SAMSUNG I5800 Galaxy 3

poruka: 410
|
čitano: 164.452
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Ovako, kroz par dana ću uzet Galaxy-ja pa me zanima koliki je nekakav normalan OC, znači, do kolko ga smijem OC-at za svakodnevni rad, a da bude lagfree. Hvala! {#}

Kada se kunem majkom možda lažem, ali kada se kunem ocem govorim istinu, majke mi! (Thumb up i HVALA su dobrodošli :D)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

ja sam inace prezadovoljan mobitelom... samo ti preporucujem da odmah kupis zastitnu masku i foliju za ekran jer ako uzmes crni mob cim taknes negdje ostane ti ostisak prstiju... a da ne govorim kad ti padne na pod :DD ja narucio masku.. i dan prije nego sto mi je dosla stukao sam ga i dobio je prvu rupicu :///... znaci nemoj cekat prvi friz nego ga odmah zastiti :D

Nothing is true, Everything is permitted!
13 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

gdje mogu to nabaviti, u nekom mobi shopu ili preko interneta...

12 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
Kuzco kaže...

gdje mogu to nabaviti, u nekom mobi shopu ili preko interneta...

ja san pretrazio cijeli cc1 i joker u Splitu i nista... najbolje bi ti bilo preko njuskala (sigurno ih ima jer san ja narucio cca prije 2 tjedna) ili preko ebaya...

Nothing is true, Everything is permitted!
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Nadogradio sam 2.2 preko odina, a sad hocu da vratim sve na staro i da nadogradim 2.2 preko Kies-a???

help

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
Zbog čega bi vratio na 2.1 pa onda nadogradio na 2.2
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

nezz, mobitel mi se cini lomljiv i to... pa ocu da nadogradim verziju preko kies-a, i da mi garncija ostane

13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
Pa imaš i sad garanciju,a rom je službeni i stabilan je
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
12 godina
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Bok svima, imam malih problema sa mobitelom, jednostavno mi trzucka kad odem na imenik, kad listam programe a to me užasno nervira i još sa tim baterija mi se isprazni u danu a ništa ne radim na njemu zna netko kako se može riješiti problem? da instaliram ROM ili nešto?..Hvala na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
XVII Mini kaže...

Bok svima, imam malih problema sa mobitelom, jednostavno mi trzucka kad odem na imenik, kad listam programe a to me užasno nervira i još sa tim baterija mi se isprazni u danu a ništa ne radim na njemu zna netko kako se može riješiti problem? da instaliram ROM ili nešto?..Hvala na pomoći.

Imaš PM

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
12 godina
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Zahvaljujem se Brunotu(Moby-Split) što mi je pomogao sa instalacijom ROM-a, hvala ti još jednom :)..
Čovijek je car i sve živo zna :D.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Hvala, al neslažem se s tobom. Nisi ti vidija šta je znalac. :)

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

iman ovaj mob vec duga znan dosta toga, al se svejedno ne usudim sam upgredat, jos imam 2.1 moze neko pomoc u PM i dal je ko probao unaprijedit na 2.3 jer sam vidio da je i to moguce za ovaj mob, a kad idem preko kiesa sve se skida i kad krene skidat u mob onda se mobitel ponovno restarta i koda nis nisam napravio  POMOC pls

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
2.3 imaš jedino neslužbeni u alpha fazi.Ja sam ga probao.No ima stvari koje još ne rade no brz je i super izgleda
Zaradite novce http://bux.ratovi.net/?r=robimarko
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

a znam a ja bi ga na 2.2 preko odina al nezelim nesto sj...t, i nikad nisam radio u njemu, ima li neki dobar tutorial al opet nekako jednostavan, i dal se ja mogu spojit na kies nakon sto ga updatam jer su mi tamo contacti a to je jedino sto mi treba drugo sve lako skinem

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
chome1 kaže...

a znam a ja bi ga na 2.2 preko odina al nezelim nesto sj...t, i nikad nisam radio u njemu, ima li neki dobar tutorial al opet nekako jednostavan, i dal se ja mogu spojit na kies nakon sto ga updatam jer su mi tamo contacti a to je jedino sto mi treba drugo sve lako skinem

Pogledaj par stranica (10) unazad, imaš tutorial

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

znaci to je za 2.2

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
chome1 kaže...

znaci to je za 2.2

Nije, to je tutorial za custom rom. Konkretno za kyorarom, al kyrilos ti je bolji. Postupak je isti samo umisto kyoraroma, kyrilos

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 19:07 (Moby-Split).
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

da al ja ocu update na 2.2 a ne custom rom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
chome1 kaže...

da al ja ocu update na 2.2 a ne custom rom

Najjednostavnije je preko kies-a, ili preko odina al trebaš nac negdi na netu (XDA) official rom. 

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
16 godina
online
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Ja koristim kyrillos-ove romove otkad sam uzeo mob, prije nekih 3 mjeseca, ito OC verziju, sto znaci da je clockan. nemam nikakvih problema, nista ne stopa nista ne steka. Mob radi savrseno, baterija moze po 3-4 dana, poruke pozivi malo surfanja itd, 2 dana ako konstantno radio drzim upaljen itd itd

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
chome1 kaže...

da al ja ocu update na 2.2 a ne custom rom

http://www.megaupload.com/?d=PGGQ6SXJ

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
12 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
sako9800 kaže...

Imam ga ja i same pohvale. Navukao sam se na internet i youtube pa sam 400 kn nabio. Al nema veze mob je super. Baš sam danas slika neke slike vanka i ispale su odlično. Baš dobre nije kampera neka baš predobra al je sasvim solidna. Što se tiče toucha super je zooma odlično, mob je brz. Samo ja još nisam otkrio kako spojit USB na komp da prebacim glazbu pa ako netko zna kako najjednostavnije? Hvala!

trebas skinuti samsung kies koji podrzava mob... ili ako imas (dobio si s mobom) card reader i u njega stavis memorijsku pa u laptop...

Nothing is true, Everything is permitted!
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

imam novi problem, jutros ugasio mob i upalio i kad se poceo palit pojavio se ko neki  error nisan slika pa cu ovako nekako prikazat,

znaci slicica mobitela .......!.......slicica kompa i slicice su isto ovako povezane s tockicama i usklicnik u sredini, mozda jer sam probao jucer preko kiesa al nisam uspio i  kad ga upalim uvik ta slika stoji i nemogu nista, zna li neko mozda rijesenje

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2011 18:05 (chome1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
chome1 kaže...

imam novi problem, jutros ugasio mob i upalio i kad se poceo palit pojavio se ko neki  error nisan slika pa cu ovako nekako prikazat,

znaci slicica mobitela .......!.......slicica kompa i slicice su isto ovako povezane s tockicama i usklicnik u sredini, mozda jer sam probao jucer preko kiesa al nisam uspio i  kad ga upalim uvik ta slika stoji i nemogu nista, zna li neko mozda rijesenje

Probaj uc u recovery (volume down+home tipka+power) pa ako ti može tu uc stavi neki custom rom preko odina

Galaxy 3-I5800: Kyrillos' ROM v9.0.5 JPU-HYBRID G3MOD v2.1
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

da al neznam dal to mogu jer ne uspije mi se ni upalit ono I5800, samo bljesne i odma ta slika, prvi put sam to rijesio tako sto sam ga spojio na punjenje i uspio upalit a sad nece ni tako nemam pojma sto cu, al probat cu recovery

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

evo uspio sam toooooooooooo, izvadio pateriju i spoji mob na komp i uspio se upalit aaaaaaaaaa sve je ok, al svejedno ga moram pod hitno updateat

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

imam ovaj mob nekih pola godine, preko kiesa sam stavio 2.2 froyceka i zadovoljan sam al ipak mi se cini da masina pomalo pocinje laggat i da baterije traje malo krace.

 

Pa me zanima: 1) postoji li nacin da se ubrza mob ili cak lagano overclocka (a da je sigurno), ili preko nekih programa boosta?

 

                        2)Kakvi su custom ROM-ovi i kakva su vasa iskustva s njima?

 

                        3)Koji je najbolji app za produzivanje zivota baterije (juice defender, battery booster etc)?

Support the software developers. If you like their products buy them !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

1) overclock postoji, meni je clockan vec 3 mjeseca i sve je OK.

2) kyrillos imam otkad sam uzeo mob i ja sam extra zadovoljan. 

3) To ne koristim, jer kyrillos kako sam skuzio u sebi ima nekid dodataka za bateriju, ne znam za vas ali meni baterija redovno traje po 3 dana.

Ne znam sta vise ocekivati, ipak je ovo smatrphone koji moze sve i svasta, i mene osobno nebi cudilo da mi svaku vecer mora biti na punjacu

 

Nasnimi sebi kyrillosa i nista se neboj, sve ima i sve stima :D

 

Xda

 

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2011 11:00 (goodye).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Koja je glavna razlika između Kyoraroma i Kyrillosa? I može li mi netko reći kako particionirati SD karticu za ovaj mob, za Kyorarom ili Kyrillos. Hvala! Najveći mi je problem to particioniranje. Danima to pokušavam, a nikako.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice