Elektricna cigareta

poruka: 132
|
čitano: 45.578
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
mattax kaže...

Jel trebaju posebni grijaci za njega ili? Prisiljen sam kupovati u Mostaru ali oni i nemaju bas nekog izbora http://ejoy.olx.ba/  Vidio sam da imaju neke standardne 0.5ohm grijace sto prodavaju

 Nemaju oni grijače za njega. Imaju za Subtank, pa možeš kupiti posebno iStick pico mod (ne kit) i ovaj atomizer.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
8 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Znaci uzeo sam taj Eleaf Pico,ali imam problema sa tankom(Melo 3 mini) samo sam ulio e-tekucinu i vratio se za pola ure kad sve procurilo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2016 16:19 (mattax).
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
mattax kaže...

Znaci uzeo sam taj Eleaf Pico,ali imam problema sa tankom(Melo 3 mini) samo sam ulio e-tekucinu i vratio se za pola ure kad sve procurilo...

 Jesi dobro zavrnuo grijač unutra?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
odjavljen
offline
Elektricna cigareta

Vidim temu pa da mi bude u onima u kojim sudjelujem. Već sam 2-3 godine na el. cigareti. Sad cicam kanger subox mini crni, prije toga sam imao vamo v5 i vamo mukey. Od sokića u zadnje vrijeme samo parim od "mystic juica" Green Fairy. Uzimam si sa 18mg nikotina i sve to gorim na 0,5Ω

I imam jednog suboxa mini (bijelog) na prodaju. Pa ako nekog zanima nek se javi u PP. Za forumaše je popust. http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/kangertech-subox-mini-oglas-19591771

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2016 16:37 (skank666).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Jesam, sve uredno sam napravio...nadam se da je jos netko imao s ovim problema pa da se javi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Nadam se da si tekućinu ulio na pravo mjesto? Znam puno ljudi koji su tekućine ljevali direktno u grijač :-/ Znači, iglom se tekućina lijeva u ona dva mala proreza...moraš skinuti usnik i odviti poklopac.
Provjeri svakako jesu li brtve dobro legle.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Prije prve uporabe sam nakapao par kapi u grijac, ali pravilno kao sto sam vidio u tutorialu, curi mi i kad micem lijevo-desno iz onih rupica, koristim 0.3Ohm i 30w i e.tekucina od 6mg

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Gdje točno curi? Kroz usnik ili kod prstena za regulaciju zraka?
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

kod prstena za regulaciju zraka

13 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Aha, onda grijač nije dobro zavidan. Da li je već sve bilo sastavljeno ili si sam sklapao atomizer?
Uglavnom, sve rastavi po uputama (usnik, poklopac, staklo, termoizolator, grijač) i pazi kod vraćanja grijača na bazu! Znači, krpom ili maramicom dobro pritegni grijač u bazu.

Provjeri i jesu li sve brtve na mjestu i da si dobro sjele. To se posebno odnosi na one dvije što drže staklo!
8 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Sve je bilo vec sastavljeno, rastavio sam sve i sam sklopio i sad je sve u redu izgleda, hvala puno na pomoci :) 

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Pozdrav
Prije mj dana sam prestao pusiti uz pomoc parilice. Sve je okay ali bi pitao nekoga za preporuku neke parilice sa extremnom baterijom!!! Znaci trenutno koristim Joyetech cuboid mini i baterija mi traje cca manje od dana tj jednom na dan je moram puniti ili cak jos i nadopunit usput.
Btw za bazu koristim 70/30 sa 6 mg nikotina i ne skidam se sa vanilije za kolace.
Znaci volio bi neki taj mod ili kako god se to vec zove ili naziva sa baterijom koja bi mi trajala cca 2 dana. Nije mi problem ju punit svaki dan, nego sam vezan uz punjac i u glavi mi stalno strah da ne potrosim bateriju i da nemogu do punjaca pa bi volio nesto jace.
Zahvaljujem se unaprijed
Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Pozdrav ,
Posto vidim da imas iskustva s ecigaretama ,zamolio bih te kad bi me malo usmjerio oko nekih stvari jer tek počinjem pariti...
1.Mozes li mi dati preporuku neke ecigarete (ako možeš u dijelovima,da ne kupujem one lose start kitove) koja bi mi bila dovoljna za početak ...Trebala bi neka jaka baterija za minimalno 3h parenja dnevno (1000 W vjerovatno) ,a od ostalog Mi je bitno samo da ima dosta puno pare ;) .Dosad sam pušio marlboro bijeli i trebam nesto manju količinu nikotina od tog (moze kod kupovine ta ista doza kao kod cigarete i nesto manja za kasnije) .Pa ako mi možeš složiti nesto do 300 kn sa svim dijelovima (e cig,atomizer,baterija,okus,... Ostalo ...)
Molio bih te ta trgovina bude u ZG i da ima webshop ...
2.Koliko traje jedna tekućina od 30 ml ?
3.koliko traje jedan atomizer ?

Hvala unaprijed ;))
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
#wot#vk.0h kaže...
Pozdrav ,
Posto vidim da imas iskustva s ecigaretama ,zamolio bih te kad bi me malo usmjerio oko nekih stvari jer tek počinjem pariti...
1.Mozes li mi dati preporuku neke ecigarete (ako možeš u dijelovima,da ne kupujem one lose start kitove) koja bi mi bila dovoljna za početak ...Trebala bi neka jaka baterija za minimalno 3h parenja dnevno (1000 W vjerovatno) ,a od ostalog Mi je bitno samo da ima dosta puno pare ;) .Dosad sam pušio marlboro bijeli i trebam nesto manju količinu nikotina od tog (moze kod kupovine ta ista doza kao kod cigarete i nesto manja za kasnije) .Pa ako mi možeš složiti nesto do 300 kn sa svim dijelovima (e cig,atomizer,baterija,okus,... Ostalo ...)
Molio bih te ta trgovina bude u ZG i da ima webshop ...
2.Koliko traje jedna tekućina od 30 ml ?
3.koliko traje jedan atomizer ?

Hvala unaprijed ;))

 Do 300 kn ti je najbolje uzeti nešto ovako: LINK LINK2 LINK3. Je starter kit, ali je odličan, dosada se nitko nije žalio na njih. Baterija na običnom traje bez problema od jutra do mraka, a ovaj box ima 2100 mAh bateriju tako da će ti trajati i duže. Uz ovo dobiješ 2 grijača s kojima si miran cca mjesec dana, inače su 29 kn komad. Grijači traju otprilike 2 tjedna. 30 ml tekućine ti traje u prosjeku isto tako 2 tjedna. PuffPuff nema klasični webshop zbog nadolazećeg zakona, ali se javi kolegama na chat pa se može organizirati dostava ili slanje pouzećem.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 8:14 (mind_challenge).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Hvala na brzom odgovoru :))
Koji od te trojice je najbolji jer cu vjerovatno jednog uzet ?
da li s njima dolaze atomizeri ?
Sto jos moram naknadno kupiti ?
Kako se kupuje nikotin (mislim znam da postoje ti okusi (uzeo bih USA mix) no kako se dozira nikotin ) ?
Kolika bi mi bila ukupna mjesečna davanja kad bih pušio cca 4 sata dnevno u prosjeku ?
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
#wot#vk.0h kaže...
Hvala na brzom odgovoru :))
Koji od te trojice je najbolji jer cu vjerovatno jednog uzet ?
da li s njima dolaze atomizeri ?
Sto jos moram naknadno kupiti ?
Kako se kupuje nikotin (mislim znam da postoje ti okusi (uzeo bih USA mix) no kako se dozira nikotin ) ?
Kolika bi mi bila ukupna mjesečna davanja kad bih pušio cca 4 sata dnevno u prosjeku ?

 Ja da sebi biram uzeo bi box. Više volim taj oblik. Dolaze sa sva 3 atomizeri. Dobiješ i 2 grijača te usb kabel za punjenje. Naknadno ti treba samo tekućina i svakih cca 2 tjedna po jedan grijač. Nikotin ti je u tekućini, imaš tekućine jačine 0,3,6,12 i 18 mg nikotina. Preporučio bih ti za početak 12. Ukupna mjesečna davanja su ti oko 200 kn za tekućine i grijače. Sve ovisi kako budeš koristio. Kažem, slobodno se javi mojim kolegama u chat (na puffpuff.hr) pa će ti oni još sve što te zanima objasniti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 16:52 (mind_challenge).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Pozdrav mind Challenge i ponovo zahvaljujem ;))) na odgovorima ...

1.Poslao sam upit puff puff-u te namjeravam kupiti onaj aio box sto si mi preporučio i sad me zanima,s obzirom da nemam trgovinu u blizini,sto bih jos od opreme trebao naručiti (npr za narednih mjesec ,mjesec i pol ) ?npr koliko grijaca,tekućine ... ???
2.Koliko otprilike troši tekućine taj aio box ?pusio sam dvije trećine marlbora dnevno (14-15 cig dnevno) ?sad bih pario otprilike 3 h dnevno (u intervalima naravno) ...računao sam maximalno trošiti 1 ml tekućine na dan ... :(
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
#wot#vk.0h kaže...
Pozdrav mind Challenge i ponovo zahvaljujem ;))) na odgovorima ...

1.Poslao sam upit puff puff-u te namjeravam kupiti onaj aio box sto si mi preporučio i sad me zanima,s obzirom da nemam trgovinu u blizini,sto bih jos od opreme trebao naručiti (npr za narednih mjesec ,mjesec i pol ) ?npr koliko grijaca,tekućine ... ???
2.Koliko otprilike troši tekućine taj aio box ?pusio sam dvije trećine marlbora dnevno (14-15 cig dnevno) ?sad bih pario otprilike 3 h dnevno (u intervalima naravno) ...računao sam maximalno trošiti 1 ml tekućine na dan ... :(

 Pozdrav i tebi,

 

za narednih mjesec dana treba ti još 2-3 grijača. Aio box nekakvim prosječnim korištenjem troši 2-3 (jedan do jedan i pol spremnik) ml tekućine dnevno, dakle za mjesec dana bi ti trebale 2-3 bočice od 30 ml tekućine. Uvijek se kasnije možeš upustiti u izradu vlastite tekućine, gdje te 100 ml tekućine izađe manje od 100 kn, a sam proces je stvarno jednostavan. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Netko zna neki best buy grijač koji nije skup ?
9 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

pozdrav

našao sam istick pico 75 w sa melo 3 mini za nekih 250 kn dok je kod nas skoro duplo skuplji ,dok je onaj aio box 100 kn a kod nas 290...https://vapesourcing.com/eleaf-istick-pico-kit.html

 

što mi preporučujete da s tim naručim (konrektno koji model grijača...)

hvala unaprijed

13 godina
offline
Elektricna cigareta

Moja preporuka da si ovo kupiš.

https://www.fasttech.com/products/3718300

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sad sam se malo pogubio ...koja je razlika između grijaca od 20 kn i ovog kompleta od 150 kn ?koliko traje ,sto mijenjam ??
9 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Sad sam se malo pogubio ...koja je razlika između grijaca od 20 kn i ovog kompleta od 150 kn ?koliko traje ,sto mijenjam ??
13 godina
offline
Elektricna cigareta

Ah oprosti nisam shvatio da si novi. To ti je RTA(Rebuildable Tank Atomizer) sam si slažeš grijač.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
15 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
#wot#vk.0h kaže...
Sad sam se malo pogubio ...koja je razlika između grijaca od 20 kn i ovog kompleta od 150 kn ?koliko traje ,sto mijenjam ??

 U atomizeru koji dolazi u onom kompletu sto sam ti preporucio grijač se mjenja. Košta 20 kn. Ovo što ti je kolega poslao je atomizer za koji se ne kupuju pojedinačni grijači nego sam moraš namontirati grijač kojeg napraviš od žice i kroz kojeg sam provučeš pamuk.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Pozdrav, nisam neki strastveni pušač i nikad nisam koristio e-cigarete no isprobao sam kod frenda Joyetech Cuboid 150W i baš mi se svidjelo. Paše mi za parit i odlučio sam ju nabavit. Jedina mala zamjerka je što i nije baš lagana za držanje u ruci ali to je razumljivo jer u nju ipak idu dvije 2600 mAh baterije. Kontaktirao sam jednog čovjeka koji prodaje i traži valjda oko 800kn za cijeli starter pack s tim uređajem, dvije sony baterije, atomizerom od 270kn i ostalom pripadajućom opremom. Pošto sam totalni newbie u tom svijetu pitao bi vas koji se bolje razumijete, jel se to isplati? 

PSN: RayzCRO
8 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Pozdrav, 

 

Pokušavam prestati pušit, pa bi htio zamijeniti cigaretu sa električnom. Uzeo bi neki kit, da u početku nemam drame sa sastavljanjem i modanjem, što bi mi preporučili? Postoji li nešto što bi bilo najsličnije "klasičnoj" cigareti, odnosno da nisu oni veliki battery packovi. Pušim oko pola kutije bijelog Philip Morrisa, pa bi isto bio zahvalan na preporuci tekućine. Na što da obratim pozornost s obzirom da sam "nov"?

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Ako je netko zainteresiran prodajem istick Pico s Melo III mini. Probao par dana i nije to sport za mene. :) Kontaktirajte me i dogovoriti ćemo se.
13 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Pozz

 

Može li mi itko pomoci sa kupovinom električne cigarete .

 

Gledan malo mo dućanima i internet ali nekuzim se u to uopće tako da neznam ni šta da gledan a kamoli šta da kupin .

 

ovo mi izgleda povoljno samo neznan dali je kvalitetno i dali je za mene početnika .

 

 

http://puffkalica.hr/shop/modovi/mod-anyvape-anymod-express-kit-18560/

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta

https://mtmstore.hr/kanger-evod-mega-1900mah/
Ovako nesto sam ja imao kada sam kretao, ali sam brzo shvatio da trebam nesto bolje (sam radit coilove, TC...). U prijevodu, bacio novac jer sam kupao novo.

Ako si se stvarno odlucio za vaping, uzmi pravi mod i atomizer i nemoj se zezat sa starter paketima. Ako zelis samo probat, uzmi nesto ovakvo i izdrzi cca dva tjedna bez cigareta, samo na pari, pa si na nuli i mozes slobodno odustat ;)

 

Ovaj Pico sa Melom koji Sil prodaje par postova ranije nije los.

Object reference not set to an instance of an object
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 10:04 (Beno).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice