Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.015
|
čitano: 10.943.184
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Jos bolje da uzme Samsung S8. Jel? Od 3 navedena najjaci je Honor 9. Sjajan mob koji je samo u prvih 28 dana prodan u preko milijun komada. (P.s.Kako ne volim kad ljudi pitaju za neke modele a netko odgovori nesto sasvim deseto.)

 asto mu ne preporuciti neki model koji nije bio u opciji ako se uklapa u budzet? G6 se uklapa ali s8 se ne uklapa.....

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zato sto je nešto sasvim deseto. Osim toga huawei je drugi svjetski proizvođač trenutno i čovjek se raspituje za njegove modele a goldstara ionako nema nigdje.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Iskreno da vam kažem i tih 3200 koliko košta honor 9 mi je zao da jer ne volim toliko davati za mob.....ono max 3000 a jedino mi u to očito ulazi p9

Još mi se sviđa i op3t al ne znam dal ga više ima za kupit.....I po meni možda još jedan koji nije za odbaciti je mi6

 

Tako da sam malo i neodlučan al sigurno ne bi đavo previše pogotovo preko 3000 kn za mob

 

Preko nje se mi nije baš pouzdano kupovat

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Najbolji telefon koji mozete uzeti za 2200 kuna je htc 10,ja porucio s ebaya njemackog.Nov zapakovan u 4 boje dostupan,nema bolje ponude tvrdim.Ko hoce mogu link peodavca ostaviti
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
1950 kuna je sad cijena novog htc 10 zapakovanog ,dostupan u 4 boje.Ja sam sebi porucio s ebaya njemackog,za te novce najbolji izbir definitivno
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Da nije u pitanju HTC 10 EVO koji je totalno drugačiji mob?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ni meni nije jasno di si ga nasao za te novce ja ne mogu nac ispod 2700 + jos 20 eura dostava ako nema slucajno prime membership

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ja sam narucio preko ovog prodavca koji je je frankfurta,telefoni su novi ,zapakovani i otkljucani na sve mreze.1950kuna cijena je sad
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Elipso izbacio modele koji ce bit na ovotjednoj black friday akciji medu njima i honor 8 za jeftine pare https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWEI-HONOR-8/

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Bug mi ne dozvoljava da vam stavim link od ebaya ,al evo okacicu sliku koji je prodavac koji ima htc 10 za 1950 kuna.novo zapakovano i otkljucano na sve mreze, ja sam svoj htc 10 narucio preko njega,dosao mi pre 10 dana
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zee_15 kaže...

Elipso izbacio modele koji ce bit na ovotjednoj black friday akciji medu njima i honor 8 za jeftine pare https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWEI-HONOR-8/

 bas i ja gledam , samo mi nije jasno kako da narucim to da mi stigne na kucnu adresu ? i moram li uzimati taj iskon ili tomato ?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

HONOR 9 ti je definitino najbolji za tu cijenu. Isti mob skoro kao huawei p10 za 500 kuna manje. Kupuj dok je akcija :)

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Problem je najveci sto cigani vecinu tih mobitela nema u web shopu.....nema p9,honor8,honor 9 na koje su najbolji popusti
ocito se treba ic direkt u trgovinu jebo ih ja
Taman sam se ponadao

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Je li itko išao provjeriti je li honor 8 za 1600kn u gotovini ili moram potpisivat ikakav ugovor za tomata,iskon i sl. Ne bi me čudilo da nema više ijednog u trgovinama :/

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koliko ja kuzim za H8 cijena je 1599 a ako se ugovori i iskon onda je 599 kn.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gledam novi katalog od harvey norman pa ako koga zanima i ovo. Novi model Mate 10 lite 2799 kn
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Meni je taj Mate 10 Lite malo precijenjen. Koristi mid-range chipset koji ima i P10 lite, kamere nisu nešto iako ih ima brdo. Za tu cijenu ima i boljih modela
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

honor 8 bolji od tog novog mate 10 lite, a dodje 1600 kuna. Svi koji u blizini imaju poslovnicu elipsa definitivno ako vam treba novi mob to uzimajte

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pise da su izlozbeni primjerci pa je zato najvjerovatnije takva cijena.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ako je tko zainteresirat za p9 ima ga u sancta domenici za 2400 kn + 2 god jamstva na lom ekrana

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

da li postoji koji model uređaja koji je po veličini 5" ali da ima onako ekran od ruba do ruba. Tipa taj LG g6, ali da nije ogroman i glomazan

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

>Ekipa moze pomoc molim vas dok traju ove akcije......zanima me sto uzet sa Honor 8 ili P9?

Ponajvise me zanima ko ima bolju kameru i bateriju?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

to su isti mobiteli samo što huawei ima leica kamere lece i aplikaciju međutim razlika nije ogromna jer su sensori kamera jednaki. Što se tiče svega ostaloga(procesor,ram,ekran...) sve je isto. Ja da mi treba mobitel uzeo bih honor 8 jer za ovu cijenu u elipsa je definitivno best buy.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Tocno bas sam gledao usporedbu kamera na yt. Jedna slika je bolja sa jednim, druga sa drugim. Ne mogu generalno reci, je ovaj je bolji.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Eh treba potrefit ako ga uopce bude u trgovini u splitu to je onaj najveci problem....ako ga bude ne preostaje nista nego uzet p9

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

H

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 22:52 (dos2074).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dos2074 kaže...

Ja si kontam da cu za starog uzeti honor 7 lite (750 kn) ili mozda da uzmem nesto drugo ?

 ovaj?

 

cini se jako dobrim mobitelom u svakom pogledu, kako tako jeftino me zanima?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.11.2017 14:19 (Deutsch).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jedno pitanje koje ne spada baš sasvim u ovu temu, ali nadam se da ću tu dobiti odgovor.

 

Planiram uzeti s Amazona novi mob sad na rasprodajama ova/slijedeći tjedan. Da li ima nešto na što trebam paziti? Ak piše da je Unlocked phone, ne bi smjelo biti problema, zar ne? I drugo, zna li netko kakav punjač dođe, ako naručim s amazon.uk. Da li je normalan sa adapterom na UK socket ili ću morati kupiti dodatak jer tvornički već paše samo u UK.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zadnji put kad sam kupivao mob, bio je unlocked i došao sa UK punjaćem. Trebat će ti adapter. Al bolje je naručiti recimo BlitzWolf ciglicu samo sa Aliexpressa ili sličnih kineskih site-ova ako ti mobitel ima QC 3.0.
Koliki popust očekuješ? Tražim mob za ženu ali nisam vidio da su baš nešto povoljniji od njuškala.
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NorthBlue kaže...
Zadnji put kad sam kupivao mob, bio je unlocked i došao sa UK punjaćem. Trebat će ti adapter. Al bolje je naručiti recimo BlitzWolf ciglicu samo sa Aliexpressa ili sličnih kineskih site-ova ako ti mobitel ima QC 3.0.
Koliki popust očekuješ? Tražim mob za ženu ali nisam vidio da su baš nešto povoljniji od njuškala.

 Što veći . Iz dosadašnjeg iskustva Amazon zna imati jako dobre popuste, pa očekujem najbolje. E sad, dal će baš biti jeftinije od njuškala nisam siguran, ali radije kupim novo i s garancijom od "danas".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice