Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.014
|
čitano: 10.941.685
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Evo nakon korištenja Lenova P2, mogu reći jednu stvar - ne kupujte ga.

 

Šalim se, mobitel je zvijer stvarno... 12 h SOT-a i 3 dana ( 72h ) od 100 posto do nekakvih 10-ak...
Kamera bi mogla biti bolja, ali primarna mi je bila baterija, Android UI radi bez trzanja, definitivno kad izađe P3 to kupujem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledao sam malo za Honor 8, ako je izložbeni primjerak, tj. korišten od strane stotine ljudi koji su po njemu petljali nije to baš neka ponuda..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za kupiti bilo koji izložbeni mobitel stvarno moraš biti jelenko.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da netko nije spomenuo ne bih niti vidio to, stavili su zadnje pod opis tamo,znači uređaj na jakom umjetnom svijetlu mjesecima, na punjaču 0-24, neodržavan i korišten od strane gomile ljudi u tom periodu. Ne hvala, ali hvala onome tko je napisao jer ja ne bih skužio dok ne bude kasno..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
AnđeoGabrijel21 kaže...

Da netko nije spomenuo ne bih niti vidio to, stavili su zadnje pod opis tamo,znači uređaj na jakom umjetnom svijetlu mjesecima, na punjaču 0-24, neodržavan i korišten od strane gomile ljudi u tom periodu. Ne hvala, ali hvala onome tko je napisao jer ja ne bih skužio dok ne bude kasno..

 mislim da taj mambinjo radi u elipsu ? :D

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bio u city u splitu kažu nemaju na zalihama honor 8 ne znam čemu onda popust na njega niti zašto ga imaju u ponudi u prodaji

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa nisu 10 izložbenih primjeraka imali u istom centru, nego maksimalno nekoliko, a to proberu zaposlenici jer sigurno imaju i neki popust na to što rade tamo..

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Možda je i to al nemaju niti p9 na lageru ništa

Samsung,mate i sve ove skupe

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jeli Mate 9 ima ili nema, ne kuzim bas iz zadnjeg posta?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ima par kom na odabranim prodajnim mjestima.

BTW hvala svima koji su dali konstruktivne prijedloge za moj upit, idem sutra po Mate 9 nakon 5T razočaranja.
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kakvo razočarenje? Sve se manje više znalo osim brzog face unlocka.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dado91 kaže...
Ja sam narucio preko ovog prodavca koji je je frankfurta,telefoni su novi ,zapakovani i otkljucani na sve mreze.1950kuna cijena je sad

 Imas li mrtvih pixela?

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Na Gsmareni za ovaj Huawei kažu da je 5,5" a Elipso da je 5", čipovi različiti... Doduše, netko je komentirao na "areni" da postoje dva modela... https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWE-Y6II-COMPACT/

Idem dalje guglat a ako netko ima info, pliz nek kaže...

 

P.S. Velite da su Elipsovi izložbene rage...?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nes se s tim usreciti i da nije izlozbeni.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako je neko u dilemi koji mobitel da uzme za uvjetno receno veoma male novce, definitivno bih preporucio Huawei P9 Lite 2017 ili ti Honor 8 Lite/P8 Lite 2017 jer je to sve isti mobitel.
Mobitel sam uzeo prije par dana i bukvalno nisam zažalio niti kune. Za razlike od S3ce koji sam koristio 2god, ovdje ne osjetim bilo kakvo zastajkivanje. Mobitel je estetski veoma lijep, ekran je odlican, baterija isto tako ( dobijem 8h SoT-a), kamera pristojna. Jedina zamjerka je mozda sto nema taj premaz preko ekrana pa se otisci prstiju veoma lako lijepe, ali posto sam odmah stavio maskicu i stakleno zastitu taj problem nisam iskusio. Od mene za sada samo rijeci hvale i tople preporuke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nema zasto ce biti,telefoni imaju garanciju i prodavač je provjeren .Znaci 1950 kuna i htc 10 dobijes.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
To za 1950 kn ti je HTC 10 EVO
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Početkom 12. mjeseca ističe mi ugovor i odlučio sam se na kupovinu Samsungovog flagshipa. Zanima me što mislite, Je bi bolje da sada, 3 mjeseca prije izlaska Galaxya S9, kupim Galaxy S8 ili da sačekam Galaxy S9? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FanBoy kaže...

Početkom 12. mjeseca ističe mi ugovor i odlučio sam se na kupovinu Samsungovog flagshipa. Zanima me što mislite, Je bi bolje da sada, 3 mjeseca prije izlaska Galaxya S9, kupim Galaxy S8 ili da sačekam Galaxy S9? 

 "Samsung je najavio novi napredni mobilni procesor u Exynos 9 seriji, izrađen na 10nm FinFET Exynos 9810 dolazi sa upakiranom trećom generacijom samsungovih prilagođenih CPU jezgri, a također dolazi s nadograđenim GPU-om."

"The chipset is based on the 10 LPP technology, which is claimed to increase the speed by 10 percent and power efficiency by 15 percent comparing to the previous generation"

 

 

e sada, iskreno mislim da nece imati toliki veliki upgrade, ali ako cekas cijena bi mogla pasti za s8, a vidio bi sta donosi s9.

ovisi ako ti je hitno. hajde sada ti budi pametan :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Vjerovatno će upakirati noviju generaciju iris scanner-a ili čak nešto slično face id-u. Možda napokon naprave 60 fps UI temeljen na Oreo-u. Makar bi bilo mrak da uvedu 120Hz.
E sad, jel se isplati davati 2-3kkn više za to, to svatko zna za sebe.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ekipa, da li za Samsung mobitele kupljene kao nove na ebay.de vrijedi garancija u Hrvatskoj? Ono kako EU je jedno tržište...

Link na ebay.de
https://m.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-S7-SM-G930T-32GB-T-Mobile-GSM-Unlocked-4G-LTE-Schwarz-Weis-Gold/302512445392?hash=item466f2597d0:m:mgdybyi4vnFU08Rq4sBKRmg
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
To što je ebay.de ne znači da samo imaš europske proizvode, već da je stranica prilagođena njemcima. Isto možes dobiti i na ebay.com co.uk ma da moram priznati da je com lošiji jer je teže tražiti proizvode. Lakše nađem preciznije proizvode na co.uk.

Moraš vidjeti koliko je pouzdan trgovac, dali ima dobru ocjenu. Nebi bilo loše da ga pitas ima li europsku garanciju tj ima je ako ju je on kupio njega u njemačkoj ali ako ga je uvezao iz kine radi preprodaje onda nema. Ovisi tko je trgovac, možda je rijeć o dučanu koji daje svoju garanciju.

Inače probaj isti smartphone nači na alzashopu, česka stranica, imaju eu garanciju za flagshipove a oni koji nisu popravlja alzashop direktno. Čujem da čak preuzimaju na svoj trošak smartphone i poprave ako ima jamstvo.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma kakav crni htc 10 evo
... Obicni htc 10 je 1950 kuna nov na ebayu zapakovan,okacio sam slike i ja sam jedan vec uzeo .
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozz ekipa kako nema nikakvih nameta i davanja odlucio sa se na kupnju mobitela sa amazon.de
Eh sad mi je potrebna pomoc jer sam totalno neodlucan
najbitnije kod mob-a je baterija da izgura barem dan bez problema ili bar do veceri.......te druga stvar ona bitna je kamera,cijenovno do 2500-2700
Eh uredaji za koje sam ja zapeo su

 

1.Huawei Honor 9

 

2.HTC One 10

 

3.Huawei P9

 

Pa eto ako bi pomogli bio bih vrlo zahvalan

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

dal je to htc 10? 

ako je onda taj, ima najbolju kameru, a baterijaa je dovoljna za 1 dan 

 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Deutsch  NorthBlue  Hvala vam na savjetima! Jedino me još zanima koja je fora sa firmom Tia Mobiteli, vidim da nude nove mobitele za garancijom do 1000 kn ispod cijene pa pretpostavljam da postoji neka caka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
FanBoy kaže...

Deutsch  NorthBlue  Hvala vam na savjetima! Jedino me još zanima koja je fora sa firmom Tia Mobiteli, vidim da nude nove mobitele za garancijom do 1000 kn ispod cijene pa pretpostavljam da postoji neka caka?

 Što konkretno je toliko ispod cijene? Nisam od njih dosad kupovao, ali koliko sam skužio cijene su im dosta niže u odnosu na ostatak HR shopova najčešće kad je taj proizvod na velikom popustu na npr. Amazonu ili Alzi. Tak da ne vjerujem da postoji caka osim klasike: kupi jeftino i prodaj skuplje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hexfire kaže...
FanBoy kaže...

Deutsch  NorthBlue  Hvala vam na savjetima! Jedino me još zanima koja je fora sa firmom Tia Mobiteli, vidim da nude nove mobitele za garancijom do 1000 kn ispod cijene pa pretpostavljam da postoji neka caka?

 Što konkretno je toliko ispod cijene? Nisam od njih dosad kupovao, ali koliko sam skužio cijene su im dosta niže u odnosu na ostatak HR shopova najčešće kad je taj proizvod na velikom popustu na npr. Amazonu ili Alzi. Tak da ne vjerujem da postoji caka osim klasike: kupi jeftino i prodaj skuplje.

 Evo na primjer Note 8. Kod njih je 6400kn, a u Sancta Domenici 7700kn. Ima i jeftinije od Sancte Domenice, ali nigdje cijene nisu ispod 7k, dok je kod njih 6400.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da ne pametujem sad puno. P9 je općenito fluidniji i manje se grije od htc 10 a kamoli ne honor 9. Ali svak kupuje što mu paše.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mislim da to nije točno. Sense je jedan od najispoliranijih UI, a SD 820 štedljiviji od Kirin-a. Kvaliteta izrade debelo na strani 10, kao i kvaliteta zvučnika i audio jacka. Kamera ima OIS, puno bolja za snimanje videa (P9 niti nema 4k). Od tog trojca ja bih definitivno uzeo HTC
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice