HTC Evo 3D

poruka: 1.617
|
čitano: 388.289
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Preko weba se može uzeti ali kao nemaju dovoljno uređaja na lageru. Nešto slično kao T-Mobile božićna akcija :)

 

Što se pretplate tiče, imam već pretplatu kod drugog providera, samo želim kupiti još jedan uređaj. I nemrem :)

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Bio danas u tri TELE2 centra-priča je ovakva:

 

Centar 1:

 

-Ne,ne držimo otključane.

Nakon objašnjavanja:

-Ne bih znao,ne mogu potvrditi.

 

Centar 2:

 

-Hmm,nisam čuo za to.

Dali su mi izložbeni da probam i bio je otključan,ali ako se novi otvori i proba,moram ga kupiti (ono,WTF?).

 

Centar 3:

 

Tip se počeo svađati samnom i kada sam mu sve rekao,on mi kaže da sve ovisi o TELE2 jer su neki kao unlockani a neki nisu i da sve ovisi o dobavljaču.

 

 

Ugl,hebo Zagreb,dečki iz Siska su mi obećali provjeriti uređaje kada im dođu u srijedu pa ću se malo strpiti.

 

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Pranja kaže...

Bio danas u tri TELE2 centra-priča je ovakva:

 

Centar 1:

 

-Ne,ne držimo otključane.

Nakon objašnjavanja:

-Ne bih znao,ne mogu potvrditi.

 

Centar 2:

 

-Hmm,nisam čuo za to.

Dali su mi izložbeni da probam i bio je otključan,ali ako se novi otvori i proba,moram ga kupiti (ono,WTF?).

 

Centar 3:

 

Tip se počeo svađati samnom i kada sam mu sve rekao,on mi kaže da sve ovisi o TELE2 jer su neki kao unlockani a neki nisu i da sve ovisi o dobavljaču.

 

 

Ugl,hebo Zagreb,dečki iz Siska su mi obećali provjeriti uređaje kada im dođu u srijedu pa ću se malo strpiti.

 

  lol

Ja imam drukčiju priču. Došo u centar, pitao za Evo, lik otvorio kutiju, pitao jel otključan, on kaže "Je, oni(znači svi) su otključani na sve mreže"

Pošaljem ti na pm o kojem se centru radi ako treba

 

 

guls kaže...

Preko weba se može uzeti ali kao nemaju dovoljno uređaja na lageru. Nešto slično kao T-Mobile božićna akcija :)

  Ne bi baš rekao. Prošli tjedan su ih imali svi centri. Prije bi rekao dobra ponuda i navala

12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
guls kaže...

Zanimljivo kako ne žele prodati uređaj uz prepaid, samo uz ovu novu tarifu ili neku od pretplata... bio danas u dva centra, u oba ista priča.

Pa na webu mozes narucit i na bonove. Doduse, nisam kliknuo na kupi, ali odaberes bonove, uneses broj kartice, ponudi na rate i sve. Mozda ne bi proslo. Jedino kaj cijena vise nije 1945 kn nego 1995 :(

 

12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Prije sat vremena uzeo dva komada u Iblerovoj 6. Covjek mi dao da probam prije kupovine i oba su bila otkljucana. Sa jednog upravo pisem. Odlican uredaj,samo cu se malo morati naviknuti na njega.

SK crew
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 14:35 (Pranja).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
online
HTC Evo 3D u interspar

super baš,izgleda da su onda otključani al mi nije jasno koja im je to onda fora ak uzmeš start paket dođe 2045kn a ak je u slobodnoj prodaji kod njih onda je oko 2900,a obadva su otključani i naravno da češ uzeti ovaj za 2045kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Valjda ako imaš para,uzmeš ovaj skuplji,a ako nemaš,ideš na jeftiniji.

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
HTC Evo 3D u interspar

pa ja imam para za oba,al naravno da če svako pametan uzeti ovaj koji je 850 kn jeftiniji i još dobi start paket,tj sim karticu koju može još nekome prodati,dati il nkj več.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
skrba kaže...

pa ja imam para za oba,al naravno da če svako pametan uzeti ovaj koji je 850 kn jeftiniji i još dobi start paket,tj sim karticu koju može još nekome prodati,dati il nkj več.

 Pa vidio si i sam da ti ovi koji ne znaju da je uređaj otključan žele uvaliti "otključanog". TELE2 centri su TELE2 frašize,ali su u privatnom vlasništvu. A sasvim je normalno da se želi opelješiti kupca i naplatiti mu više za istu stvar.

SK crew
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Danas vracam mobitel.

Znam sad da ce past kisa TD-ova, ali drago mi je sta cu se maknut od ovog mobitela i vratit na SGS2
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Meni ga ne žele prodati. Bio u dva centra i ne daju. Prijetim inspektoratom, SZK veli da mogu kupiti na bonove, ali trgovci se prave pametni. Koji užas.

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

razlog mitch?

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 15:03 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: HTC Evo 3D u interspar
Pranja kaže...
skrba kaže...

pa ja imam para za oba,al naravno da če svako pametan uzeti ovaj koji je 850 kn jeftiniji i još dobi start paket,tj sim karticu koju može još nekome prodati,dati il nkj več.

 Pa vidio si i sam da ti ovi koji ne znaju da je uređaj otključan žele uvaliti "otključanog". TELE2 centri su TELE2 frašize,ali su u privatnom vlasništvu. A sasvim je normalno da se želi opelješiti kupca i naplatiti mu više za istu stvar.

to si dobro rekao,sinoć sam kontaktirao kolegu iz srednje koji radi u tele 2 i veli da je većina mobova zaključana,izgleda da ni on to nezna da su kak svi vele otključani,i naravno da nas pokušavaju kaj više opelješiti i prevariti,to je kod nas postalo normalno,zato se mi kupci moramo dobro informirati i paziti kad kupujemo.

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...
Danas vracam mobitel.

Znam sad da ce past kisa TD-ova, ali drago mi je sta cu se maknut od ovog mobitela i vratit na SGS2

 

Zašto bi ti padali td-i?

Pa svakom nešto odgovara i svatko ima svoje nekakve razloge za odabir moba. Bili oni 'pametni' nekom drugom ili ne, stvar pojedinca.

Ja imam oba u rukama i evo 3d je moj osobni pick. To što je sgs2 brži mob u benchevima, to me živo za.oli. Feature-i sense-a, 3d, a da opet spominjem debelo bolju kvalitetu izrade samog uređaja, su previše na strani evo-a da bih iti malo favorizirao s2, koji je bolji samo po pitanju ekrana, ali ni približno toliko da bih mu oprostio činjenicu da je napravljen od loše plastike iza a mob toliko košta, da je kamera za svojih 8mpix ništa posebno, itd.

Svako svoje zna....

15 godina
online
HTC Evo 3D u interspar

može neko ko ga ima već neko vrijeme napisati svoje dojmove o bateriji jer je to glavna boljka moba kolko sam skužio po netu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
skrba kaže...

može neko ko ga ima već neko vrijeme napisati svoje dojmove o bateriji jer je to glavna boljka moba kolko sam skužio po netu?

  Sa custom romom i kernelom, te malo optimizacije u Titanium backupu sam dobio tek ono što sam htio. Baterija mi sad odlično drži. Cirka dan i pol, dva dana dobijem.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 22:22 (stiffler).
16 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mozes reci koji ROM/kernel?
Ako ima video na youtube sa tim ROM-om moze link...tnx
http://av-gurus.blogspot.com/ | https://www.facebook.com/antivirusna.ekipa
15 godina
offline
HTC Evo 3D u interspar

Ja danas kupio u Tele2 u Portanovi u Osijeku i mogu potvrditi da je otključan, tko ga želi kupiti neka požuri jer mi je prodavač potvrdio da ih nema više puno i da će oni uskoro dobiti nalog da ih prodaju samo uz pretplatu.

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
djigibao kaže...
Mozes reci koji ROM/kernel?
Ako ima video na youtube sa tim ROM-om moze link...tnx

  RomeOS3d+anryl

Trenutno imam LeeDroid+anryl, isto nije loše.

Pogledaj si ovu temu: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1465952

 

Ono što još pridonosi u mom korištenju: 3G palim samo kad trebam, wifi i ostalo također, u titaniumu freezane sve aplikacije i procesi koje ne trebam, brightness smanjem a na suncu stavim na automatic

 

Videe ne znam jel ima, ne gledam nikad na YT o romovima. Na xda imaju romovi i kernel

12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D u interspar

Ja sam sa ono malo baterije što je bilo napunjeno uspio dobiti 10 sati. Budući da se radilo o 25-30 %,sasvim je realno očekivati dan i pol.

 

Da li netko zna neki ultra-brz način rootanja Evo-a koji ne uključuje S-off?

SK crew
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Pranja kaže...

Ja sam sa ono malo baterije što je bilo napunjeno uspio dobiti 10 sati. Budući da se radilo o 25-30 %,sasvim je realno očekivati dan i pol.

 

Da li netko zna neki ultra-brz način rootanja Evo-a koji ne uključuje S-off?

  Zašto ne s-off? bez s-offa stavljanje custom roma je samo veća zajebancija. mora se bootimage i kernel flashat iz fastboota

 

ovdje imaš tutorial na hrvatskom, brzo se odradi sve, samo se i s-off dobije

http://cafe.mobil.hr/threads/73984-HTC-Evo-3D-S-OFF-root-recovery-unroot-HBOOT-1.49.0018

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
stiffler kaže...

  Zašto ne s-off? bez s-offa stavljanje custom roma je samo veća zajebancija. mora se bootimage i kernel flashat iz fastboota

 

ovdje imaš tutorial na hrvatskom, brzo se odradi sve, samo se i s-off dobije

http://cafe.mobil.hr/threads/73984-HTC-Evo-3D-S-OFF-root-recovery-unroot-HBOOT-1.49.0018

 Custom Rom mi ne treba. Samo želim rootani stock da mogu pomoću link2sd maknuti nepotrebne aplikacije i to je to.

SK crew
15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
jopis kaže...
Mitch kaže...
Danas vracam mobitel.

Znam sad da ce past kisa TD-ova, ali drago mi je sta cu se maknut od ovog mobitela i vratit na SGS2

 

Zašto bi ti padali td-i?

Pa svakom nešto odgovara i svatko ima svoje nekakve razloge za odabir moba. Bili oni 'pametni' nekom drugom ili ne, stvar pojedinca.

Ja imam oba u rukama i evo 3d je moj osobni pick. To što je sgs2 brži mob u benchevima, to me živo za.oli. Feature-i sense-a, 3d, a da opet spominjem debelo bolju kvalitetu izrade samog uređaja, su previše na strani evo-a da bih iti malo favorizirao s2, koji je bolji samo po pitanju ekrana, ali ni približno toliko da bih mu oprostio činjenicu da je napravljen od loše plastike iza a mob toliko košta, da je kamera za svojih 8mpix ništa posebno, itd.

Svako svoje zna....

Evo 3D nije tako loš mobitel. Dapače odličan je za 1995 kn, ali softver je koma...čak i rom ne može riješit neke stvari.

 

Čekam da izađe neki ICS rom based na Sense 4.0, pa ću se ponovo mijenjat.

Jednostavno ne vidim svrhu 3D-a, rađe su trebali stavit 2D ekran ali SAMOLED i jednu 8mpx kameru. A softver nisu trebali radit oni jer ga na svakom uređaju .....

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
Mitch kaže...
Danas vracam mobitel.

Znam sad da ce past kisa TD-ova, ali drago mi je sta cu se maknut od ovog mobitela i vratit na SGS2

kak ti je uopće palo na pamet da sa sgs2 prelaziš na htc evo?

15 godina
offline
Re: HTC Evo 3D u interspar
seneka kaže...
Mitch kaže...
Danas vracam mobitel.

Znam sad da ce past kisa TD-ova, ali drago mi je sta cu se maknut od ovog mobitela i vratit na SGS2

kak ti je uopće palo na pamet da sa sgs2 prelaziš na htc evo?

Nisam prelazio, imam vezu u vipa i svaki tjedan dobijem neki novi uređaj onak za probat..., tako da bratić uzme moj sgs2 a ja njegov novi testni...i tak stalno...

 

inače ja sam imam hd2 i defy, ali sam dosta često na sgs2.

 

Činila mi se dobra prilika za 2k kn, ali odustajem.

 

Čekam da dođe meni moj RAZR ovaj mj., ako odustanem onda čekam neki superotporan quad

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

@Pranja- titanium backup je bolji po tom pitanju

 

@mitch- ima vec romova sa sense 4.0 samo nisu doradjeni do kraja. A zadnju recenicu ne kuzim. za svaki uredaj se mora posebno radit

 

@seneka- zbog kvalitetnije izrade? s2 mu ne treba, prodas, kupis evo i jos ti ostane para

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Evo 3D

Vidim dosta prepucavanja izmedju SGS2 i HTC EVO ali mene zanima slijedece:

 

Da li je za 2000 kuna moguce dobiti bolji mobitel od tog HTC EVO 3D?

1 Da
34 Ne
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC Evo 3D

nije moguce

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
HTC Evo 3D

Jedan info:

 

Evo 3d nema stardardni raspored kontakta na 3,5 mm priključku pa zbog toga neke slušalice neće raditi kako spada.

 

A za one koji žele brzi root: http://goo-inside.me/apps/frigid/

Neznanje nije opravdanje za glupost.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
online
HTC Evo 3D

malo je off topic al ja sam ga jučer uzeo u start paketu i mob je otključan na sve mreže,koristim inače t-mobile,i dečko mi je rekao da su svi otključani,pa nemate brige{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice