Samsung Galaxy S III - Rasprava

poruka: 12.184
|
čitano: 3.595.228
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Zasto je kamera losija na Aosp romovima u odnosu na stock samsungovu na 4.3 androidu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Driveri
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Sale rom ti je brutalan, prezadovoljan sam, mozda DPI dignem na 320 al jos se mislim.

Skinuo sam Lagfixfree u slucaju da trim nekad zasteka.

Ekipa gdje nabavljate baterije, javite iskustva ako cete kupiti ili ste kupili...

Btw nadam se da ce za S3 i L Android biti dostupan putem custom roma jer ga sigurno moze voziti.

To su slatke brige, dok izadje L u stabilnijoj verziji doci ce na nase uredjaje putem roma :D

De gustibus non est disputandum.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava
It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Ne pomisljaj da flashas to na mob. Umrtvi ga, ne mozes nista normalno raditi.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Almin94 kaže...

Zasto je kamera losija na Aosp romovima u odnosu na stock samsungovu na 4.3 androidu?

 

hd22sb kaže...
Driveri

Jel se to moze kako rijesit?

Moze link ako moze...

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Irregular kaže...
Almin94 kaže...

Zasto je kamera losija na Aosp romovima u odnosu na stock samsungovu na 4.3 androidu?

 

hd22sb kaže...
Driveri

Jel se to moze kako rijesit?

Moze link ako moze...

 Da može, vjerojatno bi se i riješilo

Samsung ne da drivere, ja sam čak mislio da kamera možda uopće ne radi,

kao što se ispočetka na dosta custom romova dešavalo

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Na AOSP-u ja koristim google cam od kada je puštena u upotrebu i fotke su stvarno odlične.

Ja sam prezadovoljan tom kamerom, mada i stock kamera na NeatROM-u radi odličan posao. Sale i ekipa su si i tamo dali puno truda tako da sve radi perfektno. {#}

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim za pomoc!

 

   Prebacio sam Samsung S3 sa 4.1.2 na 4.3 uz pomoc odin-a i nekog automatskog moda (  I9300XXUGML2_I9300AUTGML1_AUT  ) .... sve je radilo sem mreze... mreza se izgubila .... kad stavim da automatski ili "peske" nadjem mrezu on kaze ... da nisam registrovan na mrezi.... probao sam karticu u drugi tel... radi sve normalno....kad ga vratim isto... pa sam skinuo telekomov mod5 za s3 ....   (TSR-I9300XXUGMK6-20140116145409.zip ) ... i sve opet isto... radi ali nemam mrezu..... Jer zna neko da pomogne ? Dali ce pomocii da se vratim na 4.1.2 preko odin-a... Dali ima neko fabricki 4.1.2. mod5. da probam sa tim???

    Hvala u napred...

   Pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Izgubio si imei? Proveri u about phone sta kaze imei i baseband. Takodje probaj da udjes u recovery i uradi wipe data/factory reset

10 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Čime mogu spojit TV sa S3 radi screen mirroringa odnosna radi pregleda sadržaja s mobitela na TV-u ? Ovim npr.??:

 

 http://www.ebay.com/itm/171202255476?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Hvala :-)

HZV
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
spilice05 kaže...

Čime mogu spojit TV sa S3 radi screen mirroringa odnosna radi pregleda sadržaja s mobitela na TV-u ? Ovim npr.??:

 

 http://www.ebay.com/itm/171202255476?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Hvala :-)

Ako imaš smart TV ne treba ti MHL.

klik

iclock2much
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...
spilice05 kaže...

Čime mogu spojit TV sa S3 radi screen mirroringa odnosna radi pregleda sadržaja s mobitela na TV-u ? Ovim npr.??:

 

 http://www.ebay.com/itm/171202255476?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Hvala :-)

Ako imaš smart TV ne treba ti MHL.

klik

Imam SMART TV ali nije Samsung nego Phillips. I zapravo, zanima me opcija da mi TV " glumi " zaslon mobitela. Dakle, ono što se prikazuje na mobitelu da se paralelno prikazuje i na TV-u.

HZV
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

 

    Imei  ...  postoji... nije izbrisan ... a gde da proverim baseband? U recovery sam nekoliko puta uradio i reset wipe particije i wipe data/factory reset... i sve radi, ali nema mreze i vratio sam na 4.1.2 ali opet nema mreze... Wi-fi, i sve ostalo radi, samo mrezu nema, i nemoze  da je nadje... Neki su ubacivali patch negde preko recovery moda ... dali to neko zna kako se radi??? 

 

  Hvala...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

i baseband mi nije izbrisan... i APN nije izbrisan... sb\ve je popunjeno... ??? Jer zna neko gde je greska ???

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
segregator kaže...
Irregular kaže...
Almin94 kaže...

Zasto je kamera losija na Aosp romovima u odnosu na stock samsungovu na 4.3 androidu?

 

hd22sb kaže...
Driveri

Jel se to moze kako rijesit?

Moze link ako moze...

 Da može, vjerojatno bi se i riješilo

Samsung ne da drivere, ja sam čak mislio da kamera možda uopće ne radi,

kao što se ispočetka na dosta custom romova dešavalo

I koliko je zapravo losija?

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kakve su vam animacije na Aosp rom-ovima? Prelaz izmedju aplikacija i slicno. Idu li glatko? Meni do sada jedino na ArchiPort romu idu "smooth" kao i kod novijih smartfona, dok na Aosp-u idu glatko ali se rasipaju nekako, kao neki flicker, ne znam kako bi to docarao, nadam se da znate na sto mislim. Postoji li kakvo rjesenje za to? Malo je bolje od kako sam ukljucio "Disable HW overlays" int.d skriptom, ali opet nije to to.

Trenutno prelazim izmedju raznih aosp romova, sada sam na Paranoid 4.4.4, a zadrzat cu se najvjerojatnije na Saletovom rom-u. On mi se do sada cini najboljim. Koristim Art runtime i Boeffla NG kernel. Trajanje baterije je odlicno, puno bolje nego na samsung based sistemima. :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
bane2707 kaže...

i baseband mi nije izbrisan... i APN nije izbrisan... sb\ve je popunjeno... ??? Jer zna neko gde je greska ???

Dzabe sto ti je popunjeno ako je corrupted. Koja su prva 3 broja imei-a?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Koja je razlika između ng i običnog boeffla kernela, pretpostavljam da si za neat aosp skinuo omni verziju

Pozdrav
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kod boeffle imaš za svaki kernel change log i u njemu piše ono što tebe zanima.

Ovdje za omni NG verziju piše da je baziran na samsungovom source codeu za razliku od normalnog koji je baziran na smdk4x12 sourceu.

E sad kakvu to nama ulogu igra u praksi, nemam ti pojma {#}

 

A person who never made a mistake never tried anything new. - Albert Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Instal sam ng verziju i već u kratkom roku vidi se razlika po pitanju baterije

Slike su na mobu i dok se ne dočepam kompa ne mogu ništa, ugl screen on mi nije bio ni 2 i pol sata
Sada vidim kroz par dana omni ng verziju
13 godina
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Kakva su vam iskustva po pitanju ART-a umjesto Dalvika, koristite li ART i ima li razlike u perfomansama i on screenu?

Ima li nekih problema?

iclock2much
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Kakva su vam iskustva po pitanju ART-a umjesto Dalvika, koristite li ART i ima li razlike u perfomansama i on screenu?

Ima li nekih problema?

 

Problema koliko hoćeš, zato bolje malo pričekati dok svi ne prilagode aplikacije

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
zoharbizo kaže...

Kakva su vam iskustva po pitanju ART-a umjesto Dalvika, koristite li ART i ima li razlike u perfomansama i on screenu?

Ima li nekih problema?

Ja koristim Art, ponekad se srusi koja aplikacija, ali nista strasno. Razlika se vidi. A sto se tice NG kernela, baterija je PUNO bolja, uz to je i stabilan. 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

meni na zadnjem saletovom AOSPu radi oke ART.

 

od onoga što koristim, znači QuizUp, MapMyRide+, nova launcher, viber, fb messenger, fb app, youtube, no frillz cpu, es file explorer, smsm backup & restore sve ide pod špagu!

 

 

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Na art se nisam prebacivao, saletov aosp radi jako fluidno i ne vidim potrebu za prebacivanjem

 

Što se tiče  boeffla ng,instal sam ga danas sa 80% baterije, sada sam na 20% i screen on mi je nešto više od dva i pol sata

Topla preporuka roma i kernela, dosta gnjavaže sa turbo usporenim off 4.3

Sve radi bez greške

 

Pozdrav 

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava
Srkee kaže...

meni na zadnjem saletovom AOSPu radi oke ART.

 

od onoga što koristim, znači QuizUp, MapMyRide+, nova launcher, viber, fb messenger, fb app, youtube, no frillz cpu, es file explorer, smsm backup & restore sve ide pod špagu!

 

 

Meni se jedino rusi Root Explorer ili bilo koji drugi file explorer u trenutku kada zelim prebaciti neki fajl iz jedne na drugu lokaciju. Chrome se isto tako ponekad srusi. To sve dok sam na Art-u (saletov rom zadnja verzija).

 

I facebook messenger ima neki problem. Ne prikazuje poruke u trenutku kada otvorim aplikaciju, pokaze ih nakon cca 20-30 sekundi. To je to sto se tice Art-a. :)

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S III - Rasprava

Molim pomoć za frenda.

Stavio je novi (zadnji 4.3 PDA:I9300XXUGNA5, CSC:II9300VFGGNB1,

MODEM: I9300BUUGNB1

)firmware od VIP-a skinut sa Sammobila i sada ima problem jer nema mreže.

Mobiltel radi sve osim mreže. Napravljen je Wipe user data i cacha.

IMEI je tu, serijski broj se slaže ali ne radi i ne radi. Jedino što sam primjetio pri podizanju mobitela firmware je na njemačkom i ima neke njemačke stvari. Mislim da mu i piše nešto kao VD2.

 

Moli za pomoć od Vas znalaca.

Unaprijed zahvaljujem u njegovo ime !!

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 1:13 (Babaluba).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Svasta je moguce, da ne nabrajam sve. Probaj prvo factory reset iz recovery i javi sta pise pod "baseband" u about phone

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 8:10 (salesale).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S III - Rasprava

Pod BASEBAND piše I9300BUUGNB1 .

Ma probao sam već više puta factory reset i badava.

Pomagajte ako boga znate !!!

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice