Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.015
|
čitano: 10.945.039
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

jel ima tko kakva saznanja od nexusu s, da 3g radi samo na tmobile mrezi ? Gledam po yt neki review i kaze lik da je mob napravaljen za tmobile mrezu u americi i europi. Posto koristim tele2 i 3g, volio bih znati jel radi sve ok ?

http://www.fotozine.org/?omen=Matej9o
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tpg kaže...

Decki praniram kupiti,Galaxy Nexus ili Galaxy SII,koji je bolji?

Ugl.sve koristim od igrica do neta,poziva itd.

Uzmi nexusa.. ;)

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
matej9o kaže...

jel ima tko kakva saznanja od nexusu s, da 3g radi samo na tmobile mrezi ? Gledam po yt neki review i kaze lik da je mob napravaljen za tmobile mrezu u americi i europi. Posto koristim tele2 i 3g, volio bih znati jel radi sve ok ?

Imam Tele2 Nexus S & naravno da radi, vjerojatno je izvor videa USA pa misle da ne radi na njihovim non-GSM mrežama tipa Verizon i AT&T...

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav !

Trebam proporuku mobitela do cca 1500KN, mogu se kojih 100KN protegnuti.

Ništa polovno, samo novo, mora raditi na t-mobile...

Hvala
Ne pravim se lud, pravim se da nisam !
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

 

Nokia Lumia 710 ako ti ne smeta to što je WP.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
donator_bubrega kaže...
MARKOZD15 kaže...

 

Nokia Lumia 710 ako ti ne smeta to što je WP.

Možeš li pojasniti što to znači ?

 

Zapela mi je za oko i Nokia N9, imam ju priliku nabaviti za 1900KN, nova sa garancijom, jeli to dobra ponuda ?

Ne pravim se lud, pravim se da nisam !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...
Pozdrav !

Trebam proporuku mobitela do cca 1500KN, mogu se kojih 100KN protegnuti.

Ništa polovno, samo novo, mora raditi na t-mobile...

Hvala

Najbolji ti je izbor Sony Xperia U ( http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji/smartphone/xperia-u )..Radi na T-Moblile mrezi , a i novi je samo 1700 kuna za sto dobivas odlican mobitel..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...

Možeš li pojasniti što to znači ?

 

Zapela mi je za oko i Nokia N9, imam ju priliku nabaviti za 1900KN, nova sa garancijom, jeli to dobra ponuda ?

To ti je Windows Phone, OS mobitela, kao Android, iOS, Symbian...

 

Nažalost za njega neće više izlaziti updejtovi, WP7.5 je konačna verzija. To za Nokiu N9 ne znam, slabo pratim njihove modele.

 

http://mob.hr/recenzija-nokia-lumia-710/

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 17:37 (donator_bubrega).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nix0 kaže...

Najbolji ti je izbor Sony Xperia U ( http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji/smartphone/xperia-u )..Radi na T-Moblile mrezi , a i novi je samo 1700 kuna za sto dobivas odlican mobitel..

Uf, ovaj je odličan...

 

Jesi siguran da radi na T-mobile ?

Ne pravim se lud, pravim se da nisam !
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MARKOZD15 kaže...
nix0 kaže...

Najbolji ti je izbor Sony Xperia U ( http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji/smartphone/xperia-u )..Radi na T-Moblile mrezi , a i novi je samo 1700 kuna za sto dobivas odlican mobitel..

Uf, ovaj je odličan...

 

Jesi siguran da radi na T-mobile ?

Radi sigurno na T-Mobile mrezi jer je Bonbon virtualna mreza T-Mobile-a i koristi njihovu infrastrukturu za pruzanje usluga..Imam ju i u njoj je T-Mobile-ova kartica i sve radi bez problema..Osobno ti preporucam da ides na ovaj mobitel jer za tu cijenu neces dobiti kompletniji mobitel..Ima dual-core procesor , odlicnu graficku jedinicu , solidan chipset , vrlo dobru kameru koja snima 720p HD video i sve na njoj radi fluidno , bez trzanja i sl...Jedina mana ovog mobitela je ta sto nema utor za memorijsku karticu nego si ogranicen na 4 gigabajta memorije..

13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Meni je dosta i 1 gigabajt...

Mislim da je odluka pala, kupit ću taj mobitel, samo da prodam PC i to je to...

Hvala svima.
Ne pravim se lud, pravim se da nisam !
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
donator_bubrega kaže...
MARKOZD15 kaže...

Možeš li pojasniti što to znači ?

 

Zapela mi je za oko i Nokia N9, imam ju priliku nabaviti za 1900KN, nova sa garancijom, jeli to dobra ponuda ?

To ti je Windows Phone, OS mobitela, kao Android, iOS, Symbian...

 

Nažalost za njega neće više izlaziti updejtovi, WP7.5 je konačna verzija. To za Nokiu N9 ne znam, slabo pratim njihove modele.

 

http://mob.hr/recenzija-nokia-lumia-710/

 WP7.8 će biti konačna verzija, ali se mora uzeti u obzir da i sada ima sve što treba.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela


Zapela mi je za oko i Nokia N9, imam ju priliku nabaviti za 1900KN, nova sa garancijom, jeli to dobra ponuda ?

Ja bi na tvom mjestu uzeo tu nokiu, ili barem je probaj negdje prije nego odlučiš koji ćeš.. Realna cijena, i odličan mob.

 

 btw:  evo što je novo u wp 7.8 Link

12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Evo ovako.Mogu birati

SGS3 ili 4S.

Dilema je zbog sljedećeg razloga.

Dosad sam imao samo iUređaje.Što nači da sam dobro upoznat s svim opcijama prilagođavanja(jb,tweakovi,cydia itd) i ''uređivanja'' iUređaja, ali i općenito s iOS-om koji mi je bomba 

A s androidom sam se upoznao na x8 i neznam zašt al mi je full teško se prilagodit na to(pogotovo jer nemam pojma o onim ROMovima,rootanju itd, al vjerojatno zato jer se nisam interesirao)

Sad dali da idem na ''lošiji'' uređaj ali ,po meni, bolji OS ili obrnuto? :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ti dva uredaja nisu u istoj klasi, gs3 je klasa gore.

Ako ti nije prevelik uzmi njega, netrebas stavljati custom romove, rootati i sl jer ovako uredaj radi savrseno i bez rootanja mozes raditi puno vise s njim nego s i4s.

Daleko je android dosao od xperia x8 ;)
Lopovi,ne kradite!Država ne voli konkurenciju
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
MSN kaže...
Ti dva uredaja nisu u istoj klasi, gs3 je klasa gore.

Ako ti nije prevelik uzmi njega, netrebas stavljati custom romove, rootati i sl jer ovako uredaj radi savrseno i bez rootanja mozes raditi puno vise s njim nego s i4s.

Daleko je android dosao od xperia x8 ;)

Svjestan sam toga, ali strah me kak ču se prilagodit Androidu i dal ću iskoristit sve njegove mogučnosti nakon nekoliko godina iOS-a :D

Ajde sad sam nekako blize SG3.Ima jos neko koji savjet/preporuku?

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

uzmi sgs3...naucit ces s vremenom isto kak si naucio jailbrekat i ta sranja

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zin8 kaže...
MSN kaže...
Ti dva uredaja nisu u istoj klasi, gs3 je klasa gore.

Ako ti nije prevelik uzmi njega, netrebas stavljati custom romove, rootati i sl jer ovako uredaj radi savrseno i bez rootanja mozes raditi puno vise s njim nego s i4s.

Daleko je android dosao od xperia x8 ;)

Svjestan sam toga, ali strah me kak ču se prilagodit Androidu i dal ću iskoristit sve njegove mogučnosti nakon nekoliko godina iOS-a :D

Ajde sad sam nekako blize SG3.Ima jos neko koji savjet/preporuku?

Ja se tu ne bi dvoumio niti sekunde naravno izabrao bi SG3,lako ces ti nauciti sve o androidu ovom mobitelu nisu ni potrebni Romovi...kao sto je kolega naveo.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zin8 kaže...
MSN kaže...
Ti dva uredaja nisu u istoj klasi, gs3 je klasa gore.

Ako ti nije prevelik uzmi njega, netrebas stavljati custom romove, rootati i sl jer ovako uredaj radi savrseno i bez rootanja mozes raditi puno vise s njim nego s i4s.

Daleko je android dosao od xperia x8 ;)

Svjestan sam toga, ali strah me kak ču se prilagodit Androidu i dal ću iskoristit sve njegove mogučnosti nakon nekoliko godina iOS-a :D

Ajde sad sam nekako blize SG3.Ima jos neko koji savjet/preporuku?

Sačekaj Iphone 5 !

12 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FileFicho kaže...
Zin8 kaže...
MSN kaže..

Sačekaj Iphone 5 !

I to je jedna od opcija ali ima jedan mali problemčić.Cijena.

Znamo kak to izgleda kad izađe novi iUređaj.Barem jedno vrijeme dok ne izađe nešto bolje pa onda MOŽDA koju kunu padne,a to mi je predugo čekati.

Mislim da ću piknut SG3.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Obavezno dobro razmisli da li ti velicina SGS3 odgovara ;)

Razlika izmedu 3GS-a / 4 iPa naspram ovome je ogromna u velicini .. Ja osobno SGS3 nebih nikad samo zbog njegove velicine uzeo, a i dosta ljudi ima situaciju kao ja pa obavezno isprobaj malo :)

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela


Svjestan sam toga, ali strah me kak ču se prilagodit Androidu i dal ću iskoristit sve njegove mogučnosti nakon nekoliko godina iOS-a :D

Ajde sad sam nekako blize SG3. Ima jos neko koji savjet/preporuku?

Sve se nauči, i tu je google za sve što ne znaš, uzmi s3 daleko bolji izbor.. ;)

12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Imam motorolu defy i imam problema s kamerom defy inace ima prednju kameeu, ali kod mene nije valjda instalirana ili nesto frend mi ima defy mini i njemu radi prednja kamera ali ja na svome uopce nemam opciju da si stavim na prednju kameru, u cemu je problem trebam nesto instalirat??
Dr.Z
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dr.Z kaže...
Imam motorolu defy i imam problema s kamerom defy inace ima prednju kameeu, ali kod mene nije valjda instalirana ili nesto frend mi ima defy mini i njemu radi prednja kamera ali ja na svome uopce nemam opciju da si stavim na prednju kameru, u cemu je problem trebam nesto instalirat??

mislim da si se ti malo zayebo

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

{#} 

imam pitanje
naručio sam si jučer mobitel iz t-mobile putem telefona
koliko treba vremena da se dostavi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

cca 1000 kn. 
 btw defy nema prednju kameru nikako.. 

12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imam 2900 kuna u dzepu te mi treba novi mob.

 

Palo mi je oko na Xperiu S, te me zanima jel to najbolje sto mogu dobiti u tom cjenovnom rangu trenutacno. Nisam dugo vec mobitele pratio...

Katawa Shoujo - GOTY 2012
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chromadef kaže...

Imam 2900 kuna u dzepu te mi treba novi mob.

 

Palo mi je oko na Xperiu S, te me zanima jel to najbolje sto mogu dobiti u tom cjenovnom rangu trenutacno. Nisam dugo vec mobitele pratio...

Kupi Htc One S,bolji izbor.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chromadef kaže...

Imam 2900 kuna u dzepu te mi treba novi mob.

 

Palo mi je oko na Xperiu S, te me zanima jel to najbolje sto mogu dobiti u tom cjenovnom rangu trenutacno. Nisam dugo vec mobitele pratio...

Galaxy Nexus ili One X

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice