Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 122.298
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
bbbmarko01 kaže...

Sorry krivo sam se izrazio, korisinik foruma se zove Error191. U vezi cekanja negdje 2 i pol tjedna, tak da sam narucio jos zuti remen, ( i pomoz bog od mirka sad :) ) remen slican kak garmin ima ( na gumi ima stoper koji ide u rupice (vidi sliku). Btw kupio sam i bio Awei T11 bezicne slusalice ( uhvatio popoust od 50% i jako sa zadovoljan sa zvukom i udobnoscu, cca 4-5h slusanja muzike , sweat proofi i jako brzi shipping.

A taj Error... hahaha, ja gledam tvoju prošlu poruku i mislim si ovaj je šenuo skroz...

Ma već smo odavno shvatili da si ti omašio s kupovinom i da si trebao Garmina uzeti, neću više ni komentirati to

 

Mene jedino strah kod tih jeftinih remena da ne bi bili tako loši da mi se otkači sat dok trčim ili negdje usred šume pa ću biti k'o ovaj s mašinom za orahe jer sam bio škrt dati 200 kn za remen.

 

Ezio kaže...

da kineza nema, trebalo bi ih izmisliti!

"Sa paranoičnim stavom, za svaki g(angsta?) peni..."

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ja imam i metalni i kozni remen kineski i placeni svaki po 10 dolara i naruceni sa alixpressa..zadovoljan s oba remena
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Mirko935 ma necu Garmina, ali nisam ja kriv kad imaju pametne dizajnere haha, što se tice tvog straha mislim da nebi trebalo biti problema, uostalom jedan  od featura remena je ta crvena kricava boja koju moras spazit da leti po zraku tak da su ti jaja jos uvijek sigurna haha, nego imam pitanje za forumase , kaj vas je prevagnulo da kupite Gear S3? Budimo iskreni kosta 3k kuna i ja osobno nisam bio svijestan nekog marketinga za njega, mene jednostavno puklo u glavu da bi si mogel kupiti sat i on mi nekako pao u oko i pocelo istrazivanje od tjedana (citanje reviewova i slicno i posljednje igranje s njim u Sancta Domenici).

14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Imaš sliku kako izgleda metalni? Ja bih si kupio jedan metalni
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Evo metalnog..mrvicu se boja odudara ali se kuzi bas samo na suncu ili na jakom svijetlu..al skoro pa neprimjetno
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ako kupujes metalni gledaj da ti ima curved edge, dakle da se spaja sa satom (vidi sliku)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Da..ja sam se kasno toga sjetio i kasno sam to vidio..bolje izgleda kad je ovako ko na ovoj slici
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Iako nemogu ni nac s tim nastavkom
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

A ima ih, ali su svi oko 25 USD, osobno sam vise za gumene/silikonske remene, od metalnih bi mozda uzeo onaj Milanese Loop, ali nisam siguran koliko to jako drzi, btw jedan savjet, gledajte na vasem omiljenom siteu za kineze one jeftine satove, cesto se zna dogoditi da je cijeli sat cca 10$ a moze se uzet samo remen i vrlo vjerojatno 99% ce imati taj nastavak za okrugli ekran, saom prije provjeriti ako je sirina 22mm

 

EDIT: Linkovi za remene s nastavkom

LINK
LINK

LINK

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 16:47 (bbbmarko01).
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Evo isti metalni.

Da, ljepše bi izgledao da je zaobljeni rub. Ne smeta mi to toliko, više mi je počelo smetati to što žulja kad je ruka naslonjena na nešto ispod sata.

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Dali je još kod koga slučaj recimo dok imate uključeno opciju da vam se watch face prikaže dok okrenete ruku, dali vam se uvijek od prve prikaze sat ili zna zezati da se ne prikaže?

 

Naručio sam metalnu, kožnu i gumenu narukvicu s eBaya, javim dojmove dok stignu :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 21:55 (ERROR1911).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Zna zezat, ali to je cisto zato jer on "otkrije" taj pokret , ali dok normalno hodam radi savrseno. Jucer bio prvi pravi vodeni test S7 edgea i Gear S3, doduse nije bilo plivanja vec cca 2 sata u jaccuziju, obadva ostali zivi i ja zadovoljan :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Ako je neko zainteresiran prodajem gear s3 kao nov je bez tockice..star oko 2 mjeseca ali pazen maximalno..ima kaljeno staklo jos na njemu kozni i metalni remen kupljeni naknadno..racun iz sancta domenice
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Robi1992 kaže...
Ako je neko zainteresiran prodajem gear s3 kao nov je bez tockice..star oko 2 mjeseca ali pazen maximalno..ima kaljeno staklo jos na njemu kozni i metalni remen kupljeni naknadno..racun iz sancta domenice

 Šta bi da si ga odlučio prodati?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
A eto hehe..netreba mi iskreno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Nakon dva tjedna korištenja sata primjetio sam da bazel koji se okreće da je jako "labav" lako se pomakne, dali je to normalno ili da idem na servis? Jer me nervira dok se svako malo pomakne

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Hmn pa ne znam. Mora se pomicat relativno lagano. Meni se nekad dok oblacim majicu pa zakacim i tako zna okrenut pa upalit ekran.
Ali nije da se uvijek i na malen dodir

Tipa sad onak vrhom prsta klizim po bezelu i ne okrece se.. probaj si tako mozda
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Kaj znači lagano? Pokreće ti se ako ga lagano jagodicom prsta guraš ili ipak moraš malo stisnuti?

Meni je ok, a stalno nekaj d.... po njemu 

::: peace 0n earth :::
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Dali netko koristi S3 za praćenje sportskih aktivnosti (trčanje, bicikliranje, teretana) ??, kakav je sat po tom pitanju, i ima li nekih drugih aplikacija za praćenje aktivnosti ili samo samsung health??

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Kupio sam novi samsung gear s3 classic i sad me zanima kako se na njega mogu dobivati poruke sa vibera ili whatsappa...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Kupio sam novi samsung gear s3 classic i sad me zanima kako se na njega mogu dobivati poruke sa vibera ili whatsappa...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Kupio sam novi samsung gear s3 classic i sad me zanima kako se na njega mogu dobivati poruke sa vibera ili whatsappa...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Imam s3 classic i ne dobijam nikakve notifikacije na njega samo na mob iako mi je s3 povezan sa mob... sta trebam naoravit da npr sa whatsappa dobijam poruke na s3...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Imam s3 classic i ne dobijam nikakve notifikacije na njega samo na mob iako mi je s3 povezan sa mob... sta trebam naoravit da npr sa whatsappa dobijam poruke na s3...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Vjerovatno nisi dopustio kada te pitalo dali dopustas obavijesti..trebalo bi ti normalno dolazit..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Pozdrav svima. Imam 2 moba, sluzbeni i privatni, da li jos netko koristi S3 i synca ih s 2 moba? Ima li tu kakvih problema? Mogu li se uopce istovremeno spojit 2 mobitela ili samo jedan po jedan. Inace, oba su Samsung, S7 edge i A5.
dzodzoista doista
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Nemozes oba istovremeno..kada ides spajat drugi mob gear se podesava skroz ispocetka kao na tvornice postavke..
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Hvala. Zapravo tako i ima smisla. Vjerojatno nas nema tako puno koji nosamo 2 moba sa sobom.
dzodzoista doista
11 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav,

 

Imam Gear S3, super radi osim što nije baš sinkronizacija sa nekim aplikacijama uspjela... recimo, SMS mi se ne proslijeđuje na sat, Viber mi totalno ne radi ni na mobitelu ni ni satu, ima tko takvih iskustava?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Da li Gear s3 može samostalno raditi i primati pozive. Znači ostavim mob doma i odem tržati sa satom, dođe poziv i javim se preko sata? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice