve radi normalno jedino me nervira gasenje wifi-a koji ku**c MS ne stavi ko i na wp8 da mozes ukljucit ili iskljucit po volji
vlastoručni potpis
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

kada dolazi up date na 7.8

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
augi80 kaže...

kada dolazi up date na 7.8

Ja koliko sam vidio, Microsoft i Nokia govore na Twitteru da će 'sad', "samo što nije".

Znači uzmi još cca. tjedan dana. Možda za vikend.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

svjeze sa twittera 
http://www.wp-hrvatska.com/vijesti/korisnici-u-hrvatskoj-polako-dobivaju-windows-phone-7-8/

 

EDIT: sad sam probao preko zunea napravit update i kaze da nema novih updatea 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2013 20:51 (majstorSZ).
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ajd neka netko proba napraviti update, ja necu biti doma do sutra pa ne mogu.

Jer koliko sam shvatio, pusten je, pa bi trebao s vremenom doci.

Vjerovatno ce trebati forceati kao i do sada...

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ja sam sinoc pokusao i nije bilo updatea iako pise da je izasao za L800.
Meni su ukljucene obavijesti o upadteovima ali nema jos nista.

Btw. Zeza li ikog sinkronizacija hotmaila? Meni od ponedjeljka ne radi
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Mene zanima zasto ne mogu gledat neke videe na jutubu preko svog mobitela? Prikaze mi poruku koja se vidi samo na pola mog ekrana, jedino sta raspoznajem da pise da stavim u kategoriju "pogledaj poslije" . Dok moja cura na svom sony xperia j gleda isti video najnormalnije. Ima tko ideju zasto je to tako? Prvo sam misli oda je zbog regije, ali sam ju promijenio i opet ista stvar.. u pitanju je lumia 710

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2013 11:11 (lollik91).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

javlja ti u biti error: "Uploader nije uključio mogućnost pregledavanja videa na mobitelima i možeš ga pogledat ak ga staviš u View Later playlistu, pa na kompjuteru pogledaš"

ako tvoja cura gleda najnormalnije, onda možda ide preko desktop stranice.. probaj i ti u settingsima podesit da ti je defaultni view Desktop, a ne Mobile version.. možda neće prikazivati error..

isto koristim lumiju 710, al ovo nisam pokušao sa prebacivanjem, tako da vidi kak će ispast

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Nista od tog, probao sam prebacit ali svejedno ne zeli..nije mi jasno kako samo neke videe ne mogu gledat, tipa spotove od pjesama ili slicno, dok ostale mogu najnormalnije pogledat\poslusat

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
16 godina
online
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Daj link na ono što ne možeš gledati.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Onda... nije mi jasno jel WP7.8 dolazi ili ne? Ja sam trazio po netu i niko nigdi ne spominje?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ja nestrpljivo kopam po netu vec par dana, ali nitko nista ne spominje.. Jedino je na twitteru wphrvatska objavila kao je pusten ali nema jos nista
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
15 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Da, zbilja su im dobri izvori, anonimusi sa twittera. Evo ja cu tvitnut da se Nibiru prikazao...

Dakle, jos nista od WP7.8

Rvat katolik!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

pusta obećanja.. "pričekajte još koji tjedan, dolazi." -> rečenice koje odzvanjaju još od početka prosinca..

stvarno polagano dolazim u napast da ga ubacim sa navifirmom

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
tocno to.. Ja sam to razmislja veceras vidit na youtubeu kako se radi pa mozda i napravit rucno iako bi volio preko zunea
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Hoce biti ona live podrska za fb/twitter?

 

Da kad se nešto dogodi na fb dobijem obavijest?

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
mislim da ce biti aplikacija pod nazivom "notification center"
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
majstorSZ kaže...
mislim da ce biti aplikacija pod nazivom "notification center"

Postoji, i nije besplatna

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
16 godina
online
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Što nije davno povučena iz dućana?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 20:08 (Elles D.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Elles D. kaže...

Što nije davno povučena iz dućana?

Gore je negdje vijest da je vračena

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
12 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

evo odgovor na moje o wireless sikronizaciji, objasnjeno kako napraviti.. ugl dobra stvar. Na ovoj stranici isto bude dosta vijesti o wp 7 i 8
http://wp7novosti.blogspot.com/2012/05/bezicno-sinhroniziranje-sa-vaseg.html 

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.1.2013 20:31 (majstorSZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dakle, napravio sam upgrade jer stvarno nisam imao živaca više čekati... sve u svemu je super ispalo, bez ikakvih poteškoća - dobro sam proučio razne tutorijale po webu i sve najnormalnije radi:
- Mail sinkronizacija: koristim yahoo mail, gmail i live account, sve je funkcionalno

- xbox live: telefon mi se resetirao prvi put kad sam se htio ulogirati, ali nakon toga sve uredno radi, a također i xbox live aplikacije (Fruit Ninja, Angry Birds etc) - ako ste kupovali koje aplikacije, povezano vam je sa live accountom, kliknete na Buy i reći će vam da ste već kupili te ponuditi ponovni download

- sa zuneom imam poteškoća, jer mu je dugo trajalo traženje updatea, pa sam otkazao i sad nemam detaljan prikaz korištene memorije na mobitelu, s tim da transfere i dalje mogu obavljati... već sam imao takav problem i prije i vjerujem da će reinstalacija zune-a to riješiti

 

E a sad na konkretne stvari:

- file explorer, odnosno mass memory funkcija ne postoji, tako da se i dalje sve obavlja sa zuneom

- BT file transfer - riječ je o programu sa marketplace-a, ali trenutno mi nije dostupan, kako na webu, tako i na mobilnom marketu.. piše na stranici da je last updated: 17.01.2013 (tj jučer), tako da vjerujem da će to procirkulirati kroz par dana.. jer vjerujem da je do toga jer sam se požurio sa instalacijom WP 7.8

- u internet exploreru je moguće birati između bingovog ili google-ovog search engine-a.. ali samo u internet exploreru; kroz tipku search i dalje ide preko binga

- ako vas nešto interesira a da nisam spomenuo, pitajte

- sve u svemu, ovaj upgrade nije ništa posebno.. ako želite, mogu napraviti tutorijal da vam pomognem kako da vi to napravite

0 Da, napravi tutorijal
6 Ne, čekat ću official
Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
HBomb kaže...

- sve u svemu, ovaj upgrade nije ništa posebno.. ako želite, mogu napraviti tutorijal da vam pomognem kako da vi to napravite

Jel to vrijedi za sve wp7.5 uredaje ili samo odredene?

Jer vidim u Navifirmu na za lumiu 710 nema nasih operatera, odnosno nase drzave.

Pa me zanima jer se moze updejtat preko druge drzave, a da sve prode kak spada?

Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Kule_zg kaže...
HBomb kaže...

- sve u svemu, ovaj upgrade nije ništa posebno.. ako želite, mogu napraviti tutorijal da vam pomognem kako da vi to napravite

Jel to vrijedi za sve wp7.5 uredaje ili samo odredene?

Jer vidim u Navifirmu na za lumiu 710 nema nasih operatera, odnosno nase drzave.

Pa me zanima jer se moze updejtat preko druge drzave, a da sve prode kak spada?

  vjerojatno za sve wp7.5 uređaje.. ja također imam lumiju 710 i radio sam preko Navifirma i nokia care suite-a, kako sam gledao i na netu..

u prvom stupcu odaberešLumia 710 RM-803, u drugom stupcu klikneš na skroz doljnji, zadnji, najnoviji firmware i u zadnjem stupcu samo upiši HR i izbacit će ti dva firmwarea: jedan od vipneta, a drugi od t-mobile-a

vidi sliku

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
HBomb kaže...

  vjerojatno za sve wp7.5 uređaje.. ja također imam lumiju 710 i radio sam preko Navifirma i nokia care suite-a, kako sam gledao i na netu..

u prvom stupcu odaberešLumia 710 RM-803, u drugom stupcu klikneš na skroz doljnji, zadnji, najnoviji firmware i u zadnjem stupcu samo upiši HR i izbacit će ti dva firmwarea: jedan od vipneta, a drugi od t-mobile-a

vidi sliku

Meni nema uopce vipa i tcoma na popisu

 

Uspio sam nac...

Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku. (Pablo Picasso)
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2013 0:53 (Kule_zg).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
@Hbomb- jesi li imao poteskoca sa povezivanjem nokia care suita? Ja sam sinoc pokusavao rucno ubaciti update ali me je zezao taj care center. Tocnije, nije mi prepoznavalo USB konekciju. Znas li ima li jos koji nacin da se ubaci novi sustav?
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice