Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.015
|
čitano: 10.943.924
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fico125 kaže...

zz ljudi, Sony Xperia U vs HTC Desire S?

 

ja bi na XPeriu U išao.

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

po čemu je xperia toliko bolja?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fico125 kaže...

po čemu je xperia toliko bolja?

Noviji, dvojezgreni procesor, bolja grafika ...

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ima samo 4gb memorije!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pa cekaj prvo usporedujes xperiu u i desire s a sad trazis svaki najmanji razlog po cemu ces moc rec da mobitel ne valja...da ima 4 gb memorije, odnosno 8 gb al ti imas 4 gb na raspolaganju...big fuc*king deal...ima bolji procesor i grafiku od htc-a i podrsku od sonyja za daljnje nadogradnje a svi znamo kakvo je htc dubre kad se radi o nadogradnjama

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fico125 kaže...

zz ljudi, Sony Xperia U vs HTC Desire S?

Definitivno xperia. 

14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Malo je prelagano otključati ekran na nekim mobitelima, pa se mogu sami otključavati u đžepu. Jel se to može promijeniti da ne bude samo da se treba povući bilo kakvu ''crtu'' po ekranu za otključavanje, nego recimo kao kod Xperie da treba biti ravna vodoravna crta ?  Riječ je o Samsung Galaxy S Advanced-u.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

go locker? a imas i da nacrtas neku gesturu ili da upises sifru

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ALVIN kaže...

Malo je prelagano otključati ekran na nekim mobitelima, pa se mogu sami otključavati u đžepu. Jel se to može promijeniti da ne bude samo da se treba povući bilo kakvu ''crtu'' po ekranu za otključavanje, nego recimo kao kod Xperie da treba biti ravna vodoravna crta ?  Riječ je o Samsung Galaxy S Advanced-u.

GTFO !{#}

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima, pita moja seka kaj da kupi polovno do 600kn, ona bi neki HTC, pa ako imate savjet pišite.

http://d-u-d.deviantart.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dud kaže...

Pozdrav svima, pita moja seka kaj da kupi polovno do 600kn, ona bi neki HTC, pa ako imate savjet pišite.

Explorer.

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dud kaže...

Pozdrav svima, pita moja seka kaj da kupi polovno do 600kn, ona bi neki HTC, pa ako imate savjet pišite.

Imas : HTC Wildfire , HTC Explorer , Sony Xperia Mini i Mini Pro , Samsung Galaxy Mini..

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bih preporuku moba za nekih 1500-1800kn. Ekran ne manje od 3,7" ne veci od 4". Gledam nesto u rangu Desire S, Nexus S,  galaxy s, galaxy s+ i mozda sgs advance (mozda zbog cijene). Desire mi se svida jer je metalne izrade, a ovi su svi plastik fantastik. Nikad mi samsung nije bio nesto posebno simpatican, iako mob po dizajnu mi se svida. Kupovao bih iskljucivo polovno. Bitno mi je da je mob pouzdan, da radi fluidno, ne steka i slicne fore koje sam imao sa htc legendom. Bitno mi je i da ima flash, ne toliko za fotkanje, koliko koristim to svijetlo za druge stvari.

Hvala

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2012 15:10 (matej9o).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Za 600 joj ostaje wildfire tesko explorer i galaxy mini... ostalo je iznad budzeta
prodajem/mjenjam galaxy note vrlo povoljno!!!
Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
matej9o kaže...

Trebao bih preporuku moba za nekih 1500-1800kn. Ekran ne manje od 3,7" ne veci od 4". Gledam nesto u rangu Desire S, Nexus S, mozda galaxy s, galaxy s+. Desire mi se svida jer je metalne izrade, a ovi su svi plastik fantastik. Nikad mi samsung nije bio nesto posebno simpatican, iako mob po dizajnu mi se svida. Kupovao bih iskljucivo polovno. Bitno mi je da je mob pouzdan, da radi fluidno, ne steka i slicne fore koje sam imao sa htc legendom. Bitno mi je i da ima flash, ne toliko za fotkanje, koliko koristim to svijetlo za druge stvari.

Hvala

uzmi lg optimus 2x, xperia arc s ili galaxy s+ .

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
matej9o kaže...

Trebao bih preporuku moba za nekih 1500-1800kn. Ekran ne manje od 3,7" ne veci od 4". Gledam nesto u rangu Desire S, Nexus S,  galaxy s, galaxy s+ i mozda sgs advance (mozda zbog cijene). Desire mi se svida jer je metalne izrade, a ovi su svi plastik fantastik. Nikad mi samsung nije bio nesto posebno simpatican, iako mob po dizajnu mi se svida. Kupovao bih iskljucivo polovno. Bitno mi je da je mob pouzdan, da radi fluidno, ne steka i slicne fore koje sam imao sa htc legendom. Bitno mi je i da ima flash, ne toliko za fotkanje, koliko koristim to svijetlo za druge stvari.

Hvala

Ja bih uzeo nexus s, no to čisto iz subjektive, realno je puno bolji polovni htc evo 3d... Odlična konstrukcija bolji hardware od svih navedenih + 3d. Makar ima 4.3", ne znam koliko ti to smeta.

LoL NordicEU : Heineken01
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
KKristijan kaže...
matej9o kaže...

Trebao bih preporuku moba za nekih 1500-1800kn. Ekran ne manje od 3,7" ne veci od 4". Gledam nesto u rangu Desire S, Nexus S,  galaxy s, galaxy s+ i mozda sgs advance (mozda zbog cijene). Desire mi se svida jer je metalne izrade, a ovi su svi plastik fantastik. Nikad mi samsung nije bio nesto posebno simpatican, iako mob po dizajnu mi se svida. Kupovao bih iskljucivo polovno. Bitno mi je da je mob pouzdan, da radi fluidno, ne steka i slicne fore koje sam imao sa htc legendom. Bitno mi je i da ima flash, ne toliko za fotkanje, koliko koristim to svijetlo za druge stvari.

Hvala

Ja bih uzeo nexus s, no to čisto iz subjektive, realno je puno bolji polovni htc evo 3d... Odlična konstrukcija bolji hardware od svih navedenih + 3d. Makar ima 4.3", ne znam koliko ti to smeta.

 

Evo 3d mi je daleko prevelik, sto ekran sto sam uredaj. Ne mogu bas njega tako lako furati po faxu za prepisivanje, a i imao sam ga u ruci i zbilja je velik.

 

GeForceMan kaže...
matej9o kaže...

Trebao bih preporuku moba za nekih 1500-1800kn. Ekran ne manje od 3,7" ne veci od 4". Gledam nesto u rangu Desire S, Nexus S, mozda galaxy s, galaxy s+. Desire mi se svida jer je metalne izrade, a ovi su svi plastik fantastik. Nikad mi samsung nije bio nesto posebno simpatican, iako mob po dizajnu mi se svida. Kupovao bih iskljucivo polovno. Bitno mi je da je mob pouzdan, da radi fluidno, ne steka i slicne fore koje sam imao sa htc legendom. Bitno mi je i da ima flash, ne toliko za fotkanje, koliko koristim to svijetlo za druge stvari.

Hvala

uzmi lg optimus 2x, xperia arc s ili galaxy s+ .

 

Lg ne bih, a ovaj arc s mi je ruzan :D

 

SGS + mi pase po svemu, cijena ok, jedino sto nema sugavi flash. Advance ima flash, ali je skuplji skoro 400kn od sgs+. Nexus S ima i flash, cijena je ok.

Mislim da je Nexus S pobjednik ???

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Arc S je ruzan?? {#}

A mislim, de gustibus non est dispuntadum, doduse.

Al ruzan? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dachande kaže...

Arc S je ruzan?? {#}

A mislim, de gustibus non est dispuntadum, doduse.

Al ruzan? {#}

 

A je stvar ukusa, ali one 3 tipke dole mi nikako ne pasu, preostar mi je dizajn.

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

nexus s ima 4 tipke a nexus ima 3 tipke

 

 

za tvoju sestru je galaxy mini prava stvar...bas je onako zenski mobitel i za 600 kn mozes nac bez problema...ja sam naso za 300 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ajde jedno pitanjce gdje se kod nas može nabavit taj nexus s? jer na njuškalu nema. thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Decki praniram kupiti,Galaxy Nexus ili Galaxy SII,koji je bolji?

Ugl.sve koristim od igrica do neta,poziva itd.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ovisi na koji Nexus misliš ovaj najnoviji ili Nexus S..Ako misliš na najnoviji definitivno idi na Nexus jer je bolji i noviji od SGS 2..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nix0 kaže...
Ovisi na koji Nexus misliš ovaj najnoviji ili Nexus S..Ako misliš na najnoviji definitivno idi na Nexus jer je bolji i noviji od SGS 2..

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus-4219.php   taj!

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 0:42 (tpg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 

Lg ne bih, a ovaj arc s mi je ruzan :D

 

SGS + mi pase po svemu, cijena ok, jedino sto nema sugavi flash. Advance ima flash, ali je skuplji skoro 400kn od sgs+. Nexus S ima i flash, cijena je ok.

Mislim da je Nexus S pobjednik ???

Ima flash.

 

Ček, misliš LED flash?

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

jep, led flash, blic...

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

kakav je nexus s pored arc s a jel bolji sviđa mi se što ima android 4.1.1 i ima google now

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tpg kaže...
nix0 kaže...
Ovisi na koji Nexus misliš ovaj najnoviji ili Nexus S..Ako misliš na najnoviji definitivno idi na Nexus jer je bolji i noviji od SGS 2..

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_nexus-4219.php   taj!

Onda definitivno idi na Nexus jer je dosta bolji od SGS 2..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
anonymous_Zg kaže...

kakav je nexus s pored arc s a jel bolji sviđa mi se što ima android 4.1.1 i ima google now

Arc S je malo bolji od Nexus S ali na Arc S-u ICS trenutno steka i mobitel je doveden do granice neupotrebljivosti jer se stalno gasi , trza , ruse se aplikacije , uređaj se smrzava , gasi se itd...Ako hoces da ti Android ICS 4.0 ili JB 4.1 rade kako treba onda idi na Nexus S jer iza njega stoji Google te prvi dobivas nadogradnje koje ce raditi kako treba..Arc S nece dobiti nadogradnju na JB 4.1 ali je bolji od Nexus S u kameri i u tome sto ima utor za memorijsku karticu do 32 gigabajta dok kod Nexus S-a imas 16 gigabajta ugrađene memorije bez mogucnosti stavljanja memorijske kartice..Meni osobno je Nexus S puno bolji uređaj jer prvi dobiva nadogradnje koje na njemu uvijek rade odlicno ali sad sve ovisi sta se tebi vise sviđa..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice