Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.594.825
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

evo sluzbeno...

juka
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

evo ovdje se može pratiti, "update" po Zemljama {#}

 
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Mi koji smo na Tele2, bumo se načekali.

B-A-R-C-A
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
iNo_bhf kaže...

Mi koji smo na Tele2, bumo se načekali.

Tele2 jos dobije i prije nego vip i t-mobile. Za S4 t-mobile dan danas nije dosao v4.3, dok tele2 vec 2 verzije ima...

[M|C] pleXx
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ja sam nebrendirani, {#} , nadamo se da ćemo mi nebrendirani dobiti prvi ( što je i očekivano), al je ironija u tome što mi je mobitel na servisu te dolazi tek za 10-15 dana {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
janiq kaže...
iNo_bhf kaže...

Mi koji smo na Tele2, bumo se načekali.

Tele2 jos dobije i prije nego vip i t-mobile. Za S4 t-mobile dan danas nije dosao v4.3, dok tele2 vec 2 verzije ima...

Koliko ja vidim VIP/Vodafone dobivaju u 90% slučajeva prvi update-ove, nakon toga TELE 2, a t-mobile možda i nikad (još uvijek nisu pustili update sa novim modem driverom (I9300XXEMG4) koji ispravlja i onaj glupi lag bug, t-mobile ima I9300XXELLA).

 

Kada dođe službeni 4.3 i da mi "službeno" stave nove drivere za modem i sve prođe ok(jer sam čitao da se zna tu i tamo shebati, a kakave sam ja sreće to će se i dogoditi), tada ću prebaciti mob na CM (ostao sam na stocku tako dugo zbog garancije, koja istiće ovaj mjesec).

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 15:24 (dado2202).
11 godina
online
Samsung Galaxy S III - Rasprava

TOP LATEST 10 ravno sa sammobile

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

kako da znam koji je 4.3 dobar a koji loš?

il se ovaj loši 4.3 naknadno nadogradjuje? {#}

TiONiO
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kako se flasha taj 4.3? Preko Kiesa,CWM-a ili Odina? (Po mogučnosti preko cwm-a ili Odina)

 

EDIT: I odakle da skinem taj "novi" 4.3?

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 17:05 (filipvk1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Nemas beda gale...mislim da ni nece jos za 10 ak dana update za nebrendirane...prvo koliko sam skuzio pustaju ogranicenom broju ljudi koji vec imaju bugoviti 4.3 pa da vide reakcije i jesu li pozitivne, pa onda svima koji vec imaju 4.3, pa tek onda full ispravni 4.3 update od 700-800mb koliko vec...tako da ima jos do trenutka kad ti i ja i ostali sa nebrendiranim uredajima kod nas dobiju update
juka
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
Može li mi neko reći može li meni doći automatski update na mobu pošto sam prvo fleshovao na 4.3 vip pa onda vratio na 4.1 TRA.? I može li se desti kad updatujem preko odina na 4.3(ako ne može da dođe na moj automatski)da se zezne IMEI pošto znam da može kod downgradeovanja da se pomiješa a nez da li može kod updatea, trenutno mi je I9300XXEMG4 trebam li čekati neki poseban modem ili je svejedno kad bude 4.3??molim vas da neko odg unaprijed hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel koristi neko Boeffla Sound aplikaciju. Ja kad got postavim postavke i ponovno uđem u aplikaciju one su isključene. Koristim Yank kernel na Neat 4.8 romu. U kernelu je uključena podrška za boeffla i aplikacija radi ali neće zadržat postavke.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Krenuo je prvi CM 11 nightly. Za sada sve izgleda super. 

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.12.2013 18:58 (Bladepu).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
MaXt0r kaže...
bender_007 kaže...
MaXt0r kaže...

Kako prebaciti backup iz interne memorije /clockworkmod/backups, na kompjuter. Imam nekoliko backupa koji mi bezveze zauzimaju prostor na interoj, a ne koristim ih cesto.

  :D, drag & dropom

Kad udjem u clockworkmod na internoj memoriji unutra se nalaze samo neka 3 fajla

SALTED_HASH File 

NOMEDIa File

SETTINGS File

Fakat nitko nezna rjesenje ovog problema?

The future is Fusion - AMD
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Koliko su veliki ti fileovi? Ako niti jedan nije velik onda tu nema backupa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ažuriranje je velicine oko 25Mb, stoga... ;)

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
O novom fixu za update 4.3....ugl nema novog sucelja za kameru niti vise dostupnog rama niti onih stvari koje sam spominjao jucer....ugl update je popravio wakeup lag, i te stavri koje su bile navedene kao mane....citam na xda covijek je dobio taj fix stavio je i screenshoteve pa je valjda tocno
juka
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Skidam 4.3 sa sammobile (vip),sad me zanima pošto je dekodiran mobitel (kupljen u austriji) zanima me dali mogu ja to flashat,i dali mogu flashati preko odina (stavim taj downloadani fajl u PDA??) 

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mozes, ali taj ti je vipov bugovit ima wakeup lag, muzika *stuca* kad svira i ostale stvari...pricekaj bar fix da dode i do nas pa onda stavi...to ti je moj savjet
juka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Juka_91 kaže...
Mozes, ali taj ti je vipov bugovit ima wakeup lag, muzika *stuca* kad svira i ostale stvari...pricekaj bar fix da dode i do nas pa onda stavi...to ti je moj savjet

Ček,hoću li opet morati skidati cijeli .md5 fajl tj. taj ROM ili ću flashati ovaj i samo napraviti update u postavkama? (Nisam radio još sa Odinom osim što sam flasho CWM preko njega nekidan tako da nisam baš pametan oko toga).

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Mozes sada staviti taj rom koji si sad skinuo i onda ces moci samo napraviti over the air update ali tek kad dode...tek je pusten u velikoj britaniji nekolicini ljudi, tako da se potvrdi da je dobar pa ce pustat dalje, tako da tko zna kad ce doci na vip...znaci morao bi koristiti taj rom koji si sad skinuo koji je sa dosta gresaka i cekati update jer trenutno jos nije dostupan za hrvatski vip...ili mozes sto je po meni bolje koristiti rom na kojem si sad ako ti sve dobro radi, i cekati da izade nebrebdirani ispravljeni rom( znaci full od cca 800 mb) kojeg ces nazalost morat opet skinut....ali ce sve odmah raditi kako treba i nece biti brendiran
juka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Juka_91 kaže...
Mozes sada staviti taj rom koji si sad skinuo i onda ces moci samo napraviti over the air update ali tek kad dode...tek je pusten u velikoj britaniji nekolicini ljudi, tako da se potvrdi da je dobar pa ce pustat dalje, tako da tko zna kad ce doci na vip...znaci morao bi koristiti taj rom koji si sad skinuo koji je sa dosta gresaka i cekati update jer trenutno jos nije dostupan za hrvatski vip...ili mozes sto je po meni bolje koristiti rom na kojem si sad ako ti sve dobro radi, i cekati da izade nebrebdirani ispravljeni rom( znaci full od cca 800 mb) kojeg ces nazalost morat opet skinut....ali ce sve odmah raditi kako treba i nece biti brendiran

Hvala. Puno si mi pomogao. Odlučio sam čekati bugfree ROM te ću ga skinit i flashati.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

prvo backup efs, mozes ovom aplikacijom (thx to bender :)) http://www.neatrom.com/downloads/NeatEfs.apk

zatim flesujes pfilz recovery odinom:

http://d-h.st/Agq

 

skines neatrom odavde:

http://goo.gl/Wf7pAE

md5 je 

8787e8027119a405b523b8e36311ae0e

 

kopiras ga na internu sd

udjes u recovery, uradis jedan nandroid backup za svak slucaj, 

wipe data/clean to install a new rom

flesujes neat, gotovo

 


 

ok backup kontam,

neatrom  kontam

a ova pfilz recovery bi trebao bit kernel (tipa siyah za galaxy s2) ako sam skontao dobro

i znači postupak ide isto kao i kod s2 samo šta tamo nisam radio backup ali ovdje budem :)

1. backup

2. ubaciti taj pfilz recovery kernel prek odina

3. onda se telefon ponovo pokrene pa kopiram neatrom na sd card

4. instal zip from sd card nađem rom na sd card i odaberem instal

5. kad instalira rebot i ima novi kernel i neatrom lite i raditi će bolje nego sada

jel to to otprilike :)

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
McNEKONTROLIK kaže...

prvo backup efs, mozes ovom aplikacijom (thx to bender :)) http://www.neatrom.com/downloads/NeatEfs.apk

zatim flesujes pfilz recovery odinom:

http://d-h.st/Agq

 

skines neatrom odavde:

http://goo.gl/Wf7pAE

md5 je 

8787e8027119a405b523b8e36311ae0e

 

kopiras ga na internu sd

udjes u recovery, uradis jedan nandroid backup za svak slucaj, 

wipe data/clean to install a new rom

flesujes neat, gotovo

 


 

ok backup kontam,

neatrom  kontam

a ova pfilz recovery bi trebao bit kernel (tipa siyah za galaxy s2) ako sam skontao dobro

i znači postupak ide isto kao i kod s2 samo šta tamo nisam radio backup ali ovdje budem :)

1. backup

2. ubaciti taj pfilz recovery kernel prek odina

3. onda se telefon ponovo pokrene pa kopiram neatrom na sd card

4. instal zip from sd card nađem rom na sd card i odaberem instal

5. kad instalira rebot i ima novi kernel i neatrom lite i raditi će bolje nego sada

jel to to otprilike :)

paaa skoro. ovde je philz recovery a tamo je bio kernel :) ali to nema veze.

posle stavke 3 udjes u wipe data i kliknes na "clean to install a new rom" pa tek onda instaliras neat i to je to

15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ok hvala ti na pojašnjenjima :)

čim stignem isprobam, pa javim kako je prošlo {#}

od svih stvari koje sam izgubio, pamet mi najviše fali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel ima ko informacije kad će krenut 4.3 official za tele 2?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

kolko sam skuzio da su fixevi samo izasli za ove koji su skinuli prošli 4.3, cijeli update-ovi bi trebali krenut kroz tjedan dva se nadam {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Bladepu kaže...

Krenuo je prvi CM 11 nightly. Za sada sve izgleda super. 

ja sam danas nabacio CM 11 ali imam problem sa google apps koje se stalno zaustavljaju i javljaju gresku,instalirao sam gaps 4.3 a CM 11 je na 4.4.1 znal tko gdje naci gaps za 4.4.1....

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
amelonix kaže...
Bladepu kaže...

Krenuo je prvi CM 11 nightly. Za sada sve izgleda super. 

ja sam danas nabacio CM 11 ali imam problem sa google apps koje se stalno zaustavljaju i javljaju gresku,instalirao sam gaps 4.3 a CM 11 je na 4.4.1 znal tko gdje naci gaps za 4.4.1....

IZVOLI link

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Evo uzeo sam jedan preko njuske pa sad gledam power bank kad puutjem da mogu punit ga ,pada mi prepouricte neki preko njuske po mogucnosti da mi brzo stigne , a moze preko ebaya

 

P.S .. sam me muci ovo prednje sto ne pise na prednjoj strani samsung ko ovdje 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2013 10:57 (Damir1908).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice