Motor KTM

poruka: 68
|
čitano: 32.945
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

ovaj prvi motor ima samo yamahinu masinu a ram je kinez...
Tako ja ga nebi uzimo radi slabog rama.
radje kupi yamaha dt i miran si

13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM
meni se najvise ovaj dopata a sada dali se isplati naravno da bi snizio malo cijenu
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-sx-125-cm3-oglas-2929411
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
#GaMerSC kaže...

ovaj prvi motor ima samo yamahinu masinu a ram je kinez...
Tako ja ga nebi uzimo radi slabog rama.
radje kupi yamaha dt i miran si

Hvala

iderd kaže...

Hvala, ali mi ne odgovara lokacija.

 

 

Promjena plana najvjerovatnije ću uzet do 10k ali zbog toga malo kasnije pa sad razmišljam o ovom

To bi mi bio prvi izbor i odgovara mi lokacija, odmah iznat Zagreba:

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz-125-zamjena-oglas-2891157

Ovo je moj drugi izbor ali ne znam koja je točna lokacija:

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/honda-cr-125-125-cm3-oglas-1647785

I ovo sam tek sad vidio i jako mi odgovara lokacija, to je županija odma do moje i vjerovatno bi mi i spustio cijenu. Što mislite da mu ponudim 7500 i neka mi da i kacigu?

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz125-125-cm3-oglas-2929444

 

 

Hvala

 

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM
ja sam za ovu jamahu sto ti je prvi link dobra :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
iderd kaže...
ja sam za ovu jamahu sto ti je prvi link dobra :D

Dobra je ali ipak je to Krapinsko Zagorska, što kažeš na ovu zadnju yamahu još ako spusti cijenu?

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
nick54312 kaže...
iderd kaže...
ja sam za ovu jamahu sto ti je prvi link dobra :D

Dobra je ali ipak je to Krapinsko Zagorska, što kažeš na ovu zadnju yamahu još ako spusti cijenu?

nije losa ali to nemozes registrirati :S ali ovako je pila prava :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
iderd kaže...
nick54312 kaže...
iderd kaže...
ja sam za ovu jamahu sto ti je prvi link dobra :D

Dobra je ali ipak je to Krapinsko Zagorska, što kažeš na ovu zadnju yamahu još ako spusti cijenu?

nije losa ali to nemozes registrirati :S ali ovako je pila prava :D

OK, niti ne mislim registrirati.

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
nick54312 kaže...
iderd kaže...
nick54312 kaže...
iderd kaže...
ja sam za ovu jamahu sto ti je prvi link dobra :D

Dobra je ali ipak je to Krapinsko Zagorska, što kažeš na ovu zadnju yamahu još ako spusti cijenu?

nije losa ali to nemozes registrirati :S ali ovako je pila prava :D

OK, niti ne mislim registrirati.

HAHAHAHA imas muda a? ali taj ti je dobar motor za ono sto tebi treba odlican :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
iderd kaže...

HAHAHAHA imas muda a? ali taj ti je dobar motor za ono sto tebi treba odlican :D

Pa sad i ne baš, ali vozit ću se uglavnom po putevima, šumi, blatu, makadamu, livadi, ... tako da mi murja ne može puno, a i vjerovatno nebih bježao sve zavisi gdej bismo se sreli.

 

 

Evo javio sam se tipu čekam odgovor, pitao sam ga kako misli jedino ulaganje kurbla? pa sad da vidim da li je spreman malo spustit cijenu i počinjem dogovarti {#}

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
nick54312 kaže...
iderd kaže...

HAHAHAHA imas muda a? ali taj ti je dobar motor za ono sto tebi treba odlican :D

Pa sad i ne baš, ali vozit ću se uglavnom po putevima, šumi, blatu, makadamu, livadi, ... tako da mi murja ne može puno, a i vjerovatno nebih bježao sve zavisi gdej bismo se sreli.

 

 

Evo javio sam se tipu čekam odgovor, pitao sam ga kako misli jedino ulaganje kurbla? pa sad da vidim da li je spreman malo spustit cijenu i počinjem dogovarti {#}

ja sam sebi htio uzeti malo nabrijani komp od 5000kn, ali reko je stari ako ocu da si mozem motor, stim ako se neko oce mjenjati i uz moju nadoplatu od 5000kn, ja imam skuter od 50 kubiga tako da je to meni "sranje" pa sada zelim nesto mocnije {#}

13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

ja i frend danas smo se vozali.
Isli smo poslije kise kroz moju sumu. (uzak je put i velika strana jer  sam ja to napravio svojim kroserom ) I frend je parao zadnjoj i prednjom gumom  ali nije mogao stati i pao je , ja sam proletio pokraj njega i izudaro se u grane :) i jedva sam se vratio na stazu...
Frend je ustao i da upali motor opet se izvrne jer je klizavo jako bilo :)
Ja krenem prema dole i parao sam jako puno i stao sam jedva na manjoj nizbrdici dobro da nisam preletio skroz dole ...
Frend od gore je isao parao kao ja i tu je pao isto, i kad je dignuo motor pao  je i on i motor,i onda sam ja sisao i pomogao mu...
Ja sam se pokusao vratit na pola staze pa udesno otic na livadu pa uz nju ici gore na brdo ali nisam mogao i isao sam par puta i stanem nemoze ici, i onda sam pao :)     Vratio sam se dole i pokusao ici kroz drveca udesno, i nije islo, onda sam se zaletio kroz lijeske (tanka drva) i izudaro ruke ali opet nisam pustao gas i izasao na livadu i otisao na brdo i isao okolo do zavrsetka staze...
A frend je vukao motor po blatu niz otu veliku nizbrdicu :)

Mislim da je pao barem 8 puta a ja sam samo jednom


A jucer sam pao na travi jer je neko postavio cigle na put :) satrao sam lijevi kuk, Sreca da imam gornje odjelo za motor :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2011 21:13 (#GaMerSC).
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM
13 godina
protjeran
offline
Re: Motor KTM
iderd kaže...

mora imati papire  ! Pitaj tog lika sto prodaje

13 godina
neaktivan
offline
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
iderd kaže...

Zar ne treba imati žmičavce, svijetla, itd ispravno da bi se mogao registrirat?

Kruger
13 godina
protjeran
offline
Re: Motor KTM

taj motor je lijep, nabrijan, Ali mana mu je sto je kinez i nema kvalitetu. Kad panes par puta sve ces pokrivit..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
#GaMerSC kaže...

taj motor je lijep, nabrijan, Ali mana mu je sto je kinez i nema kvalitetu. Kad panes par puta sve ces pokrivit..

Slažem se a i ima 10 KW manje od one yamahe yz 125.

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM

Evo odgovorio mi je ovaj tip

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz125-125-cm3-oglas-2929444?list_return_url=

rekao je da je sve uredno, samo da treba nabavit novu kurblu jer da se je ova izgubila u vožnji.

 

Što mislite koliko da mu ponudim?

 

Kaže ovako: "Vožena je samo rekreativno i isključivo na Castrol TTS ulju."  i kaže da ima papire.

 

 

 

P.S. Samo me zanima koliko bi me došlo prednje svijetlo i kurbla?

 

Hvala

Kruger
13 godina
offline
Re: Motor KTM
nick54312 kaže...

Evo odgovorio mi je ovaj tip

http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/yamaha-yz125-125-cm3-oglas-2929444?list_return_url=

rekao je da je sve uredno, samo da treba nabavit novu kurblu jer da se je ova izgubila u vožnji.

 

Što mislite koliko da mu ponudim?

 

Kaže ovako: "Vožena je samo rekreativno i isključivo na Castrol TTS ulju."  i kaže da ima papire.

 

 

 

P.S. Samo me zanima koliko bi me došlo prednje svijetlo i kurbla?

 

Hvala

dobro ju je izlupo.

 

Mozda uspijes spustit cijenu... Prvo se zali na kurblu, pa na godiste(ipak je do '92. pa bi trebalo bit jeftinije). Meni uvijek pali, ja sam uspio spustit 900 kn za Hondu CR125 

 

 

http://www.youtube.com/beleudovice
13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
dturko kaže...

dobro ju je izlupo.

 

Mozda uspijes spustit cijenu... Prvo se zali na kurblu, pa na godiste(ipak je do '92. pa bi trebalo bit jeftinije). Meni uvijek pali, ja sam uspio spustit 900 kn za Hondu CR125 

 

 

Budem se na to žalio i na to hto je sva igrebana i izudarana. Ako koliko da probam? 7500?

 

Evo žalio sam se i pitao ga koliko je spreman spustit cijenu jer da toliko ne vrijedi, spomenuo sam mu i da sam pije njegove mislio kupit ovu yamahu pa neka cijenu da prihvatiljivu jer ova nije niti izgrebebana, niti rasurena i očuvana je, ima kurblu i još je i 20 godište.

Kruger
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 18:32 (nick54312).
13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

Kurbla 100kn
Svjetlo 100kn...

Nema veze sto je izgreban motor,prvo vidi kakvu masinu ima, jer bezveze imas lijepe plastike a losu masinu...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Motor KTM
#GaMerSC kaže...

Kurbla 100kn
Svjetlo 100kn...

Nema veze sto je izgreban motor,prvo vidi kakvu masinu ima, jer bezveze imas lijepe plastike a losu masinu...

Evo kaže da je mašina skroz obnovljena, i kaže da mu se ne isplati dat ispod 1000 eura.

 

Ja ću mu ponudit 1000 eura ali da mi kupi i stavi kurblu, što kažete?

Kruger
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM

Zanima me gdje se mogu kupit nove plastike za yamahu i koliko bi one sve skupa došle?

 

 

Hvala

13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

imas u motormania.hr       al ove stare mozes ofarbati. Ali ako ces vozit kroz sumu i uske putove to bezveze radis....
Npr ja sam jucer niz veliku stranu isao i izbacilo me iz staze i zabio se u drveca (lijeske) i tu je bila velika strana jedva sam stajao a drvo mi uslo kod amortizera prednjeg i nisam mogao izvuc drvo. Tako se patio oko 15min i nisam mogao i nakraju sam motor uhvatio za tockove i prevrnuo na sic pa opet na tockove :)
Upalio ga i opet picis :)

13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

nakon 2 sata u blatu i kamenu sam strgao lanac...
Sad cu kupit set prednji lancanik, zadnji lancanik i lanac. ukupno 550kn :)

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
13 godina
neaktivan
offline
Motor KTM

Ok, može preporuka cross kacige iz te trgovine.

 

Da li oni šalju poštom ili moram ić u Veliku Goricu?

13 godina
protjeran
offline
Motor KTM

motormania salje postom platis 50kn postarinu i dodje ti za 2-3 dana

ja bi ti preporucio kacigu ali kad neznam jel nosis L ili XL Manje od 59/60 je L a vece je XL.
59 i 60sirina i visina

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice