Samsung Galaxy Note 4!

poruka: 968
|
čitano: 205.653
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Zasad sam na 75 posto i imam 1:30h screen ona. Uzevsi u obzir stalno kopanje po netu,slusanje glazbe, 4g i brightness do jaja je super

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
maks0806 kaže...

Zasad sam na 75 posto i imam 1:30h screen ona. Uzevsi u obzir stalno kopanje po netu,slusanje glazbe, 4g i brightness do jaja je super

Snapdragon ili Exynos?

Intel i5 3350p 3.1ghz,12gb ddr3 1600mhz,ssd intel 330 120gb,2x 640gb WD,msi gtx 650 ti boost oc 2gb,asrock b75 pro3,corsair cx 430w
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Po 848789436328965-ti put exynos...

Morat ću ići van pa si moram napuniti mob ali sam ga bas isilovao sa igranjem civilisationa 2 i svime i imam jos baterije a i 3 ipo h screen ona. Meni dosta :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2014 17:03 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
maks0806 kaže...

Po 848789436328965-ti put exynos...

Morat ću ići van pa si moram napuniti mob ali sam ga bas isilovao sa igranjem civilisationa 2 i svime i imam jos baterije a i 3 ipo h screen ona. Meni dosta :)

 

Ma exynos rules, bar kolko citam, ekipa ga hvali i daje prednost pred SD..

Javi kakva je kamera tj fotic low light uvjeti i video..

 

Baterija i nije nis posebno ok je, da je veca 400-500mAh bila bi fenomenalna, al ovak, prosjecna je...

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ma ja mislim da ne igram igrice i jutjub konstantno da bi 6h moglo. Ovo sam max usage puknuo. Da ga što brže istrošim. Snimio sam par slika i video. Lowlight i tak. 4k snimanje je zakon. 4x zoom da se u viewfinderu ne osjeti razlika u kvaliteti videa. Zvuk u videima je super, nisam ocekivao to.

S obzirom na s5 slike navecer su neusporedivo bolje ali i dalje mislim da one m8 ima bolje to. Ne bi bilo loše da je baterija veća, ali vidim da recimo droid turbo ima max 5:30h screen ona sa 3900mah. Jos cu sutra iscjediti do kraja bateriju pa ću konačno reći koliko ima SoT, ali zasad mislim da je exynos verzija bolji izbor

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

pa bez igranja igara mislim da bi izvukao 6 sati sota bez problema. i jos da ponekad smanjis svjetlinu malo bilo bi jos bolje

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Pitanje je : bijeli ili crni?

Osjećaj u ruci?

Izgled- što tko misli?

je li crna više siva?

da li bijela postaje onak žućkasta nakon nekog vremena?

i može neke dobre maskice?

što se tiče baterije kupite si za 25-30 $ battery+ battery charger(original samsung) na ebay pa će te uvijek biti spremni {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Crni definitivno, izgleda bolje i plastika je iza ugodnija na dodir.

Makar ja nisam relevantan jer mi svi bijeli mobiteli izgledaju loše.

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ja sam samo crni htio. Izgleda puno više premium i plastika iza je grippy dok je na bijelom skliska.Također, "bleed" kapacitivnih tipki mi se ne sviđa nimalo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

I ja glasam za crni, izgleda mi elegantnije i kvalitetnije, isprobao sam bijeli i plastika zadnjeg poklopca mi se nije svidala, ali to je nebitno ako je mob u nekoj maski.

 

Citajuci sve zive recenzije na net-u za cover, na kraju sam uzeo ovaj od samsunga (crni), stize iduci tjedan pa javim dojmove:

http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/mobile-accessories/galaxy-note-accessories/EF-PN910BSEGWW

 

 

Razmisljao sam jos i Verus Thor i verus Iron shield, sve ovisi koliko ce mi pasati ovaj gore od samsunga:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Verus-Thor-Dot-Series-Dual-Layer-Protective-Case-For-Samsung-Galaxy-Note-4-/151450401166?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item234325b98e

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Verus-Iron-Shield-Series-Case-For-Galaxy-Note-4-/161466410697?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item259825e6c9

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Evo od jucer SoT

Sorry ali meni je max brightness gušt hehe. I fruit ninja sa stylusom je cheating samo takav!

Da sam imao ugasen 4g kad ne treba, auto brightness i power saving sigurno bi više. Meni je ovoliko SoT-a za heavy usage skroz dobro hehe. Od 7 ujutro do nekih ponoc sam ga jedva ispraznio a stvarno sam ga silovao. Me happy. Exynos masterrace.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Decki kakva vam je citljivost i upotrebljivost ekrana na suncu

alo sam usporedivao frendov note 4 i moj Htc M8

i cini mi se da je dosta jaci brightnes na mome a po svim recenzijama

bi note 4 trebao biti bolji

dok sam imao galaxy s5 cini mi se da je bio bar za 20% bolji na suncu

hvala

HTC ONE M8 !!!!!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Fora je u tome da ti brightness mora biti na auto,onda je čitljivost na suncu izvanredna. 

12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Eh kad bi bilo sunca u zgu da isprobam :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Evo moje baterije, nisam ju doduse skroz isprazio.

Auto brightness je zaista dobar, pogotovo kad je na suncu, kada sunce bas udara u ekran postane jos svijetliji negoli je to na 100%. Boje su doduse prenaglasene, ali ionako to tad nije bitno nego vidljivost.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Danas sam malo čačkal po N4, ne znam koji je proc unutra, al samo znam da mob izgleda zvijerski u ruci, onak na prvu, kolko sam vidio, lag nisam uočio i mob je radio fluidno i brzo, ekran je tipično odličan u duhu amoleda, mada još nema tog ekrana na tržištu a da me ostavio bez daha..

 

Dok bi napravil usporedbu sa S5, to su dva svijeta po pitanju OSa tj UIa, N4 je ispoliran do jaja, što se za S5 nemre nikak reć..

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.11.2014 18:51 (zvonac).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Coby666 kaže...

Savjetujem strpi se, ustedi i kupi Note 4 :)

 

Imao sam LG G3 pred malo na 20 dana, sa dobrim 10l firmware-om, nije trzao nije bio spor, baterija sasvim solidna. Vrlo pregledno i jednostavno sucelje, genijalni knock-on code i po meni super tipke na poledini. Zvuk na slusalicama je fenomenalan, jako jako cist. Kamera je bila solidna, ali sa premalo opcija,  slike su ispadale poprilicno dobro, pogotovo HDR tamo gdje je bio potreban.

Zamjerke su mi bile na preostar, tj jako cudno ostar text na nekim pozadinama tipa siva pozadina. Kao da je sharpening ukljucen, bas mi nije pasalo nikako. Takoder se znao koji put sam od sebe restart-at.

Ono sto mi je isto malo smetalo je da se na bijeloj pozadini blago vidio neki pravilni uzorak/ pattern. Citajuci po netu sam zakljucio da je to digitizer koji se blago vidi na cisto bijeloj pozadini.

Uglavnom nije mi sjeo nekako, imao sam osjecaj da imam samo veliki mob a htio sam nesto vise.

 

Prodao sam G3 dodao cash i kupio preko njuskala crni Note 4 (Exynos verzija) i prezadovoljan sam.

 

Ono sto je LG G3 ima a Note-u 4 fali:

1. Knock code

2. tipke na poledini

3. bolje lezanje u ruci jer je nesto manji i zaobljen i savrseno sjeda u dlan, barem moj dlan

4. Laser AF. Autofokus je kod slabijeg osvjetljenja je ipak bolji u G3.

5. Kvaliteta zvuka na slusalicama (iste slusalice su u pitanju i ista muzika). G3 ima nekako bolji zvuk, mozda je subjektivno ali meni je ipak nesto bolji nego na Note 4.

 

Apsolutno sve drugo je na strani note 4.

Jedina mana koji bih mogao navesti za note 4 je da bijela boja jako brzo postaje plavkasta kako se kut gledanja prema ekranu mijenja. LG nije imao taj problem vec bi sve boje postale isprane kao bi se naginjao ekran, tipicno za LCD.

 

AMOLED je bolji definitivno, ali nsiu u pitanju samo boje i crna koja je potpuno crna, vec i citanje teksta koje puno puno manje zamara oci nego LCD. To jako dolazi do izrazaja u mracnom okruzenju gdje na LCD-u bole oci kod duzeg citanja.

Takoder G3 ne moze spustiti osvjetljenje na tako nisku razinu kao Note 4, i zbog toga problem duze gledati u njegov ekran u potpunom mraku.

 

Ono sto meni osobno vrijedi razliku u cijeni je kamera.

Slike su izvrsne, sitni detalji kao lisce na stablima su jasno definirani te koza i lice osoba izgledaju prirodno sa puno detalja. 4K video je odlican, pun detalja sa vrlo malo vidljive kompresije i nedostataka tipa nazubljnosti rubova i moire. Profesionalno se bavim videom i bez problema bi uzeo 4K video iz Note-a 4 za neke scene i nitko nebi skuzio razliku. Toliko je dobar.

 

Note 4 je nesto veci ali i dalji u granici meni ugodnog za koristenje. Kvaliteta izrade je bolja nego G3, Note 4 bas izgleda Premium i takav je osjecaj kad se ima u ruci.

Ono sto me je iznenadilo je "touch screen" koji je osjetljiviji i bolji na Note 4, precizniji je i bolje reagiria. Sitna je razlika, ali ipak primjetna.

 

Fingerprint sensor na Home tipki meni radi jako dobro i cijelo vrijeme tako ulazim u mob. Kod kalibracije prsta sam zeljene prste (3 max) povukao pod svim mogucim kutevima, ne samo ravno. Pogotovo onim kutevima pod kojim najcesce imam prst kad ga otlkjucavam.

 

Fast charger me iznenadio kako brzo puni, ogroman ogroman plus. Puni puno brze nego G3, razlika je jako velika.

 

Jos jedna bitna razlika na strani Note 4 je kvaliteta i jasnoca zvuka kod poziva. Note 4 ima prirodniji i meksi zvuk, puno ljepsi za uho.

Takoder mikrofon je bolji kod Note 4. Dok sam G3 morao drzati dosta blizu lica, Note mogu imati jako odmaknut od sebe da mi ne dodiruje lice i druga strana me jasno cuje.

 

Mogao bih jos toga puno napisati, ali zasad je to to :)

 

Prije Note 4 i LG G3 kojeg sam koristio nakratko, imao sam LG Optimus 4x HD a prije njega Xperia-u X10.

Ne kupujem mob svake godine i htio sam nesto top premium ovaj put i jako sam se pozitivno iznenadio.

 

Ovo mi je prvi Samsung i prvi puta se susrecem sa Touchwiz koji mi jako pase, nemam zamjerke.

Vidio sam kako izgleda cisti android na nexus-u i nije mi to to, prejednostavno, golo i prazno.

 

Pozdrav svima!

hvala na odgovoru :) ako se sjetiš još koje dobre fore na njemu slobodno napiši. iako si me več pridobio na stranu note-a spram lg-a. definitivno ču se strpiti još malo.

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Jučer sam ga imao u rukama, osjećao sam se kao dr. Evil sa novom igračkom.. Ovo je po mom mišljenju najbolji uređaj na svijetu (uz Z3), jednostavno je čudovište u svakom pogledu..

 

Recite mi gdje mi se na preplatu najviše isplati uzeti?

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
MARKOZD15 kaže...

Jučer sam ga imao u rukama, osjećao sam se kao dr. Evil sa novom igračkom.. Ovo je po mom mišljenju najbolji uređaj na svijetu (uz Z3), jednostavno je čudovište u svakom pogledu..

 

Recite mi gdje mi se na preplatu najviše isplati uzeti?

Nigdje.

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
R36 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Jučer sam ga imao u rukama, osjećao sam se kao dr. Evil sa novom igračkom.. Ovo je po mom mišljenju najbolji uređaj na svijetu (uz Z3), jednostavno je čudovište u svakom pogledu..

 

Recite mi gdje mi se na preplatu najviše isplati uzeti?

Nigdje.

Baš gledam u Vipa sve rasprodano, dns ću se zaletit u t-coma da vidimo kakvo je kod njih stanje

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Stigla cigla!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!

Dosadio ti CM na S5?

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Nije dosadija,dapače CM me ugodno iznenadia.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Gledajuc sve vas koji ga vec imate i koristite, sve manje je strpljenja u meni {#}

 

Al izdrzat cu {#}

 

Jos samo mjesec dva {#}

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Evo par slija..

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Zvijer je stigla!

Nego da vas pitam koliko dugo ste punili bateriju prvi puta prije nego što se prvi put koristili uređaj? Potreban je micro sim adapter za sim karticu, ne? pošto sam dobio nano sim u vipu

Smeta li ako ga punim prvi puta s fast chargerom jer nemam drugačiji od samsunga...?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

1.Prvo punjenje i svako dok se ne upali zelena lampica.

 

2.Potreban micro sim adapter,za nano sim ma naravno.

 

3.Nesmeta,al se uvijek može,maknuti kvačica u postavkam brzog punjenja i ide normalno punjenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Note 4!
Hvala na odgovorima Znaci ne puniti prvi put 12 h i slično?
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Note 4!

Ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice