Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.027
|
čitano: 10.947.122
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Slabo ti nude za ostanak s obzirom koliko im mjesečno plaćaš.
Probaj po drugim operaterima vidjeti što bi ti dali za prijelaz na sve ovo. I daj kontru Tsmradu da drugi daju bolje. Nek se zamisle koliko bi izgubili. Za korisnika kao ti bi se trebali potući.
Kaj se tiče A5, fini mobitel. U mnogim stvarima sličan jačem S7

 To su privatne tarife. Vlasnik sam još 4 poslovne mobilne, poslovni telefon i internet, te 2x internet u apartmanima.

U biti mjesečno im iskrcam oko 2000kn.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Trebali bi ti onda cipele ljubiti. Najbolje ići u sam centar i tamo se dogovoriti s čovjekom. Ovo preko službe za korisnike, možda netko preko šablone rekao ono što bi automatski dobio.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BlueMax kaže...
zuper kaže...
Slabo ti nude za ostanak s obzirom koliko im mjesečno plaćaš.
Probaj po drugim operaterima vidjeti što bi ti dali za prijelaz na sve ovo. I daj kontru Tsmradu da drugi daju bolje. Nek se zamisle koliko bi izgubili. Za korisnika kao ti bi se trebali potući.
Kaj se tiče A5, fini mobitel. U mnogim stvarima sličan jačem S7

 To su privatne tarife. Vlasnik sam još 4 poslovne mobilne, poslovni telefon i internet, te 2x internet u apartmanima.

U biti mjesečno im iskrcam oko 2000kn.

 

 

Ako nemaš vremena ići kod njih, čekati, živcirati se i ostalo.

Ugovor možeš sklopiti s agentima za koje mislim čak da i ne rade za HT, već za kompanije koje im dovode klijente, call centri i slično. S obzirom da po novom zakonu ugovor možeš sklopiti telefonski. A to ti je odlično iz razloga što ništa nije po šabloni već s njima možeš ko na vašaru pregovarati, cjenkati se i ostalo. A nemoj biti skroman s obzirom na to koliko love im daješ mjesečno.

Govorim iz vlastitog iskustva jer smo u trećem mjesecu potpisali novi ugovor (nekih cca 550kn mjesečno), a dobili playstation 4 pro, xperia xa, bon u sancta domenici za neku smiješnu nadoplatu.

13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

Traži se mobitel.

Sviđa mi se iPhone 7 Project Red, ali mi razum ne dopušta da dam tolike novce na najobičniji telefon.

Sad, nemam pojma što se događa u svijetu mobitela.
Sony nove modele predstavlja u 9. mjesecu(?), a njih favoriziram.

Samsung ne, kinezi ne, jedino LG.

Ne znam koju cifru da stavim, želim mobitel koji će uvijek raditi. Sad imam Z5 i ne bih ju mijenjao, ali, ...

Xperia XZ mi je prestara(već 8 mj., a košta kao da nije), ...


Što preporučate po kriteriju da je Z5 ili bolje(veličina nebitna, tj. da nije veća(ili minimalno) od Z5)) i da, ako je skupo, da opravdava cijenu.

 

Hvala 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
A LG G6 bi bio logičan izbor ako ne želiš Samsung (ne znam zašto jer S8 je fenomenalan u svakom aspektu, osim cijene).
G6 je sličnih dimenzija kao Z5, a ima mnogo veći i bolji ekran, bateriju, procesor i kamere ofc. I od ovogodišnjih top modela je najjeftiniji.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Slicna situacija.. Samo kod mene zbog trenutnih iskustava sa G4 LG ne dolazi u obzir, a samsungu cu dati priliku, s8 mi stvarno djeluje vrh tako da cu mozda sacekati jos malo da cijena padne, vec ih ima na njuskalo za 4500kn

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala :)

 

A Šmasung mi se ne sviđa jer mi se ne sviđa 

Ne mogu prstom uprijeti u to što mi se ne sviđa, ali jednostavno ga ne bih htio imati. Isto kao što ne želim zelene cipele. Možda su dobre, ali ja ih ne želim 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DzigiBau kaže...

 

 

Ako nemaš vremena ići kod njih, čekati, živcirati se i ostalo.

Ugovor možeš sklopiti s agentima za koje mislim čak da i ne rade za HT, već za kompanije koje im dovode klijente, call centri i slično. S obzirom da po novom zakonu ugovor možeš sklopiti telefonski. A to ti je odlično iz razloga što ništa nije po šabloni već s njima možeš ko na vašaru pregovarati, cjenkati se i ostalo. A nemoj biti skroman s obzirom na to koliko love im daješ mjesečno.

Govorim iz vlastitog iskustva jer smo u trećem mjesecu potpisali novi ugovor (nekih cca 550kn mjesečno), a dobili playstation 4 pro, xperia xa, bon u sancta domenici za neku smiješnu nadoplatu.

 Kako stupiti u kontakt s tim agentima? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BlueMax kaže...
DzigiBau kaže...

 

 

Ako nemaš vremena ići kod njih, čekati, živcirati se i ostalo.

Ugovor možeš sklopiti s agentima za koje mislim čak da i ne rade za HT, već za kompanije koje im dovode klijente, call centri i slično. S obzirom da po novom zakonu ugovor možeš sklopiti telefonski. A to ti je odlično iz razloga što ništa nije po šabloni već s njima možeš ko na vašaru pregovarati, cjenkati se i ostalo. A nemoj biti skroman s obzirom na to koliko love im daješ mjesečno.

Govorim iz vlastitog iskustva jer smo u trećem mjesecu potpisali novi ugovor (nekih cca 550kn mjesečno), a dobili playstation 4 pro, xperia xa, bon u sancta domenici za neku smiješnu nadoplatu.

 Kako stupiti u kontakt s tim agentima? 

 

E to ti je najbolje pitati njih tako da nazoves korisnicku podrsku. Nas je kontaktirala zena sto radi za njih i onda smo dalje sve s njom dogovarali jer nas je ona ajmo reci "preuzela"

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
DzigiBau kaže...

 

E to ti je najbolje pitati njih tako da nazoves korisnicku podrsku. Nas je kontaktirala zena sto radi za njih i onda smo dalje sve s njom dogovarali jer nas je ona ajmo reci "preuzela"

 Na chatu s korisničkom službom sugovornica je izrazila žaljenje što ne prihvaćam njihovu ponudu te me obavijestila da će me u roku od 48 sati kontaktirati služba koja je zadužena za ovakve slučajeve. Valjda je to - to. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BlueMax kaže...
DzigiBau kaže...

 

E to ti je najbolje pitati njih tako da nazoves korisnicku podrsku. Nas je kontaktirala zena sto radi za njih i onda smo dalje sve s njom dogovarali jer nas je ona ajmo reci "preuzela"

 Na chatu s korisničkom službom sugovornica je izrazila žaljenje što ne prihvaćam njihovu ponudu te me obavijestila da će me u roku od 48 sati kontaktirati služba koja je zadužena za ovakve slučajeve. Valjda je to - to. 

 

Nema sto drugo biti, to je standard porcedura ja mislim. Ako ne prihvatis nesto od tih osnovnih paketa onda te nazovu ti njihovi suradnici s kojima se mozes apsolutno sve dogovarati. Sretno!

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze pomoc (ako je netko imao u rukama oba dva neka napise usporedbu):

7 Huawei P9 lite (3GB RAM)
1 Moto M5 (3GB RAM)
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
djigibao kaže...

Moze pomoc (ako je netko imao u rukama oba dva neka napise usporedbu):

 Nisam imao M5 ali imam 2 P9LIe i odlicni telefoni za te pare.....

9 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

http://www.geekbuying.com/item/OUKITEL-K6000-PLUS-5-5-Inch-4GB-64GB-Smartphone---Gray-377609.html

 

sta mislite o ovom fonu ??? imam Xiaomi RMN3 i zadovoljan sam, sem kamerom...je li ovaj bolji ?? hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BlueMax kaže...
DzigiBau kaže...

 

E to ti je najbolje pitati njih tako da nazoves korisnicku podrsku. Nas je kontaktirala zena sto radi za njih i onda smo dalje sve s njom dogovarali jer nas je ona ajmo reci "preuzela"

 Na chatu s korisničkom službom sugovornica je izrazila žaljenje što ne prihvaćam njihovu ponudu te me obavijestila da će me u roku od 48 sati kontaktirati služba koja je zadužena za ovakve slučajeve. Valjda je to - to. 

Aj ako se dogovorite i ako ti se da, napiši ovdje kakav si paket dobio i za koliko para.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pitanj,sony e5 ili huawei p8 lite,naglasak na igrice
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Crljo kaže...
BlueMax kaže...
DzigiBau kaže...

 

E to ti je najbolje pitati njih tako da nazoves korisnicku podrsku. Nas je kontaktirala zena sto radi za njih i onda smo dalje sve s njom dogovarali jer nas je ona ajmo reci "preuzela"

 Na chatu s korisničkom službom sugovornica je izrazila žaljenje što ne prihvaćam njihovu ponudu te me obavijestila da će me u roku od 48 sati kontaktirati služba koja je zadužena za ovakve slučajeve. Valjda je to - to. 

Aj ako se dogovorite i ako ti se da, napiši ovdje kakav si paket dobio i za koliko para.

Kodno ime te sluzbe je: Sluzba za savjetovanje (Retention) . Većinom zovu ukoliko tražiš raskid pa kao zadnji korak prije nego "pobjegneš".  Oni imaju najveće ovlasti što se tiče popusta na tarife, cca 50% niže ili neke besplatne opcije. 

 

Zovu s nekog 0800 broja, ali ih često mijenjaju. Ja ih imam par memorirano, ali većinom ih nakon kojeg mjeseca deaktiviraju pa prijeđu na drugi broj. Ako znate broj, možete ih zvati direktno i odmah dobiti ponudu. Ako ne, onda moliti SZK da Vas nazovu, ali uglavnom to proslijede web shopu koji nema ni blizu slične popuste. Ja sam prije cca 1g dobio 24mj za 104kn/mj pozivi i poruke flat + 2GB net + 1 opcija mukte (deezer ili maxtvtogo sport plus).

 

Evo brojeve na koje sam ih dobivao: 0800 202028,  0800 333346, 0800 474 277

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sil kaže...
vepar kaže...
op3t je najbrži android sigurno.nema problema s touchom,nikakvih vibracija i ostalih gluposti.nije bez mana,ali su te mane beznačajne...

 Jedan od razloga zašto sam i uzeo 3T su bili komentari poput tvog. Previše pozitivnih komentara na raznim forumima... Treba čitati 'između redova'. Tu i tamo se javi netko poput mene i onda ga ponosni vlasnici ubiju u pojam. :) 

 

Meni apsolutno nije bila beznačajna mana kad otvorim gmail i kad svaki put primjetim koliko je crvena boja zasićena. Ok, može se staviti na sRGB i onda postane isprana. Znači, imaš izbor isprane boje ili ultra zasićene boje. Ništa između. Recimo, samo to je bio deal breaker za mene. Za kameru sam znao da će biti nešto lošija nego na G4 koji sam prethodno imao i to je ok. S tim sam mogao živjeti. Ne znam da li su popravili touch lag, ali bez obzira što je telefon ultra brz u većini slučajeva, probaj otvoriti stock galeriju i zumirati sliku brzom pinch out gestom? Iritirajuće, zar ne? Na to sam mislio kad sam rekao touch lag. Uglavnom, da ne duljim previše... Mobitel je brz, OS je odličan, baterija je odlična, a da li je zaokružen uređaj? Nije. Moj dojam je kao da su štedjeli na nekim stvarima kako bi utrpali trenutno najbrži procesor u tom trenutku, najbržu memoriju, kako bi zadržali donekle nisku cijenu. Iako ni cijena više nije tolika prednost u ovom trenutku. Za manje novaca sam recimo uzeo potpuno novi S7 edge (oglasnik naravno), koji isto nije bez mana. ;) 

 

OnePlus se trudi. Nije baš toliko loš brand. Mislim da slušaju što ljudi žele i da će se dosta stvari ispraviti na petici. Uskoro ćemo vidjeti.

 ne hvalim ga bezveze.imam ga 8 mjeseci ,a inače rijetko tako dugo mob ostane kod mene.na AOSP romu(AEX) sam već neko vrijeme i nema nikakvih problema,a koristim ga vrlo intezivno..strašan development,official i beta program plus XDA...

kamera mi nije prioritet,stock galeriju ne koristim,ekran je ok,a touch lag ne poznajem.to je biio problem samo u početku...za novce koje sam dao ja sam prezadovoljan.u tome je poanta...

nemam ništa protiv S7.čak sam razmišljao sad kad je na njušci prilično povoljan,ali kad sam ga isprobao,odustao sam.

svako ima svoje mišljenje,ja osobno OnePlus preporučujem svakome jer je vrijedan svake kune i naravno da nije bez mana,ali koji mob jeste?!

 

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prodajem svoj OnePlus3, pa ako ima zainteresiranih, javite se :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
uragan kaže...
Pitanj,sony e5 ili huawei p8 lite,naglasak na igrice

 

Ni s jednim ni drugim se nećeš usrećit u igrama, al Huawei mislim da bi trebao biti više ok.

9 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 al si pametan, procitao sam ja vise tekstova o tel...procitaj moje pitanje opet !!!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima li itko iskustava za Huawei Nova-om?
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

prosto pitanje, ako narucim  na druga koji zivi u Singapore sa Gearbesta, Honorbye ili slicnih sajtova, da li placa porez, carinu sta vec za tel koji je do 250 USD ? zna li ko...hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav, znaci kupujem stariji flagship mobitel do cirka 1000 kuna, pa me zanima sto uzeti, dolje su opcije:

općenito tražim mobitel sa displayom do max 5.0" ili 5.2". mora imati najmanje 2 GB RAM-a i AnTuTu skor od najmanje 40.000. kamera i multimedija mi nisu bitni, važno mi je da je mobitel brz, fluentan, da ne "štuca", da ima bateriju koja dugo drži. primarno mi treba za posao (najviše za internet, mailove i dokumente)

1 Samsung Galaxy S5
7 HTC ONE M8
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 11:33 (franjoslav).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
franjoslav kaže...

pozdrav, znaci kupujem stariji flagship mobitel do cirka 1000 kuna, pa me zanima sto uzeti, dolje su opcije:

 napisi sta ti je primarno kod telke , da bi ti znali reci sta...

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Narucio sam mobitel sa amazon.de LG G5 SE 19.05. u vrijednosti 2500kn, 

mob je trebao stici izmedu 24-27.5 GLS dostavom. Na stranici za pracenje paketa, 

mob je krenuo iz Nizozemske, zadrzao se gore oko 1 dan te je dospio

do Njemacke, u njemackoj je putovao od 19-23.05og.

24.5 dospijeva u Austriju, od tada mu se gubi svaki trag xD 

Vec 2 dana nisu pregledali paket ni doznacili gdje se nalazi. Samo pise da je "In transit".

S obzirom da je sutra 27. a subota je, a koliko znam dostavu ne vrse subotom, zanima me 

sto je se moglo dogodit sa mobom, te kad bi mogao stic. (ako opce stigne

 

Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.5.2017 15:58 (invicto13).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_231921.html?wid=4


a ovaj u usporedbi sa Xiaomi RMN 3 pro ??? je li bolja kamera kod ZTE ?? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ljudi, 

 

cura kupuje mob do max. 3200kn! Mora biti iz ducana jer misli uzet na rate... Ja sam joj preporucio Samsung A5 ( 2017)  iz Sancta Domenice! 

Ako ima netko bolji primjer moba za tu lovu, neka pripomogne  

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav!

 

Frend me pitao koji mobitel da uzme, oko nekih 1000 kuna mu je buđet.

 

NJemu je nekak u planu Motorola g4 play ili neki lenovo C2 ili k5 ili neki Vibe.

 

Što vi mislite?

 

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice