Black Friday 2016.

poruka: 360
|
čitano: 70.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Black Friday 2016.

Treba pratiti u Njemackoj. Jucer je u Saturnu Xbox One sa 2 gamepada i The Division bio 165 eura, te Xbox One 1TB sa 3 igre 165 eura i otisao rodjak da kupi i zakasnio, vec bilo rasprodato.

Takodjer u Media Marktu PS4 Slim 500GB 196 eura. 

 

Za Njemacku pratim ovdje: https://www.mydealz.de

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 10:10 (dzelo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.
Rabbit kaže...

Mislim da je dobar deal, posebno ako kupuješ odjednom više proizvoda sa amzona

Mislim da je deal i na uk amazon tamo je nekih 5 Eura jeftiniji

 

Crucial MX300 750 GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive with 9.5 mm Adapter - Grey/Blue - 106 GBP~= 125 EUR

 

Evo da ne sirim temu u nedogled jos jedan dobar deal (barem po meni)

Sennheiser HD 598 - 89 GBP sa dostavom i VAT 100 GBP ~= 890 Kn

 

Ako netko vidi nekog dobrog miša (mouse) (Gledao sam Logitech G502, G900 Proteus Spectrum) nek slobodno javi.

Logitech G502 mi pobijega sa prošle akcije  

 

 

 Sennheiser 598 je je za te pare odlican deal, kod nas jos nisu ni dosle te closed back a one je najeftnije edigital 1150 kn a u ostalim ducanima 1400 nadalje.

 

Iako te pare su zbilja velike za slusalice bar meni trenutno...

13 godina
offline
Black Friday 2016.
U slovenskom bigbang je ps4 500gb 230€...
15 godina
offline
Black Friday 2016.

Ja sam si ovo zgrabio:

Crucial MX300 275GB - 555,00kn 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 10:46 (tonna).
10 godina
offline
Black Friday 2016.

Popusti u našim web shopovima su smiješni, 20% maksimalno i to na neke gluposti kojih brat bratu ima jeftinijih po ostalim dućanima.

Jedino tko ima popuste od 40-70% je top shop. Tak da ako kome trebaju madraci, sprave za vježbanje i lonci nek se tamo zaleti, samo nek se požuri jer madraci i sprave samo nestaju. 
Ja upiknula nadmadrac za 270kn do sad je bio 700kn. 

http://www.topshop.com.hr/crni-petak/

 

EDIT: pošto kaže kolega da je topshop nedostpan, oni koji trebaju madrace mogu ih naći i na Vitapur. Isto sniženja do 75%, cijene nešto malo više nego u top shopu al ima dobrih ponuda. http://www.vitapur.hr/akcija/crni-petak

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 11:23 (ddarknessfairyy).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Odličan popust!

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 11:10 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Marko :D kaže...

Odličan popust!

Crklo?? 

Ja kupila nema ni pola sata, valjda su počele reklame na TV-u pa babe vidjele 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

ako moze mala pomoc, koja je razlika kupovati na amazon.com i amazon.co.uk

to caj
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
tomicro95 kaže...

ako moze mala pomoc, koja je razlika kupovati na amazon.com i amazon.co.uk

 

Americki ili UK store.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

to mi je jasno, no jel moram porez neki za americki, uk, te kako bi to bilo u usporedbi sa amazon.de

to caj
11 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Na americki imas eventualnu carinu (ako roba potpada pod carinjenje) i obavezno PDV; naravno neke manipulativne troskove od Overseasa, UPSa i inih; koji znaju narasti na par sto kn. Iz EU generalno, nema PDVa nema carine.

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

hvala puno

to caj
11 godina
online
Re: Black Friday 2016.
HrcHC kaže...

Ako netko sutra naiđe na DELL monitore na akciji negdje, samo neka javi...

 evo ih, ako već nisi našao... .adm.BlackFriday

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Sta je sa ovin trecin krugon u alzashopu jutros od 9? Ostale su sve cijene kao i do sada 

13 godina
offline
Black Friday 2016.

Pročitao sam svih 8 strana u nadi da će nešto pametno se naći, međutim ovaj kvazi Black Friday je toliko očajan da mi je žao vremena koje sam potrošio na čitanje "akcija" i kataloga..

Sve u svemu jako tužno, i dalje najbolje pratiti amazon.de Angebote tijekom godine...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

Proradio Top Shop. Idem vidjet jel ima što korisno. 

Evo ga opet... Odustajem. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 11:47 (Marko :D).
16 godina
offline
Black Friday 2016.

Amazon je jedini dao prave američke BF popuste, pratim .de i .co.uk. Sve ostalo su potpuno iste cijene, digli te ih spustili.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
magla99 kaže...

Sta je sa ovin trecin krugon u alzashopu jutros od 9? Ostale su sve cijene kao i do sada 

 Pa dodali su cca 10 novih itema na sniženju isto ko i u utorak i prošli petak. Ostale su iste cijene za iteme od prije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Rabbit kaže...

Mislim da je dobar deal, posebno ako kupuješ odjednom više proizvoda sa amzona

Mislim da je deal i na uk amazon tamo je nekih 5 Eura jeftiniji

 

Crucial MX300 750 GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive with 9.5 mm Adapter - Grey/Blue - 106 GBP~= 125 EUR

 

 

 

 

 Jel se plačaju još neki dodatni troškovi (osim5 funti dostave) na ovaj SSD ? 

Ne bi trebalo jer smo u EU ili ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
AmonZero kaže...
Rabbit kaže...

Mislim da je dobar deal, posebno ako kupuješ odjednom više proizvoda sa amzona

Mislim da je deal i na uk amazon tamo je nekih 5 Eura jeftiniji

 

Crucial MX300 750 GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive with 9.5 mm Adapter - Grey/Blue - 106 GBP~= 125 EUR

 

 

 

 

 Jel se plačaju još neki dodatni troškovi (osim5 funti dostave) na ovaj SSD ? 

Ne bi trebalo jer smo u EU ili ?

 Meni taj link uopce ne radi. Koliko znam ne bi trebao. PDV, odnosno VAT si platio onoj drzavi iz koje kupujes.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

ispadne 115.93 funte, meni je tako izračunalo. i to bi trebalo biti sve

15 godina
offline
Black Friday 2016.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2016 12:50 (Moonwalker82).
12 godina
odjavljen
offline
Black Friday 2016.

Kolike su šanse da sljedeći tjedan odnosno na cyber monday bude nešto većih popusta na playstation konzole?
Kod nas ne očekujem ništa naravno, ovih usranih 3% na gotovinu i takve pi*darije ne smatram popustom...

13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Rabbit kaže...

Bežična tipkovnica Logitech K400 sa ugrađenim touchpadom, idealna za neki HTPC.

 

Kod nas najjeftinija kod https://www.mall.hr/misevi-i-tipkovnice/logitech-k400-plus-bezicna-touch-tipkovnica-hr-tisak-crna - 195 Kn
Na amzonu je https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00XJ3LVPI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3P5ROKL5A1OLE - 17 Uk(valuta), s dostavom dođe nekih 215 Kn

Ima je jos na akciji Protis i ekupi otprilike nekih 280 Kn

 

 

 

Uzeo si baš tu K400, za smart tv. Nigdje nema jeftinije od 250 kuna

BF4 & BF1 - Tonyhrv
14 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Zalijepite link ako naiđete na neke popuste za micro sd kartice. Baš mi sad treba nova pa bi bilo zgodno naletit na dobru ponudu za kartice od 64 ili 128gb.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
antimadridista kaže...
Zalijepite link ako naiđete na neke popuste za micro sd kartice. Baš mi sad treba nova pa bi bilo zgodno naletit na dobru ponudu za kartice od 64 ili 128gb.

 64GB  - https://www.mall.hr/memorijske-kartice/sony-micro-sd-64gb-90mbs-adapter 

128GB - https://www.amazon.co.uk/SanDisk-Android-MicroSDXC-Frustration-Packaging/dp/B013UDL5HU

 

12 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
antimadridista kaže...
Zalijepite link ako naiđete na neke popuste za micro sd kartice. Baš mi sad treba nova pa bi bilo zgodno naletit na dobru ponudu za kartice od 64 ili 128gb.

Prelistaj Amazon.de lightining dealse, maloprije sam gledao i bilo ih je.

 

 

I da, ovaj Black friday je takvo razocaranje. Pretpostavio sam da će biti tako, ali opet, čovjek se ponada...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice