Landvo L200 - review

poruka: 112
|
čitano: 36.184
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Upravo tako, izbor je prevelik, i ni ja nekad nisam pametan sta gledati.. Ukoliko zelis dobar, stabilan, brz uređaj s dobrom baterijom, ovo je svakako dobar izbor, ukoliko trazis nesto bolje, bolju kameru, itd, onda je tu Xiaomi Hongmi u prednosti.. Svakako koji god uredjaj da odaberes neces pogrijesiti.. ;)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
majdo kaže...

I za kraj: Dosta upit sam također dobio i za drugi model Landvo L200G, ovaj model je malo slabiji ali samo u smislu da ima malo slabiju kameru (5mpx) i ima 4GB interne memorije, ali zato podržava 4G. Ukoliko tražite jako jeftini mobitel s 4G mrežom onda je ovo možda pravi izbor za vas. Na istoj stranici gearbest.com se može naći po cijeni od 109,41$, poštarina uključena u cijenu. Koristeći promotivni kod L200GRX možete ga dobiti par dolara jeftinije.

 

 

Evo i video je online, tako da možete pogledati i uživo kako to izgleda koristiti ovaj mobitel:

 

 

 

Ukoliko bude još kakvih pitanja, želja za provjerom nečeg kako radi, itd, slobodno pitajte, komentirajte.

 

Nedostatak 4g je 3G: WCDMA 850MHz, WCDMA 1900MHz, WCDMA 2100MHz.

 

Ovaj mob mi se jako sviđa, kako si rekao vrlo solidno za male pare.

Zanima me kako funkcionira Dual SIM te koja kartica podržava 3G, standard ili micro?

 

12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Sve radi bez greske, baterija traje mrvicu krace, ali nema nekih vecih problema, isprobana kombinacija HR i AU kartice, te HR i HR i HR i BIH..

Standard kartice ja 3G, ispod nje je ko "ladica" u koju ide druga sim kartica, u ovom slucaju micro..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Kakav je wifi signal odnosno brzina interneta. Znaš li koji dobar bumper case? Ja stvarno nisam zahtjevan korisnik, boli me briga za kameru,ne bih natrpao mobitel appovima. Najbitnije mi je da doma mogu imati sasvim solidno surfanje bez štekanja, da baterija nije katastrofalna i da nije jako fragilan. 

 

Jel bi mi mogao izdržati jedno tri godine s obzirom na to kakav sam korisnik po tvojoj procjeni ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Jako dobar i signal i brzina.. Stan mi je u suterenu, modem je na totalno drugoj strani kuce na katu, signal odlican, fali samo jedna crtica, sve radi bez greske.. Youtube playback oko 8 sati konstantnog pustanja pjesama 90-5% baterije..

Ako ti kamera toliko nije bitna, moja topla preporuka, stvarno je mobitel fluidan, ima masu masu aplikacija, pola je i meni osobno bespotrebno, ali sve je u svrhu testiranja..

I dalje nema nikakvih neugodnih zvukova, nista ne skripi, baterija 2 dana uz neko normalno koristenje, imas ranije vec objavljene slike SOT-a..

I da napomenem punjenje od 5-100% traje nekih 1:45h max, s orginalnim punjacem i kablom..

 

Mogao bi, zasto ne, sve je stvar korisnika, i ono s cime se osoba zadovolji.. Za sada bih rekao da bi mobitel bez problema ispunio sva tvoja ocekivanja..

Sto se tice bumpera, trenutno nisam na nista naletio, dobije se silikonska maska uz njeg koja odlicno lezi uz mob, ali svakako budem porazio malo detaljno da li postoji negdje neki bumper za kupiti..

 

 

Onoga koga zanima evo i usporedba velicine, side by side s Xiaomi MI3.

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 15:11 (majdo).
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

malo sam gledao na internetu i čini se da nema baš bumpera za njega. na irskom forumu samo spominju kožnate zaštite odnosno držače,a to mi je bezveze.

http://www.boards.ie/vbulletin/showthread.php?t=2057312038&page=75

 

Da ima dobar bumper sigurno bih uzeo mobitel, a ovako mi se ne čini za mene jer meni mobitel stalno ispada. Zato i nisam kupovao smartphone dosad.

Gledao sam i jednog drugog kineza slične kategorije i za njega nisam našao bumper case. Šteta, vjerojatno misle da za mobitel ove kategorije ljude previše ne briga kad im se razbije...

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Pa ali na isto ti dodje, imao ti silikonsku masku koja okruzuje komplet sve, zadnju stranu i sve coskove, ili bumer samo kojem je otkriven zadnja strana.. Cak stovise smatram da je bolja zastita ova silikonska maska nego bumper..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Pa ali silikonsku masku dobijes odmah u paketu s mobitelom, kao što i piše na pocetku reviewa u prvom postu, i kao što se vidi na slikama.. 

Bijela/prozirna nije ultra thin, nego je više kao TPU silicon i izuzetno izdržljivo djeluje, odlicno lezi u ruci..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

sorry, moram pažljvije čitati. reci mi još koliko si čekao da ti mobitel dođe u hrvatsku ? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Oko 20-tak dana koje je proveo u tranzitu, i dva dana dok nije poslan dok nisam dobio tracking.. Paket je išao normalnom poštom, preko Nizozemske.. Do Nizozemske tracking nije radio, kad je došao tamo, unutar tjedan dana je bio kod mene kući..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

kako se obavlja plaćanje pdv-a i carine? jel moram ići u najbliže carinsko sjedište ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Postoji mogucnost i da je izbjegnes, stigne ti kuci plava koverta s carine da dostavis racun, posaljes racun s paypala i kad ti mobite dodje kuci platis 25% plus 30 kn carinskih troskova, suma sumarum nekih cca 680 kn sve skupa izadje, naravno ako dobijes poziv za placanje PDV-a.. Ima slucajeva gdje ljudi i izbjegnu to, samo sutis i cekas pa sta bude.. ;)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
Landvo L200 - review

Evo i slike s kamere, video ce uskoro, jedna dnevna, jedna u podzemnoj garaži i jedna po mrklom mraku na otvorenom..

 

Puna rezolucija:

http://postimg.org/image/dr6h0jd6p/

http://postimg.org/image/w5h04iphd/

http://postimg.org/image/a8uh45cap/

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Zainteresirani, ne zaboravite kupon {#}

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 17:28 (sudy_freak).
12 godina
offline
Landvo L200 - review

Što se tice GPS-a, situacija je sljedeća:

Koristio sam Navigon, isključio podatkovnu vezu, samo znaci uz GPS, locirao me unutar 30 sec, put kući, ruta od 350 km, praktički perfektno me navodio cijelim putem.

Na tri mjesta je bio problem, jednom moje krivo skretanje pa dok se izorjentirao i preracunao, druga dva puta je problem bio u zastarjelim kartama, tu su sada kruzni tokovi i nije se znao orjentirati posto je cesta dosta promjenjena, ali poznam put, i znakovi su tu, tako da to i nije toliki problem. Pred kuću me doveo nekih 5 matera ranije je rekao da sam stigao na odredište, sve u svemu od mene ima prolaznu ocjenu..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Evo i jedan kratki video kamere, uskoro će ih biti više..

 

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Pozdrav svima

 

tražim mobitel za ženu pa mi je za oko zapela ova tema.

 

ako može pitanje;

 

ženi bi trebao mobitel za surfanje, facebook, viber, whattsup, online bankarstvo, čitanje pokoje knjige preko njega, mail, itd, da je baterija ok i da mobitel ne šteka. Sad ima huawei y300 i stvarno je mobitel za poludit kad se nakrca sa aplikacijama, još ima i custom rom i sve al 512mb mu je premalo. Dal bi joj ovo bio dobar izbor? Oće li biti problema zato što ima "samo" 1GB? kamera nije od velike važnosti, 5 inča ekran joj je taman. Vidim da i 3g radi i sve. Ili preporučate nešto drugo? cijenovno mi upada u budžet koji je tako oko 100 USD.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 15:00 (dudekzg).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Po meni bi Vaša žena bila tip nezahtjevnog korisnika i ovo bi bio više nego odličan izbor..

To što ima samo 1GB rama, neće predstavljati apsolutno nikakav problem, pogotovo iz razlog jer dolazi na njemu čisti android bez ikakvih predinstaliranih apikacija koje su bespotrebne i zauzimaju samo mjesto.. Samo ono osnovno dođe na mobitelu.. Osobno sam ga natrpao hrpetinom aplikacija upravo radi testiranja, od igrica do raznoraznih programa, mobitel uopće ne šteka, niti ima ikakvih problema u radu dok je 5-6 apikacija otvoreno u pozadini.. Baterija kao što se vidi iz priloženog uz neko normalno korištenje traje i do 2 dana bez problema.. Ukoliko je i rijec o intenzivnijem korištenju izdržat će od 7 ujutro do 11 navečer bez ikakvih problema, i još će ostati baterije za do sutradan.. Kamera i nije toliki problem kao što se vidi iz priloženog, naravno ako se u obzir uzme cijena i da bi ovo zapravo bio niskobuđetni telefon.. Internet bankarstvo radi normalno, isprobao sam mPBZ na njemu..

 

U svakom slučaju moja topla preporuka bi bila ovaj uređaj, što cijenom što omjerom uloženo/dobiveno.. Vjerujem da nećete ostati razocarani..

 

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review

Hvala lijepa na brzom odgovoru

 

da, jedino što me mučilo je taj 1Gb al znam da 2Gb su mobiteli u kategoriji 1000kn+. Ok, onda će taj dobiti.

Da li znate jel se može naručiti iz eu skladišta negdje (ja sam guglo al nisam našao) da brže stigne ili da naručim sa gearbesta pa čekam dvadesetak dana?

14 godina
offline
Landvo L200 - review

Roknuo i ja bijelog, pa da vidimo i to čudo. samo da sad i stigne u nekom normalnom vremenu.

Kakav je ekran, jel kvaliteta prikaza ok? predpostavljam da nije ips, jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
dudekzg kaže...

Hvala lijepa na brzom odgovoru

 

da, jedino što me mučilo je taj 1Gb al znam da 2Gb su mobiteli u kategoriji 1000kn+. Ok, onda će taj dobiti.

Da li znate jel se može naručiti iz eu skladišta negdje (ja sam guglo al nisam našao) da brže stigne ili da naručim sa gearbesta pa čekam dvadesetak dana?

 

Nisam siguran da li ga ima na EU skladistu igdje, a što se tice narucivanja iz kine po meni trenutno najbolje s gearbesta jer sam vidio da pojedine stranice ne daju sve sto i ovi u paketu, a i na gearu je definitivno najniza cijena navedenog uređaja a stranica je provjerena, plus sto je dostava stvarno brza, barem iz moga iskustva..

 

dalja46 kaže...

Roknuo i ja bijelog, pa da vidimo i to čudo. samo da sad i stigne u nekom normalnom vremenu.

Kakav je ekran, jel kvaliteta prikaza ok? predpostavljam da nije ips, jel?

 

Ekran je stvarno odlican, vidljivost na suncu super, cak ponekada imam dojam da je u noci na minimumu malo presvijetal za moj ukus, ali o tom bi se vec dalo rasprvljati.. Nisam siguran, ali misalim da nije ips..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
majdo kaže...
dudekzg kaže...

Hvala lijepa na brzom odgovoru

 

da, jedino što me mučilo je taj 1Gb al znam da 2Gb su mobiteli u kategoriji 1000kn+. Ok, onda će taj dobiti.

Da li znate jel se može naručiti iz eu skladišta negdje (ja sam guglo al nisam našao) da brže stigne ili da naručim sa gearbesta pa čekam dvadesetak dana?

 

Nisam siguran da li ga ima na EU skladistu igdje, a što se tice narucivanja iz kine po meni trenutno najbolje s gearbesta jer sam vidio da pojedine stranice ne daju sve sto i ovi u paketu, a i na gearu je definitivno najniza cijena navedenog uređaja a stranica je provjerena, plus sto je dostava stvarno brza, barem iz moga iskustva..

 

dalja46 kaže...

Roknuo i ja bijelog, pa da vidimo i to čudo. samo da sad i stigne u nekom normalnom vremenu.

Kakav je ekran, jel kvaliteta prikaza ok? predpostavljam da nije ips, jel?

 

Ekran je stvarno odlican, vidljivost na suncu super, cak ponekada imam dojam da je u noci na minimumu malo presvijetal za moj ukus, ali o tom bi se vec dalo rasprvljati.. Nisam siguran, ali misalim da nije ips..

 

ok, hvala puno na pomoći, kad stigne javim dojmove

12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Nadam se da će te obojica biti zadovoljni s kupljenim uređajem.. ;)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Evo naručen je, uzeo sam i shipping insurance, sve skupa 86,67 usd tj 566,34 kn po paypalovom tečaju, sad samo čekam{#}

 

Odabrao sam auto shipping tako da još neznam dal ide preko Singapurske ili Nizozemske pošte

 

 

Btw, registriranjem sam dobio 10 kupona po 5usd za koristiti uz narudžbe preko 50usd vrijednosti što je ugodno iznenađenje

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Ide preko Nizozemske, tracking je neupotreblljiv skoro dok ne dodje u Nizozemsku, a iza toga tek proradi.. 

 

U svako slucaju kuponi nisu na odmet, nek se nadje, a na stranici imaju stvarno svega.. :)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Ima još netko ovaj mobitel malo duže vremena? Planiram ga uzeti, ali sam malo skeptična zbog niske cijene, da kroz koji mjesec ne bi riknuo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Zasto mislis da bi niska cijena trebala biti kljucan faktor u kvaliteti nekog uređaja? Nebitno da li je to mobitel, laptop, kamera, pegla, itd..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Jer vjerujem da vrijedi ona koliko para toliko muzike..meni su specifikacije ovog mobitela sasvim dovoljne, nisam zahtjevan korisnik i čini mi se kao savršen izbor s obzirom na cijenu, no eto jedino me brine što čitam po forumima da Landvo spada u odron marke kao tipa doogee, cubot itd.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Realno, prekratko su na trzistu da bi ih se moglo zvati odronom kao sto je Cubot i to pogotovo oni stari modeli..

Osobno mislim da je odlicna kupovina, omjer ulozeno/dobiveno, pogotovo za nezahtjevnog korisnika kojem kamera ne igra najvecu ulogu kod mobitela.. Baterija je odlicna, i natrpan aplikacijama radi odlicno, a ni mj dana kasnije ne pokazuje nikakve znakove škripanja ni savijanja kod koristenja..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice