"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.347
|
čitano: 5.813.263
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
goodye kaže...
Patrick_cro kaže...

Ne vidim smisao preporučiti mobitele za koje ni sam ne znaš kakvi su, više volim domaći review i da se istaknu pozitivne i negativne strane mobitela, pa neka onda kupac odluči dali če riskirati i uzeti mobitel koji mu odgovara, a uzeti ovo tvoje naspram Xiaomi 1s je glupo. I po čemu to lg l70 i lg l90 ne valjaju? Ili ne valjaju zato šta ti kažeš? Definitivno bih prije išao na te  lg nego na te tvoje kineze a mislim da nisam jedini.

 

Znaci svaki novinar bi morao imati svaki mobitel koji zeli opisati/preporuciti....

 

Ja ti mogu preporuciti XIAOMI, imam 1s i mogu ti odmah reci da su svi dobri i m3 i m4 i note...

isto tako ti mogu reci da bjezis od cubot-a, jer mi brat ima gt99 i katastrofa je, nemoj mu se priblizavati.

 

A sto se tice Dakoka, otici na telekinezu pa pogeldaj malo, lik prati stanje sa kinezima i mlao je upuceniji u sve to i od mene i od tebe, i onda se ti ovde nades i kazes mu nemoj mi ti govoriti sta cu naruciti nisi probao taj mobitel....

 

 

 

 

OT:

 

Evo nakon 7 mjeseci Xiaomi 1S radi odlicno, kako sam sada oko Bozica i Nove godien bio kuci djeca su se malo vise igrala, pa su mi 100 nekih igara snimali i probali, pa je sada sve tekako nabacano, ali mobitel radi bez problema. Baterija moze 2 dana sa upaljenim wifi i data (kada kazem upaljen, mislim upaljni nonstop). Jedina zamjerka mi je punjac, tj, nekada mi se punjac jednostavno ugasi, nije mi jasno kako ni zasto...

Ali stvarno preporuka, dobar a jeftin mobitel

 Izgleda da nisi shvatio poantu

 

Najlakse je nekome preporuciti mobitel po specifikacijama koje ima, i sta se desi. Covjek naruci mobitel pa mu onda ne radi gps kako se spada, pa mu se puni baterija neznam koliko, pa nema zastitno staklo pa 3g frekvenciju na 900mhz itd.

Znaci u najmanju ruku je covjeka zaj... jer je covjek ocekivao da mu sve odmah radi kako bi i trebalo.

 

Ja sam za to ako vec nekome preporucis mobitel da prvo provjeris jer sve radi kako se spada pa onda dati nekome preporuku, a ne gledati samo hardware jer vecina kineza ima neku manu na mobu, a to se tek otkrije nakon malo duzeg testiranja, rijetko koji mob testiraju duze vremena i to je po meni glupo.

Ja ako nekome preporucim mob onda gledam da mu preporucim mob na kojemu sve radi i ima neke stvari koje bi trebao imati za nase podrucje( 3g na 900), ako se moze u istoj cijeni dobiti i nekakva zastita ekrana za te novce zasto onda preporuciti mob koji je losiji i nije testiran, to mi ne ide u glavu.

Moja preporuka je bio Xiaomi 1s, lg l70, lg l90 jer sam ih i testirao i na njima radi sve kako se spada, meni je glupo preporuciti mob za kojeg neznam kako radi jer opet ce covjek potrositi svoje novce i na kraju mozda nece biti zadovoljan jer vjerojatno na njima nesto ne radi,ili nisu dovoljno testirani. Znamo da kinezi vole napucati specifikacije a to sta on ne radi kako bi trebao nije njihova briga. 

Po meni bolje dati 100+ kn za provjereni mob nego kasnije razbijati glavu

 

 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dali itko od vas ima iskustva s jiake jk12 ??? frend mi nudi za 450 kn. ocuvan, dosta nov i sve.. al kad sam na yt upisao taj model, odmah mi izbacilo par videa kao touch screen problem. pa se bojim . kaze da sve dobro radi..al ono.. jel to neka greska koja ce se svakom desiti ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ostavi se toga...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

zasto? evo uzeo sam... dobro radi.. za sad :D 

 
0 8 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

niti sat vrimena nakon što si tražio savjet ti ga uzimaš??? i još dobiješ savjet da to ne učiniš..

zašto si uopće išta pitao?

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pa eto :D 

 
2 10 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

palac gore jer si me lipo nasmijao s ovim komentarom!  

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

 Izgleda da nisi shvatio poantu

 

Najlakse je nekome preporuciti mobitel po specifikacijama koje ima, i sta se desi. Covjek naruci mobitel pa mu onda ne radi gps kako se spada, pa mu se puni baterija neznam koliko, pa nema zastitno staklo pa 3g frekvenciju na 900mhz itd.

Znaci u najmanju ruku je covjeka zaj... jer je covjek ocekivao da mu sve odmah radi kako bi i trebalo.

 

Ja sam za to ako vec nekome preporucis mobitel da prvo provjeris jer sve radi kako se spada pa onda dati nekome preporuku, a ne gledati samo hardware jer vecina kineza ima neku manu na mobu, a to se tek otkrije nakon malo duzeg testiranja, rijetko koji mob testiraju duze vremena i to je po meni glupo.

Ja ako nekome preporucim mob onda gledam da mu preporucim mob na kojemu sve radi i ima neke stvari koje bi trebao imati za nase podrucje( 3g na 900), ako se moze u istoj cijeni dobiti i nekakva zastita ekrana za te novce zasto onda preporuciti mob koji je losiji i nije testiran, to mi ne ide u glavu.

Moja preporuka je bio Xiaomi 1s, lg l70, lg l90 jer sam ih i testirao i na njima radi sve kako se spada, meni je glupo preporuciti mob za kojeg neznam kako radi jer opet ce covjek potrositi svoje novce i na kraju mozda nece biti zadovoljan jer vjerojatno na njima nesto ne radi,ili nisu dovoljno testirani. Znamo da kinezi vole napucati specifikacije a to sta on ne radi kako bi trebao nije njihova briga. 

Po meni bolje dati 100+ kn za provjereni mob nego kasnije razbijati glavu

  

 

Znaci ti si u ovoj temi i netko te pitaj preporuci mi neki mob i ti mu kazes Xiaomi 1s, lg l70, lg l90. Ali meni se ne svidaju ti modeli ima li sta drugo.... NEMA!

Hajde reci da nisam u pravu i da sam pretjerao ;)

 

Gle, netko tko cita recenzije sa stranih prtala moze ocjeniti dali se neki mobitel moze preporuciti ili ne. Evo recimo ja nisam imao nijedan Jiayu mobitel, ali opet mogu mirna srca reci mozes uzeti to, provjerena je marka, dobri su mobiteli. Isto tako nikada nisam nosao HTC, takoder mogu reci, zasto ne, odlican mobitel.

 

A s druge strane ti ne stoji to da mi mobitel moze preporuciti samo onaj tko je isprobao taj mobitel.

 

Moj brat je, kako sam vec rekao, uzeo Cubot GT99, na preporuku onoj lika Ante, Anto ili nesto tako nisam siguran. I on ce ti reci (brat) ima mobitel par mana ali nije los, uzmi.

S druge strane ja cu ti reci radije uzmi Alcatel nego taj Cubot. GPS mu nikako ne radi, mikrofon ima neku strasnu mikrofoniju, pocme zujati u sred price i nikada ne znas kada ce stati, mobtel mjesec dana radi i onda odjednom crkne na 2-3 dana pa opet pocme normalno raditi, zvucnik mu je katastrofa i mali i veliki. WIFI nekad stopa nekad ne itd itd za mene 100 mana ima.

 

Tako da ni to nije mjerilo.

 

 

Shvatio sam ja poantu, ali treba siru sliku gledati.

 

Nego, sada fino kupi Xiaomi Mi4 i nista se ne brini ;)

(nemam ga, ovo je na fine oci)

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gdje je najbolje web stranice za kupnju Jiayu S3.
http://www.aliexpress.com/item/Original-JIAYU-S3-FDD-LTE-4G-WCDMA-Android-4-4-MT6752-Octa-Core/32273656048.html?s=p
Tražio sam ovdje. Je 2GB verzija dovoljno ili bih trebao uzeti 3GB verziju?

Ima li boljeg telefona na tržištu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dado314 kaže...

palac gore jer si me lipo nasmijao s ovim komentarom!  

 evo primjecujem prve mane.. kvaliteta ekrana nije cak ni u rangu s ovim mojim prestigeom 4500 .. prestigeo je daleko kvalitetniji.. bolje,svjetlina, dodir,osjetljivost..  :) ..al sto se tice hardvera, tu jede prestigea.. igre su mnogo glace, igrivije.. uradio je nesto preko 19k antutu bodova..sto nikako nije lose,a rezolucija uopce nije mala, mislim da je tu kao i kod prestigea.. ugl zadovoljan s time. . dao 450 kn za njega. da ga i prodam za te pare, opet mi dobro. nisam na gubitku :) .. ili ga koristim samo za gejmanje :P

 

 

Ajmo sad ozbiljno..

 

Dal su SVI kinezi takvi ili ima bas i onih kvalitetnih? Dakle da je sve u rangu s recimo samsungom, lg,  itd? mislim na najbitnije dijelove. ekran ,touch itd.. naravno da i hardverski budu zveri,a da su opet jeftini? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 18:43 (exer1234).
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
goodye kaže...
Patrick_cro kaže...

 Izgleda da nisi shvatio poantu

 

Najlakse je nekome preporuciti mobitel po specifikacijama koje ima, i sta se desi. Covjek naruci mobitel pa mu onda ne radi gps kako se spada, pa mu se puni baterija neznam koliko, pa nema zastitno staklo pa 3g frekvenciju na 900mhz itd.

Znaci u najmanju ruku je covjeka zaj... jer je covjek ocekivao da mu sve odmah radi kako bi i trebalo.

 

Ja sam za to ako vec nekome preporucis mobitel da prvo provjeris jer sve radi kako se spada pa onda dati nekome preporuku, a ne gledati samo hardware jer vecina kineza ima neku manu na mobu, a to se tek otkrije nakon malo duzeg testiranja, rijetko koji mob testiraju duze vremena i to je po meni glupo.

Ja ako nekome preporucim mob onda gledam da mu preporucim mob na kojemu sve radi i ima neke stvari koje bi trebao imati za nase podrucje( 3g na 900), ako se moze u istoj cijeni dobiti i nekakva zastita ekrana za te novce zasto onda preporuciti mob koji je losiji i nije testiran, to mi ne ide u glavu.

Moja preporuka je bio Xiaomi 1s, lg l70, lg l90 jer sam ih i testirao i na njima radi sve kako se spada, meni je glupo preporuciti mob za kojeg neznam kako radi jer opet ce covjek potrositi svoje novce i na kraju mozda nece biti zadovoljan jer vjerojatno na njima nesto ne radi,ili nisu dovoljno testirani. Znamo da kinezi vole napucati specifikacije a to sta on ne radi kako bi trebao nije njihova briga. 

Po meni bolje dati 100+ kn za provjereni mob nego kasnije razbijati glavu

  

 

Znaci ti si u ovoj temi i netko te pitaj preporuci mi neki mob i ti mu kazes Xiaomi 1s, lg l70, lg l90. Ali meni se ne svidaju ti modeli ima li sta drugo.... NEMA!

Hajde reci da nisam u pravu i da sam pretjerao ;)

 

Gle, netko tko cita recenzije sa stranih prtala moze ocjeniti dali se neki mobitel moze preporuciti ili ne. Evo recimo ja nisam imao nijedan Jiayu mobitel, ali opet mogu mirna srca reci mozes uzeti to, provjerena je marka, dobri su mobiteli. Isto tako nikada nisam nosao HTC, takoder mogu reci, zasto ne, odlican mobitel.

 

A s druge strane ti ne stoji to da mi mobitel moze preporuciti samo onaj tko je isprobao taj mobitel.

 

Moj brat je, kako sam vec rekao, uzeo Cubot GT99, na preporuku onoj lika Ante, Anto ili nesto tako nisam siguran. I on ce ti reci (brat) ima mobitel par mana ali nije los, uzmi.

S druge strane ja cu ti reci radije uzmi Alcatel nego taj Cubot. GPS mu nikako ne radi, mikrofon ima neku strasnu mikrofoniju, pocme zujati u sred price i nikada ne znas kada ce stati, mobtel mjesec dana radi i onda odjednom crkne na 2-3 dana pa opet pocme normalno raditi, zvucnik mu je katastrofa i mali i veliki. WIFI nekad stopa nekad ne itd itd za mene 100 mana ima.

 

Tako da ni to nije mjerilo.

 

 

Shvatio sam ja poantu, ali treba siru sliku gledati.

 

Nego, sada fino kupi Xiaomi Mi4 i nista se ne brini ;)

(nemam ga, ovo je na fine oci)

 

 Ja ne znam od kud ti donosis te zakljucke, vjerojatno iz svoje guz..., Izgleda da ti trazis samo svadu a nista normalno nisi preporucio niti pomogao u odabiru. Nitko ne govori da ne treba kupiti provjerene marke, ti ides iz krajnosti u krajnost. A sta se tice preporuke ako imas nesto bolje preporucim, a ne da stalno laprdas kako tvoj broj moj brat itd. Tebi je izgleda vazno samo preporuciti mob pa kasnije neka se korisnik hebe jer ce mu nesto raditi ili ne, isto tako jiayu ima modela kojima ne valja gps ali ti bi mu to svejedno preporucio za razliku od provjerenih mobitela. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...
dado314 kaže...

palac gore jer si me lipo nasmijao s ovim komentarom!  

 evo primjecujem prve mane.. kvaliteta ekrana nije cak ni u rangu s ovim mojim prestigeom 4500 .. prestigeo je daleko kvalitetniji.. bolje,svjetlina, dodir,osjetljivost..  :) ..al sto se tice hardvera, tu jede prestigea.. igre su mnogo glace, igrivije.. uradio je nesto preko 19k antutu bodova..sto nikako nije lose,a rezolucija uopce nije mala, mislim da je tu kao i kod prestigea.. ugl zadovoljan s time. . dao 450 kn za njega. da ga i prodam za te pare, opet mi dobro. nisam na gubitku :) .. ili ga koristim samo za gejmanje :P

 

 

Ajmo sad ozbiljno..

 

Dal su SVI kinezi takvi ili ima bas i onih kvalitetnih? Dakle da je sve u rangu s recimo samsungom, lg,  itd? mislim na najbitnije dijelove. ekran ,touch itd.. naravno da i hardverski budu zveri,a da su opet jeftini? 

 Odi na provjerene marke: Xiaomi, Meizu, Asus, lenovo

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Moze preporuka kineza do 2600 kn sa dostavom i porezom

http://valid.canardpc.com/mmxzhs
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zaki kaže...

Moze preporuka kineza do 2600 kn sa dostavom i porezom

 zasto bi dao za kineza 2600 kn kad za te pare dobijes s5

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...
zaki kaže...

Moze preporuka kineza do 2600 kn sa dostavom i porezom

 zasto bi dao za kineza 2600 kn kad za te pare dobijes s5

 

Mozda zato sto je svjestan da je to precjenjeno smece natrpano hrpom bespotrebnog bloatwarea..

 

Idi na OnePlus One, s pozivnicom te izadje cak i nesto jeftinije, oko 100 kn jeftinije od cifre s kojom raspolazes.. Boljeg trenutno neces naci.. u temi od tog mobitela imas sve objasnjeno kako i na koji nacin ga naruciti..

 

Alternativa ti moze biti Xiaomi Mi4, ili jeftiniji Mi3, iako sam vlasnik drugog spomenutog, prvog koristio jedno vrijeme, savjetujem to kao drugu opciju tek iz razloga politike kakvu su poceli provoditi iz Xiaomia, postaju kao Samsung i Apple, najbitnija je postala samo zarada..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 19:51 (majdo).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ali ti kvalitetni kinezi su cijenom kao i brand marke,. zasto onda ici na kineze? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
exer1234 kaže...

ali ti kvalitetni kinezi su cijenom kao i brand marke,. zasto onda ici na kineze? 

 Npr. OPO nudi po meni više nego ikoji brand...

Bene docet, qui bene distinguit.
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz ljudi. Malo duze sam izbivao s ove teme. Ugl prije mjesec dva mi je stigao MPIE MP707 to je neki tamo nepoznati mob. Narucio sam ga sa dx.com i sve je ok bilo. Uz njega dobio maskicu, futrolu i dva screen protectora. Zasada sve ok. Jedina mana na koju sam naisao je sto 3g ima 850/2100 mhz pa neradi van grada, sve ostalo cista 5ica :)

BF3: MicroGuyCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Android ispod 1gb rama ne moze biti dobar nikako i nije za preporuku, ako si ti zadovoljan sve 5 ali nemoj to preporucivati jer nije to neki izbor. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav ljudi,dosao mi danaa redmi 1s i iako mi na prvu izgledao mocno,vec sad me malo zivcira...
Dakle prvo,imam problema sa messengerom, nekad uopce ne izbacuje notifikacije novih poruka,ako ga zakljucam,ugasi mi messenger,ako otvorim bilo koju drugu aplikaciju,opet mi messenger ugasi,bas ubija u pojam...
Drugo,kamera ne radi..

E sad s obzirom da su svi govorili da je ovaj mob bestbuy,pretpostavljam da ima rjesenje,koje je to??
Update na miui v6 ako je uopce moguce ili?? Pomazite,molim vas...
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pezer kaže...
Pozdrav ljudi,dosao mi danaa redmi 1s i iako mi na prvu izgledao mocno,vec sad me malo zivcira...
Dakle prvo,imam problema sa messengerom, nekad uopce ne izbacuje notifikacije novih poruka,ako ga zakljucam,ugasi mi messenger,ako otvorim bilo koju drugu aplikaciju,opet mi messenger ugasi,bas ubija u pojam...
Drugo,kamera ne radi..

E sad s obzirom da su svi govorili da je ovaj mob bestbuy,pretpostavljam da ima rjesenje,koje je to??
Update na miui v6 ako je uopce moguce ili?? Pomazite,molim vas...

Za messenger pogledaj pod security pa permisions pa manage app permissions pa tamo stavi trust this app i auto start enable i to bi trebalo rijesiti problem, za kameru neznam kako ti ne radim jer ti uopce pokrene kameru ili?

 Koji ti je softwer gore? Imas ovdje najnoviji ako link pa ako nista drugo flashaj najnoviji softwer gore. 

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Napravio sam to za messenger,ali ne pomaze,ne mogu koristit druge aplikacije,odmah mi nju gasi,a kameru kad pokrenem,udje mi i pise cant connect to camera i samo crno...
Sad pisem s njega,pa cu taj link i to vidjeti kasnije, iako kad idem na njemu piše kao da je software updatean...
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

Android ispod 1gb rama ne moze biti dobar nikako i nije za preporuku, ako si ti zadovoljan sve 5 ali nemoj to preporucivati jer nije to neki izbor. 

 Ima 1gb rama ;)

BF3: MicroGuyCRO
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...

Android ispod 1gb rama ne moze biti dobar nikako i nije za preporuku, ako si ti zadovoljan sve 5 ali nemoj to preporucivati jer nije to neki izbor. 

 Generalno da, ali uvijek ima ono ALI.

Jiayu F1 je primjer kako mobitel može biti odličan i sa 512 Rama + odlična baterija.

Za nezahtjevne korisnike odličan omjer cijene i kvalitete.

dak
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo probao sam ovo instalirati, al ne mogu uopce kopirati na mob, negdje na pola mi javlja gresku, kao da je mob prestao reagirati ili je iskopcan -.-'

 

Oo pa jebem ti srecu, kad ja prvi dan sa novim mobitelom probleme imam...

 

Aj nek se javi netko tko koristi isto Xiaomi i ima rjesenje za ovo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2015 23:51 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pezer kaže...

Evo probao sam ovo instalirati, al ne mogu uopce kopirati na mob, negdje na pola mi javlja gresku, kao da je mob prestao reagirati ili je iskopcan -.-'

 

Oo pa jebem ti srecu, kad ja prvi dan sa novim mobitelom probleme imam...

 

Aj nek se javi netko tko koristi isto Xiaomi i ima rjesenje za ovo...

 

Imas temu za Hongmi s 80000 citanja i skoro 1000 poruka, kombinirana je i za 1 i za 1S, svi pišu sve u nju, i tamo ces naci apsolutno sve sto ti treba, od uputa za flashanje, pa nadalje.. Koristi tražilicu, jel..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

aa vidio sam, ali sam mislio da nije za ovaj model, pardon ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

a imaš i drugih foruma .... slobodni net ima isto tako temu samo za taj mob, pa se i tamo informiraj

dak
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

inew v7 da li netko može nabaciti koju rijeć o ovom mobitelu da li vrijedi ga uzimati

 
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice