Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.021
|
čitano: 10.946.051
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
W. Sob kaže...

Pozdrav!

 

Frend me pitao koji mobitel da uzme, oko nekih 1000 kuna mu je buđet.

 

NJemu je nekak u planu Motorola g4 play ili neki lenovo C2 ili k5 ili neki Vibe.

 

Što vi mislite?

 

 

 Bolji mu je Xiaomi Redmi 4, a u tom cjenovnom rangu je. Moze i Redmi 3s, stariji model , dosta slicnih karakteristika i dosta jeftiniji.

12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Sandro HR Zagorje kaže...

Pozz ljudi, 

 

cura kupuje mob do max. 3200kn! Mora biti iz ducana jer misli uzet na rate... Ja sam joj preporucio Samsung A5 ( 2017)  iz Sancta Domenice! 

Ako ima netko bolji primjer moba za tu lovu, neka pripomogne  

Ja sam mislio da A5 košta oko 1500 kn :/

 

 

 https://neutrinomobile.hr/smartphone/filter/price/2000-3500.html?dir=desc&limit=45&order=price

Za tu lovu dobiješ HTC 10 evo, Samsung S6 edge, Xperia Z5, Huawei P9, iPhone SE...

 

 

Šteta što je na rate. Za tu lovu bi preko oglasnika novo s garancijom mogao dobiti skoro što god zaželiš.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma i ja sam mu rekao za Xiaomi nek pogleda, ali nekak nije za te mobitele. Ovi su mu valjda pristupačniji odnosno do njih mu je lakše doći.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
W. Sob kaže...

Ma i ja sam mu rekao za Xiaomi nek pogleda, ali nekak nije za te mobitele. Ovi su mu valjda pristupačniji odnosno do njih mu je lakše doći.

 Mozda sumnja u kineze  nek vidi onda samsung J3.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
anelko kaže...
W. Sob kaže...

Ma i ja sam mu rekao za Xiaomi nek pogleda, ali nekak nije za te mobitele. Ovi su mu valjda pristupačniji odnosno do njih mu je lakše doći.

 Mozda sumnja u kineze  nek vidi onda samsung J3.

 

What do you desire? LM
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
lucifer.ie kaže...
anelko kaže...
W. Sob kaže...

Ma i ja sam mu rekao za Xiaomi nek pogleda, ali nekak nije za te mobitele. Ovi su mu valjda pristupačniji odnosno do njih mu je lakše doći.

 Mozda sumnja u kineze  nek vidi onda samsung J3.

 

 Ma samsunga neće, ne sumnja u kineze :-) nego su mu ova 2 proizvođača pristupačna u lokalnoj trgovini pa zbog toga. Kojemu onda dati prednost i na što da obrati pozornost.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trebam pomoc oko mobitela, hocu kupiti novi ali neznam koji je najbolji, znaci htio bih neki koji ima puno memorije minimalno 64GB i RAM 3-4GB, i otkljucavanje otiskom prsta, ali da nebude samsung!
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mister Data kaže...
Trebam pomoc oko mobitela, hocu kupiti novi ali neznam koji je najbolji, znaci htio bih neki koji ima puno memorije minimalno 64GB i RAM 3-4GB, i otkljucavanje otiskom prsta, ali da nebude samsung!

 P9 lite i P10 lite pogledaj....Ne znam napamet specifikacije ali odlicni telefoni Ako se mozes protegnuti onda P9 i P10

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

S obzirom da nisi naveo cijenovni rang, imas Huawei P9 i P10, LG G6, HTC U11 koji bi ubrzo trebao izaci

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Cijena negdje do 2.500
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U kolege na pocetku stranice imas OnePlus 3, mislim da ce ga dati negdje do te cijene :)

 

edit: imas huawei honor 8, p9, sasvim su dobri mobiteli

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 10:59 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka mobitela do 800kn, nisam neki zahtjevni korisnik (ne igram igrice na mobu) glavno da ima malo vecu pohranu za aplikacije i da ima normalan zvuk aka neutralan (za slusalice) !

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 12:17 (Fr0st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako se mozes protegnuti do 1000 kn, najbolji u tom cijenovnom rangu, i preporuka mnogih ti je Xiaomi Redmi 4.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gledao sam ZTE AXON 7 i ZTE AXON mini jedan je 1700-1900kn a AXON 7 3500-3800 AXON mini je dobar za svoju cjenu ima 3GB rama i 32 GB memorije i citac otiska prsta ali AXON 7 je veci, ima 4GB rama i 64 GB memorije i brzi procesor ali neznam koji je bolji za svoju cjenu ako ima netko takve mobitele da mi opise iskustva ili neki slicni
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U fazi sam kupovine novog telefona, a suzio sam izbor na nekoliko modela, prevashodno zbog cijene koja mi odgovara. To su Redmi Note 4, P9 lite i Galaxy J7. E sad me zanima koji je od ovih telefona i najbolji u praksi. Ili ako neko želi preporučiti i neki drugi model, dok god je u cjenovnom rangu ovih modela. ? Akcenat bih stavio na kvalitet fotografija odnosno kameru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jel je itko uzimao iz ove trgovine? https://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-4a-dual-sim-16gb/ takoreci jel su pouzdani

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Uglanvom narucio ovaj model nadam se da nisam fulo :D https://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-4x-dual-sim-16gb/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fr0st kaže...

Uglanvom narucio ovaj model nadam se da nisam fulo :D https://hr.mobileshop.eu/mobiteli/xiaomi/redmi-4x-dual-sim-16gb/

 Za te pare bolji je note 4x ako ne smeta 5,5" velicina

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

note 4x je 1400+ kn 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Fr0st kaže...

note 4x je 1400+ kn 

 Vise nije - link

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ljudi, ima li itko iskustava sa Huawei Nova-om, vec sam postavljao pitanje ali nitko ne odgovara
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Imaš recenzije, domaće i strane, youtube pa prema tome možeš dosta saznati.
Ali ukratko, po meni se radi o vrlo solidnom telefonu iz srednjeg ranga kojem je najveća prednost što koristi Snapdragon 625 čip koji je poznat kao iznimno štedljiv, za razliku od njihovih Kirin procesora. Kamera je dobre kvalitete i snima 4k video što recimo bolji i skuplji P9 ili Honor 8 ne mogu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li netko iskustva sa lenovo p2 ?

 

Trebao bih uzet nešto u tom cijenovnom rangu (2300kn) pa ako može preporuka kakva.

 

Lenovo mi je zapeo za oko zbog veeeeeeelike baterije tj autonomije :) a to mi je prvi uvjet kod kupnje novog moba.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav svima!

trebam uzeti staroj mobitel, njoj je važno da je 5.5'' (jer je u poznim godinama pa ima problema s vidom) i da baterija ok traje. treba joj za surfanje, youtube i sl. cjenovni rang je cca 1500kn. e sad, ja bi njoj najradije uzela https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-4x-dual-32gb-lte-grey-eng-meni.html no brine me što piše eng meni. realno, ona nema pojma ni što treba stisnuti kada je nahrv tak da... molim vas savjet koji uzeti (i odakle - bilo mi dobro da je iz hrvatske jer njezin je danas zavrio u smeću pa gori pod petama)..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Probaj Samsung Galaxy A3 2016 novi na njuškalu naći.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
AnđeoGabrijel21 kaže...
Probaj Samsung Galaxy A3 2016 novi na njuškalu naći.

 Otkad je 4.7" = 5.5" ?

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, kupujem trenutno novi mobitel i ciljam na nesto od najnovijih modela, P10, LG G6, S8+ itd... primarno me zanima S8+ ali su tarife u vecini operatera pre skupe pa ako imate kakav savjet i di bi mo bilo najjeftinije uzet mob, mjesecna rata za pretplatu mi je ok do 350kn, primarni su mi internet i pozivi radi posla

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Kako mislis "primarni su mi internet i pozivi radi posla"? Zar ima neki telefon koji ovo ne obavlja dobro????

Ja bi uzeo P10 jednostavno jer su ostala dva debelo preskupi.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Torent kaže...

Kako mislis "primarni su mi internet i pozivi radi posla"? Zar ima neki telefon koji ovo ne obavlja dobro????

Ja bi uzeo P10 jednostavno jer su ostala dva debelo preskupi.....

 Mislia san na mobilnu tarifu jer bi ga uzea na pretplatu, a za P10 san cita da varaju sa specifikacijama hardwarea? Nesto u stilu da na nase trziste plasiraju slabije mobitele

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice