Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.725.936
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
stunjanino kaže...
Taman krenuo pisat post... ista stvar se meni desila.. ne znam sta da radim

 čini se da su izdali fix

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ovaj Real Debrid je opako dobar, FHD linkova na pretek, uzeo sam pretplatu na 3 mjeseca
Battlenet - TheProdigy#2234
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nije mi jasan bas ovaj dio sa updatem na tv.... jesi ti uspio updateat?
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zemljanin kaže...
ovaj Real Debrid je opako dobar, FHD linkova na pretek, uzeo sam pretplatu na 3 mjeseca

 Bome da,nekad se znam nazivcirat kad gledam neku seriju valjda iz kamenog doba pa nema HD,ja kao ljut a onda si kontam sta bi da nemam RD,nisam pogledao nista s nekog drugog linka od kad ga imam,uvijek je link RD jer je uvijek najbolji izbor od ponudjenih.

Evo screenshot za one koji si mozda razmisljaju probat,nije savrsen RD naravno ali ja nemogu vise bez njega.

 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
stunjanino kaže...
Taman krenuo pisat post... ista stvar se meni desila.. ne znam sta da radim

http://koditips.com/kodi-crashes-on-startup-fix-problems/

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ajde mala pomoc oko prijave i registracije za RD, ja se prijavio, poslao tamo koliko treba, ali i dalje nemam pristup linkovima RD-a, unapred hvala, verujem da i mnogi drugi imaju problema sa ovim, pozz

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Na kojem si koraku sada?

Sve placeno ali ne vidis RD linkove,nisi autorizirao RD u Kodiju?

 

Kasno je sada i lezim pa cu ti samo napisat ako si platio ali ne vidis linkove.

Odes u Covenant,Tools,accounts,Debrid service-URL resolver settings i tu nadju Real Debrid,omoguci ga i autoriziraj.Nakon toga ocisti cache i providere

Nadam se da ce ti ovo pomoc,ako zapne sutra mogu ali do tada vjerujem da ce ti vec netko pomoc

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 1:32 (Blade Runner31).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel ima kakvo riješenje za titlove.com. Vidim i dalje ne rade na kodiju.

BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Nema. Ono sto trenutno radi:  Subscene, BSPlayer, Addic7ed. Opensubtitles, navodim samo jer tu i tamo nadje neki hr sub.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel ima kakvo riješenje za titlove.com. Vidim i dalje ne rade na kodiju.

 Mozes skinut sastrane, pa rucno ubacit u film ak bas nigdje nemres naci titlove osim na titlovi.com

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Real Debrid je zakon! Vrijedi svakog centa! Nema više živciranja u traženju HD linkova. I onda kad nađe HD, otvoriš a ono SD..katastrofa.

Ljudi, nemojte se živcirat..uzmite Real Debrid

9 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zemljanin kaže...
ovaj Real Debrid je opako dobar, FHD linkova na pretek, uzeo sam pretplatu na 3 mjeseca

 jel ti Kolumbo sta u rodu ??? 

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ma nemogu ni ja bez RD vise istekla mi pretplata zove me zena na posao nerade mi plavi linkovi a ovi drugi su grozni 😂 produzio odmah zbog mira u kuci. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

quasar radi indeticnu stvar a besplatan je....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

quasar radi indeticnu stvar a besplatan je....

 Quasar koristi torrente i u DE pokupis za jedan film 900e kaznu ergo RD

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Switch kaže...

Jel ima kakvo riješenje za titlove.com. Vidim i dalje ne rade na kodiju.

 Mozes skinut sastrane, pa rucno ubacit u film ak bas nigdje nemres naci titlove osim na titlovi.com

 Ma znam da mogu ručno al tlaka mi je to. :)

BF Nick: Xtreme_Switch
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...

Real Debrid je zakon! Vrijedi svakog centa! Nema više živciranja u traženju HD linkova. I onda kad nađe HD, otvoriš a ono SD..katastrofa.

Ljudi, nemojte se živcirat..uzmite Real Debrid

 

 

Meni se često zna desit da HD link zapravo bude SD kvaliteta...toga nije bilo pred tjedan dva...hm...a opet možda sam naletio na par loših linkova. A i obrnuto se zna nekad desit.

 

Ali generalno preporuka za Real Debrid svima koji gledaju puno serija i filmova prek kodija 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jabooka kaže...
Johntra kaže...

Real Debrid je zakon! Vrijedi svakog centa! Nema više živciranja u traženju HD linkova. I onda kad nađe HD, otvoriš a ono SD..katastrofa.

Ljudi, nemojte se živcirat..uzmite Real Debrid

 

 

Meni se često zna desit da HD link zapravo bude SD kvaliteta...toga nije bilo pred tjedan dva...hm...a opet možda sam naletio na par loših linkova. A i obrnuto se zna nekad desit.

 

Ali generalno preporuka za Real Debrid svima koji gledaju puno serija i filmova prek kodija 

 I meni zadnji par dana,mjenjaju nazive linkova koliko vidim pa mozda zbog toga.Takodjer SD link mi zna bit HD

 

Nego da vas pitam,meni serije vise nisu onako po sezonama nego sve sezone i jednom,jeli kod vas tako?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 14:26 (Blade Runner31).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jovanka kaže...

Nema. Ono sto trenutno radi:  Subscene, BSPlayer, Addic7ed. Opensubtitles, navodim samo jer tu i tamo nadje neki hr sub.

 Ne kuzim,pa ja samo opensubtitles koristim i rijetko nema prijevoda nesto,kako mislis tu i tamo?

Doduse meni pretrazuje bos i srpski tako da ima dosta,uglavnom je bos ubiti hrvatski.Dali imas mozda oznaceno da trazi samo hr prijevod?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 14:36 (Blade Runner31).
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Imate premium account ili..?

Meni nema šanse da su SD. Sad po novom još i napiše koliko je 1080p, 720p i SD izvora dostupno.

Dok nisam imao premium onda me znalo zezat..alluc i kompanija. Piše HD a ono banana.

Fakat nisam imao problema od kada sam uzeo premium account. Preporuke svima.

6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jabooka kaže...
Johntra kaže...

Real Debrid je zakon! Vrijedi svakog centa! Nema više živciranja u traženju HD linkova. I onda kad nađe HD, otvoriš a ono SD..katastrofa.

Ljudi, nemojte se živcirat..uzmite Real Debrid

 

 

Meni se često zna desit da HD link zapravo bude SD kvaliteta...toga nije bilo pred tjedan dva...hm...a opet možda sam naletio na par loših linkova. A i obrnuto se zna nekad desit.

 

Ali generalno preporuka za Real Debrid svima koji gledaju puno serija i filmova prek kodija 

 

Blade Runner31 kaže...
jabooka kaže...
Johntra kaže...

Real Debrid je zakon! Vrijedi svakog centa! Nema više živciranja u traženju HD linkova. I onda kad nađe HD, otvoriš a ono SD..katastrofa.

Ljudi, nemojte se živcirat..uzmite Real Debrid

 

 

Meni se često zna desit da HD link zapravo bude SD kvaliteta...toga nije bilo pred tjedan dva...hm...a opet možda sam naletio na par loših linkova. A i obrnuto se zna nekad desit.

 

Ali generalno preporuka za Real Debrid svima koji gledaju puno serija i filmova prek kodija 

 I meni zadnji par dana,mjenjaju nazive linkova koliko vidim pa mozda zbog toga.Takodjer SD link mi zna bit HD

 

Nego da vas pitam,meni serije vise nisu onako po sezonama nego sve sezone i jednom,jeli kod vas tako?

 

Imate premium account ili..?

Meni nema šanse da su SD. Sad po novom još i napiše koliko je 1080p, 720p i SD izvora dostupno.

Dok nisam imao premium onda me znalo zezat..alluc i kompanija. Piše HD a ono banana.

Fakat nisam imao problema od kada sam uzeo premium account. Preporuke svima.

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Premium da,desit ce ti se desit ne brini samo ne tako bas cesto i ovisi sta gledas,na nekim starijim serijama obicno.Npr evo 8 jednostavnih pravila 3x4 pise 720 ali nije.

Ma kazem nije tako cesto ali desi se.Ja cesto gledam i dugo vec imam RD tako da je normalno da naletim da nesto ne radi ili nije kako pise

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 15:02 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...

 Ne kuzim,pa ja samo opensubtitles koristim i rijetko nema prijevoda nesto,kako mislis tu i tamo?

Doduse meni pretrazuje bos i srpski tako da ima dosta,uglavnom je bos ubiti hrvatski.Dali imas mozda oznaceno da trazi samo hr prijevod?

 

Subove koja sam stavio da trazi: bos, eng, hrv, srb. Upravo to sto kazem, tu i tamo izbaci neki hr titl (ukljucujem i bos/srb) :) Generalno sam se odvikao od OS jer su ovog ljeta imali fazu kada su isporucivali kompleno krive subove, i nakon  titlova.com drugi izbor je uvijek postao Subscene (jbga, malo hr titlova, ali nije mi problem)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Prvo se ispricavam na dvostrukom odgovoru (ne znam kako i jel se uopce moze izbrisat post??) drugo, hvala na odgovoru i napomeni. Ja manje, vise gledam nove serije (arrow, flash, got, walking dead..) pa mozda zato nisam imao problema do sada).
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Hvala na odgovoru, za sada nista od RD-kod mene, mada trenutno sam u fazi nabavke solidnog android boksa, jer naveliko hvaljeni Beelink, nema podrsku za DTS audio, pa sam u fazi zamene istog. Inace, uplata im verovatno nije legla posto vidim da mi novac nije skinut sa racuna (9e), cim mi stigne, novi boks, ponovu cu vas zanmoliti za pomoc, pozz

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imam kodi instaliran na win10 tablet koji je hdmi kablom spojen na tv. mogu li nekako daljinskim upravljati po kodiju? 

soft kitty, warm kitty, little ball of fur, happy kitty, sleepy kitty, purr, purr, purr...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
shelby-eleanor kaže...

Imam kodi instaliran na win10 tablet koji je hdmi kablom spojen na tv. mogu li nekako daljinskim upravljati po kodiju? 

Pogledaj ako mozes i ako vec nije HDMI-CEC aktiviran na tv. Kad to aktiviras onda budes mogel sa daljincom od TV-a kontrolirat kodi. Plus pogledaj ako je hdmi cec aktiviraj u kodiju.

Ako nije ili ne mozes slozit onda imas dolje link.

 https://www.gearbest.com/air-mouse-c_11908/

Izaberi jedan sigurno neces pogrijesiti.

 

To su daljinci sa usb prijamnikom tak da mozes kodi kontrolirat, plus mozes osnovne tipke s tv daljinca klonirat.

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
NEW_MAN kaže...
shelby-eleanor kaže...

 

Pogledaj ako mozes i ako vec nije HDMI-CEC aktiviran na tv. Kad to aktiviras onda budes mogel sa daljincom od TV-a kontrolirat kodi. Plus pogledaj ako je hdmi cec aktiviraj u kodiju.

Ako nije ili ne mozes slozit onda imas dolje link.

 https://www.gearbest.com/air-mouse-c_11908/

Izaberi jedan sigurno neces pogrijesiti.

 

To su daljinci sa usb prijamnikom tak da mozes kodi kontrolirat, plus mozes osnovne tipke s tv daljinca klonirat.

 HDMI CEC na mini hdmi-u na windowsima? Teško, Pulse-Eight je skuplji od Android box-a(a to je koliko mi je poznato najjeftinije rješenje za PC).  

Intel DH61AG, DH77DF, DQ77KB, DN2800MT imaju HTPC header za koji opet tribaš interni HDMI-CEC adapter(opet lila ka Android box), tako da ništa od toga. 

 

Šta se tiče RF air mousa nije ni to najsretnije rješenje za tablet jer opet triba+ OTG kabel(iako pretpostavljam da ima 2u1 s normalnim konektorom na tipkovnici) ili USB hub ako mislis spajat recimo vanjski disk , a ni za kodi unutar windowsa nije to baš plug and play...X-Mouse je nužan radi back tipke na remotu dilu(ovisno kakav imaš ali većina ih ima back tipku mapiranu na desnu tipku misa u winu)

 

 

 

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice