Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 882.063
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa da a bit ce valda. Fora mi je to
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Meni taj edge lightning najljepše izgleda na Samsung Music aplikaciji, mijenja boje ovisno o coveru albuma pojedine pjesme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 22:04 (Dardevil).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo par slika sto sam napravio , zanimala me bas kvaliteta slika po noci i zadovoljan sam 

http://imgur.com/a/KFVia

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 9:57 (felix22).
 
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Odlicne
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kamera vise nije toliko tema jer koliko vidim svi su tu podjednaki (HTC 10, HTC U11, Galaxy S7...), svodi se uglavnom na to da netko voli veci ekran, netko voli aluminijsko kuciste, nekome je simpaticniji HTC, nekome LG, a nekome Samsung...

Ja ne gajim simpatije prema nijednoj marki (simpatican mi je malo Oneplus) i Galaxy S8+ sam uzeo najvise zbog ekrana jer je napokon doslo vrijeme da mozemo imati raskosan ekran u normalnim dimenzijama...kamerom se uopce nisam bavio jer je to kod Samsunga ionako poslovicno dobro vec nekoliko generacija i podrazumjeva se.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 19:23 (ocean77).
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
@ocean
Kakvo ti je Rhinoshield kaljeno staklo sad nakon nekoliko dana koristenja?
Jel se igdje odljepljuje, odaziv na dodir koliko je slabiji, jel ima kakvih mana?
Tnx
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...

Kamera vise nije toliko tema jer koliko vidim svi su tu podjednaki (HTC 10, HTC U11, Galaxy S7...), svodi se uglavnom na to da netko voli veci ekran, netko voli aluminijsko kuciste, nekome je simpaticniji HTC, nekome LG, a nekome Samsung...

Ja ne gajim simpatije prema nijednoj marki (simpatican mi je malo Oneplus) i Galaxy S8+ sam uzeo najvise zbog ekrana jer je napokon doslo vrijeme da mozemo imati raskosan ekran u normalnim dimenzijama...kamerom se uopce nisam bavio jer je to kod Samsunga ionako poslovicno dobro vec nekoliko generacija i podrazumjeva se.

 

 Nisu podjednaki. HTC 11 je trenutno dobar korak ispred ostalih kamerom tj. video snimanjem... SGS8 je meni draži s fotkama, ali tu su slični. 

 

Samo pazi: od velikog broja osoba koje znam da su uzele SGS8, uključujući mene, zaradili su oštećenje uređaja, u manjoj ili većoj mjeri.

Nope.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
ocean77 kaže...

Kamera vise nije toliko tema jer koliko vidim svi su tu podjednaki (HTC 10, HTC U11, Galaxy S7...), svodi se uglavnom na to da netko voli veci ekran, netko voli aluminijsko kuciste, nekome je simpaticniji HTC, nekome LG, a nekome Samsung...

Ja ne gajim simpatije prema nijednoj marki (simpatican mi je malo Oneplus) i Galaxy S8+ sam uzeo najvise zbog ekrana jer je napokon doslo vrijeme da mozemo imati raskosan ekran u normalnim dimenzijama...kamerom se uopce nisam bavio jer je to kod Samsunga ionako poslovicno dobro vec nekoliko generacija i podrazumjeva se.

 

 Nisu podjednaki. HTC 11 je trenutno dobar korak ispred ostalih kamerom tj. video snimanjem... SGS8 je meni draži s fotkama, ali tu su slični. 

 

Samo pazi: od velikog broja osoba koje znam da su uzele SGS8, uključujući mene, zaradili su oštećenje uređaja, u manjoj ili većoj mjeri.

 

Možeš reći o kakvim se oštećenjima u najvećoj mjeri radi?

Mene je strah iskreno uzeti ga baš radi toga. Zbog svog oblika jednostavno ga se ne može tako jednostavno zašititi kao uređaje malo standardnijih oblika. Koliko god bio najljepše dizajniran uređaj trenutno.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MVVM kaže...
@ocean
Kakvo ti je Rhinoshield kaljeno staklo sad nakon nekoliko dana koristenja?
Jel se igdje odljepljuje, odaziv na dodir koliko je slabiji, jel ima kakvih mana?
Tnx

 

Privremeno sam ga skinuo jer mislim da ga nisam bio dobro postavio i nisam stigao se jos pozabaviti s tim.

Problem je ako se ne postavi savrseno na jednoj zakrivljenoj strani ima "lufta" i tamo touch ne radi dobro.

Moram se pozabaviti malo s time da vidim jesam ja kriv ili staklo nije precizno napravljeno.

Sto se tice bumpera Rhinoshield nemam zamjerke...imate video Erice Griffin na kojem bacaju S8 na pod u tom bumperu i mobitel nije pretrpio bas nikakvo ostecenje.

 

Tonči kaže...
ocean77 kaže...

Kamera vise nije toliko tema jer koliko vidim svi su tu podjednaki (HTC 10, HTC U11, Galaxy S7...), svodi se uglavnom na to da netko voli veci ekran, netko voli aluminijsko kuciste, nekome je simpaticniji HTC, nekome LG, a nekome Samsung...

Ja ne gajim simpatije prema nijednoj marki (simpatican mi je malo Oneplus) i Galaxy S8+ sam uzeo najvise zbog ekrana jer je napokon doslo vrijeme da mozemo imati raskosan ekran u normalnim dimenzijama...kamerom se uopce nisam bavio jer je to kod Samsunga ionako poslovicno dobro vec nekoliko generacija i podrazumjeva se.

 

 Nisu podjednaki. HTC 11 je trenutno dobar korak ispred ostalih kamerom tj. video snimanjem... SGS8 je meni draži s fotkama, ali tu su slični. 

 

Samo pazi: od velikog broja osoba koje znam da su uzele SGS8, uključujući mene, zaradili su oštećenje uređaja, u manjoj ili većoj mjeri.

 

 

Kao sto rekoh, vecina lamentira o nekakvim velikim razlikama u kameri, a realno te razlike su smijesno male ili nepostojece.

Kamera na S8 je toliko dobra da ja koji sam inace vrlo kritican nemam nikakvih zamjerki...razlika veca postoji ako se usporedjuje S8, HTC U11 sa aparatima koji imaju vece senzore uparene sa kvalitetnijim objektivima...razlike na kamerama top modela su uglavnom nikakve.

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
ocean77 kaže...

Kamera vise nije toliko tema jer koliko vidim svi su tu podjednaki (HTC 10, HTC U11, Galaxy S7...), svodi se uglavnom na to da netko voli veci ekran, netko voli aluminijsko kuciste, nekome je simpaticniji HTC, nekome LG, a nekome Samsung...

Ja ne gajim simpatije prema nijednoj marki (simpatican mi je malo Oneplus) i Galaxy S8+ sam uzeo najvise zbog ekrana jer je napokon doslo vrijeme da mozemo imati raskosan ekran u normalnim dimenzijama...kamerom se uopce nisam bavio jer je to kod Samsunga ionako poslovicno dobro vec nekoliko generacija i podrazumjeva se.

 

 Nisu podjednaki. HTC 11 je trenutno dobar korak ispred ostalih kamerom tj. video snimanjem... SGS8 je meni draži s fotkama, ali tu su slični. 

 

Samo pazi: od velikog broja osoba koje znam da su uzele SGS8, uključujući mene, zaradili su oštećenje uređaja, u manjoj ili većoj mjeri.

 Dobar korak? Znači toliko je bolja od ostatka da bi netko mogao iz prve među 10 različitih videa prepoznati onaj sniman sa HTC 11 koji značajno odskače kvalitetom? Jesi li se spreman okladiti u to? Ja siguno nisam.

jaska jaska jaskaja
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.5.2017 13:19 (KRISTIJANJE).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Pa jesi li imao U11 u rukama? Ja jesam od ponedjeljka. Meni su detalji na U11 bolji. U stabilizaciji se bore, ajmo reći. U statičnim fotkama "trejdaju blowse", SGS8 ima bolji dinamički raspon...

Nope.
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ekipa nevezano za ovu temu al tu cu prije dobit odgovor..imam galaxy j3 kojeg sam dvaput nosio na servis na garanciju zbog baterije i dvaput mjenjana baterija i sada treci put nevalja..mobitel svaki put uz bateriju i jako steka i nije upotrebljiv..dali sada treci put imam pravo na novi uredjaj?
 
0 3 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
Ekipa nevezano za ovu temu al tu cu prije dobit odgovor..imam galaxy j3 kojeg sam dvaput nosio na servis na garanciju zbog baterije i dvaput mjenjana baterija i sada treci put nevalja..mobitel svaki put uz bateriju i jako steka i nije upotrebljiv..dali sada treci put imam pravo na novi uredjaj?

 Valjda najgori mobitel od Samsunga. Hrpa plastike i ljepila, doslovno.

What do you desire? LM
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
lucifer.ie kaže...
Robi1992 kaže...
Ekipa nevezano za ovu temu al tu cu prije dobit odgovor..imam galaxy j3 kojeg sam dvaput nosio na servis na garanciju zbog baterije i dvaput mjenjana baterija i sada treci put nevalja..mobitel svaki put uz bateriju i jako steka i nije upotrebljiv..dali sada treci put imam pravo na novi uredjaj?

 Valjda najgori mobitel od Samsunga. Hrpa plastike i ljepila, doslovno.

 Pa od samsunga se kupuju A serija, S serija i Note serija....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...
lucifer.ie kaže...
Robi1992 kaže...
Ekipa nevezano za ovu temu al tu cu prije dobit odgovor..imam galaxy j3 kojeg sam dvaput nosio na servis na garanciju zbog baterije i dvaput mjenjana baterija i sada treci put nevalja..mobitel svaki put uz bateriju i jako steka i nije upotrebljiv..dali sada treci put imam pravo na novi uredjaj?

 Valjda najgori mobitel od Samsunga. Hrpa plastike i ljepila, doslovno.

 Pa od samsunga se kupuju A serija, S serija i Note serija....

A ako nemaš para ili potrebe za tako skupim mobitelima?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mirko935 kaže...
Torent kaže...
lucifer.ie kaže...
Robi1992 kaže...
Ekipa nevezano za ovu temu al tu cu prije dobit odgovor..imam galaxy j3 kojeg sam dvaput nosio na servis na garanciju zbog baterije i dvaput mjenjana baterija i sada treci put nevalja..mobitel svaki put uz bateriju i jako steka i nije upotrebljiv..dali sada treci put imam pravo na novi uredjaj?

 Valjda najgori mobitel od Samsunga. Hrpa plastike i ljepila, doslovno.

 Pa od samsunga se kupuju A serija, S serija i Note serija....

A ako nemaš para ili potrebe za tako skupim mobitelima?

 Sigurno ne j3.

What do you desire? LM
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mirko935 kaže...
....

A ako nemaš para ili potrebe za tako skupim mobitelima?

 Pa nije samsung jedini proizvodjac ;) Rekao sam od SAMSUNGA a ne da se jedino kupuje to u android svijetu ;)

lucifer.ie kaže...
Mirko935 kaže...
....

A ako nemaš para ili potrebe za tako skupim mobitelima?

 Sigurno ne j3.

 Upravo tako. Recimo P9 lite i P10 lite. Odlicni telefoni... P9 lite imam 2 i stvarno su odlicni....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
digitall kaže...

ja na amoledima koje sam ja koristio nisam imao burnin nikad,  ali sam ga imao na g4 koji je lcd, i to nakon manje od god.dana, zamjenjen ekran pod garancijom..

a isto je koristen kao i ovi sa amoled ekranima, mislim da nikad nije ni bio na 100% osvjetljenja osim kad sam vani

a najvise burninova sam vidio na izlozbenim primjercima, i to najvise na amoledima, npr na s6

  E ovo potpisujem za burn in na G4. Imao G2 G3 G4 (LG "fan boy") kako su izlazili. G2 kralj bez premca. I kada su dosli G5 i S7 nisam mogao odoliti dizajnu S7ice. Npr G3 je pojeo S5 do te godine ali G5 je propast. Evo sada LG fan boy komentar na S7 (sry na spam temu) ODUSEVLJEN SAM. Sa G4 presao na s7 zbog burn in i takav da se vidio NONSTOP gdje su signal i sat. Baterija, ekran, kamera.... meni odlicni pogotovo baterija! 5 6 sot sve ukljuceno i dan danas. Tko ima/o s7 zna sve. Za s7e tad nisam imao love i tu je greska jer mi je mal ekran 5,2 :/ Cekao da dodu G6 i S8 i vidim da cijene za G6 nisu realne s obzirom na S8. Problem kod OBA je omjer ekrana (meni). Kod svih funkcionalnosti zapravo velicina ekrana "pada" kad dobijes crne rubove (gledanje YT ili twich). Sad je dilema uzeti S8 ili S8+ jer sa S8 realno se dobije velicina videa na YT ista kao na S7. Da zavrsim komentar jer zapravo sam se htio javiti na G4 problem zbog kojega sam "presao" na tamnu stranu :Đ i jednostavno mobitel je savrsen samo da je malo veci ekran! 

 

Prilog sot na s7 i nadam se da ce na skorasnjem s8- ili + bit bar slicno (prodao s7 i sad samo par dana vaganja + -)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.5.2017 21:54 (cveletdi).
11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

OT:

 

Koristim ovu priliku i ovu temu pošto sam lijen da otvorim thread samo za ovaj rant. Čestitam budali koja je stavila tele2 reklamu na naslovnicu pa kad pređeš mišom preko nje dobiješ jebeni srčani udar jer se neočekivano uključi zvuk. Bili ste mi white list na APB-u, sad zauvijek idete na block listu. Naučite se kulturi oglašavanja balkačine balkanske. 

 

 

jaska jaska jaskaja
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
digitall kaže...

ja na amoledima koje sam ja koristio nisam imao burnin nikad,  ali sam ga imao na g4 koji je lcd, i to nakon manje od god.dana, zamjenjen ekran pod garancijom..

a isto je koristen kao i ovi sa amoled ekranima, mislim da nikad nije ni bio na 100% osvjetljenja osim kad sam vani

a najvise burninova sam vidio na izlozbenim primjercima, i to najvise na amoledima, npr na s6

Ja još uvijek imam S3 koji je super, ali burn in ima već sigurno godinu i pol, a preko 4 godine je kod mene, a taj burn in je od trake gore i od instagrama i takvih aplikacija koje imaju takav izgled. Sad imam S7 nadam se da će baterija trajati dugo i da neće biti nekih problema, pogotovo ne burn in, iako to ne smeta ak se ta aplikacija stalno koristi. Htio sam ja i S8, al nažalost nemam veću plaću. Dobro sam se počastio i sa prošlogodišnjim modelom koji je predobar zasad. :D

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DiRT kaže...
digitall kaže...

ja na amoledima koje sam ja koristio nisam imao burnin nikad,  ali sam ga imao na g4 koji je lcd, i to nakon manje od god.dana, zamjenjen ekran pod garancijom..

a isto je koristen kao i ovi sa amoled ekranima, mislim da nikad nije ni bio na 100% osvjetljenja osim kad sam vani

a najvise burninova sam vidio na izlozbenim primjercima, i to najvise na amoledima, npr na s6

Ja još uvijek imam S3 koji je super, ali burn in ima već sigurno godinu i pol, a preko 4 godine je kod mene, a taj burn in je od trake gore i od instagrama i takvih aplikacija koje imaju takav izgled. Sad imam S7 nadam se da će baterija trajati dugo i da neće biti nekih problema, pogotovo ne burn in, iako to ne smeta ak se ta aplikacija stalno koristi. Htio sam ja i S8, al nažalost nemam veću plaću. Dobro sam se počastio i sa prošlogodišnjim modelom koji je predobar zasad. :D

 a dobro to je vec dobar niz godina rada.. kod mene ne stigne dobit burnin, jer uglavnom posjedujem nove modele i rijetko koji izdrzi vise od pola godine ili godinu a da ga ne zamjenim necim drugim

ali eto g4 je to uspio :)

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Molim pomoc...

Nedavno uzeo S8 i otkrio sam problem kod fotkanja i snimanja videa kad je u kadru izvor svjetla poput ulicnih lampi. Naime, u takvim situacijama mi na slici ostaje dodatan obris tog svjetla tamo gdje ga u stvarnosti nema. Tri slike su u prilogu po kojima bi trebali vidjet na sto ciljam...

Leca kamere je obrisana i svejedno je slikam li u auto ili pro modeu ili raw fotografiju, mijenjao rezoluciju ili ne, tako da je vjerojatno do hardvera. Kad se fotka u sunce se takoder vidi taj 'proboj' ali me tad ne smeta, vise me smeta u ovakvim nocnim uvjetima gdje bih trebao pazit da mi izvor svjetla nije u kadru.

 

O cemu se tu radi?

Pojavljuje li se ista/slicna stvar i na vasim modelima?

Trebam li trazit zamjenu uredaja pa se nadat da se problem nece ponovit?

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

https://en.wikipedia.org/wiki/Lens_flare

 

To nije greska tvog telefona vec je takva konstrukcija objektiva ako se to na telefonu uopste moze nazvati objektivom...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Hvala, razumijem da se radi o lens flareu...medutim, ako drugi na svojim S8/+ nemaju isti problem onda nema razloga da budem izuzetak ;-)
Tako na S6 nikad nisam imao problema sa odbljeskom/probojem svjetla kakvo dozivljavam na S8.

Osim te mane, mobitel radi vrhunski i pridruzujem se pohvalama
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

to ti je normala, na s7 je isto

jednostavno je takav "objektiv", tj. tako su slozeni slojevi stakla

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jucer sam bio vani na suncu (bazen) i malo fotkao i nakon par minuta na ekranu se pojavila poruka da se baterija pregrijala i da iskljucim kameru (nesto u tom stilu) sto je prvi potencijalni problem.

Smijao sam se Sony-u, a sada to imam na Samsungu.

Mob je crne boje i kao takav dodatno akumulira na suncu dodatne topline...nisam ocekivao ovaj problem.

Idu topliji dani pa cemo vidjeti dalje.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...

Jucer sam bio vani na suncu (bazen) i malo fotkao i nakon par minuta na ekranu se pojavila poruka da se baterija pregrijala i da iskljucim kameru (nesto u tom stilu) sto je prvi potencijalni problem.

Smijao sam se Sony-u, a sada to imam na Samsungu.

Mob je crne boje i kao takav dodatno akumulira na suncu dodatne topline...nisam ocekivao ovaj problem.

Idu topliji dani pa cemo vidjeti dalje.

 

ooo da..

crni stakleni hermeticki zatvoren uredaj sa baterijom... samo ga ostavi malo na suncu i to cak iskljucenog, kad ga uhvatis sprzi ti ruku..

imao sam ih, svih marki,, sa svima je bilo isto.. i opet imam crni s7e jebiga :)  

dakle izbjegavat direkt sunce kad je moguce, tako visoka temperatura bateriju degradira ekspresno..

malo je zalosno sto tako skup uredaj ima tako neko "ogranicenje", ali opet bolje da ima tako neku vrstu zastite nego da se spali iznutra.. a vjerojatno zbog situacije sa note7 su uveli jos i dodatnih restrikcija po pitanju odrzavanja temperature uredaja

 

kad se sjetim g3 mi je u kuci na sobnoj temperaturi znao javiti da je temp previsoka i smanjiti mi brightness ekrana automatikom.. i to ne u igrama ili tako nesto, nego opcenito kada vise stvari radi odjednom..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 17:00 (digitall).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ogranicenje mobitela ili tehnologije? Sta samsung moze napraviti po tom pitanju?

16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pa i meni više odgovara da se zaštiti na vrijeme nego da dozvoli pregrijavanje. Na G3 sam upozorenje doživio par puta, zasad na S8+ ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice