OnePlus 2

poruka: 173
|
čitano: 33.406
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: OnePlus 2
R36 kaže...
maks0806 kaže...

"""Garancija je vrhunska gdje ga ti šalješ u Kinu i to traje dobrih 2-3 tjedna pa onda čekaš da ga oni poprave/zamjene i pošalju natrag i onda to opet traje 2-3 tjedna. Garancija je pravo vrhunska!!!"""

 

Super ti je činjenica, i potkrijepljena.

 Da li Oneplus kompanija ima predstavništvo u Hr kao npr Samsung,Sony,LG,HTC i sl...!? Nema

Da li Oneplus kompanija ima ovlastenu servisnu mrežu u Hr!? Nema

 

Znači za bilo kakav kvar moraš ga slat u EU ili Kinu.,što zahtjeva neke dodatne troškove. To da će ti oni samo tako dati novi mobitel,hoće ne.

Pa ne rastu njima mobiteli na grani pa da ih dijeli šakom i kapom.

 

Bilo kakva igra s njima će trajati min. dva tjedna

 

 

 

 

 300$ za Oneplus i 600$ za Samsung nije isto.

popraviš ga kod lokalnog servisera za razliku u novcu i paziš na njega i to je to

12 godina
offline
OnePlus 2

Samsung ima valjda najgori servis u hr. Agram mi je htc-e popravljao u roku od 3 dana. Ekran za galaxy nexus sam čekao 2 mjeseca, a ostali kvarovi samsung uređaja su trajali znatno dulje nego sonyja, lga itd. s3mini konektor sam čekao 3 tjedna, a ovdje dobijem novi mob iz engleske za 10 dana! A tek koliko samsung filozofira oko "oksidacije" dok vode nije mob primiriso. Tak da ajd molim te xD

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Realno gledajuci podrska od OnePlusa je uvijek bolja nego Samsungova jer ovi su katastrofa. 

Uzet cu si kroz 20tak dana OP2,samo jos uvijek neznam tocnu cijenu za 64Gb + troskovi dostave. Moze mi netko rec tocno ? 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Bash kaže...

Realno gledajuci podrska od OnePlusa je uvijek bolja nego Samsungova jer ovi su katastrofa. 

Uzet cu si kroz 20tak dana OP2,samo jos uvijek neznam tocnu cijenu za 64Gb + troskovi dostave. Moze mi netko rec tocno ? 

 

Imas na mob.hr-u medju zadnjim vijestima dosta o tome (u komentarima). Ja vjerojatno idem na OP2, no pricekat cu i novog Nexusa 5, jer ako budu onakve specifikacije bit ce jako tesko odluciti :)

12 godina
offline
OnePlus 2

http://www.mobicity.co.uk/oneplus-two-64gb-in-black.html 

 

Mi moze netko rec da li se gleda s pdvom ili bez? Koliko ja znam gleda se bez? Ako se gleda bez ovo je najbolja cijena trenutno ? 500kn jeftinije nego sa sluzbene stranice,iako ga nema u drugim bojama i izvedbama? 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Bash kaže...

http://www.mobicity.co.uk/oneplus-two-64gb-in-black.html 

 

Mi moze netko rec da li se gleda s pdvom ili bez? Koliko ja znam gleda se bez? Ako se gleda bez ovo je najbolja cijena trenutno ? 500kn jeftinije nego sa sluzbene stranice,iako ga nema u drugim bojama i izvedbama? 

 

Gleda se s PDV-om.

 

Kad smo usli u 2015. poceli su na checkout-u naplacivati taj PDV, jedno vrijeme se PDV nije naplacivo, a kak smo bili u EU nije se naplatio niti kod nas.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2015 17:07 (Edge).
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Hann kaže...

R36, do prije par postova nisi znao ni da se salje u Eng a ne u Kinu. No to te ne sprjecava da i dalje pametujes.

Nadalje, ako ti se nesto dogodi tvom prekrasnom S6E, koliko dugo ces ga kod nas cekati na servisu? Koliko vidim, Samsungova podrska u USA je uzas, a kod nas je tek show. Imas dosta postova i o tome na forumu.

 

Ja sam OPO slao u englesku. Prvo ekran los bio (zutilo), no ajde, nije mi se radi toga slalo. Ali je kasnije i zvucnik krckao. Poslao i u manje od dva tjedna dobio nov primjerak. Nisam imao negativnih iskustava sa samsungom, no gledajuci sta sve ekipa pise, ovo je puno bolji support od Agram servisa i sl. servisa koji kod nas 'servisiraju' mobitel. Uz to sve to traje i po duze od dva tjedna, stim da cesto ni ne rijese problem.

 

Uostalom, OP2 ti je uzas. Imas S6E. Tvoje pravo. No barem ne siri totalne gluposti i dezinformacije po ovom topicu, jer ocito je da nemas pojma o cemu pricas. Slanje u Kinu... Majko mila 

 Ako si OP 2 kupio preko nekog od kineskih web shopova onda ga šalješ u Kinu.,ako si ga kupio putem pozivnice onda ga šalješ u državu EU iz koje si ga dobio...tako da nisam ništa krivo rekao.

 

Agram servis - kvar na Huawei P7 - leče kamare se ogrebalo - popravak 3 dana. Nije Agram toliko loš, koliko korisnici seruckaju. Ako im dodeš s konkretnim kvarom sve će brzinski riješit...

 

Gospoda s mob.hr testiraju OP2 - oni su ga dobili s jednog web shopa - i čitam da ga se šalje na popravak u jedno od skladišta Slovenije, Njemačke ili Italije.

 

To znači da OP2 nema centralni popravak nego sve ovisi o tome gdje si ga nabavio.

 

 

12 godina
offline
Re: OnePlus 2
maks0806 kaže...

Samsung ima valjda najgori servis u hr. Agram mi je htc-e popravljao u roku od 3 dana. Ekran za galaxy nexus sam čekao 2 mjeseca, a ostali kvarovi samsung uređaja su trajali znatno dulje nego sonyja, lga itd. s3mini konektor sam čekao 3 tjedna, a ovdje dobijem novi mob iz engleske za 10 dana! A tek koliko samsung filozofira oko "oksidacije" dok vode nije mob primiriso. Tak da ajd molim te xD

 

Agram ti HTC nije popravljao nego ti je dao drugi mob...ista pričao kao i s Iphone...samo ne dobiješ Iphone zapakiran kao ni HTC...Nitko ne daje nove zapakirane mobitele.

 

Problem oksidacija oko vode ima i Sony...tako da...

15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
R36 kaže...

 Ako si OP 2 kupio preko nekog od kineskih web shopova onda ga šalješ u Kinu.,ako si ga kupio putem pozivnice onda ga šalješ u državu EU iz koje si ga dobio...tako da nisam ništa krivo rekao.

 

Agram servis - kvar na Huawei P7 - leče kamare se ogrebalo - popravak 3 dana. Nije Agram toliko loš, koliko korisnici seruckaju. Ako im dodeš s konkretnim kvarom sve će brzinski riješit...

 

Gospoda s mob.hr testiraju OP2 - oni su ga dobili s jednog web shopa - i čitam da ga se šalje na popravak u jedno od skladišta Slovenije, Njemačke ili Italije.

 

To znači da OP2 nema centralni popravak nego sve ovisi o tome gdje si ga nabavio.

 

 

 

Korisnici ne pljuju bez razloga. Svatko bi volio da je Agram odlican servis, no nije. Slao sam S4 tamo na popravak, dobrih par mjeseci sam se patio sa istima. I nista nisam postigao. Toliko o njima.

 

OP2 ima sluzbeni servis samo u Engleskoj za EU. Honorbuy ima skladiste u Italiji, pa naravno da ga saljes njima, a oni ga (vjerojatno) prosljedjuju u englesku ukoliko je kvar hardwerske prirode. No umjesto svih tih muka mozes OP2 poslati direkt u englesku sam (uz prethodnu najavu mailom) i skratiti period cekanja.

 

U svakom slucaju bolja podrska nego kod lokalnih servisa (cast iznimkama).

16 godina
offline
OnePlus 2
Pa gledajući naše servisere i kak se ponašaju, radije bih onda izabral kineza i van poslal na servis, neg se s našim navlačit, pošto smo mi svijet za sebe i kod nas očito neki drugi zakoni vrijede nego u EU..
S druge strane, valda sam imao sreću, možda imam dobru karmu, ko zna; nisam imao problema ni sa jednim servisom (agram, mobis) mada nisam puno ni odlazil kod njih (svega 3-4 puta bio) čitajući komentare koja ekipa ostavlja nakon posjete istima, utjera ti strah u kosti..

Sad samo čekam rivjue i kak su riješili zagrijavanja zloglasnog s810, ak uopće i ima zagrijavanja, pošto vele da su sredili hlađenje na mobu odnosno da je to rev 2..
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Hann kaže...
R36 kaže...

 Ako si OP 2 kupio preko nekog od kineskih web shopova onda ga šalješ u Kinu.,ako si ga kupio putem pozivnice onda ga šalješ u državu EU iz koje si ga dobio...tako da nisam ništa krivo rekao.

 

Agram servis - kvar na Huawei P7 - leče kamare se ogrebalo - popravak 3 dana. Nije Agram toliko loš, koliko korisnici seruckaju. Ako im dodeš s konkretnim kvarom sve će brzinski riješit...

 

Gospoda s mob.hr testiraju OP2 - oni su ga dobili s jednog web shopa - i čitam da ga se šalje na popravak u jedno od skladišta Slovenije, Njemačke ili Italije.

 

To znači da OP2 nema centralni popravak nego sve ovisi o tome gdje si ga nabavio.

 

 

 

Korisnici ne pljuju bez razloga. Svatko bi volio da je Agram odlican servis, no nije. Slao sam S4 tamo na popravak, dobrih par mjeseci sam se patio sa istima. I nista nisam postigao. Toliko o njima.

 

OP2 ima sluzbeni servis samo u Engleskoj za EU. Honorbuy ima skladiste u Italiji, pa naravno da ga saljes njima, a oni ga (vjerojatno) prosljedjuju u englesku ukoliko je kvar hardwerske prirode. No umjesto svih tih muka mozes OP2 poslati direkt u englesku sam (uz prethodnu najavu mailom) i skratiti period cekanja.

 

U svakom slucaju bolja podrska nego kod lokalnih servisa (cast iznimkama).

 Ok slažem se oko slanja. Gdje ga kupiš tu ga i šalješ ili direktno u Englesku kako ti kažeš...

 

Ja kao ni Zvonac nisam dosad imao problem s nijednim servisom a nije da sam imao problema s mobitelom. Zadnji mobitel koji me je j... je bila Nokia N95...

 

@Zvonac ma uzeo bi i ja Kineza da je neka ogromna razlika u cijeni između kineskih top modela i ostalih top modela...

Lakše je meni sjest u auto i otfurat ga u Agram servis nego ga slat poštom u EU...

Ove u Agramu mogu svakom malo malteretirat a ove u EU baš i ne.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2015 14:02 (R36).
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

prijatelj kupio na mobicity op2 i danas mu stigao. dizajn telefona vrh lijepo jako izgleda ,naravno fluidan i to sve....ali ja po prvi put vidim taj telefon uzivo i ekran je za mene 0,boje svijetlina kontrast ma preslabo koda drzim i gledam nez moto g.... moj ekran na lg g2 je neusporediv stim..... prava cijena bi mu i trebala biti 2500kn max kao novi uredaj,ali davat preko 2500 tj 3200 kolko mi je frenda izaslo,nikad.... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
RondoVK kaže...

prijatelj kupio na mobicity op2 i danas mu stigao. dizajn telefona vrh lijepo jako izgleda ,naravno fluidan i to sve....ali ja po prvi put vidim taj telefon uzivo i ekran je za mene 0,boje svijetlina kontrast ma preslabo koda drzim i gledam nez moto g.... moj ekran na lg g2 je neusporediv stim..... prava cijena bi mu i trebala biti 2500kn max kao novi uredaj,ali davat preko 2500 tj 3200 kolko mi je frenda izaslo,nikad.... 

 

Imao sam OPO. Za OP2 svi recezenti kazu da ima bolji ekran od prethodnika, sto i ne cudi. Meni na OPO ekran bio dobar, naravno, ni blizu SGS-u ili iPhoneu, ali dobar. Tako da me ova konstatacija dobro cudi.

12 godina
offline
OnePlus 2
Ako je prethodno koristio s6, možda, ali svi revieweri hvale ekran O+O2 tak da ne znam, ne uzimam ga za ozbiljno xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

Ekipa poput mog brata koja voli Amoled ekrane ne voli nista drugo osim istih. Jer sve im drugo djeluje isprano, pa cak i iPhone 6 ekran. A meni Amoled djeluje kicasto i sareno. Po pitanju amoled vs lcd nema objektivnosti, niti je moze biti. Jedno ce ti biti draze od drugoga. Cisto subjektivan dojam.

 

No ako volis LCD i ovaj ti djeluje isprano, onda imamo problem. Mada svi hvale ekran, tako da sumnjam da je do toga. Mozda je dobio i los primjerak uredjaja, ne bi bio ni prvi a ni zadnji :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Kako rade oni invite reservation list boost bumpovi sto se kupe na ebayu? Vidim da ih masa to prodaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Jakic007 kaže...

Kako rade oni invite reservation list boost bumpovi sto se kupe na ebayu? Vidim da ih masa to prodaje.

 

Zasto placati ista? Pa mozes se sam boostati, mada ne znam koliko ce ti to pomoci. Ja sam bio na 2000 i nekom mjestu, za 10ak min se boostao. Sad sam oko 4000 mjesta. Invajta naravno nisam ni vidio, a planiram naruciti iz nekog shopa, ko ih hebe. Samo zelim one drvene maskice, toga nema za sad koliko vidim nigdje kupiti osim direktno od njih.

14 godina
offline
OnePlus 2

Taman mi stigao invite...nisam dugo ni cekao,nadam se da ce mobitel biti odlican,a ostalima zelim puno srece u ovim invite-ovima nemojte odustajat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Koji si bio na ljestivici?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 2
Jakic007 kaže...

Koji si bio na ljestivici?

 Ja sam early member i kupac Oneplus One-a pa zato...inace sam 32k member pa sam ranije dobio,a nisam se ni prijavljivao na onu ljestvicu i to....nije bilo potrebe.

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
rocko9 kaže...
Jakic007 kaže...

Koji si bio na ljestivici?

 Ja sam early member i kupac Oneplus One-a pa zato...inace sam 32k member pa sam ranije dobio,a nisam se ni prijavljivao na onu ljestvicu i to....nije bilo potrebe.

 I ja sam kupio OnePlus One, 5514. sam member, prijavio se na listu i nisam dobio pozivnicu :D Tko ce znat kako ih dijele :D

14 godina
offline
Re: OnePlus 2
Cobralion kaže...
rocko9 kaže...
Jakic007 kaže...

Koji si bio na ljestivici?

 Ja sam early member i kupac Oneplus One-a pa zato...inace sam 32k member pa sam ranije dobio,a nisam se ni prijavljivao na onu ljestvicu i to....nije bilo potrebe.

 I ja sam kupio OnePlus One, 5514. sam member, prijavio se na listu i nisam dobio pozivnicu :D Tko ce znat kako ih dijele :D

 Ma tko ce znati kako ih dijele...malo je taj invite system zeznut,nije to losa ali nije bome ni dobra ideja,nadam se da ces sto prije dobiti pozivnicu ako ju zeljno iscekujes jer ju zasluzujes ;)

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Kamera je veliko razocaranje....frend mi poslao nekoliko fotki, autofokus je los jako i to u idealnim uvijetima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 2

pogledajte na YT-u par videoa od mob.hr, autofokus tolko drifta da to nije uopce za koristenje... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Vjerujem da ce to ispraviti buducim updateima. Iskreno, uzasan mi je ovaj invite sistem. Hitno mi je za kupiti Oneplus Two jer me moj htc izdao i sad nikako zbaviti invite. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Evo malo za one koje zanima USB C, laički objašnjene neke stvari, ništa specijalno u detalje da nebi zbunilo sve one koji ne razumiju previše razliku između klasifikacija brzina i tipa.

 

youtube.com/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Free Invite

Pozdrav! Nedavno sam sudjelovao u XDA nagradnoj igri gdje su poklanjali oneplus 2 inviteove i nekim čudom sam izabran!? Pošto ne namjeravam uzeti ovaj mobitel rado bih poklonio nekome tko stvarno želi ga kupiti. Naime, koliko sam vidio u komentarima, invite je vezan za email i vrijedi samo 24h pa ako je tko zaista zainteresiran neka se javi i dat ću mu email... Samo email sa inviteom još nije stigao iako je pisalo da će doći u roku jednog dana pa ništa ne obećavam. Lijep pozdrav :D

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Narucio Oneplus Two (hvala @etino za invite). Za koliko ga dostave vremena?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Jakic007 kaže...

Narucio Oneplus Two (hvala @etino za invite). Za koliko ga dostave vremena?

 

Pff, propustih onda priliku iako sam se javio na vrijeme :(

No nema veze, etinu svaka cast.

 

Koliko vidim, cekat ces i do 3 tjedna kad narucujes direkt od njih. Najvise trenutacno ceka ekipa iz UK-a, mi smo jos i ok. 2-3 tjedna izgleda da je trenutacno takva situacija. Meni dopizdilo cekati pozivnicu, narucit cu iz nekog EU shopa. Pozivnicu sam najvise htio radi drugih maski, kevlar i ono drvo (nije bambus) sam htio naruciti. Imao sam OPO sa bambusom i dopao mi se takav.

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Pa odakle oni to salju? Zar nije da za nas europljane salju iz Europe negdje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice