OnePlus 2

poruka: 173
|
čitano: 33.383
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
11glava11 kaže...

zelim da mi podatke sve brzo obraduje,ako me razumijes,a i zelim mob koji ce bit konkurentan sljedece dvije godine...razmisljao sam o g4 al ima ga par frendova pa bi htio nesto sto nitko nema

 

ali hvala na komentaru...

 Uzmi S6 ili iPhone i to je to. Mada sumnjam da ce ti OnePlus lagat, pogotovo ako imas mobitel samo za gore navedene stvari.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Ajfon vise nikad i preskup je,a s kojom lovom da s6 uzmem haha

Msm sto vi ostali radite s mobitelima sto ja ne radim? Osim sto neki igraju igrice..
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
11glava11 kaže...
Ma ne igram ja igrice uopce,samo surfanje,whatsapp,facebook,instagram..a dobro bude mi drzala onda cijeli dan valjda jer ionak imam naviku mob stavit na punjenje ak sam doma..btw jel ti internet upaljen kroz cijeli dan ili?
Hvala i btw jel mobitel vrijedi tih novaca? Samo zelim da je fluidan a ne da mi steka ko ovaj trenutno lg p880 4xhd,znaci lud sam

 Cijeli dan mi je upaljen LTE i GPS. Sto se mene tice vrijedi svaku kunu koju sam dao. I ubuduce me od Androida zanimaju jedino Nexusi i Oneolus zbog tog Oxygena koji je kao stock Android. Za facebook surfanje i whatsapp je mobitel i vise nego dobar. Ovaj mobitel ce biti dobar i za zahtjevne korisnike.

10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Sto ti je posebno dobro na oxygenu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Optimiziranost, bliskost stock androidu, nema bloatware a i zajednica ga voli,bootloader jednostavno za otključati pa ima i puno custom romova
16 godina
offline
OnePlus 2

Brat mi javlja da ima problema sa zvukom. Kaže da primijećuje osjetnu razliku desna / lijeva slušalica, čak i bez slušalica da je razlika. Kaže da to može primijetiti kad pomiče slider za balance.

Os je zadnja verzija, nije rotan.

 

Je li tko imao sličan problem ili je nešto čitao o tome. Ja sam gledao po forumu ali ne mog naći ništa korisno.

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 2

Dobio sam pozivnicu za dvojku, točnije "Loyalty Reward" popust od 50$. Ako netko želi iskoristiti, nek se javi brzo. Imam još dva dana što ja aktivno i dva dana za kupnju.

 

Isteklo :(

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2016 9:59 (jollyb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
jollyb kaže...

Dobio sam pozivnicu za dvojku, točnije "Loyalty Reward" popust od 50$. Ako netko želi iskoristiti, nek se javi brzo. Imam još dva dana što ja aktivno i dva dana za kupnju.

 Inbox :)

HTC Desire-iPhone 4s-HTC OneX-NII-iPhone 5-S4-HTC One-Phone 5s-Note 3-N5- M8- 5S - G3- 6
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Poz ekipa, mislim si uzeti OP2, svidio mi se ovo malo što sam gledao reviewove, nisam imao vremena bađ previše zbog škole.

Naime, dvoumim se između njega i Redmi notea 3 PRO verzije, na Rn3pro strani mi je argument od veće baterije i Sd koji mi iskreno i nije baš prevažan ali bolje ga je imati nego ne imati :p .

S druge strane, Op2 je brži (bar bi trebao biti??) i ima meni osobno puno bolji rom. Sad, ako bi mi netko mogao reći kakav je Op2 fingerprint scanner sad nakon što je već neko vrijeme vani i kakav je sot, te kakva je kamera i ekran, bio bih jako zahvalan :D

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Pozdrav, planiram si narucit 1+2, pa me zanima odakle salju za Hrvatsku? Jer ako salju iz europe onda nema carine jel tako?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2

Za evropske države se šalje iz evropskog skladišta i nema carine za drzave u EU.

12 godina
offline
OnePlus 2

Onda sam i ja vrlo vjerovatno vlasnik jednog oneplus 2-a :D
Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Ljudi, ne znam znate li ali prije 6 dana je izasla beta Android MM OOS 3.0 za OPT i instalirao sam ju. Nikome ne bih preporucio jer je od tada mobitel skoro neupotrbljiv. Baterija mi je pala s 4h SoT-a na 2 max, mobitel je konstanto vruc, nema equalizera maxxadio u beti i sve zvuci uzasno cak i na slusalicama, mobitel se sporo puni... Katastrofa. Internet na Wi-Fi-u neupotrbljjivo spor. Ima stvari koje su bolje i super poput poboljsanog fingerprint sensora koji je sada vrhunski, ali s ovim gore manama nikako instalirati. Cekajte punu verziju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2

Jesi napravio clean install sa resetom na tvorničke postavke? Obično to treba napravit pri svakoj većoj nadogradnji.

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Jesam, jesam. Vratio sam sad na OOS 2.2.1 i sve je uredu po starome. Cekam punu verziju MM-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Pozdrav,
jedno pitanje dali na ovome mobitelu radi navigacija (navigon europe) posto je to dual sim mobitel?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 2

Je li tko imao iskustva sa slanjem Oneplus dvojke natrag u servis? Moj primjerak je stigao iz Londona. Ja ću ga izgleda uskoro slati natrag. Problem sa slušalicama (desna strana je praktički nečujna kad stavim slušalice), izgleda da je hardverski jer softverski ništa nije pomoglo.

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 2

Koliki je skok s OP1 na OP2?

stari mi nudi zamjenu ali nisam siguran

You have to be odd to be number one
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Razmisljam o kupnji OPT pa me zanima jel isplativije (dugorocno gledano) uzeti njega ili neke jeftinije slicne modele kao Ulefone Future?

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.5.2016 14:35 (XhiZero).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Jel netko naručivao s Oppomarta? Naručio sam još 28.6. i još uvijek my na My Account-u stoji Procfessing narudžbe. Tracking number nisam dobio, a korisnička podrška me uvjerava da je poslano još 29.6. i da je izdavanje tracking nubmera zapelo negdje u odjelu za slanje. Ima li netko slična iskustva? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
OnePlus 2

Jel tko proboao Virtualne neke naočale za OnePlus Two? Ako je može savjet koje da uzmem pa da vidim kako to ide. Hvala unaprijed.

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Svim korisnicima OP2 mobitelima preporucam da predu na official hydrogen OS. To je stock software za OP2 mobitele na kineskom trzistu. Puno je optimiziraniji software, baterija je bolja, a i moram reci da se dosta razlikuje OS od svih ostalih androida, ali po dobrome. Preuzeta je sva jednostavnost s iOS-a, a i dalje su ti sve funkcije androida. Hydrogen ostaje moj daily driver os trajno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Hoće li 2 dobiti nugat ako da zna li se okvirni rok?

Gledao sam na meti pa je pisalo 2 mjesto ali kod mene i dalje nisu..😑

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice