Landvo L200 - review

poruka: 112
|
čitano: 36.172
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
rosebud1 kaže...

Jer vjerujem da vrijedi ona koliko para toliko muzike..meni su specifikacije ovog mobitela sasvim dovoljne, nisam zahtjevan korisnik i čini mi se kao savršen izbor s obzirom na cijenu, no eto jedino me brine što čitam po forumima da Landvo spada u odron marke kao tipa doogee, cubot itd.

 Hajde onda ti upitaj te na forumima koji mobiteli NISU odron kategorija?  Osobno imam jedan Cubot S168 i za 470 kuna teško je naći bolji mobitel. Uz sve ovo imao sam sreće jer su mi sa Dealmaschinea poslali mob putem mađarske pošte i nisam platio carinu.

 

Pozdrav i sretna vam nova godina!

 

12 godina
offline
Landvo L200 - review

izasao je i L200s model, ima rezu 1280x720 i 4g

steta sto nisu bateriju pojacali

ima neki popust kod i za taj model?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Nisam vidio da je izašao L200S, znam da ima L200G jer su me ljudi ranije već pitali za njeg, ali provjerit ću i taj detalj pa ćemo vidjeti da li postoji i za njega neki kupon.

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
batizg kaže...

izasao je i L200s model, ima rezu 1280x720 i 4g

steta sto nisu bateriju pojacali

ima neki popust kod i za taj model?

 

Koristeći kupon L2000SRX moguće je kupiti L200S s popustom od 19$.

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review

Koliko vidim (a ispravite me ako sam u krivu) L200S ima 4G, veću rezoluciju ekrana (možda zbog toga će više trošiti bateriju?) te single sim slot, sve ostalo je isto?

 

i cijena naravno je različita 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.1.2015 20:27 (dudekzg).
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

I drugaciji je procesor, L200S ima u sebi MTK6290 proc, 4G kao što si vec spomenuo i vecu rezoluciju koja može biti razlog vece potrosnje baterije.. No naravno sve je to do samog korisnika, kako i na koji nacin se sluzi mobitelom..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
14 godina
offline
Landvo L200 - review

Kakva je kvaliteta zvuka na slušalici kod L200? Čitam na htc mania da nekolicina imaju problem sa pretihim zvučnikom koji se jedva čuje?

 

Kakav je touchscreen, da li je odazivan i dobro hvata?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
majdo kaže...

I drugaciji je procesor, L200S ima u sebi MTK6290 proc, 4G kao što si vec spomenuo i vecu rezoluciju koja može biti razlog vece potrosnje baterije.. No naravno sve je to do samog korisnika, kako i na koji nacin se sluzi mobitelom..

 

 

Da, procesor nisam uočio, moja greška

razlika između ta dva procesora vjerojatno nije neka ekstremna (nisam uspio naći na internetu usporedbu)

12 godina
offline
Landvo L200 - review

Evo i noćni video:

 

 

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.1.2015 11:22 (majdo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Noćni video izgleda čist ok s obzirom na cijenu

 

Mali update: 

 

015-01-15 11:38
CROATIA, 10805 Zagreb CUV, Record item customs information, Retention reason : Invoice missing
2015-01-14 08:13
CROATIA, 10805 Zagreb CUV, Receive item at location
2015-01-14 08:13
CROATIA, 10805 Zagreb CUV, Send item to customs (Inb)
2015-01-13 17:30
CROATIA, ZAGREB 10003, Send items to customs1 (Inb)
2015-01-13 16:19
CROATIA, ZAGREB 10003, Receive item at office of exchange (Inb)
2015-01-13 11:20
NETHERLANDS (THE), AMSTERDAM C POST NL PRODUCTIE B.V., Send item abroad (EDI-received)
2015-01-10 07:49
NETHERLANDS (THE), AMSTERDAM C POST NL PRODUCTIE B.V., Insert item into bag
2015-01-10 07:49
NETHERLANDS (THE), AMSTERDAM C POST NL PRODUCTIE B.V., Receive item at office of exchange

 

 

dakle, bio sam brzoplet i nisam stavio da mi gearbest priloži račun sa mobitelom (Invoice : Do not need Invoice - to mi piše na gearbestu) pa sad moram čekat da mi stigne pošta od carine pa da im šaljem račun itd pa će se to rastegnut do sljedećeg tjedna valjda.

Majdo - vi ste priložili račun pa Vam je zato tako brzo stigao?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Nisam, nego je narucen i stigao prije Bozica i ostalih blagdana, sve ostalo sto sam narucio preko interneta u periodu od 10.12-15.12. još nije ni na vidiku da bi moglo stići..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review

ahaaaa... naručeno isto sa gearbesta ili? jer sam ja naručil kasnije, 22-og a shipano mi 26-og

 

 

a jesam li u pravu što se tiče dijela s računom? da je račun na mobitelu na carini bi odmah vidjeli i izračunali koliko trebam platit pa poslali poštom - bar sam tak ja posložio u glavi 

12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Tako je, odatle i promo kod i sve ;)

 

Moze biti a i ne mora, nisam ti siguran, ne mogu tvrditi.. Ali vjerovatno da da, da bi prije dobio.. Tih par dana nije problem sacekati kad si vec ovoliko cekao.. ;)

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 17:34 (majdo).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review

Da, tak sam i mislio

 

 

Ma naravno da nije

 

trebao bi onda stići sljedeći tjedan, javim dojmove kad dođe

12 godina
offline
Landvo L200 - review

Ekipa, za više detalja oko GearBest-a možete pratiti ovu temu, gdje će često biti akcijskih kupona i sve vezano za spomenutu web trgovinu..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Evo da se javim, maloprije je stigao 

 

dugo se zadržao na carini, neznam zašto, duže je bio na carini nego što je putovao iz kine u hrvatsku...

 

U paketu je stiglo sve navedeno što je kolega Majdo rekao dakle, slušalice, punjač/usb kabel, folija za ekran, maska

 

Javim dojmove za par dana korištenja, al ovak na prvu je stvarno super

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

Ok, prvi dojmovi;

 

 

Žena je zadovoljna tak da...

 

 

 

Mobitel je jednostavno fantastičan.

 

Djeluje jako čvrsto (zadnji poklopac je omg, jedva sam ga skinuo da stavim sim unutra), i ženi i meni je lijep, no to je subjektivno.

 

Brzo radi sve a natrpan je bome sa svačim, od facebooka, whatsuppa, vibera, m-zaba,... sve radi uredno brzo bez problema

 

Za usporedbu imam Huawei ascend P6 (B111 na njemu) te mi se čini da je Landvo brži (nije baš za usporedbu s obzirom da ja imam emotion a Landvo je čisti android ali eto)

 

Wifi hvata ekstra brzo, surfanje internetom bez wifi-a je odlično, brže nego na mom mobitelu

 

Za sada je pun pogodak te mi ponekad dođe da i sebi uzmem jednog

 

Za te pare mislim da teško može bolje

 

Za bateriju je još rano jer je žena na godišnjem pa se koristi po cijeli dan, to ću javiti kasnije

 

 

 

Majdo zahvaljujem na preporuci stvarno pun pogodak

 

Kako je tvoj sada s obzirom da su prošla skoro 2 mjeseca? Dali zamječuješ kakve promjene u radu?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 18:58 (dudekzg).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
dudekzg kaže...

 

Majdo zahvaljujem na preporuci stvarno pun pogodak

Kako je tvoj sada s obzirom da su prošla skoro 2 mjeseca? Dali zamječuješ kakve promjene u radu?

 

Drago mi je da si zadovoljan.

Apslutno sve radi jednako dobro kao i prvog dana, baterija i dalje traje ohohoh s obzirom koliko se koristi.. SOT je rijetko kada ispo 4 sata..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
offline
Landvo L200 - review

uzeo sam landvo signal sam imao u zagrebu kad sam osao iz zg vise nemam signala kako to mogu rijesit??

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
dudu9 kaže...

uzeo sam landvo signal sam imao u zagrebu kad sam osao iz zg vise nemam signala kako to mogu rijesit??

 

Da li ti je Sim kartica u dobrom otvoru?

koja mreža?

nema uopće signala tipa nemože se zvat i slat sms?

 

Neznam, ovdje sve radi, kolega Majdo putuje dosta i njemu sve isto radi, možda ima on kakav bolji prijedlog?

12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Cuo sam se ja vec preko PP s forumasem, izgleda da je problem u samoj SIM kartici.. Premalo informacija da bi covjek mogao skuziti u cem je problem..

Kao sto sam vec spomenuo, mobitel je s moje strane testiran s Austrijskom A1 sim karticom, U HR sa svim opraterima i u BIH s Eronet, mTel, i na svim karticaa je radio savršeno..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
10 godina
offline
Landvo L200 - review

Taj mob sam curi kupio inace sad se nalazi na selu i proradio je signal samo sto varira nekad pun pa pola i nekad nema jer ju nazovrm pricamo i prekine se poziv inace i ja imam wmcc kineski mob tamo kod nje nisam imao problema s signalom jedino nemam 3g nego 2g internet oba dva su na vipu 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Landvo L200 - review

Mobitel naručen prije koji dan

 

Također mi je promaklo da stave račun unutra Jel se mogu nadati da prođe Carinu bez dodatnih nameta? Nema šanse, ha?

 

Žena ima dvije kartice, privatnu na kojoj koristi mobilni internet i svugdje ga koristi, i službeni koji joj treba biti dostupan samo na poslu (centar grada..).

Koju karticu mora rezati (ili uzeti novu manju)?

 

 

P.S. Za zainteresirane, razlike između L200, L200G i L200S.

http://www.devicespecifications.com/en/comparison/70d41fc6f

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2015 11:45 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Moze se dogoditi da prodje, a ne mora, to je sve lutrija, jel.. :)

 

Velika sim ide za 3g net, itd, tako da je moja preporuka da prva bude privatna, druga poslovna.. Mala ide kao druga.. Utor za malu se nalazi ispod velike, da ne bi mislio di je sta, i kakava je ovo glupost.. :D

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
9 godina
neaktivan
offline
Landvo L200 - review

@CyberDemonVZ  to ti ja kao što je kolega Majdo  rekao lutrija 

 

Neka logika govori da ako staviš račun unutra da će ti brže stić jer nema onda procesa da ti šalju doma poštom da trebaš njima poslat račun, pa dok im ga pošalješ, pa dok oni to dobiju itd, par dana se tu skrati

 

 

 

Da napravim update sada nakon što je već neko vrijeme mobitel u upotrebi;

 

 

Mobitel napunjen aplikacijama do kraja radi kao i prvog trena, brzo, fluidno, stvarno za ne povjerovat

Baterija sada kada žena radi pa nije non stop na njemu nego tipa 50% vremena  - 2 dana drži bez problema, 3 sata SOT-a bez problema - napomenuti moram da ona ne igra nikakve igrice ali kao kod svakog mobitela igranjem igrica baterija se brže prazni, logično 

 

Slušanje muzike baš kako je Majdo rekao, pola sata na putu za posao i potroši joj se 5% što je super

 

Izgleda isto kao i prvog dana, ništa se nije izlizalo, ogulilo, ništa

 

Žena je sa gestama na mobu oduševljena

 

 

 

E sad, imam dvije zamjerke koje se nemogu baš ni nazvati zamjerke ali čisto da Vam iznesem što sam primjetio da bi mogao biti nekome nedostatak;

 

Prvo - punjač koji smo dobili uz mob ne valja baš. Koristila je stari punjač napočetku pa to nismo odmah vidjeli. Dakle na ovom je deklarirano 1000 mAh (što mislim da je premalo jer moj ima 1500mAh) te kao da puca veza dok se puni - mislim da je samo loš punjač što se lako zamjeni, ništa strašno

 

Drugo - memorija dostupna za aplikacije je samo 0,89GB, 5,16GB je za pohranu slika, muzike itd - to je premalo. Čitao sam online i puno mobitela ima tako, android valjda tako radi sustave, da se to riješiti, na xda sam našao temu i kad uhvatim vremena promjenit ću joj da ima 3GB/3GB

 

Ugl zamjerke nisu na sami mobitel

 

 

Sve u svemu stvarno jako dobar mobitel za tako malo novaca

 

Nadam se da će Landvo procvast jer ako su im i drugi mobiteli ovakvi onda stvarno nemogu fulat

 

 

 

Edit, stavljam screen shot da vidite nešto, trenutno smo nešto isprobavali, kako uzeti screen shot između ostalog 

Da li primjećujete nešto neobično? 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 13:14 (dudekzg).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
dudekzg kaže...
Drugo - memorija dostupna za aplikacije je samo 0,89GB, 5,16GB je za pohranu slika, muzike itd - to je premalo. Čitao sam online i puno mobitela ima tako, android valjda tako radi sustave, da se to riješiti, na xda sam našao temu i kad uhvatim vremena promjenit ću joj da ima 3GB/3GB

 Može link? Javi rezultat.

 

Samo 0,89 za aplikacije?? :((

Pa ja sad imam na svom mobitelu jednu igru koja zauzima oko 1 GB... :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
neaktivan
offline
Re: Landvo L200 - review
CyberDemonVZ kaže...
dudekzg kaže...
Drugo - memorija dostupna za aplikacije je samo 0,89GB, 5,16GB je za pohranu slika, muzike itd - to je premalo. Čitao sam online i puno mobitela ima tako, android valjda tako radi sustave, da se to riješiti, na xda sam našao temu i kad uhvatim vremena promjenit ću joj da ima 3GB/3GB

 Može link? Javi rezultat.

 

Samo 0,89 za aplikacije?? :((

Pa ja sad imam na svom mobitelu jednu igru koja zauzima oko 1 GB... :/

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2455850

 

  ovo je video kako se to radi

 

 

još nisam pročitao cijelu temu niti pogledao video tako da pazi, na vlastitu odgovornost

 

 

da, malo je zato treba povećat, ali ako sam dobro shvatio tako android na mnogim mobitelima funkcionira, čak i sa većim kapacitetom npr imaš u temi ljudi se javljaju sa 16,32GB da imaju par GB samo za aplikacije tako da je to očito nešto "normalno"

bitno da se da zaobić

 

 

12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
dudekzg kaže...
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2455850

  ovo je video kako se to radi

još nisam pročitao cijelu temu niti pogledao video tako da pazi, na vlastitu odgovornost

da, malo je zato treba povećat, ali ako sam dobro shvatio tako android na mnogim mobitelima funkcionira, čak i sa većim kapacitetom npr imaš u temi ljudi se javljaju sa 16,32GB da imaju par GB samo za aplikacije tako da je to očito nešto "normalno"

bitno da se da zaobić

HVALA!

Još mi nije stigao

 

Koji odjeljak gledamo?

E) Section Primary partition for smartphone with new O. S. "KITKAT"?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 16:27 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review

Da se i ja oglasim.. :)

Ja osobno to ne vidim kao neki problem, jer sve aplikacije koje instaliram odmah šibam na karticu, unutra ja 16GB kartica class10, tako da ne marim uopce.. 

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
Re: Landvo L200 - review
majdo kaže...

Da se i ja oglasim.. :)

Ja osobno to ne vidim kao neki problem, jer sve aplikacije koje instaliram odmah šibam na karticu, unutra ja 16GB kartica class10, tako da ne marim uopce.. 

 Pa gore je Kit Kat...  a on ne dozvoljava install na SD... Ili sam u krivu?? :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice