Cura-gejmerica zaključana tema

poruka: 85
|
čitano: 25.547
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Cura-gejmerica
power_user kaže...

Ima jedna koja ide u isti razred kao i ja i igra CoD4. Ali SP samo i ne baš puno pa ne bih rekao da je gamerica. 

 

I moja sestra isto igra ozbiljnije igre, prešla je svaki AC do sad, igra TF2, prešla je BFBC2 SP..., ali i ona samo povremeno(iako sam ja glavni razlog za to, jer ne može doći do kompa, a na drugom i nema sve to)

Maja?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

Kad malo razmislim, bas bi fora bilo imati curu s kojom mozes igrati igre i pricati o igrama.....jos ako je i lijepa uhhh :D. {#}

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
13 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

Malo si vi previše nabrijavate..Našao sam ja jednu koja igra CS 1.6...dobra bila...al jbg,ja neigram CS {#}

16 godina
offline
Re: Cura-gejmerica
NexT_T1 kaže...

Kad malo razmislim, bas bi fora bilo imati curu s kojom mozes igrati igre i pricati o igrama.....jos ako je i lijepa uhhh :D. {#}

No shit, Sherlock... {#}

 

Ja dok ne vidim svojim očima uživo, ne vjerujem... A što se tiče ovih raznih xFire accountova i sl - jednostavno to good to be truth.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
Bichanich kaže...
NexT_T1 kaže...

Kad malo razmislim, bas bi fora bilo imati curu s kojom mozes igrati igre i pricati o igrama.....jos ako je i lijepa uhhh :D. {#}

No shit, Sherlock... {#}

 

Ja dok ne vidim svojim očima uživo, ne vjerujem... A što se tiče ovih raznih xFire accountova i sl - jednostavno to good to be truth.

dođi na naš klanski ts pa ćeš čut šta ih nema :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Cura-gejmerica
Ja znam jednu no igra cod4 preko wii xD a zgodna ^^^
★★★★★ ako sam ti pomogao stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
Bichanich kaže...
NexT_T1 kaže...

Kad malo razmislim, bas bi fora bilo imati curu s kojom mozes igrati igre i pricati o igrama.....jos ako je i lijepa uhhh :D. {#}

No shit, Sherlock... {#}

 

Ja dok ne vidim svojim očima uživo, ne vjerujem... A što se tiče ovih raznih xFire accountova i sl - jednostavno to good to be truth.

Znam, znam....too good to be truth huh :D :D

 

Ali od mog frenda komsinica(3 godine starija od mene, znaci '92. godiste) igra counter strike, i poprilicno je lijepa :)

Cuo sam da je stvarno dobra  cs-u(isla je mislim i na qwcg sa svojim klanom) :D :D

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
14 godina
offline
Cura-gejmerica

{#}

 

mislim da je tvoja potraga za curom završena:

 

 

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 10:16 (EraserHead).
14 godina
offline
Re: Cura-gejmerica

Ja poznajem 4 koje igraju CS 1.6(dvije uzivo znam) .

 

I ne izgledaju lose{#}

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
15 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

prestanite postavljati facebook/myspace. Siguran sam da te djevojke ne zele da im slike vise po javnim forumima.

 

Uglavnom, neznam cemu ovakvi komentari o gejmericama loseg izgleda. Poznajem sigurno 10+ cura koje su igrali wow sa mnom, i ni jedna nema kilazu preko 70kg. Uostalom, izgledaju odlicno.

12 godina
online
Cura-gejmerica

Poznam samo jednu, zove se Martina, igra TF2, tu i tamo bacimo koju zajedno....

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
boxer kaže...

Ja još uživo nisam naletio na jednu a da se igra "igrica". Inače u bivšem CoD2 klanu bile su 2-3, ali sve udate i prašile su dobro CoD2.

Volio bih naletiti na ovakvo čeljade, ujutro kada ustanem da mi donese kafu i prepusti radni prostor....{#}

To neko dijete na slici? {#}... Inače, i tu je na forumu ja mislim, Rasta Barbie igra CoD i BC2 primarno. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
rocker55555 kaže...

Ja poznajem 4 koje igraju CS 1.6(dvije uzivo znam) .

 

I ne izgledaju lose{#}

 

Ok?

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
14 godina
offline
Re: Cura-gejmerica
roko121roko kaže...

 

Ok?

Pitat cu ih jel smijem staviti slike, ako kazu ne, nista od toga.

 

I ove dvije koje znam uzivo su cimerice.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // InGame: hExX
13 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

The awkward moment when your girlfriend kicks your ass at COD5 :D

13 godina
offline
Re: Cura-gejmerica
BobbyZ kaže...

evo pasite oči :D btw. oba dvije igraju cod2 {#}{#}{#}

Mentalist ti je dao TD jer bi ih nije vidio u mp_kitchen.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Cura-gejmerica

Issss....koji je vama ekipa!? Ono, "pasite oci" a fotke djece....upitno je dali imaju uopce i 18 god...tesko! OMG

Sada se neki poceli i napaljivat na neki tzv "gamerice" pa cupaju slike po cijelom netu da nadu 2-3 polovnjace!

Vidite neku polovnu trebu kako bleji u monitor i odmah se pocinje spricat.....eh, djeca. {#}

 

Daj se malo skulirajte....i da, ocito sam jedan od rijetkih no ne bih zelio imati curu koja kao i ja udara po igrama, samo mi to jos treba u zivotu.

Makar vjerujem da je to fora deckima od kojih 16-ak god, ali meni osobno nije nikako.

 

P.S.

 

Nabijem one TD za ova post i sl.....samo moje osobno misljenje i be mi se za ono sto ce sada polovica klinaca pasti u depru, pogotovo kada se jos neki napali i na kraju skuzi da iza slike neke polovnjace zapravo stoji lik od cca 150 kg zive vage te koji je vidio piiiiii.... samo na monitoru. LOL {#}

 

 

@ BobbyZ

 

Mici slike te djece iz posta....isss....sramota totalna! Sta, trebali bi se napalit na neku djecu!? Za stavljanje ovakvih slika djece bih svakome udario crni! Koji ste vi likovi! {#}

Ako vec idete stavljat necije tude slike bez dozvole te iste osobe, onda bar stavite slike punoljetnih osoba....ovo je lose totalno.

 

Svaka cast i respect ekipi koja kaze da ce prvo pitat dali smiju stavit neciju sliku...ako vec moraju!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 15:56 (win32).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
win32 kaže...

Issss....koji je vama ekipa!? Ono, "pasite oci" a fotke djece....upitno je dali imaju uopce i 18 god...tesko! OMG

Sada se neki poceli i napaljivat na neki tzv "gamerice" pa cupaju slike po cijelom netu da nadu 2-3 polovnjace!

Vidite neku polovnu trebu kako bleji u monitor i odmah se pocinje spricat.....eh, djeca. {#}

 

Daj se malo skulirajte....i da, ocito sam jedan od rijetkih no ne bih zelio imati curu koja kao i ja udara po igrama, samo mi to jos treba u zivotu.

Makar vjerujem da je to fora deckima od kojih 16-ak god, ali meni osobno nije nikako.

 

P.S.

 

Nabijem one TD za ova post i sl.....samo moje osobno misljenje i be mi se za ono sto ce sada polovica klinaca pasti u depru, pogotovo kada se jos neki napali i na kraju skuzi da iza slike neke polovnjace zapravo stoji lik od cca 150 kg zive vage te koji je vidio piiiiii.... samo na monitoru. LOL {#}

 

 

@ BobbyZ

 

Mici slike te djece sa neza....isss....sramota totalna! Sta, trebali bi se napalit na neku djecu!? Za stavljanje ovakvih slika djece bih svakome udario crni! Koji ste vi likovi! {#}

nama premlado, njima taman

Neću žvaku oću kusur
12 godina
protjeran
offline
Re: Cura-gejmerica
win32 kaže...

Issss....koji je vama ekipa!? Ono, "pasite oci" a fotke djece....upitno je dali imaju uopce i 18 god...tesko! OMG

Sada se neki poceli i napaljivat na neki tzv "gamerice" pa cupaju slike po cijelom netu da nadu 2-3 polovnjace!

Vidite neku polovnu trebu kako bleji u monitor i odmah se pocinje spricat.....eh, djeca. {#}

 

Daj se malo skulirajte....i da, ocito sam jedan od rijetkih no ne bih zelio imati curu koja kao i ja udara po igrama, samo mi to jos treba u zivotu.

Makar vjerujem da je to fora deckima od kojih 16-ak god, ali meni osobno nije nikako.

 

P.S.

 

Nabijem one TD za ova post i sl.....samo moje osobno misljenje i be mi se za ono sto ce sada polovica klinaca pasti u depru, pogotovo kada se jos neki napali i na kraju skuzi da iza slike neke polovnjace zapravo stoji lik od cca 150 kg zive vage te koji je vidio piiiiii.... samo na monitoru. LOL {#}

 

 

@ BobbyZ

 

Mici slike te djece sa neza....isss....sramota totalna! Sta, trebali bi se napalit na neku djecu!? Za stavljanje ovakvih slika djece bih svakome udario crni! Koji ste vi likovi! {#}

I šta da su premlade? Ja imam 16 god i meni taman, paro bi je ko papa pravoslavni kalendar.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.8.2011 15:57 (proćerani).
13 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

I onda se negira postojanje seksizma na forumu i svodi ga se na pojedinačne slučajeve, a cijela tema vrvi likovima pored kojih je curi na forumu neugodno. Nema smisla pozivati se na bilo koje kršenje pravila i inzistirati na toleranciji kada ne samo da ovakve idiotarije budu uopće objavljene nego se još i TU potiče glupane na masturbacije i objavu slika drugih osoba.

 

Živio forum.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
Cura-gejmerica

{#} and {#}

 

Bilo bi bolje da se tema zatvori jer ovo ne vodi nikud.

12 godina
protjeran
offline
Re: Cura-gejmerica
Xero kaže...

{#} and {#}

 

Bilo bi bolje da se tema zatvori jer ovo ne vodi nikud.

Slažem se.

Cura gejmerica ima, manje nego muških skoro četverostruko, ali ih ima. Neke valjaju neke ne, nemos sad reć svaka cura koja igra igre je ružna, debela ili neki ku*ac. Vidjeli smo i primjer onih nekima "premladih", lijepo cura izgleda.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cura-gejmerica
Dinny kaže...

The awkward moment when your girlfriend kicks your ass at COD5 :D

The awkward moment when you're a ridiculously enormous retard for playing CoD 5 in the first place.

I'm against picketing, but I don't know how to show it.
14 godina
offline
Re: Cura-gejmerica

GigaGirl kaže...


I onda se negira postojanje seksizma na forumu i svodi ga se na pojedinačne slučajeve, a cijela tema vrvi likovima pored kojih je curi na forumu neugodno. Nema smisla pozivati se na bilo koje kršenje pravila i inzistirati na toleranciji kada ne samo da ovakve idiotarije budu uopće objavljene nego se još i TU potiče glupane na masturbacije i objavu slika drugih osoba.


 


Živio forum.




I Giga, sta kazes dali bi ti bilo ok da ekipa iskopa tvoje slike i sada ih pocne sibat po forumima samo zato da djeca mogu spricat po njima jer izgleda imaju nekih problema kada ne mogu nesto napraviti u RL!? Naravno da ne bi, tako da te razumijem u potpunosti....no nekima to nije bas jasno, ali ok...osobno mislim da ekipa nije mislila nista lose, ali se neki izgleda napalili pa su se zaigrali malo previse....malo pre-previse, pogotovo sa onom djecom na slikama.


 


Onda se ljudi cude sto nema vise cura po forumima, naravno da ih nema kada ih se odmah hvata "na noz" (da, znam ekipa da se osjecate ugrozeno kada zenska osoba zna vise od vas, ali takav je zivot {#}).....a sto se tice "gejmerica", ima naravno cura samo koje igraju samo sto naravno ne djele na sve strane svoje slike (kao ni muski uostalom).

15 godina
moderator
offline
Cura-gejmerica

Tema je od samoga početka glupa,a sad se pretvorila u čisti spam.

Pa ćak ste počeli stavljat slike gole djece{#},tako da tema ide pod ključ.

 

 

 

 

سمندری ڈاکو
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice