Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.601.848
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Nisi bio dovoljno uporan :P

Jesi probao ovo?

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bugi.kc kaže...

Htio malo isprobati danas AOSP NeatROM v3.10 (do sada ga nisam koristio) i mučim se cjelu večer. Instalirao ga jedno 6-7 puta i svaki puta imam isti problem i ne mogu skužiti uzrok.

 

Znači, napravim čistu instalaciju roma, ne instaliram niti jednu user aplikaciju, te samo promjenim neke sistemske postavke poput zvuka, ikonu baterije, uključim quick panel, isključim lociranje, animacije i sl.

 

Tada nastaje problem s kamerom. Kada klikenm primjerice na izbornik desno da uključim/isključim npr. bljeskalicu, pojavi se prvi izbornik i kada kliknem na njega da mi ponudi one 3 opcije (on, off, auto), taj izbornik se pojavi na stotinku i makne. Isto i sa drugim opcijama. Jedino tada ako bih želio nešto promjeniti jest da ne mičem prst s ekrana i tako se krećem po izbornicima.

 

I nakon nekoliko instalacija ne mogu ustanoviti što je uzrok. Mjenjam opciju po opciju i provjeravam i svaki puta je ok. Kada sve izmjenjam, ili nakon nekoliko minuta ili odmah nakon restarta problem se pojavi.

 

Ako netko ima iskustva, ili zna...

 

 

Mislim da sam otkrio rješenje. Problem se pojavljuje ako isključim opciju u Developer options - "Animator duration scale".

 

 

mag.inf
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...

Nisi bio dovoljno uporan :P

Jesi probao ovo?

Aosp... ART... :/

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne kužim što su svi navalili na ART {#}

Nije baš da ima neke naročito velike razlike. Jedina razlika je što na ART-u ne rade sve aplikacije -.-

 

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
paradoxxxx kaže...

Ne kužim što su svi navalili na ART {#}

Nije baš da ima neke naročito velike razlike. Jedina razlika je što na ART-u ne rade sve aplikacije -.-

 

 

Meni sve aplikacije osim instagrama rade kako treba na ART-U

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Di mogu skinuti orginalne firmware-e za S3?

http://isvijet.com.hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Na sammobile imaš sve

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Moze mala pomoc ako je neko iz Osijeka,Vinkovci ili okolica pa da zna nekog ko bi najjeftinije zamenio citav display na ekranu... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
DeeKay kaže...

Pozdrav,

trenutno velika akcija na ekupi. Novi SIII za 1900 kn.

Da li je moguće da je toliko velika akcija, ili nešto smrdi po vama? Jel tko kupovao kakav mobitel od njih i jel sve bilo u redu?

Sa ovakvom cijenom su me zaista zainteresirali.

 

http://www.ekupi.hr/MOB-Samsung-Galaxy-I9300-S3-Blue-411378.aspx?utm_source=Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter_2014_03_28

Od njih sam naručivao udžbenike i sve je uredno prošlo.

~
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
hd22sb kaže...
3g ti inače puno jede bateriju, ili pali po potrebi ili ga stavi na 2g

  kak se ukljuci 2g?jja kad iskljucim mobilne podatke onda mi nista nepise nego samo jacina signala tj obicna GSM mreža...a kad ukljucim mobilne podatke onda mi pise H+ tj taj 3G

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
u postavkama od mobilnih mreža imaš opciju za uključiti koristi samo 2g mreže

2g ti je dosta sporiji ali zato znatno manje baterije troši, naime 3g i 4g antene dosta cuclaju
15 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Za ove koji su na stocku:

Ima li neko i9300xxugna5? ima li neke razlike u odnosu na MK6 ili ML2?

btw, na NEE sam jer je mobitel porijeklom iz svedske... sinoc mi dosla obavijest o ota nadogradnji.

hvala!

morrisoN
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel se to meni samo čini ili je na AOSP slabija kamera nego na stock-u? {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
nisi prvi koji je to ovdje rekao, dakle ima nešta u tome,a s druge strane definiraj lošija
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
igstromar kaže...

Jel se to meni samo čini ili je na AOSP slabija kamera nego na stock-u? {#}

 

da, kamere su na AOSP-u neprimjetno losije

 

to je opcepoznato

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

A neznam, učinilo mi se tako, ko da nije tak oštra?! ....

 

 

Nego da vas pitam, gledam ovaj Omega rom, po čemu je on bolji/lošiji od AOSP-a?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Omega ROM ima isto kao i Neat ROM verziju koja je bazirana na STOCK-u te verziju AOSP

Luc
16 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Izgleda da je na Android uredjajima definitivno najbolji i najbrzi AOSP, ali ne funkcionira dobro, jedino na Nexus uredjajima.

 

Steta da proizvodjaci unistavaju Android bezveze.

http://isvijet.com.hr
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Jel itko probao ovaj stock rom:

 

Country: Hong Kong
Version: Android 4.3
Changelist: 2413962
Build date: Wed, 26 Feb 2014 05:39:59 +0000
Product Code: TGY
PDA: I9300ZSUBNB1
CSC: I9300OZSBNB1
MODEM: I9300XXUGNA8

 

Ima li kakvih poboljšanja? Kakva su iskustva ako je netko instalirao?

http://deridownload.comze.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

A vezano uz ovu Omegu, vidim da je vizualno isti ko i Stock. U čemu je bolji i brži od stock-a? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Edge kaže...

Izgleda da je na Android uredjajima definitivno najbolji i najbrzi AOSP, ali ne funkcionira dobro, jedino na Nexus uredjajima.

 

Steta da proizvodjaci unistavaju Android bezveze.

proizvodaci imaju najbolje drivere koji rade na zalost samo na original romu...kada bi se nekako mogao spojiti aosp sa originalnim driverima to bi bio savrsen rom...a ovako kamera je za gnjurac zvuk je slab, baterija krace traje jbg

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ljudi trazim pomoc...ovako prije pola godine sam odnesao S3 na popravak pod garancijom zamrzavao se, vratili su mi ga s novim softwerom 4.1.2 koji mi trentno uopce ne daje nadogradnju na 4.3, a primjetio sam da sam ostao na softweru bez onih T-mobile aplikacija i gluposti sad što god to značilo...

međutim sad se javio drugi problem mob mi se zna par puta u danu restartat i jedva se uspije pokrenut i danas sam ga vratio na tvorničke postavke i evo problem se opet dešava što da činim dal da ga opet šaljem jer imam još par mj. garanciju il se može još nešto poukašat ovako na sirovo :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pozdrav, imam neki cudan problem s baterijom, naime prazni se brze nego inace vec neko vrijeme i traje otprilike 16 sati slabog koristenja(1 sat zaslona). Trenutno sam na Temaseku V50 i to mi se dogada otkad sam presao na njegov ROM.

Stvar je u tome sto se baterija skroz isprazni, ja stavim na punjac i upalim ga odmah i onda vidim da mi je zapravo preostalo jos 60% baterije ali on se vec bio ispraznio na nulu. Kada gledam pod baterija nema nikakavog programa sto draina, najvise trosi zaslon kao sto bi valjda i trebao i ona krivulja ne pada naglo nego jednostavno se isprazni brze.

Sto mi je raditi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Prijedi na novi ROM, ak se ne varam Temasek je prwsto izdavat nove buildove. Probaj ArchiDroid ili Saletov AOSP.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

od svih romova koje sam probao nekako se uvijek vratim temasekovom, ali izbjegavajte ovu zadnju verziju, nesto ima bugova sa art-om al to ce ovih dana sredit valjda..

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

ljudi na softweru sam 4.3 i zelim da rootam na brzaka telefon

treba mi zbog par aplikacija taj root konacno

 

telefon je i9305

znaci LTE verzija

ima li ko kakav link da radi 100%,sta tacno da radim i da to rijesim

na googleu ima malo previse informacija i ne bi da sta zaHebem :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

hvala rijesio sam ev :)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Danas mi je baterija na neatromu 7.4 poludila. Sa 100% na 9% u 10h s time da su podatci i wifi vecinu vremena bili ugaseni i normalno sve aplikacije pogasene. Cak sam upalio i battery saving na 55% ali ni to nije usporilo trosenje. Stvarno neznam u cemu je problem. Sve aplikacije koje su mi instalirane koristim vec dosta dugo pa mi je malo vjerojatno da je jedna od njih napravila problem...

Jel imao netko slicno iskustvo ili zna mozda u cemu je problem?

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/28156692/2014-04-01%2018.13.48.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/28156692/2014-04-01%2018.13.55.png

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.4.2014 20:23 (tin_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
tin_95 kaže...

Danas mi je baterija na neatromu 7.4 poludila. Sa 100% na 9% u 10h s time da su podatci i wifi vecinu vremena bili ugaseni i normalno sve aplikacije pogasene. Cak sam upalio i battery saving na 55% ali ni to nije usporilo trosenje. Stvarno neznam u cemu je problem. Sve aplikacije koje su mi instalirane koristim vec dosta dugo pa mi je malo vjerojatno da je jedna od njih napravila problem...

Jel imao netko slicno iskustvo ili zna mozda u cemu je problem?

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/28156692/2014-04-01%2018.13.48.png

https://dl.dropboxusercontent.com/u/28156692/2014-04-01%2018.13.55.png

postavi bbs log,ovako nista ne mozemo znati

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1179809

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice