Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

poruka: 789
|
čitano: 258.289
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

1. Mislim da se ne može jer je facebook integriran u wp a slike si omogoucio kad su dodao svoj face account, jedino brisanje istog..

2. nema HR, nešto je bilo price da se može ubacit sa custom romom ali nisam probao

3. Wp7 ne podrzava flash, šta ce ti flash player?

4. official samo IE ima , ostale moram imat unlockan uređaj i custom rom. Probaj  UCBrowser: http://www.ucweb.com/index.html

5. Screen capture mislim ima samo na unlockanim uređajima, trebalo bi doc sa wp 7.8

6. koliko znam 610 ne podrzava skype, probaj tango, viber...

 

 

11 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dal se na tim lumia mob. mogu gledati filmovi preko portala,odnosno dali postoji  aplikacija koja bi to podržavala?

Ako da, dal se može besplatno skinuti?

Molio bi da mi neko na to odgovori. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
"filmove preko portala" ? kojeg gdje sta? imas app youtube preko kojeg sve gledas
11 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pa preko Filmovizije, besplatno itd..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

ja sebi preko youtuba u autu upalim domaci film i gledam... filmoviziju mi otvori, al mi otvori mobile verziju, pola stranica nemogu normalno otvorit... sve mobile verzije otvara...

slabo aplikacija ima na marketplace-u sto mi se ne svida...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Lumia6106 kaže...

ja sebi preko youtuba u autu upalim domaci film i gledam... filmoviziju mi otvori, al mi otvori mobile verziju, pola stranica nemogu normalno otvorit... sve mobile verzije otvara...

slabo aplikacija ima na marketplace-u sto mi se ne svida...

U opcijama browsera namjesti na desktop verziju.

Ima dosta aplikacija samo moras traziti i gledaj ponaviše rating.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Fake_Alert kaže...
Lumia6106 kaže...

ja sebi preko youtuba u autu upalim domaci film i gledam... filmoviziju mi otvori, al mi otvori mobile verziju, pola stranica nemogu normalno otvorit... sve mobile verzije otvara...

slabo aplikacija ima na marketplace-u sto mi se ne svida...

U opcijama browsera namjesti na desktop verziju.

Ima dosta aplikacija samo moras traziti i gledaj ponaviše rating.

 

 

stavljeno je na dekstop, al svejedno otvara mobile... zato sam i trazio firefox ili operu, al bezuspjesno

edit: kad sam kupovo u ponudi je pisalo 8gb interne memorije, al meni pokazuje samo 6gb i od toga samo 4gb slobodno... imam 2 igrice, 4 aplikacije... di je ostalo nestalo?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 13:04 (Lumia6106).
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Imam problem s konekcijom na internet.

Ako je na WiFi-u sve je u redu.

Mobitel mi stalno pokazuje da je spojen na 3G i signal je cesto pun, ali mu trebaju bar dvije minute da otvori najobicniju web stranicu, ako ju uopce otvori.

Kako da to sredim?

Pomagajte, hitno je, cijeli dan nisam doma, a cesto imam nesto za pogledat na internetu.

Do prije 2-3 tjedna, sve je uredno radilo.

 

Rijec je o Lumiji 710

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

probaj sa 2G ?

13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Cemu?

Ako hvata 3G?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

pa radi probe, suzit ces potragu za problemom a u medjuvremenu mozes koristit 2G koji je solidno brz, sadnje ti preostaje reset moba ili sluzba za korisnike

 

imas i Free speed test aplikaciju za test brzine, nisi rekao koja si mreza

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2012 23:56 (bik).
13 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Na t mobileu sam, extra obitelj L.
Na 2G radi.
Izbrisao sam Network settings i rucno dodao apn koji su na T-Mobileovoj stranici napisali da se stavi na WP uredjaje.
Sutra cu vidit dal radi, zasad se cini da da.
Ali svejedno cu zvat operatera ujutro da vidim s njihove strane jel sve u redu.
Reset ostavljam kao zadnju soluciju.
Pisi ako se jos cega sjetis!
Hvala :D
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Par pitanja. Nemam pojma kakvo je stanje kod WP , zanima me njihov stil upgrejdanja softwera , svakih par mjeseci , godisnje ? dali neki wp moze nadograditi sa 6/7/8 , ili je kao kod androida zbog " manjka " rama dosta srezanih mobitela ? koji wp uzeti . Pitam jer me iskreno android zivcira , svakih 2 mjeseca novi update i onda  zbog rama bla bla nemozes imati zadnji android ( ispostavi se da sa zadnjim bolje radi nego sa preporucenim ) , hvala na odgovoru

g3AR
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Niti jedan wp7 mobitel nece dobiti nadogradnju na 8! Dobivaju nasogradnju na wp7.8 i dalje ne, ali SVI wp8 mobiteli bi trebali dobivati sve buduce nadogradnje:) Btw jedini wp8 mob koji se kod nas prodaje je htc 8x, ali trebali bi uskoro dolaziti i drugi.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Dali tko ima hrvatski kalendar syncan sa outlook? ( Windows live ). Trebali bi mi blagdani i to, US imam po defaultu, a za sad sam uspio syncat od FB-a rođendane i to.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Fake_Alert kaže...

Dali tko ima hrvatski kalendar syncan sa outlook? ( Windows live ). Trebali bi mi blagdani i to, US imam po defaultu, a za sad sam uspio syncat od FB-a rođendane i to.

 

Imam ja na svojoj Omni 7. Nisam siguran dal je syncan outlookom, ali uredno mi prikazuje sve hrvatske blagdane. Mislim da je blagdane povukao s WLM.

Lockerz nagrade Z-List [+] T-Shirt [+] iPod Nano purple (5G) 16GB [+] PSP rock bundle [-] (otkazano od strane Lockerza) 50$ PayPal [-]
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Ima li neko preporucit koji je custom rom za lumiu 800 najbolji planiram ga breakat najvise razlog je sto mi se gasi wifi
vlastoručni potpis
15 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
karaandrijan kaže...
Ima li neko preporucit koji je custom rom za lumiu 800 najbolji planiram ga breakat najvise razlog je sto mi se gasi wifi

Rainbowmode je zasad jedini koji dobro radi na 800 koliko ja znam ali bolje se strpi jos do službenog 7.8,

ako nisi nikad stavljao custom rom mogo bi se neugodno iznenaditi jer ce ti windows live account trazit activation key za koji moraš zvati MS :)

Najbolje otkljucaj bootloader i stavi "wp root tools" i "keep wifi alive" app. Napominjem ako nemaš iskustva a custom romovima i bootloaderom nemoj bezveze kopat jer mozes brickat mob i neces biti jedini :) 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2012 18:50 (bik).
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
karaandrijan kaže...
Ima li neko preporucit koji je custom rom za lumiu 800 najbolji planiram ga breakat najvise razlog je sto mi se gasi wifi

Ja imam isti problem na 610,i nikako nemogu nać način da mi ostane konstantno upaljen.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
online
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ja to radim tako da nakon spajanja na wifi jednom upalim, pa ugasim whatsapp.

Nakon toga wifi se ne gasi :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
bik kaže...
karaandrijan kaže...
Ima li neko preporucit koji je custom rom za lumiu 800 najbolji planiram ga breakat najvise razlog je sto mi se gasi wifi

Rainbowmode je zasad jedini koji dobro radi na 800 koliko ja znam ali bolje se strpi jos do službenog 7.8,

ako nisi nikad stavljao custom rom mogo bi se neugodno iznenaditi jer ce ti windows live account trazit activation key za koji moraš zvati MS :)

Najbolje otkljucaj bootloader i stavi "wp root tools" i "keep wifi alive" app. Napominjem ako nemaš iskustva a custom romovima i bootloaderom nemoj bezveze kopat jer mozes brickat mob i neces biti jedini :) 

mogu li ti root tools i keep wifi alive na developer unlocked uređaj tako da uploadam na njega xap file. svog sam otkljuca preko dreamsparka malo se bavim i razvojom za wp7

vlastoručni potpis
14 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Par novih stvari

- Sharing media via BT

- Ringtone creation app

- Upgraded contacts transfer app

- -||- -||- Sharing app

- New feature to prevent accidental touches to the screen - Nikad cuo, zvuci sexy.

- Lenses feature

 

 

Govorim o WP 7.8 ofc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Elles D. kaže...

Ja to radim tako da nakon spajanja na wifi jednom upalim, pa ugasim whatsapp.

Nakon toga wifi se ne gasi :)

Meni je konstantno taj whatsapp ugašen i konstantno ista stvar,izašao je neki update novi(prikazao mi zune) pa ću probati njega sutra ubaciti pa javim sve.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ajde sad netko od ekipe neka objasni kako je ovo moguče? Na koju foru je tip instalirao skype i pokrenio na 610?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Pa, rekao ti je na sredini videa...

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Elles D. kaže...

Pa, rekao ti je na sredini videa...

Nisam baš dobar s engleskim,može mala pomoć da netko prevede?

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
16 godina
online
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Ima otključani mob (konkretno, ima developersku licencu) i onda može instalirati što god želi na mob.

Kako otključati mob? Plati MSu $99 godišnje, ili baci oko na xda-developers.com.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O
Elles D. kaže...

Ima otključani mob (konkretno, ima developersku licencu) i onda može instalirati što god želi na mob.

Kako otključati mob? Plati MSu $99 godišnje, ili baci oko na xda-developers.com.

Prije će biti oko na xda-developers.com :P HVALA!

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
12 godina
protjeran
offline
Nokia Lumia 610/710/800/900 P&O

Jel nokia lumia 610 ima hrvatski jezik ako ubaciš neku našu sim karticu npr t-mobile i dal ce se moci upgreadati na win8? ako nema hrv jezik, meni pase jer moj stari nezz engl pa cu vjerojatno dobiti taj mob...e  da i gdje se moze kupiti micro sim kartica? 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice