iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 72.340
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
MARKOZD15 kaže...

Imam pitanje, jeli kad vas u postavkama baterije statistika mjeri sve kako treba? Meni uporabu bas i ne.. Kao da mi nabija brojke, nisam bio ni 15min na mobu, a izbacilo mi 45 min?

 

Meni ne, makar ja sam jos na iOS 7.1.1
1969 Dodge Charger R/T
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
eriklazarus kaže...
tonix8 kaže...

meni bi mob trebao doci za 2-3 tjedna..dosao me 2900kn nov..ja si mislim uzeti maskicu, mozda cak ovu koznu koju je netko linkao gore, jer svaki koji sam vidio ima ogrebotine, skroz lagano se izgrebe, al ok, nije to problem...

Ja sam prije imao G2, i bio mi je prevelik, nisam se nikako mogao naviknuti, tako da je meni velicina cisto ok, eventualno da je mrvicu veci, al okej..

 

marko, sta si smeta s itunesom?

 Uzeo bi i ja jedan novi za 2900 Kn, može info kako i gdje?

preko jednog lika koji radi kod nasih operatera..

12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s
evo stigao mob..sve super..da vas pitam koliko vam uzme baterije preko noci,,i preko cega da skinem glazbu,app neki ili? i odmah sam stavio update na 8.1...jel i vi koristite taj?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
tonix8 kaže...
evo stigao mob..sve super..da vas pitam koliko vam uzme baterije preko noci,,i preko cega da skinem glazbu,app neki ili? i odmah sam stavio update na 8.1...jel i vi koristite taj?

Preko noći mi uzme 1 do 2%. Ja sam prije par dana stavio iOS 8.1 ( jer je stigao Jailbreak ) i ne mogu vjerovati koliko mi baterija duže traje. Vjerojatno su mi tweak-ovi pojeli brzo bateriju na iOS 7.1.1 jer sam ih imao mali miljon, al sad sam stvarno iznenađen baterijom na 8.1.

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 12:44 (Stolnik).
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

hm..meni je sinoc uzelo dobrih 15-20%..ne znam zasto..stavio sam do not disturb, osvjetljenje na 0 mi je bilo..sve pogasene aplikacije...da nije mozda do toga sto sam ranije stavio skidat novi update, i kad sam trebao instalirat, nisam imao 50% za instalaciju, i ostavio sam preko noci, i tek ujutro instalirao..ali ni tu mi nije nista dalje skidalo..

 

sta ti koristis za glazbu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Meni isto kroz noc uzme 2-3% neznam zasto tebi uzima tak puno.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Vjerojatno ti nesto u pozadini smeta, preko noci mi uzme 1/2%, odlican mi je stand by

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s
vidit cu veceras bas pa javim.. a za muziku?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Postoji li koja aplikacija da se bezicno povezem s laptopom i mobom i da na laptopu gledam fotografije koje sam danas poslikao, znaci bez da se spajam s kabelom, vec putem wifija?
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

poz, da javim za moju bateriju, katastrofa, i dalje isto trosi, nenormalno u stand by-u..nesto mi mora biti upaljeno, al ne znam ni sam sta...u multitaskingu mi je sve ugaseno..sta da radim, jel trebam jos nesto ugasiti ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

background app refres za appove koji to ne trebaju.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
iPhone 5s

treba mi baterija za iphone, konkretno 4s (pitam tu da ne otvaram bezveze novu temu) i sad mi je problem odakle narucit, sa ebaya mozda? uzeo bi oem jer imam fobiju od zamjenskih jer sam se nagledao svaceka sto mogu napravit mobitelu

Pi*kice derem ko sličice!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

ekipa kako ste zadovolji baterijom na 5S-u iOS 8.1.1?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s
Ja imam sot od 4 pa do 6 sati.
 
0 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Zanima je gdje mogu kupiti ovaj mobitel,novi za nekih 4000kn,ali da ga kupim na rate,odnosno karticom...one budale iz tcoma traze 5500kn,links 4800...jer zna mozda neko neku firmu ili nekog kod koga bi to islo na rate*?

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 5s
BoroFrizider kaže...

Zanima je gdje mogu kupiti ovaj mobitel,novi za nekih 4000kn,ali da ga kupim na rate,odnosno karticom...one budale iz tcoma traze 5500kn,links 4800...jer zna mozda neko neku firmu ili nekog kod koga bi to islo na rate*?

Pa zar Links nema plaćanje na rate? Ili ti je preskupo? 

Nađi si na njuškalu sa urednom garancijom novi i amen, provjeriš pola sata na licu mjesta i super 

10 godina
offline
Re: iPhone 5s
jurica_m kaže...
Postoji li koja aplikacija da se bezicno povezem s laptopom i mobom i da na laptopu gledam fotografije koje sam danas poslikao, znaci bez da se spajam s kabelom, vec putem wifija?

 

Skini si Flickr app i tamo podesi sync pa ce ti sve sto uslikas isti tren prebaciti na tvoj account na Flickr kojemu onda mozes pristupiti sa bilo kojeg uredjaja, tableta ili laptopa...dobra stvar je da ti Flickr daje 1TB free prostora...mnogi za zivota toliko nece trebati prostora.

10 godina
offline
Re: iPhone 5s

Techno Market ti ga sada prodaje za 4199 Kn...

 

http://www.technomarket.hr/

 

Ako je i to preskupo, potrazi na njuskalu.

11 godina
offline
iPhone 5s
Pa mislim da ga istore prodaje za 3500kn pogledaj na njihovu stranicu
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
iPhone 5s

Pozdrav, trenutno imam LG G3 i mob mi je ok, kao privatni. Treba mi još jedan poslovni i imam priliku dobiti iphone 5s poprilično jeftino. Nisam prije imao previše dodira sa IOS uređajima, pa me zanima par stvari ako mi možete odgovoriti da znam jeli ovo uređaj za mjene.

 

1) Baterija - mogu li dobiti 3,5-4h screen timea uz 1-1,5h razgovora? (još bi išla sinc za jedan gmail, jedan company mail i whatsapp)

2) Postojili neki oblik auto backupa fotografija na dropbox kao što je na androidu? (to bi mi bilo idealno da mi s oba mobitela stvari idu na isti dropbox acc)

3) Podržava li aux output, dakle da ga spojim preko 3,5mm kabela na auto radio i tako puštam glazbu i razgovor na auto zvučnike?

4) Znam da je bilo nekakvih sprdanja na racun ios mapa, zanima me jeli sada stanje bolje i ako nije postoje li neke alternativne a besplatne mape za ios?

 

Sve drugo mi je manje više jasno,  upoznat sam s time da se ios ne moze bas prilagođavat (ikonice, launcheri,widgeti) i to mi je ok, za te stvari imam G3. Bitno mi je da 5s zadovoljava ove gore uvjete, a u kvalitetu zvuka, izrade, kamere uopce ne sumnjam.

 

Hvala na odgovorima.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

 

riješeno

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.12.2014 20:55 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
thebatman kaže...

Pozdrav, trenutno imam LG G3 i mob mi je ok, kao privatni. Treba mi još jedan poslovni i imam priliku dobiti iphone 5s poprilično jeftino. Nisam prije imao previše dodira sa IOS uređajima, pa me zanima par stvari ako mi možete odgovoriti da znam jeli ovo uređaj za mjene.

 

1) Baterija - mogu li dobiti 3,5-4h screen timea uz 1-1,5h razgovora? (još bi išla sinc za jedan gmail, jedan company mail i whatsapp)

2) Postojili neki oblik auto backupa fotografija na dropbox kao što je na androidu? (to bi mi bilo idealno da mi s oba mobitela stvari idu na isti dropbox acc)

3) Podržava li aux output, dakle da ga spojim preko 3,5mm kabela na auto radio i tako puštam glazbu i razgovor na auto zvučnike?

4) Znam da je bilo nekakvih sprdanja na racun ios mapa, zanima me jeli sada stanje bolje i ako nije postoje li neke alternativne a besplatne mape za ios?

 

Sve drugo mi je manje više jasno,  upoznat sam s time da se ios ne moze bas prilagođavat (ikonice, launcheri,widgeti) i to mi je ok, za te stvari imam G3. Bitno mi je da 5s zadovoljava ove gore uvjete, a u kvalitetu zvuka, izrade, kamere uopce ne sumnjam.

 

Hvala na odgovorima.

 

 

 

Po meni da, jedan phablet vec imas pa ti je prednost ovoga sto je kompaktan. Odgovor na sva ova pitanja ti je da, a ako ti se Apple mape ne svidjaju, stavis si googleove i to je to.
11 godina
offline
Re: iPhone 5s
thebatman kaže...

Pozdrav, trenutno imam LG G3 i mob mi je ok, kao privatni. Treba mi još jedan poslovni i imam priliku dobiti iphone 5s poprilično jeftino. Nisam prije imao previše dodira sa IOS uređajima, pa me zanima par stvari ako mi možete odgovoriti da znam jeli ovo uređaj za mjene.

 

1) Baterija - mogu li dobiti 3,5-4h screen timea uz 1-1,5h razgovora? (još bi išla sinc za jedan gmail, jedan company mail i whatsapp)

2) Postojili neki oblik auto backupa fotografija na dropbox kao što je na androidu? (to bi mi bilo idealno da mi s oba mobitela stvari idu na isti dropbox acc)

3) Podržava li aux output, dakle da ga spojim preko 3,5mm kabela na auto radio i tako puštam glazbu i razgovor na auto zvučnike?

4) Znam da je bilo nekakvih sprdanja na racun ios mapa, zanima me jeli sada stanje bolje i ako nije postoje li neke alternativne a besplatne mape za ios?

 

Sve drugo mi je manje više jasno,  upoznat sam s time da se ios ne moze bas prilagođavat (ikonice, launcheri,widgeti) i to mi je ok, za te stvari imam G3. Bitno mi je da 5s zadovoljava ove gore uvjete, a u kvalitetu zvuka, izrade, kamere uopce ne sumnjam.

 

Hvala na odgovorima.

 

 

 

1. valjda, ne gledam potrošnju baterije.

2. Može, Dropbox ti isto radi auto sync fotki.

3. Da, radi sve.

4. Na iOS 8 mape meni rade OK, nsiam primjetio neke veće zajebe. No imaš Google Maps besplatno na storeu pa skineš.

13 godina
offline
iPhone 5s

Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu, u nastavku dostavljamo odgovor.

Vaš iPhone uređaj je otključan. Molimo umetnite SIM karticu drugog operatera na kojoj je isključena PIN zaštita i spojite uređaj na iTunes putem računala kako bi se izvršila aktivacija i sinkronizacija otključanog uređaja. Nakon navedenog postupka isključite na kratko Vaš uređaj  te ga ponovno uključite.

 

Otključao 5s-a na sve mreže, besplatno {#}

 

1969 Dodge Charger R/T
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.12.2014 13:11 (Stolnik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...

Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu, u nastavku dostavljamo odgovor.

Vaš iPhone uređaj je otključan. Molimo umetnite SIM karticu drugog operatera na kojoj je isključena PIN zaštita i spojite uređaj na iTunes putem računala kako bi se izvršila aktivacija i sinkronizacija otključanog uređaja. Nakon navedenog postupka isključite na kratko Vaš uređaj  te ga ponovno uključite.

 

Otključao 5s-a na sve mreže, besplatno {#}

 

Ocito nije proslo 2 godine, kako to?

Niste li ste stesali prije ljeta?
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Mojpismonosa kaže...
Stolnik kaže...

Poštovani,

zahvaljujemo na Vašem upitu, u nastavku dostavljamo odgovor.

Vaš iPhone uređaj je otključan. Molimo umetnite SIM karticu drugog operatera na kojoj je isključena PIN zaštita i spojite uređaj na iTunes putem računala kako bi se izvršila aktivacija i sinkronizacija otključanog uređaja. Nakon navedenog postupka isključite na kratko Vaš uređaj  te ga ponovno uključite.

 

Otključao 5s-a na sve mreže, besplatno {#}

 

Ocito nije proslo 2 godine, kako to?

 

Nije, kupljen je 16.11.2013, poslao sam im mail na tehnicka.podrska da mi otključaju telefon. Tražili su me model i IMEI telefona, to sam im poslao i onda sam dobio gore navedeni mail.
1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...

Nije, kupljen je 16.11.2013, poslao sam im mail na tehnicka.podrska da mi otključaju telefon. Tražili su me model i IMEI telefona, to sam im poslao i onda sam dobio gore navedeni mail.

Aha, nisi uzimao na pretplatu vec na bonove jel?

Niste li ste stesali prije ljeta?
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Mojpismonosa kaže...
Stolnik kaže...

Nije, kupljen je 16.11.2013, poslao sam im mail na tehnicka.podrska da mi otključaju telefon. Tražili su me model i IMEI telefona, to sam im poslao i onda sam dobio gore navedeni mail.

Aha, nisi uzimao na pretplatu vec na bonove jel?

Nemam ti pojma, ja sam uzeo taj mobitel od jednog čovjeka dosta povoljno odmah kad je došao 5s u HR. Bio je zaključan na T-Mobile, a sad kako je on to uzeo, ne znam....

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Stolnik kaže...

Nemam ti pojma, ja sam uzeo taj mobitel od jednog čovjeka dosta povoljno odmah kad je došao 5s u HR. Bio je zaključan na T-Mobile, a sad kako je on to uzeo, ne znam....

Pretpostavljam preko sindikata. Reci kako si uspio doc do tog. Naime moja majka ima iP5 i ne mozemo nac od kog smo kupili a zelimo otkljucati, u Vipu kazu da nam ne mogu rec tko je uzeo mob niti otkljucati bez potpisa osobe kojaje mob kupila

Niste li ste stesali prije ljeta?
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Mojpismonosa kaže...
Stolnik kaže...

Nemam ti pojma, ja sam uzeo taj mobitel od jednog čovjeka dosta povoljno odmah kad je došao 5s u HR. Bio je zaključan na T-Mobile, a sad kako je on to uzeo, ne znam....

Pretpostavljam preko sindikata. Reci kako si uspio doc do tog. Naime moja majka ima iP5 i ne mozemo nac od kog smo kupili a zelimo otkljucati, u Vipu kazu da nam ne mogu rec tko je uzeo mob niti otkljucati bez potpisa osobe kojaje mob kupila

 

Taj čovjek od kojeg sam kupio iPhone je iz Zg-a, a ja sam iz Vž-a. Nije mi dao ni račun od telefona, baš nikaj, nemam nikakav kontakt s njim, zadnji put sam se s njim razgovarao kad mi je prodavao iPhone. Otišao sam u T-Mobile, objasnio sam situaciju gospodinu na šalteru i rekel mi je da moram imat račun, tek onda more on podnesti zahtjev za otključavanje. Rekel mi je ak nemaš nikakve papire, samo pošalji mail na tehnicka.podrska, oni te neće pitat za nikakve papire ni ništ, nego samo za IMEI i model. To sam napravio i otključali su mi telefon bez problema, a ovo kaj ti je ovaj rekel da moraš imat potpis su gluposti za malu djecu. Sigurno ima i VIP neki mail za podršku, tamo im napiši da želiš otključat mob i gotovo. Ako hoćeš mogu ti poslat mail da vidiš kaj sam im ja poslal. Sretno!
1969 Dodge Charger R/T
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice