Elektricna cigareta

poruka: 132
|
čitano: 45.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Mogu li kajfun v3 spojit na just bateriju 2600 Mah,necu kupovat modove jer su preveliki,ne stanu u dep.Sta bih dobio sa kajfun mini v3.

 Mozes spojiti. Kayfun ti je m2l tank (mouth-to-loungs), što znači da ima puno manje zraka nego onaj koji dolazi s iJustom (slično kao CE-5). U njemu mozes sam slagati svoje grijace, sto je ako imas zivaca za to puno bolje i jeftinije. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
mind_challenge kaže...
HRVOJE346 kaže...

Mogu li kajfun v3 spojit na just bateriju 2600 Mah,necu kupovat modove jer su preveliki,ne stanu u dep.Sta bih dobio sa kajfun mini v3.

 Mozes spojiti. Kayfun ti je m2l tank (mouth-to-loungs), što znači da ima puno manje zraka nego onaj koji dolazi s iJustom (slično kao CE-5). U njemu mozes sam slagati svoje grijace, sto je ako imas zivaca za to puno bolje i jeftinije. 

 Samo meni je bitno kolicina pare,ijust daje ogromnu paru,sad neznam kakvu paru daj kayfun.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...
mind_challenge kaže...
HRVOJE346 kaže...

Mogu li kajfun v3 spojit na just bateriju 2600 Mah,necu kupovat modove jer su preveliki,ne stanu u dep.Sta bih dobio sa kajfun mini v3.

 Mozes spojiti. Kayfun ti je m2l tank (mouth-to-loungs), što znači da ima puno manje zraka nego onaj koji dolazi s iJustom (slično kao CE-5). U njemu mozes sam slagati svoje grijace, sto je ako imas zivaca za to puno bolje i jeftinije. 

 Samo meni je bitno kolicina pare,ijust daje ogromnu paru,sad neznam kakvu paru daj kayfun.

 Ili mozda znas neki outomizer koji daje vise pare od ijusta,a i da se aroma osjeti,neki recimo do 300KN.

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

 Samo meni je bitno kolicina pare,ijust daje ogromnu paru,sad neznam kakvu paru daj kayfun.

 Ili mozda znas neki outomizer koji daje vise pare od ijusta,a i da se aroma osjeti,neki recimo do 300KN.

 Kayfun ti ne daje puno pare, ali daje puno arome. Svi sub-ohm tankovi daju više-manje jednako pare kao iJust, ali ako bas hoces nesto drugo, mogao bi ti odgovarati Subtank (ako mislis kupovati grijace) ili ako mislis sam slagati grijace nesto od ovoga. Tesko je preporuciti neki odredeni atomizer, pogledaj sto se nudi, za onog koji ti se svida pogledaj recenzije na internetu, pa ako ti odgovara kupi. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Narucio bih bazu pink mule 100Ml i sad me zanima koliko arome ide u duhanske,a koliko u vocne tekucine i zanima koliko treba za vocne a koliko za duhanske da dozriju. Hvala.

 

14 godina
offline
Re: Elektricna cigareta

Ovisi o aromi koliko koje ide u bazu, neki prosjek je cca 10ak %. Pogledaj na ovoj stranici za arome koje te zanimaju, zna pisat i u komentarima koliko koja treba stajat, koliki postotak ljudi stavljaju etc.

 

Voćne arome su uglavnom parljive ili odmah ili nakon 2-3 dana, ali duhanske obično trebaju odstajat bar 2-3 tjedna.

Of beast and man am I, transformed by the full moons shine
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
mind_challenge kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Sve se može nakon yorka

 

Ne, 1 dcl. 10 dcl bi bila jedna litra. 1 dcl mi je taman za mjesec dana, meni i curi. To bi bilo 10 onih malih bočica sa kioska (10 ml). Ona je dovoljna za tri tanka. Meni tri tanka prežive oko tri-četiri dana, curi i po 5 dana.

 Da, zaboravio sam da si na 18 mg, zato tolika cijena. Meni na 3 mg litra baze bude oko 170 kn. Mjesecno potrosim oko 150 ml tekucine. Na ovom Vengeance tanku umrem i od 6 mg , dok recimo na Magma dripperu mi je 6 odgovaralo. Kad sam tek pocinjao prije nekoliko godina sam krenuo sa 18, pa polako spustao.

HRVOJE346  odakle si? Nemoj bas kupovati Virginia White to je zivi otrov (80% PG-a i odvratne arome). Dobro Sum_of_all_fears kaze, kupi na kiosku pa probaj odgovara li ti, ali nemoj Virginia White nego rađe Elda (kupujmo hrvatsko

 Imao si pravo mind,ovo cudo je prejako za direktno u pluca,probao sa 12 mg i skoro se ugusio,treba mi 3mg,a ja kreten narucio 6 bocica od 18 mg koje dolaze sutra,sad ih moram bacit.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Lijepo sam ti rekao da probaš sa kioska 18mg

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sum_of_all_fears kaže...

Lijepo sam ti rekao da probaš sa kioska 18mg

 Jer mogu razrijedit te kucine s 100ml Pink mule baze 0mg.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.6.2016 14:04 (HRVOJE346).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elektricna cigareta

Probaj na manjoj količini (5 + 5ml) što će se dogoditi. Iskreno, neam pojma, nisam kemičar

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

A bi se netko hoce mjijenjat,moze i za vocne baze,dajem 6 bocica  18mg za 6 bocica 6mg.

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Lijepo sam ti rekao da probaš sa kioska 18mg

 Jer mogu razrijedit te kucine s 100ml Pink mule baze 0mg.

 

 Možeš naravno, samo ćeš razrijediti i aromu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Zeli se netko mijenjat 18mg za 6mg,ili kupit svih 6bocica za 60kn.Kako se radi oglas.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Zeli se netko mijenjat 18mg za 6mg,ili kupit svih 6bocica za 60kn.Kako se radi oglas.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Kako se na bug radi oglas,prodajem 6 bocica za 60kn,od 18 mg.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Zanima me dali mogu na svoju ijust 2 batriju staviti ni 200 0,15 ohm jer baterija ima neke blokade kod otpora manjih od 0,15.

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Zanima me dali mogu na svoju ijust 2 batriju staviti ni 200 0,15 ohm jer baterija ima neke blokade kod otpora manjih od 0,15.

 Ne možeš Ni nikako, za to ti treba mod koji ima temperature control.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
mind_challenge kaže...
HRVOJE346 kaže...

Zanima me dali mogu na svoju ijust 2 batriju staviti ni 200 0,15 ohm jer baterija ima neke blokade kod otpora manjih od 0,15.

 Ne možeš Ni nikako, za to ti treba mod koji ima temperature control.

 Ako bih dobio puno više pare bih kupio neki mod.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...
mind_challenge kaže...
HRVOJE346 kaže...

Zanima me dali mogu na svoju ijust 2 batriju staviti ni 200 0,15 ohm jer baterija ima neke blokade kod otpora manjih od 0,15.

 Ne možeš Ni nikako, za to ti treba mod koji ima temperature control.

 Ako bih dobio puno više pare bih kupio neki mod.

 Zasto je mod bolji od dvije ijust baterije osim temperature.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Treba mi nešto šta radi oblake pare.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Mogu li uzet 100 postotnu vg bazu da dobijem više pare.

12 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Mogu li uzet 100 postotnu vg bazu da dobijem više pare.

 100% VG ti se koristi u driperima ili u posebnim attijima tipa Wotofo Serpent.. dalje vg ti daje paru pg throat hit.. znaci ako si frisko skinut s cigarete a odes na visok VG neces imat onaj osjecaj udisanja "dima" i falit ce ti pare u smislu da ces imat osjecaj da dises paru a ne da je "uvlacis". sub-ohm se nikako ne pari povise 6mg, eventualno 8 jer se kod direktnih lung hitova unosi duplo vise nikotina nego kod mouth to lung hitova.

 

gle ja parim vec 3 godine i to mi je preraslo u hobi, za pocetak uzmi si neki mod tipa eleaf pico, kompaktan a ima sve sta ti treba i odi na vaperclub.org .. to ti je hrvatski vaping community i tamo ces saznat sve sta ti treba s vremenom. nema smisla da ti sad pisem romane na 100 stranica i tutorijale kak se motaju grijaci kak tekucina kak sta funkcionira jer se to sve s vremenom nauci. uzmi mod atty i kupi 5-6 grijaca za pocetak dok se ne priviknes jer se zna desit ljudima da u pocetku krenu odma motat miksat i odma izgube volje kad to sve nejde odma od ruke i vrate se na cigarete.

 

polako korak po korak, najbitnije je da se maknes sa smrduša ;)

 

 

( i da koristi Uredi sa strane svojih postova jer spamas bzvze 5-6 puta zaredom pa bi te mogli moderatori ukorit zbog toga )

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Eleaf Pico u kompletu sa Eleaf Melo III Mini je dobra kombinacija i za nas stare parioce ;-) Na pari sam 5 godina i ovaj Pico mi je do sada najdraži, mali ali žari :-D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Upravo zvao Kemig,pola litre vg im je samo 17 kuna,sad kako mijesat s pg da dobijem 6 mg nikotina i da bude omjer 70,30.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Ne znam gdje se opće može nabaviti nikotin u slobodnoj prodaji?
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Zna li netko kolko traje ban na vaper clubu,uvrijedio sam moderatora.

8 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Moze li mi netko preporucit dobar mod do 400-500kn i da ima sve u kompletu, pola godine koristim ovaj KangerEVOD starter kit i super zadovoljan sam s njim,ali htio bih probati nesto vise

12 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
HRVOJE346 kaže...

Zna li netko kolko traje ban na vaper clubu,uvrijedio sam moderatora.

 

ekipa na vaperclubu ne moze bit susretljivija i pristupacnija.. ne znam stvarno kako si uspio popit ban al si ga onda vjerojatno i vise nego zasluzio 

15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
mattax kaže...

Moze li mi netko preporucit dobar mod do 400-500kn i da ima sve u kompletu, pola godine koristim ovaj KangerEVOD starter kit i super zadovoljan sam s njim,ali htio bih probati nesto vise

 Ovo bi ti se moglo svidjeti. Uzmeš još bateriju i miran si. Preporučam ovu LG.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Jel trebaju posebni grijaci za njega ili? Prisiljen sam kupovati u Mostaru ali oni i nemaju bas nekog izbora http://ejoy.olx.ba/  Vidio sam da imaju neke standardne 0.5ohm grijace sto prodavaju

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice