Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 249.331
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Black Friday 2018

Sa vengeance-sound malo software-a za muziku...

1.) VPS EXP Bundle 1

2.) Avenger Hardstyle Exp.

Ukupno oko 100 eura..

 

(Ovaj software se ne moze crakati i high end je, so don't judge) 

everyday i'm shuffling...
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
cro_scouser kaže...

Mall se ispricava već 2 tjedna i svakodnevno prebacuje datum dostave na taj dan...

 

No narudžba i dalje ne stiže :D 

 

Auto Krešo s druge strane, naručio u nedjelju, najavili moguće kašnjenje, ali paket je upravo stigao. Sport vision isto, i jedan i drugi paket bili su spakirani ista dan u nedjelju!

Ja na mall naručio nešto 2.11., uspjeli isporučiti 23.11.

Auto Krešo pak brz s isporukom, ali uspjeli poslati krivu jednu stvar, sad se natežem s njima oko povrata.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Kod mene potrošeno samo na plejku.
Gta, Detroit i Uncharted Collection po 99 kn i na US storeu Batman Return to Arkham za 5$ + kontroler koji mi ne treba, al za 240 kn nemreš ne kupit :D
12 godina
offline
Black Friday 2018

Nist nisam planiral kupovat, al mi vrag nije dal mira;

1) Blizzard - StarCraft Remaster

2) Amazon.de - Logitech Z506

3) Instar - Suora FX (samo ako UK verziju dobe)

4) Links - Onaj Logi miš koji je sa 500kn na 200kn bil (ne znam model) + Coolermaster Masterkeys Pro L -> predpostavljam da bi mogli stonirat narudžbu

5) Amazon.de - podloga za miš

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 11:38 (HrcHC).
12 godina
offline
Black Friday 2018

Ništa! 

 

Tj, usisavač koji nije bio na akciji :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Frend je jučer dobio mail od sancte:

"Ako ste naručili 2 ili više proizvoda moguće je da ćete primiti više paketa koji ne moraju stići u isto vrijeme, a o terminima isporuke biti ćete obaviješteni od strane dostavljača."

Eto pa da se ne čudite ako vam nešt fali
6 godina
protjeran
offline
Black Friday 2018

Došao mi PS4 Red Dead Redemption 2 pakiranje, i iznenađenje, zapakirali su mi i Spidermana gratis

Gledam narudžbu i nigdje se ne spominje Spiderman, a na računu naveden sa 100% popusta. Dal je greška ili ne nije bitno, hvala SD

13 godina
offline
Black Friday 2018
Mislim da su svugdje davali Spiderman iako nije navedeno.
12 godina
offline
Black Friday 2018

Uz PS4 Pro je bio naveden Spider-man. Ne u imenu ni u tekstu, nego u onom segmentu gore pod "posebna promocija - besplatna spider man igra do 30.11.". Pretpostavljam da je tako i u tvom slucaju bilo samo nisi skuzio :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Errr tražio laptop i slušalice

Kupio dxracer sjedalicu za 300E

Btw što je s alzom? Prije su imali brdo toga sad samo tehniku.

S time da su im parfemi ostale gluposti bili brdo bolji popusti nego na samu tehniku.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 12:59 (axos).
7 godina
protjeran
offline
Black Friday 2018

Kupio ovaj "prozor" konverter:

https://www.amazon.de/gp/product/B07FVJ7VF7

 

U principu mi ne treba HDMI switch, nego mi treba audio-extractor, a ovo je bolja kupnja nego sam audio extractor za 18€.

 

I za poklon sam ugrabio Phillips Epilator za babu. On ce pod bor, a ja pod babu.

 

5 godina
offline
Black Friday 2018

Nista nisam kupio. Cekao napajanje, ali nije bilo. Doduse, neke supplemente jucer koji su bili na akciji, pa nisu kostali niti 100 kuna sa dostavom.

Sto je pozitivni pomak u odnosu na godinu ranije kada sam se nakupovao svacega, cisto jer je bilo "jeftinije". Eno, jos nesto stoji samo otpakirano i isprobano.

Moram napisati da sam ponosan ove godine na sebe

9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
axos kaže...
S time da su im parfemi ostale gluposti bili brdo bolji popusti nego na samu tehniku.

 Za ovo imas puno bolje siteove.

https://www.lookfantastic.com/ od iste ekipe koja drzi myprotein (the hut grupa)

https://www.fragrancedirect.co.uk/ - ludilo akcije, uzeo sam 4 parfema za 100 funti (100ml, 50ml, 70ml i 70ml), toliko o cijenama.

https://eu.feelunique.com/ - jako dobre cijene isto, samo dosta parfema ti ne salju kod nas radi nekih prava ili tako nesto.

 

sto se mene tice, obaj bf ubo te parfeme, Bose ® QuietComfort 35 Wireless Headphones II za 2k kuna sto nikad nize nije bilo s dostavom, hrpu stvari za djecu na sportsdirect za 400kn (sve po 4-5 eura sitnice majice, motasta obuca), ubo dvoje tenisice za po 200kn na sportsshoes.com za mene i suprugu. Uglavnom sve uzeo sto sam htio osim ps4.

16 godina
offline
Black Friday 2018

Logitecg g933 s talijanskog amazona za 130€

logitech g703 za 60€ s njemačkog amazona

i neke tenisice iz šustera za 515 kuna

ove godine čak i nije novčanik fasovao :D

14 godina
offline
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018

 nije izlozbeni, to se nekada koristilo kada je bilo dosta robe u ponudi u "bulk" pakiranjima, retail je oznacavao da dobijes kutiju sa svim dodacima, dok je "bulk" bio samo proizvod u vrecici

12 godina
offline
Black Friday 2018

Zvali iz SD da nema Dualshocka 4 u boji koju sam narucio (Steel Black) i da mogu ili ponuditi crni umjesto njega ili storno... pretpostavljam da zato sto sam stavio placanje pouzecem, vjerojatno su prvo slali ekipi koja je odmah platila... :(

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Black Friday 2018

Čekao 2 tjedna iz Malla za Sennheiser CX 3.0, očekivao od sluški dosta a dobio samo dojam da bolje da sam tih 200 kn na nešto pametnije potrošio jer su mi Xiaomi Hybrid koje sam prije koju godinu platio oko 15$ puno bolje. Iz Autokreše jako brzo poslali paket, 3-4 dana, odlični su ispali. Čekam iz SD PS4 gamepad, danas najavili dostavu iz GLS-a i na putu je GT Omega Pro stolac iz UK, nadam se da ću sjediti još ovaj tjedan u njemu :)

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Je*acu im sve po spisku ako neće bit mojeg dualshocka. Pa mislim, kad unosiš zalihe u sustav, valjda pišeš količinu koju imaš i sustav bi trebao automatski napisat nedostupno, a ne dopuštat daljnje narudžbe.

Btw meni još uvijek na računu stoji "za naplatu", di je to još od slanja. Kaos.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:45 (kbenzema).
14 godina
offline
Black Friday 2018

Mene su isto zvali vidim po broju, nisam se javio jer sam bio na poslu. Naručio berry blue i platio karticom.

Znači vjerojatno isto storno ili crni. 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
12 godina
offline
Black Friday 2018

Vi koje su zvali, jeste dobili prije poziva obavjest na mail i sms da je posiljka spremna za slanje?

Ja sam isto uzeo berry blue gamepad ali imam na mailu da je sutra dostava tokom jutra 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Ako si dobio obavijest od GLS-a onda si siguran. Ti ga sutra i dobivaš.

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Ma ti ćeš dobit, pa nebi poslali ako nemaju ono kaj si naručio.
12 godina
offline
Black Friday 2018

Javim kad mi se pojavi šole sa kombijem.

Zajebi, ovo je ipak Hrvatska, tu je sve moguce 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
vrinho kaže...

Čekao 2 tjedna iz Malla za Sennheiser CX 3.0, očekivao od sluški dosta a dobio samo dojam da bolje da sam tih 200 kn na nešto pametnije potrošio jer su mi Xiaomi Hybrid koje sam prije koju godinu platio oko 15$ puno bolje. Iz Autokreše jako brzo poslali paket, 3-4 dana, odlični su ispali. Čekam iz SD PS4 gamepad, danas najavili dostavu iz GLS-a i na putu je GT Omega Pro stolac iz UK, nadam se da ću sjediti još ovaj tjedan u njemu :)

 Slušalicama daj vremena. Mnogi tek nakon određenog vremena (burn in) dobe pravi zvuk.

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Us.ani links mi otkazao obje narudžbe jer su artikli rasprodani, iako sam već platio.

Zbog tog što sam kod njih naručio, nisam negdje drugdje. Sad sam ostao bez svega.

Nikad više kod njih išta kupiti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:58 (ivan72478).
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Napokon kupio slušalice, Skullcandy Crusher Wireless, na skullcandy.eu bile na popustu za 99,99€, valjda se nisam zeznuo.
I još neke sitnice sa AliExpress-a za 30ak €, kabele, memorijsku karticu, BT dongle....
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
CyberDemonVZ kaže...
jaZey kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Upravo sam dobio mail od Western Digitala! Novi kod za popust:

extendedsale

izgleda da popust vrijedi i za novi i refurbished, free dostava 

Vani sam, ne mogu isprobati. Javite dal radi, pozdrav!

 Ne radi kod

 Haha, kad otvoriš stranicu piše drugačiji kod nego u mailu :D

Ganijalci :D

https://www.wd.com/en-ie/

Ponovo radi kod:

savemore2

 

 

I NE radi na recertified, makar piše da će raditi...

Ko da smo na nekom našem dućanu 

 Jel vam radi jos ovaj kod?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Sa Ronisom isto loše iskustvo, naručio u nedjelju ovaj zvučnik: https://www.ronis.hr/centralni-zvucnik-kef-q600c-black-ash/KEF%2DQ600c%2DBlack%2DAsh/product/ za cca 2.800 i danas stigao mail da ga ne mogu isporučiti jer ih njihov dobavljač nema. Srećom kliknuo sam plaćanje pouzećem pa s te strane nemam dodatne procedure...
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...

Us.ani links mi otkazao obje narudžbe jer su artikli rasprodani, iako sam već platio.

Zbog tog što sam kod njih naručio, nisam negdje drugdje. Sad sam ostao bez svega.

Nikad više kod njih išta kupiti.

 Isto tako i meni. Nisu refreshali webshop uopce, do ponoci je sve bilo dostupno za naruciti. Teski fail.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice