Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 249.237
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
mind_challenge kaže...
ivan72478 kaže...

Us.ani links mi otkazao obje narudžbe jer su artikli rasprodani, iako sam već platio.

Zbog tog što sam kod njih naručio, nisam negdje drugdje. Sad sam ostao bez svega.

Nikad više kod njih išta kupiti.

 Isto tako i meni. Nisu refreshali webshop uopce, do ponoci je sve bilo dostupno za naruciti. Teski fail.

 Koja je svrha webshopa na cyber monday ako im neće raditi bas taj dan koji treba?

Sve mi se čini da ću imati jako puno narudžbi koje ću vrlo rado vraćati unutar dozvoljenih 15 dana. Bar će mi duša biti mirna.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
zuper kaže...
vrinho kaže...

Čekao 2 tjedna iz Malla za Sennheiser CX 3.0, očekivao od sluški dosta a dobio samo dojam da bolje da sam tih 200 kn na nešto pametnije potrošio jer su mi Xiaomi Hybrid koje sam prije koju godinu platio oko 15$ puno bolje. Iz Autokreše jako brzo poslali paket, 3-4 dana, odlični su ispali. Čekam iz SD PS4 gamepad, danas najavili dostavu iz GLS-a i na putu je GT Omega Pro stolac iz UK, nadam se da ću sjediti još ovaj tjedan u njemu :)

 Slušalicama daj vremena. Mnogi tek nakon određenog vremena (burn in) dobe pravi zvuk.

 Ja sam zadovoljan sa sluskama, glasne su i imaju jak bass, bolje su neg Samsungove sluske koje su mi bile ok.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
R4zOR229 kaže...

savemore2

 

 Jel vam radi jos ovaj kod?

 Sad sam malo proučio.

Ipak radi na SVE. Ali kak kaže, mora biti preko 100 Eur...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Minneyar kaže...

Zvali iz SD da nema Dualshocka 4 u boji koju sam narucio (Steel Black) i da mogu ili ponuditi crni umjesto njega ili storno... pretpostavljam da zato sto sam stavio placanje pouzecem, vjerojatno su prvo slali ekipi koja je odmah platila... :(

 I mene su zvali za joypad, nisam baš oduševljen, ali sam prihvatio zamjenu za ceni jer je cijena ok. Nema veze sa vrstom plaćanja jer sam ja amex stavio... Naručio sam u petak oko 8,00 sati.  Samo ne znam kada mi dolazi paket jer  je tip koji me zvao rekao kako je samo na BF zaprimljeno  preko 6000 narudžbi. Jučer sam dobio poruku i mail od GLS-a kako mi paket stiže sutra (28.11.), ali čisto sumnjam pošto su me tek danas oko 16h zvali iz SD-a... 

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
DiRT kaže...
zuper kaže...
vrinho kaže...

Čekao 2 tjedna iz Malla za Sennheiser CX 3.0, očekivao od sluški dosta a dobio samo dojam da bolje da sam tih 200 kn na nešto pametnije potrošio jer su mi Xiaomi Hybrid koje sam prije koju godinu platio oko 15$ puno bolje. Iz Autokreše jako brzo poslali paket, 3-4 dana, odlični su ispali. Čekam iz SD PS4 gamepad, danas najavili dostavu iz GLS-a i na putu je GT Omega Pro stolac iz UK, nadam se da ću sjediti još ovaj tjedan u njemu :)

 Slušalicama daj vremena. Mnogi tek nakon određenog vremena (burn in) dobe pravi zvuk.

 Ja sam zadovoljan sa sluskama, glasne su i imaju jak bass, bolje su neg Samsungove sluske koje su mi bile ok.

 Bas je super ali kod recimo s,š ili c izgovora je jako povišeno, high pitched ak me kužiš, malo previše za moj ukus. Kak je kod tebe? Svakak ih budem ostavio da se malo ''uigraju'' pa da vidimo.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Ja sam isto danas dobio poruku od GLS da mi sutra stize Spyro iz SD :)
16 godina
offline
Love Links....NOT!

Naručio 2 stvari, dobio ovo na mail:

 

"...narudžba sadrži artikle iz prodajne akcije Cyber Monday koja je imala iznimno ograničene količine te će za Vašu narudžbu biti dopremljeni samo artikli koji su bili  dostupni prilikom kreiranja Vaše narudžbe.
Artikli koji su rasprodani prije zaprimanja Vaše web narudžbe su automatski maknuti iz iste.

Ako je narudžba plaćena unaprijed izvršit ćemo povrat sredstva na Vaš račun u iznosu nedostupnih artikla.
Narudžba će biti spremna za isporuku na lokacijama naših poslovnica ili kurirskom službom u roku 5-10 radnih dana, daljnje obavijesti oko paketa dobivate putem mail-a. 

Lijepi pozdrav

LINKS d.o.o.
Ljubljanska ulica 2A, 10431 Sveta Nedelja
Hrvatska (Croatia)
Tel: +385 1/3096-944
Tel: +385 1/3096-945
Fax: +385 1/3098-636

Ocijenite zadovoljstvo kupovine"  

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
suspendiran
offline
Re: Love Links....NOT!
djigibao kaže...

Naručio 2 stvari, dobio ovo na mail:

 

"...narudžba sadrži artikle iz prodajne akcije Cyber Monday koja je imala iznimno ograničene količine te će za Vašu narudžbu biti dopremljeni samo artikli koji su bili  dostupni prilikom kreiranja Vaše narudžbe.
Artikli koji su rasprodani prije zaprimanja Vaše web narudžbe su automatski maknuti iz iste.

Ako je narudžba plaćena unaprijed izvršit ćemo povrat sredstva na Vaš račun u iznosu nedostupnih artikla.
Narudžba će biti spremna za isporuku na lokacijama naših poslovnica ili kurirskom službom u roku 5-10 radnih dana, daljnje obavijesti oko paketa dobivate putem mail-a. 

Lijepi pozdrav

LINKS d.o.o.
Ljubljanska ulica 2A, 10431 Sveta Nedelja
Hrvatska (Croatia)
Tel: +385 1/3096-944
Tel: +385 1/3096-945
Fax: +385 1/3098-636

Ocijenite zadovoljstvo kupovine"  

 U prijevodu na stanju nije bilo ništa i dobili ste ništa.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
vrinho kaže...

 Bas je super ali kod recimo s,š ili c izgovora je jako povišeno, high pitched ak me kužiš, malo previše za moj ukus. Kak je kod tebe? Svakak ih budem ostavio da se malo ''uigraju'' pa da vidimo.

 Nisam to do sad primjetio, samo da su glasne kad se stavi na max ili skoro max, a to mi ne paše, a i nikad ih ne slušam na max i nije zdravo. Ja ih uzo samo zato kaj znam da su bolje od Samsunga jer moraju bit, i dosta jači je bass (ugodniji, dublji) i samo zato kaj su bile na akciji, inače i Samsung sluške za 100kn me dobro služe, jedini minus kod CX 3.00 što nemaju mic, dok 2.00 imaju, ali ok ne treba mi mic jer ih ne koristim za razgovore nego za slušanje muzike na kompu, yt i slušanje muzike na mobu povremeno, nisam hc user tak da su mi odlične.

10 godina
offline
Black Friday 2018

nista cudno narucio tenisice u shoosteru 20.11 tenisice sa velicinom kojom sam ja narucio bile su dostupe jos dva dana kasnije,i danas idem viditi status narudzbe je u obradi,reko ok idem im poslati mail da vidim sta je...bla bla artikal vise nije dostupan uglavnom ko hebe vas koji narucujete preko neta...nikada black firday kod nas nece biti ozbiljna stvar pozdrav

13 godina
offline
Re: Love Links....NOT!
djigibao kaže...

Naručio 2 stvari, dobio ovo na mail:

 

"...narudžba sadrži artikle iz prodajne akcije Cyber Monday koja je imala iznimno ograničene količine te će za Vašu narudžbu biti dopremljeni samo artikli koji su bili  dostupni prilikom kreiranja Vaše narudžbe.
Artikli koji su rasprodani prije zaprimanja Vaše web narudžbe su automatski maknuti iz iste.

Ako je narudžba plaćena unaprijed izvršit ćemo povrat sredstva na Vaš račun u iznosu nedostupnih artikla.
Narudžba će biti spremna za isporuku na lokacijama naših poslovnica ili kurirskom službom u roku 5-10 radnih dana, daljnje obavijesti oko paketa dobivate putem mail-a. 

Lijepi pozdrav

LINKS d.o.o.
Ljubljanska ulica 2A, 10431 Sveta Nedelja
Hrvatska (Croatia)
Tel: +385 1/3096-944
Tel: +385 1/3096-945
Fax: +385 1/3098-636

Ocijenite zadovoljstvo kupovine"  

 Kad si kreirao naruđbu? Ja još čekam mail da čujem jel bude sreće ili kao i kod tebe...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
vrinho kaže...

Bas je super ali kod recimo s,š ili c izgovora je jako povišeno, high pitched ak me kužiš, malo previše za moj ukus. Kak je kod tebe? Svakak ih budem ostavio da se malo ''uigraju'' pa da vidimo.

 To je inace tako kod seinheisera, barem ja imam takav dojam.

Inace jos nsiam slusao te male slusalice da su valjale, slusao sam do nekih 500kn vrijednosti. Sve vise manje isti shit. Jedino razlicito sto sam primjetio od slusalica od 50kn i onih od 500 je da se ove od 500 ne pokvare nakon mjesec dana slusanja.

16 godina
offline
Re: Love Links....NOT!

Ujutro oko 11h

 

Naručeni laptop i mis MX Anywhere 2S.

Najvjerojatnije neću dobit tog misa.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 19:40 (djigibao).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Yovitssa kaže...
Minneyar kaže...

Zvali iz SD da nema Dualshocka 4 u boji koju sam narucio (Steel Black) i da mogu ili ponuditi crni umjesto njega ili storno... pretpostavljam da zato sto sam stavio placanje pouzecem, vjerojatno su prvo slali ekipi koja je odmah platila... :(

 I mene su zvali za joypad, nisam baš oduševljen, ali sam prihvatio zamjenu za ceni jer je cijena ok. Nema veze sa vrstom plaćanja jer sam ja amex stavio... Naručio sam u petak oko 8,00 sati.  Samo ne znam kada mi dolazi paket jer  je tip koji me zvao rekao kako je samo na BF zaprimljeno  preko 6000 narudžbi. Jučer sam dobio poruku i mail od GLS-a kako mi paket stiže sutra (28.11.), ali čisto sumnjam pošto su me tek danas oko 16h zvali iz SD-a... 

 

Frend je naručio u petak oko 9,30 sunset orange i danas mu stiglo. Očito nemaju neki redoslijed rješavanja narudžbi

15 godina
offline
Black Friday 2018

Tehnika: SSD 120gb -140kn-Mall.hr
        Neka sat/narukvica  ID115 PLUS - 6$-Gearbest
Roba: Duks,majca,kapa,carape-Adidas shop i tenesice-Converse (sve na 40%)
      2 kosulje i 2 kravate Galileo (1+1)
      Supra tenesice Shooster (50+20% popusta)

#fsb
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Ubo i ja taj SSD na Mall.hr za 140 ćuna 

TheVeka
5 godina
online
Black Friday 2018

Mene su zvali iz sd za god of war joystick, storno ili crni odlučio sam storno jer crni vec imam a ne patim ja još jedan isti 

12 godina
offline
Black Friday 2018

Samo da me ne zovu da je PS4Pro otkazan, onda bi popizdio :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Black Friday 2018

Da li se ima smisla natezat i žalit pošto sam isto platio, te smatram da sam onda isto i kupio ili je to gubitak vremena? 

6 godina
online
Black Friday 2018

Links (pon. 26.11., između 12 i 13hi)

Naručen laptop na redovnom popustu i SSD ja Cyber Monday popustu. Bez obavijesti do sad. Status narudžbe - U obradi.

Senior IT Consultant
15 godina
offline
Black Friday 2018

Ja sam jučer u svijetu medija naručio i platio amexom Sony 65", pola sata nakon narudžbe su mi poslali da nema tog tv-a te da će mi vratiti lovu, a bio je dostupan u dvije poslovnice i web shopu xD
zaključak ovog BF i CM-a, hrpa akcija koje to nisu i brdo velikih sniženja na artikle koje uopće ne mogu nabaviti... sramota...

9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...
vrinho kaže...

Bas je super ali kod recimo s,š ili c izgovora je jako povišeno, high pitched ak me kužiš, malo previše za moj ukus. Kak je kod tebe? Svakak ih budem ostavio da se malo ''uigraju'' pa da vidimo.

 To je inace tako kod seinheisera, barem ja imam takav dojam.

Inace jos nsiam slusao te male slusalice da su valjale, slusao sam do nekih 500kn vrijednosti. Sve vise manje isti shit. Jedino razlicito sto sam primjetio od slusalica od 50kn i onih od 500 je da se ove od 500 ne pokvare nakon mjesec dana slusanja.

 Zato uzmes rock zircon za 60kn i miran si bar 2 god koliko meni traju vec, a realno vrijede dosta vise od toga.

6 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2018
Balvan8 kaže...

Da li se ima smisla natezat i žalit pošto sam isto platio, te smatram da sam onda isto i kupio ili je to gubitak vremena? 

 Koji šupci ovi iz linksa, sad ih opet treba dati u novine...

10 godina
offline
Black Friday 2018

Pala je kožna kutna garnitura sa ležajem za svakodnevno spavanje i madracem od 22cm za 1100€, snižena sa 1800€. 

 

Sad treba samo po nju do Austrije 

 

BF akcija u Iverpanu je bila besplatna dostava .

 

Svejedno sam naručio ploče od kojih maloj radim povišeni krevet sa stepenicama/policama. 

 

Ostalo nek čeka. Kad pogledam, ove BF akcije kod nas se mogu uloviti tijekom cijele godine tak da se ne isplati nabriiavat il ne daj bože štedit lovu samo za taj crni dan. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
15 godina
offline
Black Friday 2018

Meni stigao mail od DPD-a da je Mall poslao PS4 pro. Kroz 3 dana bi trebao biti kod mene. 

 

Poštovani,

   službeno je započeoo  vrhunac sezone (peak season).  U ovom periodu godine, unutar DPDgroup očekujemo povećanje volumena paketa od 20 do 35%, što znači da     će se kroz DPD mrežu dnevno dostaviti 7,5 milijuna paketa te čak 8 milijuna na ključan dan sezone – 22. prosinac 2018.

   Vaš paket/i br. xxxxxxxxxxx poslan/i od strane Internet Mall d.o.o. će biti dostavljen/i unutar jedan do tri radna dana

   na sljedeću adresu

Battlelog: MUDO_HR
10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
Paolo Maldini kaže...
Balvan8 kaže...

Da li se ima smisla natezat i žalit pošto sam isto platio, te smatram da sam onda isto i kupio ili je to gubitak vremena? 

 Koji šupci ovi iz linksa, sad ih opet treba dati u novine...

 Ja sam na ideji da se skupimo i napravimo grupni prigovor/bojkot/žalbu, jer stvarno nisu korektni.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 21:40 (ivan72478).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...
Paolo Maldini kaže...
Balvan8 kaže...

Da li se ima smisla natezat i žalit pošto sam isto platio, te smatram da sam onda isto i kupio ili je to gubitak vremena? 

 Koji šupci ovi iz linksa, sad ih opet treba dati u novine...

 Ja sam na ideju da se skupimo i napravimo grupni prigovor/bojkot/žalbu, jer stvarno nisu korektni.

 Ja sam taj dan imao 3 narudžbe, a u ovom mailu mi nisu odgovorili zapravo niti na koje se artikle taj "storno" odnosi, za koji se broj narudžbe odnosi i slično. Ja ću se sigurno žaliti, samo me zanima koji je postupak te da li je već netko imao slično iskustvo?

11 godina
online
Re: Black Friday 2018
perix231 kaže...

 Zato uzmes rock zircon za 60kn i miran si bar 2 god koliko meni traju vec, a realno vrijede dosta vise od toga.

 može link gdje se mogu naći za tu cijenu

12 godina
suspendiran
offline
Black Friday 2018
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 22:01 (mislioc).
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018
CyberDemonVZ kaže...
R4zOR229 kaže...

savemore2

 

 Jel vam radi jos ovaj kod?

 Sad sam malo proučio.

Ipak radi na SVE. Ali kak kaže, mora biti preko 100 Eur...

 Što i to znači kad refurbished modela ima samo par komada i to 750Gb, ovih većih externih ja ne vidim.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice