Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.726.676
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Najbolje je kupit android box, ima ih svaki tjedan na akciji po 25 eura sa 2 GB rama i 16 ili 32 GB interne memorije. Kupil sam dva komada jer su prejeftini i rade savrseno dobro. Do prije par mjeseci sam koristil raspberry pi i to sve generacije. Isprobal sam android stick, isprobal sam amazon stick i na svemu sam osposobil xbmc koji radi savrseno na svemu.

Kupi Android box sa najmanje 2 gige rama i skrati si muke. S boxom dobis daljinac.

Ovo sam si kupil na akciji kad je bilo po 25 eura.

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_656048.html

Radi i tocka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.10.2017 11:29 (NEW_MAN).
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Imate onu Kore aplikaciju za mob. S njom savršeno jednostavno kontrolirate Kodi. Bez nje ne mogu zamisliti kodi.

BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Kore vs Airmouse, samo airmouse. :)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Prije sam koristio tu aplikaciju ali sad mi kaze da trebam enablat Zeroconf..a tog vise nema u opcijama Kodija..??!
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Johntra kaže...
Prije sam koristio tu aplikaciju ali sad mi kaze da trebam enablat Zeroconf..a tog vise nema u opcijama Kodija..??!

 Imas pod Sistem-settings-services-general

 

Samo je drugacije,prije je bilo kao enable ili disable a sada je Zerocnf i Announce service to other sistems,nadam se da ti je to to

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.10.2017 1:40 (Blade Runner31).
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koristia sam Kore prije, pa sam naletia na Yatse. Puno bolja aplikacija od Kore, jednostavnije upravljanje i više mogučnosti čini mi se

 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja se evo konacno registrovao na RD na premimum acount, ali mi filmovi posle 5 minuta zakoce (buffering stalno), imam net od 50mb, da li je i kod Vas slicna situacija

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Ja se evo konacno registrovao na RD na premimum acount, ali mi filmovi posle 5 minuta zakoce (buffering stalno), imam net od 50mb, da li je i kod Vas slicna situacija

 Ne jedino mi se zna desit da prode i deset RD linkova i ne prode niti jedan, ali slijedeci obican link prode s FHD kvalitetom sto prije skoro nikad nije bio slucaj.

Battlenet - TheProdigy#2234
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Ja se evo konacno registrovao na RD na premimum acount, ali mi filmovi posle 5 minuta zakoce (buffering stalno), imam net od 50mb, da li je i kod Vas slicna situacija

 Ne cesto,jako rijetko a ako se desi nezz zasto obicno bude 1080P+Dolby 5.1.

Ugl jako dobra stvar je povecati cashe,mozda se meni to ne desava zbog toga

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni se to rijetko desava i to samo na 1080p Dolby 5.1 x265 mislim da je kod mene do codeca jel mi proc i IGPU nepodrzavaju hardversko dekodiranje pa nekad zatrza tako ja barem mislim. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Uzeo rd. I sce linkove preskače. Ne znam zašto. Resetirao sve i opet isto.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
acarnoje kaže...

Uzeo rd. I sce linkove preskače. Ne znam zašto. Resetirao sve i opet isto.

 A sve uredno placeno?Da nije tu negdje problem?Sta ti pise na RD stranici,ti pise koliko je jos dana pretplata?

Prva stranica na RD pored premium: ???

         Ispod je  fidelity points 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 5:59 (Blade Runner31).
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
levca5 kaže...

Ja se evo konacno registrovao na RD na premimum acount, ali mi filmovi posle 5 minuta zakoce (buffering stalno), imam net od 50mb, da li je i kod Vas slicna situacija

 Ne cesto,jako rijetko a ako se desi nezz zasto obicno bude 1080P+Dolby 5.1.

Ugl jako dobra stvar je povecati cashe,mozda se meni to ne desava zbog toga

 Pa na te i mislim, ja sam zato uzeo RD zbog digitalija i 5.1 sistema, ali nijedan film evo tri dana ne moze se odgledati normalno a da nema buferinga na svakih 4,5 minuta, iako imam Minix, dobar boks, medju najboljima,, kes sam povecao na max, ali verovatno je to tako, znaci odnosi se iskljucivo na 1080p i 5.1, pozz

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...
Blade Runner31 kaže...
levca5 kaže...

Ja se evo konacno registrovao na RD na premimum acount, ali mi filmovi posle 5 minuta zakoce (buffering stalno), imam net od 50mb, da li je i kod Vas slicna situacija

 Ne cesto,jako rijetko a ako se desi nezz zasto obicno bude 1080P+Dolby 5.1.

Ugl jako dobra stvar je povecati cashe,mozda se meni to ne desava zbog toga

 Pa na te i mislim, ja sam zato uzeo RD zbog digitalija i 5.1 sistema, ali nijedan film evo tri dana ne moze se odgledati normalno a da nema buferinga na svakih 4,5 minuta, iako imam Minix, dobar boks, medju najboljima,, kes sam povecao na max, ali verovatno je to tako, znaci odnosi se iskljucivo na 1080p i 5.1, pozz

 Onda je cashe ili wireless je nije da ni jedan ne radi kod mene nego ako se rijetko bufffering dogodi obicno bude takav link,valjda je velik file,nezz

Ugl zadnje sam gledao ove nove serije tipa Flash,Van Helsing itd i svi su bili 1080p DD 5.1 i radili su kako treba

Na minix  je mozda do wirelessa,si probao mozda kabelom spojiti?Znam da se to cesce dogodi mom starom na Minixu U9H nego meni na kompu i kada sam probao testirat brzinu neta nije mi bila uvijek ista tj nekad bude 50/10 nekad 20/5 pa 60/15 itd,cudno

Isto tako kako mislis povecao cashe na maksimum,sta je taj maksimum kod tebe,si provjerio dali radi kako treba,kad stisnes pauzu dali ucitava i dalje?

Probaj ucitati takav film pa malo stisni pauzu pa vidi jeli bolje ako malo pocekas i koliko ce ucitat pod pauzom

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2017 16:19 (Blade Runner31).
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Hmmm serija Stranger things ne pronalazi ni jedan link?

Kako je kod vas?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zemljanin kaže...

Hmmm serija Stranger things ne pronalazi ni jedan link?

Kako je kod vas?

 Preko quasara radi savrseno.

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
morpheus7777 kaže...
Zemljanin kaže...

Hmmm serija Stranger things ne pronalazi ni jedan link?

Kako je kod vas?

 Preko quasara radi savrseno.

 Jel ide Quasar na Kodi Jarvis?

Battlenet - TheProdigy#2234
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Je li netko koristi od vas iptv pvr client?kad podesim outanju do .m3u file-a jednostavno me izbaci iz kodija i ne mogu ga pokrenit.Tek dak izbrisem predmemoriju onda mogu opet.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

može li netko preporučiti neki dobar adon za gledanje nba lige uživo?

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dobar dan, 

da li imate problema sa Covenant addonom? Pronalazi mi izvore i ima ih dovoljno, ali mi stalno javi no stream available. Problem je kaj se to samo kod serija javlja, filmovi rade normalno.

Probao sam sa clear cache i clear provider cache, ne pomaže

 

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SlavenK kaže...

Dobar dan, 

da li imate problema sa Covenant addonom? Pronalazi mi izvore i ima ih dovoljno, ali mi stalno javi no stream available. Problem je kaj se to samo kod serija javlja, filmovi rade normalno.

Probao sam sa clear cache i clear provider cache, ne pomaže

 

Hvala 

 Jučer mi baš lega javio da mu tu istu grešku baca. Reko idem ja kod sebe provjeriti i kod mene radi normalno. Odgledao Designated Surviror bez problema. Doduše ja imam Real Debrid (on ne) pa je možda do toga. I ja nisam napravio update na 17.5, nekako mi se ne da, pa je možda i zbog toga.

BF Nick: Xtreme_Switch
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 11:38 (Switch).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SlavenK kaže...

Dobar dan, 

da li imate problema sa Covenant addonom? Pronalazi mi izvore i ima ih dovoljno, ali mi stalno javi no stream available. Problem je kaj se to samo kod serija javlja, filmovi rade normalno.

Probao sam sa clear cache i clear provider cache, ne pomaže

 

Hvala 

 Meni sve radi, novi covenant, rade i  serije i filmovi... doduše real debrid

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

 Sve mi se čini da bum i ja Real Debrid uzeo ako ne proradi. Filmovi mi nisu toliko bitni, kao serije.

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SlavenK kaže...
Switch kaže...

 Sve mi se čini da bum i ja Real Debrid uzeo ako ne proradi. Filmovi mi nisu toliko bitni, kao serije.

 Ja iamm RD pa mi Stranger things ne rade na Covenantu.

Battlenet - TheProdigy#2234
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zemljanin kaže...
morpheus7777 kaže...
Zemljanin kaže...

Hmmm serija Stranger things ne pronalazi ni jedan link?

Kako je kod vas?

 Preko quasara radi savrseno.

 Jel ide Quasar na Kodi Jarvis?

 Quasar ide na kodi jarvis i radi normalno.

6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja ću danas popodne probati Stranger things pa javim. Također imam RD premium.

Dosad nisam imao nikakvih problema..

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SlavenK kaže...

 kako si namistia da ti prilikom pretrage u convenantu ispisuje koliko imaš kojih linkova, 1080,720, sd i to?

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Iskreno i nisam, mislim da se pri nadogradnji covenanta to samo pojavilo, tj da su dodali

 

Samo me živcira ovo kaj je na slikama, providera više nego dovoljno, ali ne mogu niš gledati.

Ali sam u međuvremenu pogledao Hacksaw ridge bez problema.

Pokušavam nać na netu negdje, ali nigdje da samo serije ne rade.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 14:51 (SlavenK).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Zemljanin kaže...
SlavenK kaže...
Switch kaže...

 Sve mi se čini da bum i ja Real Debrid uzeo ako ne proradi. Filmovi mi nisu toliko bitni, kao serije.

 Ja iamm RD pa mi Stranger things ne rade na Covenantu.

 Ni meni ta serija ne radi,pronadje 250 linkova ali poruka je nema streama.Mislim da to nema veze s linkovima unutra,nesto drugo je u pitanju,probao sam par epizoda,nadje linkove ali kad ih treba pokazat poruka je da nema streama

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.10.2017 15:12 (Blade Runner31).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
Zemljanin kaže...
SlavenK kaže...
Switch kaže...

 Sve mi se čini da bum i ja Real Debrid uzeo ako ne proradi. Filmovi mi nisu toliko bitni, kao serije.

 Ja iamm RD pa mi Stranger things ne rade na Covenantu.

 Ni meni ta serija ne radi,pronadje 250 linkova ali poruka je nema streama.Mislim da to nema veze s linkovima unutra,nesto drugo je u pitanju,probao sam par epizoda,nadje linkove ali kad ih treba pokazat poruka je da nema streama

 Također ne radi niti kod mene od jučer. Samo sam serije probao. Imam RD account.

Filmoove nisam testirao.

Mislim da je ovo do zadnjeg updejta kad su dodali boje za Premium accounte i free sourseve.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice